[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
yukari92
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: yukari92 » 24 maja 2010

Heh... ciężko zwrócic uwagę na takie szczegóły, ale dobrze, że są tu tacy spostrzegawczy ludzie :)

A co do dramy- to bardzo mnie wciągnęła. Chociaż niektóre sytuacje były dziwne np. jak Jan Di była w jakimś niebezpieczeństwie to zaraz znajdowali przy nie Jun Pyo i cała kompania.

Ale szczerze mówiąc- warte polecenia :D

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 24 maja 2010

Eggie pisze:Jak to jaka? Moja pani od estetyki w telewizji by sie skrzywiła, przecież spójność musi być :P

lol ^^" ja jestem za slepa na takie rzeczy.. jedyne co mnie do tej pory porazilo to zjawiskowe otwieranie wina w OML ^^

yukari92 pisze:A co do dramy- to bardzo mnie wciągnęła. Chociaż niektóre sytuacje były dziwne np. jak Jan Di była w jakimś niebezpieczeństwie to zaraz znajdowali przy nie Jun Pyo i cała kompania.

taki urok F4 :D
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 maja 2010

Czemu ja nie mam takiego F4... przydało by sie czasem... Ale na serio, oni jak stalkerzy czasem byli, a już Zdzichu zwłaszcza, czaił sie przy basenie i w ogóle :D
LOL, po PP mam syndrom stalkera - wszędzie ich widze :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 24 maja 2010

Czasem bardzo byli jak stalkerzy,jak Jan Di chciało napaść paru typa z pod ciemnej gwiazdy,a tu nagle F3 się nagle pojawia :D
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 24 maja 2010

F4 to jak taka grupa specjalnego wsparcia dla upośledzonego związku Juna Pyo i Jan Di ^^
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 maja 2010

evelinux pisze:F4 to jak taka grupa specjalnego wsparcia dla upośledzonego związku Juna Pyo i Jan Di ^^

Więcej niż upośledzonego ^^
Czasami mam wrażenie że w tym związku to 5 osób było :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 24 maja 2010

Eggie pisze:
evelinux pisze:F4 to jak taka grupa specjalnego wsparcia dla upośledzonego związku Juna Pyo i Jan Di ^^

Więcej niż upośledzonego ^^
Czasami mam wrażenie że w tym związku to 5 osób było :D

Lol! Prawda! Z szóstą dochodzącą w osobie najlepszej przyjaciółki Jan Di. W ogóle wymarzone zakończenie jak dla mnie to F4 Jan Di, Kim So Eun i chłopak z baru z gwiazdką (a co, lubiłam go!) zakładają pod duchowym przewodnictwem (lol) Jun Pyo komunę i szerzą na świecie pokój i miłość.
:volli:
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: caporal » 06 lip 2010

Zapomniałem się pochwalić, że obejrzałem tę super dramkę (już drugą, w moim dorobku, po You're Beautiful).
To całe oglądanie dram idzie mi strasznie wolno (taka praca), ale staram się jak mogę.

Naprawdę Świetna
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 lip 2010

yay! mężczyzna chwalący BBF xD co za radość, co za radosć! w imieniu wszysktich forumowych fanek BBF ciesze sie ze ci sie podobala :)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: caporal » 06 lip 2010

Dzięki.
Teraz przerabiam 10 odcinek "1 Litre of Tears" i 2 "Personal Taste".
Ale ja jestem z siebie dumny Obrazek
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 06 lip 2010

UFF... drama obejrzana!

jeszcze zostały mi odcinki 5 lat póżniej ale dziś juz sobie odpuszczę.
i tak oglądnęłam tę dramę w ekspresowym tempie ;D

25 godzin oglądania to dużo.. nie wiem od czego zacząć.. no więc:

UWAGA! SPOJLERY

GooJunPyo miła beznadziejną fryzurę! dopiero w ostatnim odcinku wyprostował te obleśne loki ;p w ogóle mu nie pasuje taka fryzura...

JanDi była brzydka, chociaz może to i dobrze bo to miała być przeciętna dziewczyna ale jakoś w ogóle mi nie podeszła... do tego te jej miny..

JanDi miała zajefajną rodzinkę ;D haha szczególnie w początkowych odcinkach byli prześmieszni ;D ten młodszy brat to taki słodziak ^^

byłam pod ogromnym wrażeniem kiedy JanDi zaczęła spiewać na urodzinach Goo JunPyo - ślicznie grała śpiewała, aż się wzruszyłam ^^

JiHoo - ta postać jest najbardziej dramatyczna. tak samo pierwsza jak i druga jego miłośc była nieodwzajemniona... w dodatku tyle lat!

pamiętacie jak JiHoo i JanDi mieszkali u jego przyjaciela? on mu chyba zdjęcie wlozył do portfela czy coś.. to był jakis pedzio zakochany w JiHoo'nie?
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 06 lip 2010

Cherry pisze:JanDi była brzydka, chociaz może to i dobrze bo to miała być przeciętna dziewczyna ale jakoś w ogóle mi nie podeszła... do tego te jej miny..

