[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 22 lis 2008

Ooo, całkiem fajne z niego ciasteczko :D
Tj na tych ostatnich 4 screenach trochę gorzej "wyszedł" jak dla mnie ale na całej reszcie mi się podoba :D
Musze powiedzieć, że strasznie żałuję, że będzie miał te loczki : Bo wygląda w nich dla mnie trochę śmiesznie O.o
Nie mogę się już doczekać kiedy zobaczę tą dramę ^-^

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 27 lis 2008

Maura pisze:Fotka , na której 'rozwalił się' na fotelu wizualizuje mi przyszłego Tsukasę.

Buahaha, na tych fociskach wygląda przeuroczo :)
Maura pisze:Zastanawia mnie jeszcze jak zrobią sceny kissów albo hugów skoro Koo Hye Sun ma tylko 163 cm a Lee min Ho aż 185! Drabina?

Ewentualnie alternatywą pozostają szczudła. Chociaż ostatnio to śmiać mi się chciało ze scenki z Miss No Good, gdzie to Will Pan dostał od reżysera gazety pod nóżki, bo był niższy od Dean'a^^ Tutaj różnica wzrostu jest zastraszająca, więc może przytaszczą jakieś encyklopedie :D
Devi pisze:Musze powiedzieć, że strasznie żałuję, że będzie miał te loczki : Bo wygląda w nich dla mnie trochę śmiesznie O.o
Jakoś też nie mogę przełknąć tego zabójczego fryza, niemniej powoli oswajam się z tą myślą, zwłaszcza po najnowszych fotach z planu^^
Devi pisze:Nie mogę się już doczekać kiedy zobaczę tą dramę ^-^
O ile producenci nie powiedzieli na wyrost tak serii możemy się spodziewać końcem grudnia, ponieważ ostatni odcinek Worlds Within zostanie wyemitowany 16 grudnia więc 22 powinna wystartować nowa seria. Jak się nie mylę na cafe daum krąży info, że nasza koreańska HYD rusza już za kilkanaście dzionków. Co jest trochę dziwne, bo wiele ujęć jest jeszcze niekompletnych, poza tym mieli kręcić coś w Australii, bądź w Nowej Kaledonii. Osobiście bym optowała za drugą opcją, bo mają tam przepiękne tereny. Pożyjemy - zobaczymy.

W każdym razie w Japonii już czekają na ten koreański hit. Stacja TBS odpowiedzialna za japońską doramę wykupiła już prawa do emisji BBF. Mało tego, stworzyli nawet osobną stronkę netową ^__^

Garść nowych updejtów: Spoiler! ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Nasza Makino w mundurku
Obrazek Obrazek

Min Ho (Jun Pyo) ze stylowym fryzem
Obrazek

Boski Hyung Joong (Ji Hoo)
Obrazek

Kim Bum (Ee Jung)
Obrazek

Kim Joon (Woo Bin) [wygląda tutaj na strasznie ugrzecznionego]
Obrazek

A teraz czas na lukier... czyli sesja zdjęciowa dla magazynu Movieweek
ObrazekObrazekObrazek
Tsu wygląda tutaj tak strasznie arystokratycznie... wszyscy są niesamowicie wystylizowani, coś zachwycającego. Jak zwykle Koreańczycy pokazują pazur i klasę ^__^
Spoiler! ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 27 lis 2008

Jestem wielką amatorką szpilek, ale to lekka przesada! Smile

Mnie to bardziej przerazają jej nogi... ta jej lewa noga na tym zdjęciu wygląda jak patyk O.o
Nie no. Jak dla mnie to ona jest teraz wychudzona i przez to moze wydaje mi sie sztuczna (jakby dopiero co jej twarz spod skalpela wyszła... _^_). Zdecydowanie wolałam ją w DGCH... bardzo mi się tam podobała :/

O ile producenci nie powiedzieli na wyrost tak serii możemy się spodziewać końcem grudnia, ponieważ ostatni odcinek Worlds Within zostanie wyemitowany 16 grudnia więc 22 powinna wystartować nowa seria.

