[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 21 lut 2009

ekhem Maura miała rację:D

Co do wątku KB i EG to mam nadzieję, że nie skończy się tak jak w mandze. :< Kto ciekaw nich sobie
przeczyta. ^^

Na soompi wchodzę dosyć regularnie, więc ta ilość postów rosła na moich oczach i nie przeraża mnie. Ja tam głownie po zdjęcia wchodzę i ewentualnie komentarze do wydarzeń. Bardzo rzadko komentarze do danego odcinka. xD

Uciekania przed GaEul (Jak Nishikido w HYD;)) też nie będzie

Tu by nawet nie pasowało. Ten związek ma trochę inny charakter. Poważniej do tego podchodzą? Pozostawmy więc sobie tamten komiczny w pamięci jako miłe wspomnienie. ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 21 lut 2009

Ja wchodziłam regularnie na Soompi gdzieś tak do ok 600-tnego postu. Potem "zostałam zmuszona" ;) odpuścić sobie czytanie i teraz jak wchodze od czasu do czasu to zauważam jak drastycznie zmienia sie licznik postów ;) A i tak jedyne co czytałam to newsy i spoiler2y ;) Wszytskie wielgachne analizy postępowań bohaterów sobie odpuszczałam ;)

Co do uciekania przed GE, zgadzam sie ze raczej tego nie zobaczymy :D Myśle że byłoby możliwe tylko GE była inaczej przedstawiona.
Koreańska GE jest taką osobą zę gonienie za KB uwłaczałoby jej godności ^^ Na pewno rzuciła by mu tylko jakąś ciętą ripostę i zadziałała psychologicznie ;) zmuszajac go do zmiany zachwania :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

zadziałała psychologicznie

:D:D:D Już to widzę :D:D Dodałabym jeszcze opcję fizycznie i może bardziej agresywnie. Ostatecznie Yuki nigdy go nie dogoniła.xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 21 lut 2009

Jak tak patrze na GE i na Yuki to mnie aż przeraża. Bo niby ta sama historia, niby te same postacie a różnice niebo i ziemia. Ale to oczywiście dobrze, bo oglądanie tego samego z innymi twarzami było by nudne ^^
Avalia miała rację

ekhem Maura miała rację

Słusznie, Maura-san bo ja bym na tak błyskotliwą myśl nie wpadła (bynajmniej nie przed końcem emisji serialu hehe ^^'). Ja wspomniałam tylko o loczkach :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 21 lut 2009

No i ja lubię jak pokazują go ubranego w jakieś eleganckie spodnie i do tego kamizelka. ^^ Miejmy nadzieję, że chociaż z tego nie zrezygnują. edit. moje życzenia i spostrzeżenia czasami mnie dobijają ;p

Wiesz, jednego możesz być pewna - on z wkładania spodni na plan to raczej nie zrezygnuje xPP

Spokojnie, jeszcze tylko 10/12 [?] odcinków, a potem to już z górki... pożegnania, podsumowania, tęsknoty xP

pocieszyłaś mnie jak nic hahahahahah xP

O tym na soompi już nawet nie wspominam xP (ok... na tą chwilę jest 714 stron xP)

Nawet nie myślałam o tym, by tam zaglądać xP
Co najwyżej można zerknąć czy fot nie ma xPPP

ale jakies deklaracje (bo tylko z tym kojarzy mi sie "bieganie za Gaeul" ^^) to spodziewam sie ich raczej pod koniec Wink

Na koniec czy w środku... ja lubię takie sceny toteż żal mi, że pewnie ich nie zobaczę T.T
Zastanawiam się tylko... bo przecież ani żadnej sceny bójki już nam z nim nie pokażą, ani nic takiego... ehh T.T
(no chyba, ze jakoś sprytnie to nakręcą xPPP)

Ale pocieszę was!!! Very Happy Uciekania przed GaEul (Jak Nishikido w HYD;)) też nie będzie xd

Hahah, a ja oczywiście tego nie pamiętam... xP
Ale w sumie jakby Kibum przed Gaeul uciekał to mogłoby być zabawne xPPP
Spoiler! Tym bardziej, ze tak na prawdę mam wrażenie, że Ji Hoo dobrze wie, co się kroi. Przykład : scena jak zadzwonił z telefonu Kim Buma do GaEul xPPP Kocham tą scenę i minę Ji Hoo cwaniaka xP

Co do wątku KB i EG to mam nadzieję, że nie skończy się tak jak w mandze. :< Kto ciekaw nich sobie
przeczyta. ^^

Eeeeeej, nie badź taka, powiedz xPPP

Tu by nawet nie pasowało. Ten związek ma trochę inny charakter. Poważniej do tego podchodzą? Pozostawmy więc sobie tamten komiczny w pamięci jako miłe wspomnienie. ^^

