[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 05 lut 2009

daydreamer4 pisze:
A co do naszyjnika, to chyba bardziej mi się ten w japońskiej podobał ^^'

Nie no wiadomo - w japońskiej dochodzi jeszcze znaczenie symboliczne i tamten tez był prześliczny ale ten za to... no pprostu mnie ujął ^^'

Ja się kierowałam tym, ze mi po prostu by pasował z tej japońskiej wersji, ale bym musiała zobaczyć jakiej jest wielkości ten koreański (co prawda nie w moim guście ale to nie zmienia faktu, że jest uroczy). No i trzeba będzie zobaczyć okoliczności w jakich JD go dostanie, bo to też może być symboliczne hehe....
daydreamer4 pisze:łacznie z aktorami (wybacz Jang Geun Suk ^^)

On ci nigdy tego nie wybaczy.
A tak z innej beczki to Chiny przygotowują się na atak HYD. Cast F4 został już wybrany:
//CUT
Blado wypadają przy naszych, prawda? xP

Ała...delikatnie ujmując, normalnie Kira Shock! o.O

Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 05 lut 2009

te chińskie gaguły prawie niczym się od siebie nie różnią. To znaczy nie krzywdząc żadnego z nich, ale są jacyś tacy nijacy. Brak im wyrazu! Po obejrzeniu pierwszego zdjęcia zadałam sobie pytanie - który z nich ma zagrać Tsukasę, bo chyba go wśród nich nie ma:)hihihi. Na zdjęciu się nie zmieścił ot co:) Na drugim popatrzyłam i miałam podobne skojarzenia jak z tajwańską wersją ( pytanie który jest który):) Ale obejrzeć można jak się tylko pojawi - może dojdą nowe wątki:)
Naszyjnik...całkiem miły pomysł umieścić księżyc w gwiazdce, ale ten z wersji japońskiej plusuje swoim symbolicznym przesłaniem:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 05 lut 2009

Nie no, wydaje mi się, że z rozpoznaniem nie byłoby problemu. Przynajmniej Tsukasy^^ -> oczywistą dla mnie jest, że to koleś bawiący się czarnym kapelusikiem, a na drugiej fotce z białym 'kombinezonie' (sorry, ale zapomniałam jak to się nazywa :D) . Swoją drogą to nie przypomina on wam Lee Seung Ki?
Co do reszty to nie wiem. Jakbym miała wybierać to Kim Bumem byłby ten krótko przystrzyżony, a Ji Hoo ten w szarym kapelusiku i na drugiej focie w niebieskim krawacie. Ten ostatni w sumie najbardziej mi się podoba ^^ Wydaje mi się, że to ta sesja czyni chińskie F4 tak nieatrakcyjnymi. Widziałam ich parę fotek spoza i nie są tacy źli ;] I podobno wszyscy muzycy.

Chciałabym jednak zauważyć, że oni są tacy dziecięcy. To tak jakby Shinee, albo jeszcze komuś młodszemu powierzyć te role ^^ (bez żadnej obrazy dla Shinee , oni są po prostu strasznie chłopięcy-chłopięcy jak na nastolatki xP)

Niemniej jednak będzie ciekawostką również obejrzeć wersję z Chin.
Wieść (a bardziej plotka niesie), że w projekt Chińczycy chcieli zaangażować Ariel Lin jako Makino (nie za stara? ) i HanKyun'a z Super Junior, jako członka f4. HK zapytany o to odpowiedział tak:
Spoiler! Sorry, ale nie chciało mi się tłumaczyć ;]

I haven’t received any clear offer about it yet. I think the role is cool but I don’t think I will accept it. I am Super Junior, not an F4. F4 has left the memory to Meteor Garden and I don’t feel like doing it like I am trying to beat their acting or what. I want to have a role that is more interesting and that has never done by others yet. It’s not because I’m picky, but I want ELF be proud of me carrying Super Junior’s name wherever I go.”

Han Geng also answered the rising rivalry between Super Junior-M and A-One in China which he said “I respect all the groups of the world. I believe we are here because we love music and not because we want to beat someone else. I would rather go back to my simple life than let others think I am blinded by fame and game for competition. I’m not like that. If we receive awards, it’s an accomplishment of our hard works, not as a prize of winning while others lost.”

Więc właściwie odetchnęłam z ulgą. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 05 lut 2009

A tak z innej beczki to Chiny przygotowują się na atak HYD. Cast F4 został już wybrany

O łał !!! Spóżniłam się na takie zjawisko!! - Żartuję, bledziutko bledziutko im do naszych Kwiatuszków :P
I - moja paskudna natura nie pozwala mi tego zosatwić w spokoju :twisted: - Ale co sie stało w twarz temu chińskiemu Tsukasie?? Wyglada jakoś tak nie wyaźnie :P (Zakładam ze to ten z najbardziej puszystą fryzurą - nie no mogli sie postarać - nie ma to jak loczki Jun Pyo ^^) A co do reszty - no to który jest który??

