[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 22 lut 2009

Hyun Joonga też nam obcięli

Tak go sobie wczoraj obejrzałam z każdej strony i... podoba mi się ta nowa fryzurka. Ale dlaczego to nie umiem wytłumaczyć ;) Teraz jest jeszcze bardziej podobny do Oguri Shuna... I tak własciwie to troche dziwna ta fryzura... ale im bardziej sie jej przygladam tym bardziej mi sie podoba ;)

Ekhm, czy to normalne ze też bym taką chciała ?? ;D

A co do uniwersytetu... to w końcu ile lat teraz skoczyli w przód? Rok, tak? Znowu się opuściłam i żadnego previewu nie ogladałam :D Ha, lecę to nadrobic !! xD

Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 22 lut 2009

Wg mnie podobny do Oguri Shuna jest tylko na dwóch pierwszych. Profil mają podobny.

No ja weszłam dziś na soompi a tam! 0.0 Aż boję się obejrzeć preview, następny odcinek, cokolwiek!
Spoiler!
Bo jak ludzie piszą, że Jup Pyo pocałował swoją narzeczoną i Jandi to widziała, to aż mnie ściska^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 22 lut 2009

Hyun Joonga też nam obcięli :

Tylko czemu ja mam wrażenie, że on ten fryz to ma jak Jaejoong z DBSK? O.o

No ja weszłam dziś na soompi a tam! 0.0 Aż boję się obejrzeć preview, następny odcinek, cokolwiek!

No ciekawa jestem jakie bedą okoliczności do tego...
może pocałuje ta narzeczoną specjalnie na oczach Jandi żeby ta o nim zapomniała, zeby ją do niego zniechęcić lub coś w ten deseń?
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Tylko czemu ja mam wrażenie, że on ten fryz to ma jak Jaejoong z DBSK? O.o

No na pierwszy rzut oka kojarzy się z Jae. Ale zaraz dołącza Heechu (chociaż w Juniorach jeszcze paru by się znalazło)l, Taegoon, Brian z Fly to the Sky, któryś chłopiec z Shinee, ostatnio nawet Lee Min Woo i Rain mają taką. Mi się wydaje, że ta moda zaczęła się od powrotu DBSK do Korei jesienią. Ale co ja tam wiem ^^

No ciekawa jestem jakie bedą okoliczności do tego...
może pocałuje ta narzeczoną specjalnie na oczach Jandi żeby ta o nim zapomniała, zeby ją do niego zniechęcić lub coś w ten deseń?

No chociaż tyle. Gorzej byłoby, gdyby to miało być na zastępstwo sceny, w której Tsukasa złapał nie tą pannę co trzeba ^^ Czyżby tu też się pomylił? To by było coś. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

No ciekawa jestem jakie bedą okoliczności Spoiler! może pocałuje ta narzeczoną specjalnie na oczach Jandi żeby ta o nim zapomniała, zeby ją do niego zniechęcić lub coś w ten deseń?

Można spoilerować?
Bo ja odrobiłam zadanie z oglądania spoiler2ów to już mogę ;)
DUŻY SPOILER!
Ten cały pocałunek to na pewno nie będzie umyślny ze strony JP bo on nawet nie będzie wiedział ze JD go widzi. Za to nie jestem pewna co do Jae Kyung (Shigeru) bo wyczytałam ze to ona wymusi na JP pocalunek. Bo z kolei z previewów wiem ze JK ciągnie JD za język w sprawie JP i wyglądało na to ze doskonale zdaje sobie ze coś było między JD i JP więc byc moze zauważyła JD i zrobiła to specjalnie... (Bo scena ma miejsce w magazynie(czy czymś w tym rodzaju), JP i JK sa w środku a JD i JH na zewnąrz i ogladają wszytsko przez okno, a JP stoi tyłem do okna ;)). Krążą rózne opinie na temat Shigeru i większość z nich jest taka że jest zła i paskudna i zrobi wszystko zeby zdobyc JP. Już ją wszyscy znielubili ^^
EDIT
Oj, przepraszam za drobne błedy. Już je poprawiłam ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Zaczęłam czytać tego Twojego spoiler, ale zaraz go schowałam. xP Normalnie daruję sobie i poprawnie zaczekam do jutra. ^^

5 minut później
Mam coś takiego, że jak piszę jakieś posty, to zostawiam okno otwarte, skaczę sobie po innych zakładkach i w ogóle. Poskakałam poskakałam i wróciłam tu by przeczytać Very Big Spoiler ^^ Samo zło się tam kryje. XP

Tak jakby kontynuuję rozmowę na temat spoilerów + moje przypuszczenia
No cóż. Nie wińmy jej, że ona też się zakochała w Jun Pyo. Zwłaszcza, że na pierwszym spotkaniu praktycznie wpadła w jego ramiona^^
Mam tylko nadzieję, że incydent szybko się wyjaśni, a Jandi nie wpadnie do głowy by brać odwet i związać się z Jihoo. Złamałaby w ten sposób serce obydwu panom...
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Zaczęłam czytać tego Twojego spoiler, ale zaraz go schowałam. xP Normalnie daruję sobie i poprawnie zaczekam do jutra. ^^
Ja tak czytam wszytskie spoilery. Jeszcze sie chyba nie zdarzylo zebym z premedytacją przeczytała wszystko od początku do końca. Przeczytam jeden wyraz, uciekam potem ciekawosć mnie zżera, wiec wracam ale nie chce znów za dużo wiedziec i tak z 10 razy czytam jeden spoiler2 zanim go w końcu przeczytam ;)