To prawda ;)
No i przede wszystkim... obiecano nam inne zakończenie tego wątku, więc nie ma co przed nia uciekać, i tak go dopadnie muahahhaha xPPPPP
Ale mi to się pojawiła wizja takiej sceny xP Tylko powod tej ucieczki mógłby być trochę inny xP

Koreańska GE jest taką osobą zę gonienie za KB uwłaczałoby jej godności ^^ Na pewno rzuciła by mu tylko jakąś ciętą ripostę i zadziałała psychologicznie Wink zmuszajac go do zmiany zachwania Very Happy

To prawda. Dlatego lubię koreańską Gaeul ;) Lubię, jak mu czasem coś przygada xPP ( w efekcie go na chwilę przytka a później i tak zaczyna się uśmiechać, lol xP)

Ostatecznie Yuki nigdy go nie dogoniła.xP

A, to chyba nawet gdzieś słyszałam O.o
Tak czy inaczej, czasem dobrze, że nie trzymają się tak dramy xP W HYD to w ogóle zostawili tak ten wątek, że nie było nic wiadomo co z nimi w końcu O.o Nie lubie czegoś takiego xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Wiesz, jednego możesz być pewna - on z wkładania spodni na plan to raczej nie zrezygnuje xPP

Devi, nie rób tak więcej. xP Mój monitor i tak ma już mnóstwo plam, a teraz jeszcze go oplułam. xP
Zastanawiam się tylko... bo przecież ani żadnej sceny bójki już nam z nim nie pokażą, ani nic takiego... ehh T.T
(no chyba, ze jakoś sprytnie to nakręcą xPPP)

Tym razem powali przeciwnika na siedząco. ;p edit. z rękoma w kieszeniach było mało efektowne ^^

Eeeeeej, nie badź taka, powiedz xPPP

A więc....
Nasi państwo skończyli w końcu razem w łóżku, bo Yuki wiedziała, żę to jedyna rzecz jaką może od niego dostać.... Na koniec się rozstali. Chyba musiał być kiepskim kochankiem. xPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 21 lut 2009

Maura pisze:

Devi, nie rób tak więcej. xP Mój monitor i tak ma już mnóstwo plam, a teraz jeszcze go oplułam. xP

No co ty, to by tak uroczo wyglądało (od razu go sobie go wyobraziłam w białej przydługiej koszuli i bez spodni :D jeszcze z zaspaną twarzą to już całkiem Kawaii).

A i jeszcze...ała.....ten spoiler2 był straszny o.O A myślałam czytać mangę...ale z takimi akcjami to za żadne skarby >.<

I tak z innej beczki, to czy moze mi któraś podać link do programu co mi połączy części filmu (te z rozszerzeniem avi.001 itd.)??
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 21 lut 2009

ahahahahahahaha ^_^v

I tak z innej beczki, to czy moze mi któraś podać link do programu co mi połączy części filmu (te z rozszerzeniem avi.001 itd.)??

HJSplit

Co to spoilera z mangi to... OMG xPPP
Co za opcja... autorka chyba wiedziałą, że jak skończy bez happy endu dla głownej pary to ją fani zaszlachtują więc wyżyła się na drugiej... hmm... parze... xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 21 lut 2009

Maura miała rację a Avalia wspomniała o loczkach, które też są bardzo ważne w tym temacie:0
Chylę moje kocie uszy!!!
Nie spodziewałam się takiego zakończenia mangi. W anime nie było w ogóle takiej akcji...Jakby była to dopiero fani by byli rozwścieczeni. I chyba dlatego zmieniają ten wątek, bo w mandze był kiepski. W sumie dość życiowy i dość dramowy, ale my oczekujemy innego zakończenia...Prawda miłe panie:)?
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Trochę jeszcze o tej mandze...

Tym razem o zakończeniu Makino i Tsukasy, spoilery oczywiście, ale to już wiecie? ^^

Spoiler! Pod koniec ojciec Tsukasy źle się czuje i nasz chłopak musi wyjechać do Nowego Yorku na uwaga 4(!) lata. Tekst Makino na tą wiadomość?
-What is it, the olimpics? lol :D:D