A co do Doremi - no własnie tak okropnie mi sie nie podobało ze aż nie mam siły próbować jeszcze raz. Za to jesli chodzi o Temptation to w filmie się zakochałam (bo jak nie kochac Wonnie'go^^ i Sunnie'go) i zainteresowałam się manwhą... Po pierwszym rozdziale miałam dość... Tak więc z manwhami u mnie cięzko - wolę sam tekst :D

daydreamer4 pisze:łacznie z aktorami (wybacz Jang Geun Suk ^^)

On ci nigdy tego nie wybaczy.
No masz ^^ To chyba rzuce się z mostu xP

EDIT:
Jak zwykle nie zauwazyłam poprzedniego postu xP
Co do reszty to nie wiem. Jakbym miała wybierać to Kim Bumem byłby ten krótko przystrzyżony, a Ji Hoo ten w szarym kapelusiku i na drugiej focie w niebieskim krawacie. Ten ostatni w sumie najbardziej mi się podoba ^^ Wydaje mi się, że to ta sesja czyni chińskie F4 tak nieatrakcyjnymi. Widziałam ich parę fotek spoza i nie są tacy źli ;] I podobno wszyscy muzycy.

Ja bym powiedziała ze JiHoo to ten z grzywką zaczesana do przodu i w paskudnym rózowo pomarańczowym sweterku xD A ten w niebieskim krawacie to mi tak bardziej na Kim Joona/Akirę pasuje.

A tacy źli to faktycznie nie są - ale wyglądają jak dzieci... Mi juz starczy ze koreańskie F4 jest ode mnie (ale tylko trochę) mlodsze ^^
Nie wydaje mi się zebym miała w planach oglądanie kolejnej wersji HYD... Ale kto wie może po jakimś czasie znowu zatęsknię do tej historii ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 05 lut 2009

Chińczycy chcieli zaangażować Ariel Lin jako Makino

To by skreśliło w moich oczach tą dramę... boli mnie oglądanie jej i wierzenie w to, ze jest ładna xP

HanKyun'a z Super Junior, jako członka f4

To akurat obiło mi się jakoś o uszy... wtedy dowiedziałąm się, ze jest planowana Chińska wersja (boshe, wszyscy poszaleli z tym xP)

Jeśli chodzi tak off topowo o doremi.... - oglądałam z koleżanką jakoś po nowym roku i nam się podobało... aczkolwiek zaliczamy ten film do katewgorii "fajny... ale głupi" xPPP

bez żadnej obrazy dla Shinee , oni są po prostu strasznie chłopięcy-chłopięcy jak na nastolatki xP

Ja uważam, ze ludzkie stereotypy nastolatkow często są skrzywione poprzez to, że nastolatków często grają ludzie, którzy mają ponad 20 lat xPPPP
No i nie zapominajmy, ze tam jeden z nich ma 14 lat xPPPP

Nie wydaje mi się zebym miała w planach oglądanie kolejnej wersji HYD...

Ja jakoś też... ale jeszcze zależy kiedy to wyjdzie xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 05 lut 2009

a tak mi wpadło do głowy. Pewnie już rozważaliście ten temat,ale kogo najchętniej umieścilibyście w dramie BBF? Poprosiłabym ze zdjątkami i dokładnym wytłumaczeniem dlaczego ten typ a nie inny:) To może byc całkiem zabawne. Ja pomyślę nad swoimi typami i jutro określę swoje stanowisko w tej sprawie:0Miłej nocki!
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 06 lut 2009

Pewnie już rozważaliście ten temat,ale kogo najchętniej umieścilibyście w dramie BBF?

Tylko, że ja już nikogo innego nie chciałabym w tej dramie oglądać :D Kto byłby taki wspanialy jak LMH i Kim Joon ?? A Kim Bum i Hyun Joong chociaż trochę mniej mnie chwytają za serce to też bym ich nie zamieniła za nic :D Brakowałoby mi każdego z nich (Kim Joon wróóóóóc! :P:P) I jak na razie to mój zdecydowanie najulubieńszy zestaw kwiatków :D

Ale na etapie spekulacji internauci podsuwali rózne kandydatury :) Mi najbardziej wtedy przypadła do gustu propozycja obsadzenia Kang Dong Won'a w roli Rui'ego. Ale to dlatego ze poprostu go uwielbiam i mogłabym go oglądać zawsze i wszędzie :D Więc w zasadzie wszytsko jedno gdzie zagra :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 06 lut 2009

Z obsadą to już po kwiatkach, nie ma co. Nie wyobrażam sobie nikogo innego chociaż na samym początku serii myślałam o innej obsadzie...wpadłam wtedy na Si Won jako Joon Pyo, nie wiem nawet czemu tak mi się skojarzyło.
Z początku nie przypadł mi Kim Hyun Joong ale zanim znalazłam kogoś na 'zastępstwo' przekonałam się do niego ^^
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 06 lut 2009

