[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 22 paź 2008

Za to Hanazawa - ojej słodziutki:)

Tak jak martulex wspomniałą to lider grupy SS501 ... z tego co wiem chciałaś "potestować" trochę koreańską muzykę więc ich też możesz zobaczyć haha. Pocieszni są.
Co do samego Kim Hyun Joong'a to bardzo się cieszę, że jednak w tym zagra bo im dłużej oglądam go w We Just Married tym bardziej pragnę go zobaczyć jako Rui'ego xPPP

Co do reszty obsady - nie znam ich... ale oceniając po fotach to jestem zadowolona. Nie żałuję, że JJH tu nie gra. Lubię go, bardzo mi się w Goong'u podobał... (a że Goong to moja pierwsza drama ever to był to też mój pierwszy ulubiony kor. aktor xP) ale w tej dramie powiedziałąbym mu NIE. Jakoś mi tu nie pasował...

No nic, strasznie ejstem tego ciekawa i nie mogę się już doczekać *-*

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 paź 2008

Mi z początku niezbyt podobało się, że Han Chae-young ma zagrac Shizuke. Jest zwykle taka jednowymiarowa i odnoszę wrażenie, że zawsze gra tak samo.
Chociaż tu jest wyjątek. W filmie "Changing Partners" zagrała seksowną trzydziestolatkę i muszę powiedziec, że w tej roli o wiele bardziej mi się podobała jak w dramach z jej udziałem. Wprawdzie grą nie porwała, ale była bardzo kobieca, dojrzalsza niż zwykle, co jest jakby charakterystycznym dla Shizuke. I na tej podstawie pokładam nadzieję, że nie popsuje roli. W ogóle wydaje mi się, że koreańczycy bardzo delikatnie podchodzą do wyboru aktorów i nad każdym skurpulatnie się zastanawiają.

Fotki Han Chae-young z "Changing Partners"
http://www.hancinema.net/voir_une_photo ... copyright=
Obrazek
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 24 paź 2008

^ Filmu nie widziałam, ale po tych zdjęciach myślę, ze Han Chae-young jednak pasuje do roli Shizuki (szczególnie to ostatnie mnie przekonuje) No ale zobaczymy jak zagra...

Maura pisze:CHILMA, on grał ostatnio w East of Eden, młodszą wersję Song Seung Hun , wcześniej w Outrageous Women , no i ostatnio w filmie I Like it Hot. Taki sympatyczny chłopaczek zawsze zniego był xD

No to ja już nie wiem, bo ja nic z tego nie widziałam o.O Może kiedyś oglądałam jakieś jego foty i dlatego mi się kojarzy ?.?
W każdym bądź razie czytałam, że jest niezłym aktorem i niektórzy nawet żałują, że nie dostał głównej roli ^^ (moim skromnym zdaniem jakby go ucharakteryzować to też by pasował :D )
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 24 paź 2008

CHILMA pisze:W każdym bądź razie czytałam, że jest niezłym aktorem i niektórzy nawet żałują, że nie dostał głównej roli ^^ (moim skromnym zdaniem jakby go ucharakteryzować to też by pasował :D )

Mi się wydaje, że nie pasowałby. Jak dla mnie , jest zbyt łagodny, i mimo, że w East of Eden zagrał 'wściekłego na świat nastolatka' , to dla mnie nie zagrał tego zbyt przekonywująco. Tsukasa to jednak rola bardzo wyrazista. Ale słodziak jest xD Taki chłopak z sądziedztwa.
Wprawdzie nie wiem jak to będzie z Lee Min Ho (podobno grał w I'm Sam ale kompletnie nie mogę sobie go przypomniec), ale wydaje się ee 'groźniejszy' xD

edit

Chociaż muszę przyznac , że na tych fotkach Kim Bum wygląda zarąbiście ;]
http://www.hancinema.net/voir_une_photo.php?id=68205
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 24 paź 2008

Maura pisze:Mi się wydaje, że nie pasowałby. Jak dla mnie , jest zbyt łagodny, i mimo, że w East of Eden zagrał 'wściekłego na świat nastolatka' , to dla mnie nie zagrał tego zbyt przekonywująco. Tsukasa to jednak rola bardzo wyrazista. Ale słodziak jest xD Taki chłopak z sądziedztwa.
Wprawdzie nie wiem jak to będzie z Lee Min Ho (podobno grał w I'm Sam ale kompletnie nie mogę sobie go przypomniec), ale wydaje się ee 'groźniejszy' xD

