[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 12 lut 2009

Piżmak pisze:)Avalio jakie ty masz niecne myśli w głowie...Może to przez mętlik

Ja wiem...ale to mi na prawda tak mignęło jakby zrobił taką minę "teraz mam szansę" (ja mam takie straszne przywiązanie do Rui'ego z japońskiej wersji...tu też podbił moje serce, no ale strasznie mi go szkoda, ehh....)
O, przypomniało mi się kolejne słodkie ujęcie z serii 'JP gada sam ze sobą'. Jak to JunPyo atakuje Jandi-bałwana. ^^ To było lux.

Jak dla mnie to była taka słodka scena...jak kolwiek by to dziwnie nie brzmiało. Nie mniej atakowanie bałwanka i te jego rozterki/mówienie do siebie wydały mi się niezwykle urocze.
Kim Team dziś rządził!

Ja ich też już niezwykle polubiłam...ehhh...wydaje mi się, że w tej koreańskiej wersji czasem zwracam więcej uwagi na pozostałych niż na główną parę (co się dziwić bo jak skończy się historia JP i JD to raczej łatwo się domyśleć, a tu jest tyle świeższych wątków u całej reszty).

Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 13 lut 2009

Już nie mogę się doczekać 13 odcinka...a to jeszcze tyle czasu...Pocieszcie mnie jakoś..może spoiler jakiś...Dayreamer, Avalia, Maura - do dzieła!!!
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 13 lut 2009

A dla wszystkich, którzy nie moga wytrwać do następnego poniedziałku:
Boys Over Flowers X-Files - czyli nasza drama od kuchni :)

1. http://www.viikii.net/videos/watch/8290/0/video.html" onclick="window.open(this.href);return false;
2. http://www.viikii.net/videos/watch/8295/0/video.html" onclick="window.open(this.href);return false;
3. http://www.viikii.net/videos/watch/8296/0/video.html" onclick="window.open(this.href);return false;
4. http://www.viikii.net/videos/watch/8303/0/video.html" onclick="window.open(this.href);return false;
5. http://www.viikii.net/videos/watch/8414/0/video.html" onclick="window.open(this.href);return false;
6. http://www.viikii.net/videos/watch/8416/0/video.html" onclick="window.open(this.href);return false;
7. http://www.viikii.net/videos/watch/8417/0/video.html" onclick="window.open(this.href);return false;
8. http://www.viikii.net/videos/watch/8418/0/video.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
agaczu
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: agaczu » 13 lut 2009

Witajcie Panie i Panowie,

mój pierwszy post :)
i apropo cenzury to gdzies ostatnio na jakiejś stronie czytałam że KBS zdecydowało się na skrócenie pocałunku z powodu że bohaterowie są w średniej szkole

co do spoileru to:
nie wiem czemu ale u mnie nie widać czy opcja spoiler zadziałała. Jezeli nie to przepraszam
Spoiler! Jandi jest w 3 klasie, F4 minus Joon Pyo sa juz na uniwersytecie. Joon Pyo uczestniczy w życiu Shinhwa Group. Jandi ma problemy z barkiem, po tym jak ochroniła Joon Pyo przed uderzeniem krzesłem. Okazuje się że nie będzie mogła już pływać. Postanawia odwiedzić Joon Pyo z resztą F4.

mam nadzieje że nie przeszkadza wam streszczenie po angielsku, jestem ciut zmęczona i tłumaczyć mi się nie chce :P

Many characters, new and old will will also be introduced. Ha Jae Kyung (Lee Min Jung), daughter of the JK Group CEO will make her entry in episode 13 as Goon Joon Pyo's fiance. Goo Joon Hee (Kim Hyun Joo), Joon Pyo's elder sister who has been missing after her dramatic introduction will make a return in episode 15 and play a big part in Joon Pyo and Jandi's relationship. We will also learn a bit more about Joon Hee's history.
Other new characters include So Yi Jung's first love, Ji Ho's grandfather who was a former President (Lee Jung Gil) and a mysterious girl who saves Joon Pyo from danger. Joon Pyo will return to Korea and reunite with F4 at Shinhwa University in episode 15. The bulk of the scenes for episode 13 and 14 which takes place in Macau have already been filmed beforehand and is the second overseas location for the series after South Caledonia.
There was also news this morning that KBS has been pushing for an additional 2 episodes for Boys Before Flowers, making it a total of 26 episodes instead of the planned 24. Discussions are ongoing with Group Eight over this who will have to re-negotiate terms with the cast if it goes through. Group Eight had stated earlier that 24 episodes was sufficient.
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 13 lut 2009

