[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 25 kwie 2010

Jak dla mnie, lepsze by było, gdyby puścili wtedy w tle piosenkę A&T :P

Mam takie głupie pytanie- to pięć lat później to jest faktycznie 5 lat po tym, jak zakończono sezon, czy tylko to 5 lat, na którym się skończył? W sensie sezon i tak się skończył na 5lat później i oświadczynach Jun Pyo.

Lepiej nie oglądać tego dodatku i nie psuć sobie smaczku? :D

Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 25 kwie 2010

buska pisze:Jak dla mnie, lepsze by było, gdyby puścili wtedy w tle piosenkę A&T :P

Mam takie głupie pytanie- to pięć lat później to jest faktycznie 5 lat po tym, jak zakończono sezon, czy tylko to 5 lat, na którym się skończył? W sensie sezon i tak się skończył na 5lat później i oświadczynach Jun Pyo.

Lepiej nie oglądać tego dodatku i nie psuć sobie smaczku? :D

sama nie wiem ile to jest później, to są strzępki z serialu + kilka nowych scen, a całość chyba nie trwa dłużej niż pół godziny, jak chcesz możesz obejrzeć, ale to nic nadzwyczajnego
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
buska
Kiedy bedę spać? @_@

To mogli równie dobrze nie robić tego, bo już się cieszyłam, że może zobaczę małe brzdące z kręconymi włoskami :(
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 kwie 2010

coś ty.. mozesz sobie darować to.. Min Ho piecze ciastka w kuchni, Kim Bum wybiera kwiatki na bukiet.. i w zasadzie tyle xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Nawet ślubu nie będzie? :?

No trudno, idę szukać kolejnej koreańskiej dramy xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no to jest 5 minutowe story o kazdym z F4.. oparte glownie na urywkach z dramy.. i w iekszosci przypadkow nikt tam nic nie mowi..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Ah właśnie... trochę żałowałam, że praktycznie w ogóle nie rozwinęli wątku Woo Bin i jego goryczy spowodowanej bycia w rodzinie mafiozów... :(

Może już to widzieliście... nie wiem jak wy, ale ja się obśmiałam :lol:
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 25 kwie 2010

Mnie ten dodatek "5 lat później" strasznie rozczarował :( pamiętam, że tak się nastawiłam na obejrzenie ich dalszych losów, myślałam, że to będzie coś w stylu jak Final HYD...
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 25 kwie 2010

buska pisze:Ah właśnie... trochę żałowałam, że praktycznie w ogóle nie rozwinęli wątku Woo Bin i jego goryczy spowodowanej bycia w rodzinie mafiozów... :(

WTF w ogóle to było? Jadna scena w 20 epie chyba i koniec... Bez jaj O.o Akira przynajmniej miał jakiś wątek, nie mówiąc już o Billu Gatesie z MS... a Łubin to tylko sie krzątał w tę i z powrotem...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 25 kwie 2010

Pamietam tylko, że WooBin był od rzucania angielszczyzną :D Ten bohater nie miał żadnej historii (no, może ta mafia)- ani przeszłości ani przyszłości... poprostu brakowało im chyba 4 członka grupy wiec trzeba było kogoś dać...
Jak wypowiedział w którymś epie długi dość jak na niego monolog to się zdziwiłam... albo jak chciał skakać z mostu (?) chyba przez całą dramę czekałam aż coś się wydarzy wokół niego i sie nie doczekałam :D

A te "5 lat później" to chyba 2 obejrzałam, bo tam nic nie ma O__o
Obrazek
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Tak szczerze, to mnie lekko irytowało to jego "Yo bro, let's go" xD
Obejrzałam właśnie 1 i 2 "5 lat później", jak w 2 pokazano Woo Bin z jakąś laską, a potem tekst "F4 o mnie zapomniało", to już myślałam, że choć trochę wyjaśnią jego sprawę. :(
No cóż, nie przesadzaliście z tym, że to tylko sklejenie wybranych scen z całego sezonu i zaledwie kilka nędznych minut nowych, równie nędznych scen :x
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ale on tak zajebiscie slodko po ang mowil,,
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 25 kwie 2010

Dokladnie, nigdy nie zapomne jak Jun Pyo lezal w szpitalu jak stracil pamiec, i jak F4 przyszlo go odwiedzic i Woo Bin wyskoczyl "yo yo bro, what's up?" :lol:
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Ja nie zapomnę, jak w Macau powiedział "Yea!" po tym, jak rabuś się go spytał, czy to on jest księciem mafii :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

albo.. "but i thought that it was us" xD jak powiedziala ze shigeru jest jej life-saver.
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”