Normalnie jak pocieszenie po zakończonej dramie... bo wciągnęłam się w Worlds Within xP Więc nie będę się mogła długo smucić po jej zakończeniu bo przyjdzie następna haah :D
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 27 lis 2008

Woow :D Co za boskie fotki :D Zwłaszcza kilka ostatnich :wink:

Naprawde chciałabym napisac cos mądręgo i wnoszacego do tematu ale ostatnie pól godziny spędziłam wgabiona w zdjęcie Rui'ego na przemian z Tsukasą... Loczki dalej wygladaja dziwnie, ale ten facet robi wszystko zeby wygladały jak najlepiej xD I wychodzi mu to :) Ale na tych wszytskich zdjeciach on sie taki duży wydaje w stosunku do innych, nie sądzicie?? I nie chodzi mi tylko o wzrost... twarz ma jakąś taka większą - ale moze to tylko zdjęcie.

Jestem coraz bardziej podeskcytowana :D i nakręcona na tą dramę :) I następną porcje zdjęć promocyjnych :D
Jeśli drama będzie tak dopracowana jak zdjecia to szykuje się następny hit, chociaz i tak nim pewnie będzie ze względu na tytuł :) Mam nadzieje ze utrzymaja poziom i nie zrobi sie z tego Hana Yori Dango Final =T
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 27 lis 2008

Devi pisze:Mnie to bardziej przerazają jej nogi... ta jej lewa noga na tym zdjęciu wygląda jak patyk O.o

Ten fot był komentowany na różnych forach i większość osób twierdziła, że jej nogi są niezwykle piękne, zgrabne i powabne^^ Przyznam, że ostatnio już nawet nie zwracam uwagi na wychudzenie azjatyckich gwiazd. Wynika to chyba ze swoistego przyzwyczajenia. Tam praktycznie króluje anorektyczny model piękna. Chociaż przyznam, że jak kilka miesięcy temu oglądałam When It's At Night z moją ulubioną Kim Jung Hwa to byłam w ciężkim szoku. Na konferencji prasowej była ubrana w zwiewną szatkę, która większość odsłaniała niż zakrywała i niestety jak pokazano to ujęcie w necie to mnie odrzuciło. Tam gdzie prawidłowo przeciętny człek ma łopatki widniały wystające kosteczki, które przypominały skrzydła motyla. Był to zatrważający widok, wręcz wyciskający łzy z oczu.

daydreamer4 pisze:Ale na tych wszytskich zdjeciach on sie taki duży wydaje w stosunku do innych, nie sądzicie?? I nie chodzi mi tylko o wzrost... twarz ma jakąś taka większą - ale moze to tylko zdjęcie.

Zaczęłam się wpatrywać i nadal obstaję przy włosach, one go jakoś powiększają. Chociaż akurat wzrostu to mu natura faktycznie nie poskąpiła. Jest bardzo.... długaśny ^__^

A tak z innej beczki, ponieważ na forach trwa szaleństwo związane z tą serią tak fani bawili się w rozpoznawanie marek, w jakich zaprezentują się nasi bohaterowie. Wprawdzie może to nie wydawać się aż tak interesujące, ale ubiór świadczy o pewnej precyzji wizualnej z jakiej chcą pokazać się Koreańczycy. To lecimy z przykładami...

Lee Min Ho (Goo Joon Pyo - słowem Tsukasa)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Gucci Homme 2008/9
ObrazekObrazekObrazek

Kim Bum (So Yi Jung)
Obrazek

Generalidea, projekt 범석 (jak się nie mylę to z koreańskiego będzie Bum Suk Tchai) kolekcja 2008/9
Obrazek

Kim Hyung Joong (Yoon Ji Hoo)
Obrazek

206 Homme (projektantem/projektantką jest 이영진 co w tłumaczeniu wychodziłoby Lee Yeong Jin, ale nie jestem pewna, bo przyznam bez bicia nie znam tej marki, ani jej projektantów) rzecz jasna kolekcja 2008/9
Obrazek