Znaczy wizualnie po prostu umiem go sobie w takiej roli wyobrazić, bo czy potrafiłby zagrać to nie wiem ?.?
No jak bym miała porównywać zdjęcia z wiki to Lee Min Ho rzeczywiście wygląda na groźniejszego XDDD (ale przede wszystkim wygląda na starszego niż jest w rzeczywistości :P)

Maura pisze:Chociaż muszę przyznac , że na tych fotkach Kim Bum wygląda zarąbiście ;]
http://www.hancinema.net/voir_une_photo.php?id=68205

Jejkuś, chyba bym go nie poznała na tych fotach gdybym nie wiedziała, że to on *___* (przynajmniej nie od razu)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 02 lis 2008

Ciąg dalszy rozpływania się nad Kim Bum'em
Spoiler! ObrazekObrazek
Po tych zdjęciach zaczęłam sama zastanawiać się, czy nie zrobili błędu w obsadzie :D
Zupełnie go nie poznałam. Wygląda tak dystyngowanie, poważnie, dorośle! Jak jakiś arystokrata xD 8)

Fotki o niebo za duże, ale nie umiem pomniejszać ;/ Poradzi ktoś coś na to? ;]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 02 lis 2008

Hmm... może się nie rozpływam ale jest spoko. Jako członek F4 pasuje xP

Fotki o niebo za duże, ale nie umiem pomniejszać ;/ Poradzi ktoś coś na to? ;]

Wystarczy użyć linku thumbnail'a ? xP
Czy Photobucket go ma to nie wiem, ale na pewno imageshack czy pictiger xP
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 08 lis 2008

Devi pisze:z tego co wiem chciałaś "potestować" trochę koreańską muzykę więc ich też możesz zobaczyć haha. Pocieszni są.

Oj testowałam ich kawałki, testowałam :) Jednak nie wiem czemu mam wrażenie jakby każdy ich utwór był plagiatem. Ot, choćby Snow Prince, wykapana kopia Backstreet Boys, aż ciśnie się na usta As long as you love me :] Fighter z kolei wykazuje lekkie podobieństwo do stylu H.O.T., który już niestety dawno przeszedł do historii, choć Kangta trwa. Natomiast Deja Vu przypomina mi Rising Sun DBSK^^ W sumie grupa jest mi obojętna, ponieważ to nie moje klimaty. Choć muszę przyznać, że mają pewnego rodzynka w swoim małym dorobku, a konkretnie Find. Coś pięknego. Dopiero w tym kawałku autentycznie mogą zaprezentować swoje wspaniałe głosy, nie wiem czemu na siłę robią z ich muzyki popłuczyny dla nastolatek, skoro stać by ich było, żeby pójść w innym kierunku. Cóż, może to się z czasem zmieni. Aaaa, święta racja, są nie tylko pocieszni, ale mega kjutni.

Buszując po soompi natknęłam się na sporo ciekawych fotów z planu...

http://gall.dcinside.com/list.php?id=kb" onclick="window.open(this.href);return false; ... 541&page=2
http://gall.dcinside.com/list.php?id=kb" onclick="window.open(this.href);return false; ... 550&page=1
http://blog.naver.com/mrs0923/80058005634" onclick="window.open(this.href);return false;

Nasz Rui w akcji ^^ObrazekObrazekObrazekObrazek
Plecy Tsukasy ObrazekObrazek
A otóż i on w pełnej krasie (no może nie tak pełnej). ObrazekObrazek Tak wiem, jak go zobaczyłam z tym falowanym fryzem to pewnie miałam minkę podobną do Was 8)
Znowu Rui (kamery go kochają) ObrazekObrazek
Ki Bum (wcześniej zapostowany) ObrazekObrazek i ten czwarty ObrazekObrazek
Piękna Shizuka (od DGCH wciąż za nią tęsknię) ObrazekObrazek

Fotów ciąg dalszy

ObrazekObrazek To chyba Makino--> ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

I niestety przykra wieść, drama nie wejdzie na ekrany tv 1 grudnia. Jest to fizycznie niemożliwe, ponieważ w tym samym czasie antenowym jest emitowany Worlds Within. Ostatni odcinek serii jest przewidziany na 16 grudnia, więc albo sprezentują nam BBF na Święta, albo jako noworoczną pozycję.
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 08 lis 2008

