[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 04 lut 2009

Czyli niedaleko mnie ahha. Poza tym to moja kolezanka z uczelni chyba z Płońska jest O.o

Może znam ^^ No nas jest jak mrówek i dosłownie wszędzie. 8)

Przypomniało mi się jeszcze o jednej sprawie, o której wydaje mi się, że nie wspominałam. Ogląda ktoś te 7minutowe zwiastuny? Ja obejrzałam po raz pierwszy do 9 i 10 i jak potem oglądałam epy to pewne sceny były wyedytowane. Czyli 'zwiastunów' dostarcza nam ktoś ze stuffu. Ciekawe co mu zrobią jak go złapią^^
O i dziś rano ta dziewuszka Arashi co sama tłumaczy odcinki napisała na swojej stronie, że jakiś padalec doniósł na nią do KBS i już tylko czeka na decyzję. Po południu wchodzę, a ona stwierdza, że skoro narazie nie przysłali to do tego czasu nie przerwie subowania. Miło z jj strony, nie?

Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 04 lut 2009

Ogląda ktoś te 7minutowe zwiastuny?

Nie jestem do konca pewna o które chodzi :) Ale czasem zdarza mi sie oglądać wszysko jak leci, nie przeoczę żadnego spoiler2u XD A czasem poprostu nie chce mi się przekopywac przez 20 stron wstecz na Soompi :P Najwiecej róznych zwiastunów oglądałam przed odcinkami w Nowej Kaledoni ale nie zauwazyłam zeby coś było wyedytowane... No ale jak pisałas nakręcili te odcinki na początku więc może przypilnowali tego kogoś ze stuffu :D
O i dziś rano ta dziewuszka Arashi co sama tłumaczy odcinki napisała na swojej stronie, że jakiś padalec doniósł na nią do KBS i już tylko czeka na decyzję. Po południu wchodzę, a ona stwierdza, że skoro narazie nie przysłali to do tego czasu nie przerwie subowania. Miło z jj strony, nie?

Bardzo miło^^ bo ostatnio viikii tez mi się psuje i polowałam na jej odcinki na YT :D
A ciekawe czy oni zdają sobie sprawę z popularności swoich dram po za granicami Korei. Zapewne mają o tym jakies pojęcie ale nie sądzę żeby sprawdzali każde forum jak np Soompi czy d-addicts... Hmmm a może sie myle ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 05 lut 2009

Nie byłam pewna jak usłyszałam o tej koreańskiej wersji, ale jeden trailer i się przekonałam. Bardziej mi się podoba niż, japońska wersja (nie licząc jednej sceny, którą tu zmaścili v_____v). Najwięcej oporów miałam chyba jak zobaczyłam Joon Pyo ale i on się okazał byś świetny. Teraz mam dylemat między Ji Hoo i Rui'm (ale to samo mam do tej pory z lekarzami z Hana Kimi więc chyba nie dojdę co lepsze).
Ga Eul też bardzo tu polubiłam, bardzo urocza ^^. No i czekam teraz na pojawienie się Jae Kyung hehe...
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 05 lut 2009

Na początek coś, co uważam za całkowicie zabawne i słodkie, a inni postrzegają to za dziwne. Z udziałem uri bejbi:
http://www.youtube.com/watch?v=5EXSBSZ703c

Po drugie nowe spostrzeżenie (tzn gdyby nie allkpop i soompi, to w życiu bym nawet nie skojarzyła), którym chciałabym się podzielić. Dotyczy bohatera granego przez Jung Eui Chul.
Oto ono:
Spoiler! Koleś, który prawie nauczył się latać w pierwszym odcinku:
Obrazek
Obrazek
to brat naszego modela
Obrazek
A jednocześnie przeoczony fakt, że uroczy Jung Eui Chul pojawił się już w 1 odcinku!
Pan model będzie się bodajże mścił za bliźniaka.

Założę się, że nikt tego nie zauważył. ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Maura pisze:Na początek coś, co uważam za całkowicie zabawne i słodkie, a inni postrzegają to za dziwne. Z udziałem uri bejbi:
http://www.youtube.com/watch?v=5EXSBSZ703c

Spożywanie przy tym napojów to głupi pomysł...Ale owszem, słodkie to było.
Maura pisze:Po drugie nowe spostrzeżenie (tzn gdyby nie allkpop i soompi, to w życiu bym nawet nie skojarzyła), którym chciałabym się podzielić. Dotyczy bohatera granego przez Jung Eui Chul.
Spoiler! Oto ono:

Koleś, który prawie nauczył się latać w pierwszym odcinku:
Obrazek
Obrazek
to brat naszego modela
Obrazek
A jednocześnie przeoczony fakt, że uroczy Jung Eui Chul pojawił się już w 1 odcinku!
Pan model będzie się bodajże mścił za bliźniaka.

Ja już o nim zapomniałam. Ale twarzy modela zbytnio nie widziałam to też ciężko było by mi skojarzyć.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Ja już o nim zapomniałam. Ale twarzy modela zbytnio nie widziałam to też ciężko było by mi skojarzyć.