a mi właśnie podobała się - zgadzam się nie jest pięknością -ale to bardzo sympatyczna aktorka i jej miny mnie zawsze rozbrajają do tego stopnia że dla tych min porwałem się na maraton z Pure 19
Acha i
evelinux pisze:yay! mężczyzna chwalący BBF xd co za radość, co za radosć! w imieniu wszysktich forumowych fanek BBF ciesze sie ze ci sie podobala

mi też się podobała - ba ze 2 razy już ją obejrzałem - no i fajny ost więc nie tylko płci pięknej się podoba ta łzawa i naiwna historyjka.Choć HYD nie dałem rady do końca obejrzeć
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 06 lip 2010

Cherry pisze:pamiętacie jak JiHoo i JanDi mieszkali u jego przyjaciela? on mu chyba zdjęcie wlozył do portfela czy coś.. to był jakis pedzio zakochany w JiHoo'nie?

Siedzę i patrzę na Twoją wypowiedź i tak się zastanawiam, kto to jest Ji Hoo. Dopiero jak na głos przeczytałam, to doszło do mnie, że Zdzichu :oops: Nieogarnięcie totalne, ach, już nie pamiętam "szczegółów". I tak, to był chłopak zakochany w Ji Hoo.

Jan Di była fajna i jej miny wcale nie były bardzo przesadzone, spójrzcie na japońskie dramy, tam to nieraz jest hardkor.

I zgłaszam się jako obrońca loków, niezależnie, na czyjej sa głowie i z jakiej przyczyny, bo sama mam jakieś murzyńskie sploty, wiec się solidaryzuję. Ekhem, a na plaży, jak robił niby stritiz przed Jan Di, to właśnie mnie rozśmieszyły jego włosy i w ogóle on, ach, pamiętam i aż mi cierpnie skóra. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 lip 2010

boom_boom pisze:
Cherry pisze:pamiętacie jak JiHoo i JanDi mieszkali u jego przyjaciela? on mu chyba zdjęcie wlozył do portfela czy coś.. to był jakis pedzio zakochany w JiHoo'nie?

Siedzę i patrzę na Twoją wypowiedź i tak się zastanawiam, kto to jest Ji Hoo. Dopiero jak na głos przeczytałam, to doszło do mnie, że Zdzichu :oops: Nieogarnięcie totalne, ach, już nie pamiętam "szczegółów". I tak, to był chłopak zakochany w Ji Hoo.

no helloł.. ale to od razu sie mozna bylo skapnac.. ale ciakwsza historie wam powiem..kumpele wprowadzam w Azje.. nie.. i ona oglada BBF i coś mi tam pisze ze So Yi Jung to coś tam coś tam.. ja akurat szlam z inna kolezanka ktora juz wczesniej wcoagnelam w Koreę i Azje w ogole.. i jej cyztam.. i sie razem zastanawiamy gdzie tam był ktos taki.. w koncu po powrocie do domu nie dawalo mi to spokoju i weszlam na dramawiki.. patrze.. no tak, to był Herbatnik.. ale jaa.. jakby chociaz Sojiro napisala to bym zakapowala.. ale.. whyy watpie czy jest ktos kto pamieta jak herbatnik sie nazywał xD xD srsly.. i ładna wtopa xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 06 lip 2010

boom_boom pisze:Jan Di była fajna i jej miny wcale nie były bardzo przesadzone, spójrzcie na japońskie dramy, tam to nieraz jest hardkor.

Och LOL - od razu mi się mimika Matsujuna w HYD przypomniała... Chyba sobie to puszczę raz jeszcze... :lol: :lol: :lol: To jego głupkowato - mądralińskie spojrzenie! Niby to samo co Jun Pyo a jednak... :D

boom_boom pisze:I zgłaszam się jako obrońca loków, niezależnie, na czyjej sa głowie i z jakiej przyczyny, bo sama mam jakieś murzyńskie sploty, wiec się solidaryzuję. Ekhem, a na plaży, jak robił niby stritiz przed Jan Di, to właśnie mnie rozśmieszyły jego włosy i w ogóle on, ach, pamiętam i aż mi cierpnie skóra. :P

Och! Ja też jestem gotowa własną piersią ich bronić! Czy Jun Pyo czy dowolny inny klon Tsukasy bez dziwnej fryzury to nie to samo... I te włosy miały być irytujące i śmieszne... w tym cały urok tej postaci... I w tym jak się Jun Pyo z nimi nosił... Z resztą taka to już postać, że wszystkim - nawet sobie - lol - potrafił wmówić mit o własnej wspaniałości i to właśnie na przykładzie włosów było pokazane... :D. Już nie pamiętam jak w dramach ale w anime na bank próbował je sobie raz wyprostować...

Oj! To moja najukochańsza postać w całej tej historii i wszystkich jej odmianach. Ale nie byłaby sobą gdyby nie zdechły baran na czaszce.
:volli:

Wróć do „K-drama”