Hehe :) Super foty :D

Tsukasa wyglada na tym zdjęciu jakby sam nie wierzył ze zrobili mu taki fryz :P :) Ale spoko - mi sie podoba przynajmniej wyglada podobnie do postaci z mangi :D

No i powtórzę się - Rui wyglada przesłodko :D Strasznie strasznie strasznie przesłodko :)
Tez testowałam ich muzyke - porównanie do Backstreet Boys - bardzo trafne :D Ale to juz zupełnie nie moje klimaty więc wolę go ogladać niz słuchać:P bo słodkich chłopaczków nigdy za wiele :)

Wiec jeśli chodzi o strone wizualną to dramka robi bardzo dobre wrażenie :) Na pewno skusze sie na pierwszy odcinek a potem zobaczymy jak będzie :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 08 lis 2008

Piękna Shizuka (od DGCH wciąż za nią tęsknię)

No ja trochę też... ale jak niedawno zobaczyłam jedną jej fotę, to myślaam, ze widzę trupa O.o

Dzięki za fotki, widać, ze coś się dzieje, miło :D
(eh, Incheon... tęsknie za tym lotniskiem xP)

Oj testowałam ich kawałki, testowałam Smile

To o testowaniu było do daydreamer4 xP
Tak czy inaczej jeśli chiodzi o Twoje spostrzeżenia, to szczerze mówiąc jakoś mi się to nigdy w oczy/uszy nie rzuciło O.o Ale któregoś razu sobie zobaczę xP

Dopiero w tym kawałku autentycznie mogą zaprezentować swoje wspaniałe głosy, nie wiem czemu na siłę robią z ich muzyki popłuczyny dla nastolatek, skoro stać by ich było, żeby pójść w innym kierunku.

Bo często agencje uważają, że w ten sposób łatwiej coś sprzedać zapewne. Cóż...

I niestety przykra wieść, drama nie wejdzie na ekrany tv 1 grudnia.

Szkoda : Ale szczerze mówiąc wolę na coś dłużej poczekać niż aby mieli zrobić coś szybko i czegoś nie dopracować przy tym...

Tsukasa wyglada na tym zdjęciu jakby sam nie wierzył ze zrobili mu taki fryz Razz Smile

Haha, piękny komentarz xP

Ale to juz zupełnie nie moje klimaty więc wolę go ogladać niz słuchać

Moje klimaty to baardzo szerokie pojęcie dlatego dla mnie jest OK xP

Na pewno skusze sie na pierwszy odcinek a potem zobaczymy jak będzie Very Happy

Ja się też na pierwszy skuszę... ale nie będę mówić, ze zobaczę jak dalej bo znając mnie to i tak obejrze całość xP Jak nie dlatego, ze mi się podoba to dlatego, że jest lido SS501, jak nie dla niego to dlatego, że nie zwykłam nie kończyć serii które zaczęłam (bardzo rzadko mi sie zdarza xP)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 08 lis 2008

Ojej, co z tymi strojami? 0.o Tak bardzo chciałam by tym razem odpuścili sobie tę 'arystokratyczną awangardę'
Ta ee marynarka Kim Buma przypomina mi tą Bi w Full Housie , albo motyl na plecach i te włosy owcze, "zmasakrowali nam Tsukasę ;/ " .....
napisałam minutę temu, ale jak tak patrzę i patrzę na niego to coraz bardziej się do tego przekonuję. To chyba ten aktor taki uroczy, że zaślepia wszystkie inne niedoskonałości. xP

No a Rui rządzi :D Zgadzam się, kamera go kocha. Ten jego poważny wzrok i sztywna postawa kojarzy mi się z księciem Shinem z Goonga (myślę, że jakby robili wersję filmową czy coś to by się spokojnie nadawał xD )->[moja subiektywna ocena po tym co widziałam w We Got Married ;p]
Anyway, nie wiem jak tam u HJ z grą aktorską (na tym filmiku chyba trochę się denerwował jednak), ale wg mnie z dotychczasowych Rui jest najprzystojniejszy , Tsukasa w sumie też xD

A to były plany na grudzień? Ja oczekiwałam gdzieś w lutym, w najlepszym przypadku w styczniu... Z drugiej strony co do tej dramy chyba każdy ma duże oczekiwania i niefajnie by było, gdyby produkcja w powodu pośpiechu okazała się kompletną klapą. A więc..cierpliwości 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 08 lis 2008

Devi pisze:ale jak niedawno zobaczyłam jedną jej fotę, to myślaam, ze widzę trupa O.o

Dzięki za fotki, widać, ze coś się dzieje, miło Very Happy
(eh, Incheon... tęsknie za tym lotniskiem xP)

Trupa:?: Przyznam, że ja ostatnio nigdzie jej fotek nie widziałam, a na tych wygląda całkiem normalnie^^ Oj, muszę zrobić mały rekonesans po sieci.