Własnie zmieniłam skórkę i teraz forum ma u mnie kolor biały i blado niebieski... I tez nie działa mi ukrywanie spoilerów ;) Wczesniej miałam niebieską skórkę i wygląda na to że tylko na niej wszytsko działa... Nie pytaj dlaczego bo nie mam pojęcia :D

A zeby było troche na temat to powiem ze zdjecia Jandi w Macau to taki spoiler i niespoiler ;) Bo to były pierwsze zdjęcia jakie ukazały sie w sieci bo jak wszyscy juz wiedza tam były kręcone odcinki na samym początku:) Ale jeszcze nie było ich w dramie :D
Więc Jandi włoski podrosły :P A raczej nie były jeszcze scięte ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 14 lut 2009

Ekhmm. Ponieważ ciągle narzekam jak to brak chemii między Jun Pyo i Jan Di postanowiłam sama ją stworzyć i właściwie zakochałam się w tej parze. ^^
Już od dawna miałam ochotę nauczyć się robienia mv i oto dziś przedstawiam Wam pierwszy efekt:

Nie jest to arcydzieło wypełnione po brzegi efektami, muzyka nie zawsze pasuje, a przejścia są ... takie jakie są, ale lubię ten klimat. (:
Obrazek
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 14 lut 2009

Jeśli chodzi tak off topowo o doremi.... - oglądałam z koleżanką jakoś po nowym roku i nam się podobało... aczkolwiek zaliczamy ten film do katewgorii "fajny... ale głupi" xPPP

nie można było powiedzieć, ze oglądałaś go ze mna? _^_;;;
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 14 lut 2009

Maura :) Strasznie mi się podobało twoje MV :D Ja ich generalnie kocham wiec ogladałam i 'rogalowałam' cały czas :D I ten kiss w zwolnionym tempie pod koniec... oj piekne :) A przejscią sa bardzo ładne i podobało mi sie jak wymieszalaś sceny np. motyw z sukienką :D
No i w ogóle super extra :D W czym sie takie fajne rzeczy da zrobić ?? A ile czasu ci to zajęło ??
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

W takim razie ulżyło mi ;]
No ściągnęłam sobie triala Adobe Premiere i póki co przez miesiąc mogę się cieszyć pełną wersją programu. Czasu? Hmm, tak wczoraj z przerwami na posiłki :D Nie no 5-6 godzin? Na początku w ogóle nie mogłam się połapać o co chodzi, ale parę tutoriali w sieci i jakoś poszło.

* * *

Może to głupio zabrzmi, ale mam obawy czy JunPyo nam się znów nie zakocha. Niby wiem, że on to tylko Jandi i Jandi, ale przecież minie trochę czasu i logicznym byłoby gdyby uczucia ostygły. A jak tą drugą polubimy bardziej? ;o
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Ja bardzo lubiłam zwariowaną Shigeru z jap wersji.. i jestem bardzo ciekawa jaka będzie koreańska i aż boje sie popsuć sobie przyjemnosć spoilerami^^

Ja za to nie mogę sie doczekać ozięblości Jun Pyo ;) Chciałabym żeby Jandi nareszcie sie wykazala ale mam nadzieje ze nie będzie taka dołująca jak Makino z drugiej serii, a twórcy dramy nie zafundują nam stresującej lawiny nieporozumień i przeszkód...

Ale i tak wiem że będzie mi sie oglądało z ciezkim sercem... bo zbliza się ten okres który mniej mi sie podobał... i taka jakaś zaniepokojona jestem. Druga seria Hyd była dla mnie trochę meczarnią ale BOF jeszcze mnie nie zawiodło. Z drugiej strony wiadomo, ze k-dramy mają tendencje do obnizania poziomu w drugiej połowie...