Najbardziej podoba mi się pomysł Gucci, wyśmienicie pasuje do Tsu. Wygląda tak... drapieżnie :)
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 27 lis 2008

O mamuniu :D :smitten: Chyba zaraz się przykleję do monitora do swetra i do Rui. Dla mnie ta propozycja jest bezkonkurencyja :melt: :melt: :melt:

Ciuch Tsukasy też niczego sobie, ale ten czerwony... pasek szarfa, szal... umm no dodatek... :no: :no:

A jesli chodzi o wychudzenie - model prezentujący ciuch Kim Buma to dopiero wyglada przeraźliwie..... :shock:
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 27 lis 2008

A jesli chodzi o wychudzenie - model prezentujący ciuch Kim Buma to dopiero wyglada przeraźliwie..... Shocked

Gdy otworzyła mi się ta fota tylko jedno nasunęło mi się na myśl: widzę zombi O.O

Ten fot był komentowany na różnych forach i większość osób twierdziła, że jej nogi są niezwykle piękne, zgrabne i powabne^^

Ta druga noga wygląda w sumie jeszcze jeszcze.... ale ta jedna to patyk. Oczywiście nie mówię, że ma dwie inne. Chodziło mi generalnie o sam fakt jak ta noga na tym zdjęciu wyszła xP
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 28 lis 2008

Devi pisze:Ta druga noga wygląda w sumie jeszcze jeszcze.... ale ta jedna to patyk.

W zupełności się zgadzam, ale widać w tylko my mamy takie zdanie :) Ciekawe skąd to w ogóle wynika, może dlatego, że w Stanach (bo większość komentarzy pochodziła od osóbek mieszkających w USA) większość przeciętnych kobiet ma nadwagę i to sporą, więc takie skrajne wychudzenie jest pewnie dla nich szczytem piękna.

Wysyp kolejnych fotosów, tym razem sesja zdjęciowa naszej Makino dla magazynu CéCi.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Pierwsza sprawa, ten kapelusz jest obłędny. A druga, Koo Hye Sun wygląda zjawiskowo.

Ciekawi mnie jeszcze jedno, mianowicie ranking oglądalności. Ze statystycznego punktu widzenia pora oraz dni emisji tej dramy skazują ją na druzgocącą porażkę. Zawsze w tym paśmie wszystkie produkcje wypadają po prostu mizernie, chyba lepiej byłoby ją puszczać w środy i czwartki, ale cóż - klamka zapadła. Oby tylko nie ucierpiał na tym scenariusz.

----------------------
----------------------------
---------------------------------

I stało się to czego się obawiałam, data emisji została przełożona na 5 stycznia :(

Na pocieszenie dokładam foty... (ujęcia kręcono w Nowej Kaledonii)
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 26 gru 2008

Trailer nr 1

Trailer nr 2

Zaraz padnę. Jestem pewna, że wszyscy zainteresowani pierwszy trailer widzieli (może i drugi też). Ja dopiero ten drugi teraz zauważyłam i narobił mi niezłego apetytu. Już nie mogę się doczekać, jeszcze dwa tygodnie ; o
Zapowiada się interesująco. Przynajmniej ten diabelski uśmieszek Lee MinHo pod koniec wydaje się być baaardzo interesujący :D No boooski jest ;]
*I Hyun Joong chyba wreszcie wykorzysta z pożytkiem swoje hobby ;] Gitara ^^
*Czy szkoła, co kręcą dramę nie jest przypadkiem tą samą, w której kręcono Goonga?
*Koo Hye Sun nie wygląda mi już tak staro i jak na razie ma moje błogosławieńtwo :>
*Ta secnka rodzajowa z lodami na twarzy LMH trzyma w napięciu. Ciekawe o co poszło ^^

Właśnie obejrzałam po raz 6 ten drugi trailer ;] I chyba obejrzę jeszcze ze trzy razy dla spokoju ducha^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 27 gru 2008