Nasza główna parka też prawie skończyła eee konsumpcją swojego związku, już są rozebrani i w ogóle atmosferka ^^, a tu Makino nagle gorączki dostaje. ^^
Taka scenka mogłaby być interesująca. Ale znając KBS, to oni nawet się obok siebie ni położą. xP
Jeśli chodzi o Yuki to ona bardzo się zmieniła pod wpływem Jiro. Ponieważ on wciąż ją ignorował to ścięła włosy i jakoś tak inaczej zaczęła się zachowywać. Mam nadzieję, że naszej EG to się nie przytrafi. Z drugiej strony dosyć interesujące jako podkreślam alternatywne rozwiązanie byłaby ta ich rozłąka. Tylko wtedy w mojej wizji każde musiałoby znaleźć sobie swoją soulmate by ta cała gadka nie poszła na marne. ^^ W ogóle ta rozmowa o bratniej duszy... myślę, że to jest jedna z pamiętniejszych scen w BOF i w ogóle w dramach. Nie jest jakaś patetyczna, ale taka niewinna i naiwna i właściwie pokazuje to w co wszystkie (?) chcemy wierzyć. Mi się podoba. (:
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

W ogóle ta rozmowa o bratniej duszy... myślę, że to jest jedna z pamiętniejszych scen w BOF i w ogóle w dramach. Nie jest jakaś patetyczna, ale taka niewinna i naiwna i właściwie pokazuje to w co wszystkie (?) chcemy wierzyć. Mi się podoba. (:

AŻ sie nie moge powstrzymać:
Ja w waszym wieku ;) .... Buahahahha :lol: Sorki, wyrzucam starą doświadczoną życiem babę za okno ;)
Niestety, trochę to za naiwne było (jak dla mnie), jednak taka naiwność ma w sobie nieodparty urok ;) Zwłasza dla nas dziewczyn... bo niby każda jest wygadana i twarda i nie chce ustępować w niczym facetom ale w ciepło nam sie robi w środku jak taki tekst słyszymy. Troche małej dziewczynki ma w sobie kazda z nas... GaEul tez taka jest naiwna ale twarda i chyba dlatego tak wszytskich ujmuje ;)
No a przynajmniej tak mi sie wydaje...

EDIT:
Zreszta ja i tak wolę jak coś jest nawet zbyt naiwne ale takie ma być założenie niż jak coś jest potwornie naiwne ale udaje ze jest czymś innym, więc też to kupuję i kocham BOF za naiwność, nieprawdopodobieństo i całe to szaleńswo :D A co ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Ja w waszym wieku

Daydreamer jakąś cichą dyskryminację nam tu przeprowadzasz. :P ;joke;

Powiało naiwnością? Ej sorry, ale momentami zastanawiacie się dlaczego oglądacie dramy i wzdychacie tak do tych nierealnyh i nieosiągalnych bogów wschodu? To jest dopiero naiwne ^^ I sama jestem na tak. :D
A co do tej naiwności GE... nie wierzę, że nikt nigdy nie miał podobnych pierdół w głowie. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Powiało naiwnością? Ej sorry, ale momentami zastanawiacie się dlaczego oglądacie dramy i wzdychacie tak do tych nierealnyh i nieosiągalnych bogów wschodu? To jest dopiero naiwne ^^

A czy ja napisałam ze to źle ? ;) Przecież o to własnie chodzi :D W tym tkwi cały urok !!
Nie ma co ukrywać - życie odziera ze złudzeń. Ale ja sie nie daję i dlatego oglądam :);)
Obrazek
Awatar użytkownika
ishiko
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: ishiko » 21 lut 2009

słodkość, lukier, naiwność fabuły i kolorowa posypka BOF działa jak lekarstwo po długim dniu zmagań w pracy czy szkole xD jak najbardziej kupuję to całe nieprawdopodobieństwo i bajkowość i szaleję na punkcie tej dramy, nie mówiąc już, że moje serce zaczyna bić szybciej gdy na ekranie pojawia się Gu Jun Pyo (nic na to nie poradzę, powiało koszmarnym fangirlismem, ale tego gościa nie da się nie lubić! on jest taki autentyczny we wszystkim, co go spotyka, na mnie to działa xDDD i pomyslec, że jego fryzurka mogła mnie kiedykolwiek irytować xD).
If you're interested in time travel, meet me last Thursday.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 22 lut 2009

Hyun Joonga też nam obcięli :

Spoiler! ObrazekObrazek
Obrazek
I chyba zaczynam tęsknić za tym długimi włoskami, na które tak ostatnio narzekałam. Oczywiście nie wygląda źle, bardzo korzystnie ^^ , ale ta obecna fryzurka jest jest praktycznie wszędzie i prawie na każdym artyście. I jeszcze on. =,=

Ale rozumiem, że to efekt postarzający. Ciekawa jestem czy pokażą chociaż jedną scenę na uniwersytecie. No wiecie, F4 studenciaki, siedzą uczą się pilnie, słuchają profesora etc.
W co ja wierzę...Przecież to f4 :D
Obrazek

Wróć do „K-drama”