Taki mały off... I jak było w Korei? O ile czegoś nie pokręcę to wróciłaś 7 października. Ja to się tam od stu lat wybieram, ale kończy się na tym, że nie mam z kim jechać, bo wszyscy panikują, że nas... porwą :shock: albo wymyślają masę różnych przeszkód i pozostają mi same plany i świeczuszki w oczach.

Devi pisze:To o testowaniu było do daydreamer4 xP
Tak czy inaczej jeśli chiodzi o Twoje spostrzeżenia, to szczerze mówiąc jakoś mi się to nigdy w oczy/uszy nie rzuciło O.o Ale któregoś razu sobie zobaczę xP

Gafa :oops: Tak mi się skojarzyło, bo też kiedyś pisałam o testowaniu muzyki koreańskiej :oops: To moje zakręcenie :oops: Co do mojego komentarza, naprawdę jak oglądałaś klip Snow Prince nie miałaś skojarzeń z teledyskiem BB?? On jest identyczny:] Tak jakby nie mieli innych pomysłów, poza tym inne klipy są na modłę różnych zespołów. A nasz lider czasem zachowuje się jak Jin Akanishi i Hero z DBSK. Taka japońsko-koreańska kompilacja^^

Maura pisze:Ojej, co z tymi strojami? 0.o Tak bardzo chciałam by tym razem odpuścili sobie tę 'arystokratyczną awangardę'
Ta ee marynarka Kim Buma przypomina mi tą Bi w Full Housie , albo motyl na plecach i te włosy owcze, "zmasakrowali nam Tsukasę

Przypuszczam, że z odcinka na odcinek stroje będą jeszcze bardziej frymuśne i to stanowi swego rodzaju plus, ponieważ w japońskiej wersji wszystko było takie przewidywalne, zbyt subtelne. Nie piszę tego z przekąsem, absolutnie nie. Japońska HYD idealnie pasowała charakterem do ich nacji, lecz Koreańczycy to ludki bardziej otwarte na nowe, czasem bardzo zwariowane trendy. Jak już i tak mają zmienić fabułę to niech i garderoba będzie nietuzinkowa. Chociaż faktycznie te skrzydła motyla mogą lekko odstraszać :wink: Natomiast włosy to już inna para kaloszy. Skoro tyle zmian to po co mu przerobiono fryzurkę na pudelka? O ilę Matsujunowi to pasowało tak LMH niekoniecznie. Co tu zrobić, trzeba będzie się przyzwyczaić :)

Maura pisze:A to były plany na grudzień? Ja oczekiwałam gdzieś w lutym, w najlepszym przypadku w styczniu...

Uhm, ano były. Ale patrząc na to w jakim tempie idzie im kręcenie zdjęć to najwcześniej pierwszego odcinka możemy spodziewać się w styczniu, o ile rzeczywiście nie później. Poza tym ekipa miała przenieść się do Australii, bo tam planowano nakręcić pewne sceny. W każdym razie o dramie od roku jest głośno, podobnie jak o Full House 2, pocieszające jest, że przynajmniej ten pierwszy projekt wystartował, a do drugiego mamy zaledwie rozpisany scenariusz na trzy odcinki. Więc i tak z tą serią jesteśmy do przodu ^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 09 lis 2008

Hmm... a mi tam ten motyl w sumie nie przeszkadza... chociaż byłoby lepiej bez tych 2 pasków które przez niego przebiegają xP

Trupa:?: Przyznam, że ja ostatnio nigdzie jej fotek nie widziałam, a na tych wygląda całkiem normalnie^^

Ja widziałam tylko TO jej zdjęcie... Może trochę z tym trupem przesadziłam ale wydała mi się wychudzona taka jakaś xP

Gafa Embarassed Tak mi się skojarzyło, bo też kiedyś pisałam o testowaniu muzyki koreańskiej Embarassed

Hahah, spoko, przynajmniej poznałam Twój pogląd i planuje sprawdzić :D Bo prawda jest taka, że w niektorych przypadkach moja spostrzegawczość śpi (bo generalnie jest z nią raczej dobrze xP).