Eh... tak się właśnie dziś zastanawiałam kiedy zaczyna się emisja... to już za 2 tygodnie? Nie mogę się doczekać... ale do tego oczekiwania jest dołączony pewien niepokój... Jako wielbicielka koreańskich produkcji chciałabym, aby drama wypadła dobrze na tle pozostałych wersji. Wiem jednak, że nie jest to łatwe i stąd mój niepokój. Po trailerach nic nie można zbytnio powiedzieć... i może to dobrze? Bo nie wzbudzają one we mnie jakiś wielkich pozytywnych emocji szczerze mówiąc ^^' (ale negatywnych też nie, zeby nie było xP)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 27 gru 2008

o, przyznam, ze tego nie widziałam ;] Fajnie tu wyszedł Hyun Joong. I ShinAe na wejście^^
no jasne, że trailery nic nie mówią -> wystarczy popatrzeć na trailery do filmów koreańskich, które są śmieszne, a okazuje się, że płaczesz przez cały film...

Emisja zaczyna się 5 stycznia, o ile nic się nie stanie, nie zamkną stacji albo coś xD

Na ja również mam wielkie oczekiwania do tej dramy.
Po pierwsze wolałabym by koreańska produkcja była naprawdę lepsza od pozostałych dwóch. Chociaż dla mnie sam fakt, że koreańska jest na plus. ^^Zawsze ciekawiło mnie jak przedstawią tę historię koreańczycy, bo przecież plot sam w sobie jest fajny. Japońska wersja, według mnie była taka sztywna... Tajwańska była dłuuuuga i nuuuudna i w ogóle beznadziejna - > pierwsza drama którą obejrzałam na seedzie ;]
Oczywiście może się okazać, że oczekujemy za wiele i będziemy rozczarowani.
Mnie ciekawi OST. Może pozwolą Hyun Joongowi na jakiś wkład? ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 27 gru 2008

Ten koreański Tsukasa z urody jest strasznie podobny do KIM RAE WON (grał min w Love Story in Harvard, My LOve Patzzy oraz My Little Bride).
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 30 gru 2008

Yay! :hurra: Zostało tylko 5 dni do emisji pierwszego odcinka :D
No ale to koerańczycy mogą się cieszyć :) Ciekawe ile nam przyjdzie poczekać... A czy jacyś "starzy wyjadacze" mogliby mi powiedzieć ile czasu moze upłynąć zanim odcinki pojawią sie w jakiej kolwiek formie (np na stronie streamingowej) ale z napisami angielskimi ?? Wiem, że to na pewno róznie bywa ale tak mniej więcej??
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 31 gru 2008

Przypuszczam, że na viikii będą już we wtorek xD
ajj ja też jestem podekscytowana ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 31 gru 2008

Aaa!!! :taniec: To i tak bardzo bardzo szybko :D:D To będzie moja pierwsza dramka którą mam zamiar oglądać na bieżąco... dlatego tak przeżywam :aww:
Zresztą ona wywołuje u mnie masę pozytywnych emocji :) Po obejrzeniu trailerów mialam głupawkę dosłownie :P CHociaz trailery lepiej przyjmować z dystansem to ... no... ja nie umiem :P :D Miałam rogala od ucha do ucha na każdej scenie z Jun Pyo - on jes taki duuuży i futrzasty że ojjjj xD

A właśnie obejrzałam ten pierwszy trailer i teraz trochę tak mi sie smutno zrobiło... Jak to się stało ze go nie widziałam wczesniej... ??? Tu już było troche melancholijniej, romantyczniej i ach och :D Ale nie załamuję sie! F4 są śliczni, a Sun Koo Hye od czasu jak zobaczyłam plakaty ujęła mnie tą swoja miną :P:P link

Mam troszeczkę obaw jeśli chodzi a samą historię ale nawet jeśli nię będzie to wybitna drama to i tak będzie z nią mnóstwo dobrej zabawy. Mam taka nadzieje i czekam z niecierpliwością :D

Wróć do „K-drama”