Ale to dlatego, że w ogóle zestresowana jestem - w poniedziałek - pierwszy dzień pracy ;);)
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 14 lut 2009

nie można było powiedzieć, ze oglądałaś go ze mna? _^_;;;

O, jak się domaga xP
No dobra... z Sanciorem oglądałam DOREMI xPPPP

Ahhhh! Myslalam ze nigdy nie przeczytam tych 2 stron tematu (tak to jest jak sie robi 10 rzeczy na raz xPPP).
Ale... udalo sie :D
Niestety to, co mialam napisac wypadlo mi z glowy w wiekszosci... wiem tylko, że uwielbiam parę Kibum + koleżanka Jandi... oni razem wyglądają uroczo, idealnie... pasują do siebie nawet wyglądem. Casting się tu spisał na 6 :D
Mam tylko nadzieję na rozwinięcie tego wątku bo ciągle czuje niedosyt, ciągle mi ich za mało... ja wiem, ze głównymi postaciami są tu Jan Di i Jun Pyo ale nic nie poradzę.... ta druga para również skradła moje serce.
Kocham scene jak Gumiś wrabia Ki Buma w ten telefon do Ga Eul xPPP Serio... oglądałam to ze 3 razy xPPPPPPP
I... to chyba tyle... czekam z niecierpliwością na 13 ep *-*
Aha... jeszcze jedno... ta cenzura to coś chorego!!!! Nienawidze ich za te wszystkie cenzury _^_
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 14 lut 2009

Normalnie zostałam zasypana spoilerami:) Dziękuję bardzo!!!Mauro śliczne amv - wyjątkowo mi się spodobało synchro obrazu z muzyka w 57 sekundzie na pokazie sztucznych ogni. Genialne!!!
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 14 lut 2009

A no przyznam, że na prawdę urocze AMV ^^ Gratuluje! A teraz która robi Kim^2 :?:
Tak na marginesie chciała bym wspomnieć, bo pewno nie mówiłam, że strasznie mi się podoba jak JD mówi "Goo Joon Pyo"....jak dla mnie ona to mówi w tak specyficzny/uroczy sposób i jak czasem zrobi do tego minę to ja już w ogóle leże hehe ^^
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Tak na marginesie chciała bym wspomnieć, bo pewno nie mówiłam, że strasznie mi się podoba jak JD mówi "Goo Joon Pyo"....jak dla mnie ona to mówi w tak specyficzny/uroczy sposób i jak czasem zrobi do tego minę to ja już w ogóle leże hehe ^^

Tez to bardzo w niej lubię :D I uwielbiam też jak Jun Pyo nazywa Jandi 'jandi baht' czyli trawnik :D:D

A to w ogóle mi przypomniało o tym ze wyszly ostatnio napisy WithS2 do 9 odcinka, a poniewaz to taki strasznie fajny odcinek to obejrzalam go sobie jeszcze raz. Na scenie w której Jandi w ramach przeprosin ma spełnić życzenie Jun Pyo - popłakałam się ze smiechu ;);) Tłumaczenie było przeboskie.
Spoiler! Na viikii było: 'Oppa, I was wrong'
Tłumaczenie WithS2: Oppa, I'm sowwyyy.' :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Jandi w ramach przeprosin ma spełnić życzenie Jun Pyo - popłakałam się ze smiechu WinkWink Tłumaczenie było przeboskie.

Ta scena była przekomiczna i śmieję się na samo wspomnienie miny Jandi jak JunPyo zaimitował "Oppa , I was wrong' ^^

Ale Ale ^^ Ja tu z czym innym przychodzę. Wreszcie jest, długo zapowiadana, długo wyczekiwana parodia BOF by Infinity Challenge. Po tym co zrobili z Haru Haru spodziewam się tarzać po podłodze. :D
linki:

Jest łącznie 6 partów, ale reszta nie jest do końca zuploadowana. ;] Ajj już się nie mogę doczekać ^^

Edit
O matko, jakie to było głupie. xP lol, brak mi słów^^
Nie będę nawet komentować zawiłego plotu owej dramy bo mówi sama za siebie. Park Myun Soo jak Jun Pyo loool

A teraz o sprawie, która zajęła mnie przed chwilą. Pamiętacie jak Akira okazał się reinkarnacją (?) męża czy tam miłości tej babki z herbaciarni? Przynajmniej ona tak myślała. Tak sobie pomyślałam, że może Koreańczycy zrobią nam niespodziankę i też wprowadzą jakiś wątek miłosny naszemu Kimowi. Może nie tak pokręcony jak na Hana Yori, ale jakiś bardziej przyziemny. ^^ Co o tym myślicie?
*dreaming*
Obrazek

Wróć do „K-drama”