A nasz lider czasem zachowuje się jak Jin Akanishi i Hero z DBSK.

Tego pierwszego nie znam... ale z tym drugim to tak. Tak czy inaczej mówią, ze kto z kim przystaje takim się staje... lub że ciągnie swój do swego... a że on się z Hero przyjaźni no to cóż xPPP

Taki mały off... I jak było w Korei? O ile czegoś nie pokręcę to wróciłaś 7 października. Ja to się tam od stu lat wybieram, ale kończy się na tym, że nie mam z kim jechać, bo wszyscy panikują, że nas... porwą Shocked albo wymyślają masę różnych przeszkód i pozostają mi same plany i świeczuszki w oczach.

Było świetnie ;) Ja z osobami nie miałąm problemu, bo było nas 5 xP I jakoś nikt się nie bał, że nas... porwą O.o Kto miałby nas porwać? xP Nawet na wycieczce do DMZ byłyśmy i wróciłyśmy cale hehe ;)
Tak nam się podobało, ze planujemy jeszcze raz pojechać... niestety najpierw trzeba na taki wyjazd zebrać kasę więc cóż... zobaczymy jak będzie. Fajnie jest pojechać zgraną grupką lub z kimś z kim się dobrze bawisz i dogadujesz bo wtedy to w ogóle jest cudnie ^-^

Natomiast włosy to już inna para kaloszy. Skoro tyle zmian to po co mu przerobiono fryzurkę na pudelka?

Eh, też bym chciała, żeby je sobie darowali... no ale cóż.
Może po pewnym czasie się przyzwyczaję ;)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 22 lis 2008

Postanowiłam ponownie obejrzeć 'I'm Sam' i wreszcie zlokalizowałam paniczyka Tsukasę. Aż sama się sobie zdziwiłam, że go nawet nie skojarzyłam. Otóż Lee Min Ho gra tu trochę przygłupiego syna dyrektora, który ugania się za główną bohaterką. Jednak jego rola nie jest to jedna z głównych ról w serialu. A jego położenie (jako bohatera) trochę to przypomina ( mi przynajmniej) sytuację Nakatsu Shuichi z Hana Kimi Nawet momentami są do siebie podobni.;]
W każdym razie chciałam Wam pokazać parę jego 'szkolnych' fotek, bo nie wiem czy wszyscy widzieli go już gdzieś wcześniej. Ja np cierpiałam na ból zwany 'nie mogę go sobie wyobrazić'. Wprawdzie w BBF nie będzie miał mundurku (chociaż kto ich tam wie) , a prostą fryzurę zastąpi 'curly', ale wydaje mi się , że można sobie zacząć wyobrażać xD.
Mi w każdym razie coraz bardziej się podoba. ;] Zwłaszcza ta smukła, wysoka sylwetka. ^^

Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Fotka , na której 'rozwalił się' na fotelu wizualizuje mi przyszłego
Tsukasę. 8)

A Wam jak się podoba? Czekam na komentarze :wink:

Edit.
Zastanawia mnie jeszcze jak zrobią sceny kissów albo hugów skoro Koo Hye Sun ma tylko 163 cm a Lee min Ho aż 185! Drabina? :D
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 22 lis 2008

Zastanawia mnie jeszcze jak zrobią sceny kissów albo hugów skoro Koo Hye Sun ma tylko 163 cm a Lee min Ho aż 185! Drabina?

Nie zadałam sobie tyle trudu zeby sprawdzić ile maja wzrostu ale skoro juz wiem to wyobraźnia zaczeła mi dzialac pełna parą :) Jeśli będa sceny kissów i hugów to będą przeurocze :D

Dobra wracam na ziemię - pewnie będzie podobnie jak w Full House - kissy najprawdopodobniej bedą w pozycji siedzącej :P Ale w przytulaniu wzrost nie powinien raczej przeszkadzać :D Znowu wyobraźnia mi sie włącza :D I coraz bardziej mi sie ta para podoba :D

Jeśli chodzi o zdjecia:
W fotelu - bardzo Tsukasowe :D
I 5 i 6 od góry kiedy wygląda na troche zdziwionego/ zdenerwowanego. Myślę ze pasuje :)

Wróć do „K-drama”