Tzn ja parę postów wcześniej wrzuciłam parę fotek aktora grającego modela ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 05 lut 2009

Kim Bum :shock: Ahahhaha.... :lol: <nie może przestać sie śmiać> jaki on tam niewinny, słodki i no.... buahahahha :D CHociaż go nie lubię to to poprostu było zabójcze :D

A co do pana modela to: ja wiedziałam ze to ta sama postac co w pierwszym odcinku - dla mnie szokiem jest motyw brata bliźniaka o_O To to jest ten sam aktor czy nie ?? Ja myślałam żę to ten z pierwszego odcinka będzie sie teraz mścił :confuse:
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

No właśnie to jest ten sam aktor , grał w pierwszym epie i teraz gra modela. Będzie się mścił za brata bliźniaka (tego z 1 epa). Poplątane :D Dowiemy się już niedługo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Maura pisze:

Tzn ja parę postów wcześniej wrzuciłam parę fotek aktora grającego modela ;]

A racja nie zauważyłam. W pierwszym odcinku lepiej się prezentował ów aktor.
Maura pisze:Dobrze, że chociaż dokończyli wątek Yi Jung i GeEul i właściwie ich chce się więcej i więcej. *.* W ogóle uri bejbi Kim Bum rośnie w moich oczach. Coraz bardziej zajmuje mnie jego postać

Oh, to było urocze...zwłaszcza co Kim 'szykował' ją na to wyjście i w tle Stand By Me, to było niezwykle...no było po prostu genialne. Ciekawa jestem jak to z nimi będzie.
W ogóle to świetną mają muzykę i jeszcze lepiej ją podkładają do scen.
A jak o muzyce mówię to i gratulacje za to, że Ji Hoo potrafi zagrać coś więcej (a raczej na większej ilości instrumentów) niż jeden utwór na skrzypcach.

Aż mi się scena z telefonem przypomniała co Ji Hoo na gitarze brzdękał ^^
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

No właśnie to jest ten sam aktor , grał w pierwszym epie i teraz gra modela. Będzie się mścił za brata bliźniaka (tego z 1 epa).

Zakręcone jak słoik w piwnicy :D:D

Z newsów to ja też chciałam coś dorzucić - tylko nie wiem czy to jest potwierdzone czy nie ;) A chodzi o nazyjnik jaki JD dostanie od JP :) To zdjęcie obiegło chyba wszytskie fora i strony poświęcone tej dramie :)

Naszyjnik Kissing Star Moim zdaniem jest prześliczy, taki prosty ale przy tym bardzo elegancki :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 05 lut 2009

Przegrałaś xP Chociaż to zależy. Bo mi ten koleś co wpadł na Jandi kogoś przypominał i miałam dziwne wrażenie, że on mi jakoś nie pasuje na zwykłego przechodnia typu "będę w jednej scenie i papa" więc poszukałam trochę i wtedy było coś w stylu "no tak! toi ten! wiedziałam, ze skądś go znam" xP
Także to takie pół na pół xP

No wg mnie właśnie odwrotnie hehe ;)

Naszyjnik Kissing Star Moim zdaniem jest prześliczy, taki prosty ale przy tym bardzo elegancki Smile

O, zgadzam się :D Zdecydowanie bardziej mi się podoba niż ten z japońskiej wersji ^-^

:edit:
Właśnie obejrzałam ten fanvid i... uła... świetny *-* świetnie ktoś dopasował... brakowało mi tylko napisów hehe :D
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Przegrałaś xP

No kurde xP

Naszyjnik Kissing Star Moim zdaniem jest prześliczy, taki prosty ale przy tym bardzo elegancki Smile

A właśnie, ten naszyjnik to krąży już i krąży. Mi osobiście się nie podoba i wolałabym już taki fajny jak w Doremifasollasido (wiem coś ostatnio za dużo o tym filmie napomykam, ale nic na to nie poradzę xP) o =>taki
Co do prezentów, to wpadłam na pomysł, że sama upiekę bombonierkę F4 i dam... sobie xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

peru pisze:

No wg mnie właśnie odwrotnie hehe ;)

Jak na razie to ciuszki tylko widać a i dla mnie mało ciekawe, a po za tym jakby się nie patrzeć, to ta sama osoba (aktor). To jak mi się w pierwszym upatrzył to czemu i nie dalej.

A co do naszyjnika, to chyba bardziej mi się ten w japońskiej podobał ^^'
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

A co do naszyjnika, to chyba bardziej mi się ten w japońskiej podobał ^^'

Nie no wiadomo - w japońskiej dochodzi jeszcze znaczenie symboliczne i tamten tez był prześliczny ale ten za to... no pprostu mnie ujął ^^'

Co do 'Doremi itd' to wiem ze ten film ma calkiem sporo fanów więc nie będę sie nad nim pastwić - powiem tylko - mi się bardzo nie podobał. A zatem nie podoba mi się wszystko co związane z nim, łacznie z aktorami (wybacz Jang Geun Suk ^^)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Co do 'Doremi itd' to wiem ze ten film ma calkiem sporo fanów więc nie będę sie nad nim pastwić - powiem tylko - mi się bardzo nie podobał. A zatem nie podoba mi się wszystko co związane z nim, łacznie z aktorami (wybacz Jang Geun Suk ^^)

Za pierwszym razem też wybitnie mi się nie podobał, (podobnie jak Temptation of Wolves za pierwszym razem) ale ostatnio dorwałam manwhę (dzięki Irluna za tłumaczenie, polecam!) i dla porównania odtworzyłam sobie film i było lepiej.

A tak z innej beczki to Chiny przygotowują się na atak HYD. :D Cast F4 został już wybrany:
Obrazek
Obrazek
Blado wypadają przy naszych, prawda? xP
Obrazek

Wróć do „K-drama”