Rozważałam by go obsadzić w moim zestawie i też wczoraj jak wisiałam już na klawiaturą o jakiejś pierwszej w nocy przeglądając te wszystkie zdjęcia...to doszłam do wniosku,że tsukasy bym nie usunęła,bo nie miałabym kogo za niego wsadzić. Dlatego tylko w wyobraźni skasowałam cały zestaw i to są propozycje do mojego zestawu: Choi si won as Tsukasa Doumyouji, Se7en as Rui Hanazawa, yoo geon as Nishikado Sojiro, lee donk hae as Mimasaka Akira.
Pomocy!!!Jak się tutaj dodaje zdjęcia. W sumie jest coś w kwadratowych nawiasach następnie adres odnośnika strony potem znowu nawias jakieś alt p i nie działa:(
Avalia czytasz w moich myślach!!!Gdybym tylko mogła zapodać zdjęcie to potwierdziłabym nasze typy( przynajmniej jeśli chodzi o Tsukasę)
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 06 lut 2009

Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 06 lut 2009

Jeszcze trochę a mnie do tego pana przekonasz (jakoś nigdy za siódemeczką nie przepadałam ^^')
Piżmak pisze:i nasz długo wyczekiwany Domeoji Tsukasa: http://www.hancinema.net/voir_une_photo ... copyright=

Literówkę masz w słowie Domyouji ;)
A tak po za tym, to dla mnie jedyna słuszna opcja zamienna na Joon Pyo.
Reszta już mniej ciekawie mi przypadła. Kim Bum jest dobry w swojej roli a Kim Joon zbyt często się na razie nie pokazuje, to mnie obojętne (póki da się patrzeć)

Piżmak gdybyś mogła zrobić odstępy między 'panami' było by bardziej czytelnie
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 lut 2009

A ja proponuję założyć odrębny temat. Ten topic i tak już jest przepełniony przeróżnymi dobrami. ;]

edit, edit2, edit 3 ^^
btw. widział ktoś =>to? Jak dla mnie mistrzostwo. ;]
Albo =>to - A'la Goong ^^
Albo z The Killers <3 w tle o tutaj
Niektóre klipy są naprawdę nieźle zrobione i nie dość, że rozbudzają wspomnienia [lol!] to jeszcze robią apetytu. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 06 lut 2009

Widziałam!! I mnie wcisnęlo w fotel!! jak łatwo można zmienic klimat tylko przy odrobinie montażu i muzyki! No poprostu szok!
Oczwiscie mowa o pierwszym klipie czyli o Requiem :D Goonga też widziałam :P Tylko nigdy nie widzialam openigu do Goonga wiec niewiele mi ten klip mówi ^^'
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 07 lut 2009

Wiem wiem, że mam literówkę to przez lenistwo, więc na razie nie będę zmieniała, bo charakteru też tak szybko się nie zmieni:) Następnym razem postaram się uważać. Klip z the killersami w tle jest kapitalny. Jakbym nigdy nie rzuciła okiem na tą dramę to na pewno po obejrzeniu klipu zdecydowałabym się.
Przejrzałam sobie z rana stronkę Jazzholic i znalazłam jakieś info o naszej trójce bohaterów mających wystąpić w reklamie LG Telecom. Oni są normalnie uzależnieni od telefonów. Może dzięki tej reklamie Jandi ma swój własny telefon:)
http://img24.imageshack.us/img24/1706/viewimageaq2.jpg

http://img5.imageshack.us/img5/2922/viewimagepv3.jpg

http://img17.imageshack.us/img17/5906/t ... jv4te9.jpg

Ale cisza...Normalnie jak przed burzą...Ale już zapewne dziś będzie się działo:)Prawda?
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 09 lut 2009

Ale cisza...Normalnie jak przed burzą...Ale już zapewne dziś będzie się działo:)Prawda?
No jasne ze tak :)

Garść newsów:
- Kim Bum miał kolejny wypadek :( Tym razem juz nieco bardziej poważny. Wygląda to dość strasznie => Link Aktor został przewiezony do szpitala ale nie wiem dokładnie jakie miał obrażenia. Najważniejsze ze nie były poważne i szybko wraca do zdrowia.

- Więcej fotek z reklamy LG Telecom=> tutaj I gotowy produkt => tutaj

- za niedługo do naszej ekipy dołączy koreańska wersja Shigeru, czyli przyszłej narzeczonej Jun Pyo. Jednej z najbardziej zakęconych i moich ulubionych postaci w dramie :D
Kilka zdjęć: Fotka1 Fotka2 Fotka3 Fotka4
Z wyglądu bardzo przypomina aktorkę z jdramy - ciekawe czy będzie równie szalona :D
Obrazek

Wróć do „K-drama”