Ale kontytuując jednak ten spoiler ^^ bo to silniejsze ode mnie :)
No cóż. Nie wińmy jej, że ona też się zakochała w Jun Pyo. Zwłaszcza, że na pierwszym spotkaniu praktycznie wpadła w jego ramiona^^
Oczywiście biorę pod uwagę jej uczucia ale tu sie chyba wszyscy czepiają sposobu jej postępowania i zachowania SPOILER, SPOILERwobec JanDi, a dokładniej niecnego wykorzystywania naszej dobrodusznej bohaterki do zdobycia serca JP
A nie mówiłam że odrobiłam zadanie ze spoilerów...^^ ale dopóki nie obejrzy sie odcinka to właściwie nie można być niczego pewnym więc nie będę tak od razu przypinać Shigeru plakietki "tej złej". Chociaż... w kóncu to wersja koreańska i tam nie trudno o wpadanie w schemat ale mam nadzieję że nie zrobią z Shigeru takiej "typowej tej drugiej" ;) Japońska była powalająca i miała takie szalone pomysły ze szok :D - nie zapomnę tego odcinka jak Akira i Soujiro mieli w planach ja uwieźć, a skończyło sie to wszytsko totalnie komiczną porazką dwóch lowelasów xD
a Jandi nie wpadnie do głowy by brać odwet i związać się z Jihoo. Złamałaby w ten sposób serce obydwu panom...

Nie sądzę zeby tak się stało ^^ Ale tak naprawdę to nie mam pojęcia co ci Koreańczycy teraz wymyślą ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

W japońskiej w pewnym momencie wydało mi się, że Tsukasa i Shigeru zaprzyjaźnili się. Coś takiego tu nam się może przytrafić, ale będę zła jeśli znowu okaże się, że Jun Pyo i Jandi będą rozmawiać więcej z tymi drugimi niż ze sobą. A na to się zanosi...

Ja tam lubiłam Shigeru, mimo, że świadomie z uśmiechem na twarzy wciskała najostrzejsze szpile w Makino. To było na swój sposób chore, ale z drugiej strony interesująca była bezradność i brak reakcji u Makino i ta niewiedza Tsukasy.
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

W japońskiej w pewnym momencie wydało mi się, że Tsukasa i Shigeru zaprzyjaźnili się.
(..)
Ja tam lubiłam Shigeru, mimo, że świadomie z uśmiechem na twarzy wciskała najostrzejsze szpile w Makino.

Eeee.... Ja chyba faktycznie za wybiórczo oglądałam HYD 2 ;) Tzn, nie jest tak że zupełnienie wiem o czym mówisz ale o jakie sceny chodzi to juz nie mam pojęcia ;)
Aaaa !! Pamietam była taka scena "prawie" łóżkowa^^ , ale po za tym wiecej nie kojarzę...Ale nie ważne - zobaczymy jak to się tutaj potoczy :D

Tylko tak mi się coś przypomniało :D Jak Makino była pokojówką w rezydencji Tsukasy :roll: Ciekawa jestem czy tu też po to sięgną... Tylko te pokojówki u Jun Pyo są wybitnie beznadziejne... Za to butler Lee jest kochany więc moze nie wyszło by to az tak tragicznie :)
Ale chyba jednak wolałabym zeby sobie to darowali :D A jak bylo w mandze??
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 22 lut 2009

Tylko tak mi się coś przypomniało Jak Makino była pokojówką w rezydencji Tsukasy Ciekawa jestem czy tu też po to sięgną...

Wyobrażenie JD w stroju ów pokojówki = popluciu monitora. Nie wyobrażam sobie tutaj takiej sceny i mam nadzieję, że jej nie będzie...Liczę na coś świerzego i zaskakującego xD

A te spoiler2y są powalające...ale zobaczymy jak to wyjdzie ^^
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Eeee.... Ja chyba faktycznie za wybiórczo oglądałam HYD 2 Wink Tzn, nie jest tak że zupełnienie wiem o czym mówisz ale o jakie sceny chodzi to juz nie mam pojęcia Wink
Aaaa !! Pamietam była taka scena "prawie" łóżkowa^^ , ale po za tym wiecej nie kojarzę...Ale nie ważne - zobaczymy jak to się tutaj potoczy Very Happy

Sceny też konkretnie ci nie powiem bo zwyczajnie nie pamiętam. Ale takie wrażenie po sobie zostawili w mojej głowie. ;]

Tylko tak mi się coś przypomniało Very Happy Jak Makino była pokojówką w rezydencji Tsukasy Rolling Eyes Ciekawa jestem czy tu też po to sięgną... Tylko te pokojówki u Jun Pyo są wybitnie beznadziejne... Za to butler Lee jest kochany więc moze nie wyszło by to az tak tragicznie Smile

Nie no jak tak się stanie, to chyba przestanę oglądać tą dramę. Lol, tego byłoby za wiele. Wybaczyłam kaczki? Wybaczyłam! Prom? Też wybaczyłam!. Ale jak mi z Jandi pokojówkę zrobią to chyba wyjdę z siebie.

Avalia, dorwałaś Heechula! Ile ja razy przewijałam tą scenę z kotkiem w BoB. <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Avalia, dorwałaś Heechula! Ile ja razy przewijałam tą scenę z kotkiem w BoB. <3

A no dorwałam hehe...ale chciała bym to zobaczyć w całości a nie tylko taki fragment z gif'a ehhh...

A bardziej do tematu...Tak sobie sciągnęłam dwa pierwsze odcinki BOF z polskimi napisami (szkoda, że trzeci nie chce mi cdziałać >.<)...Nie mneij przypomniałam sobie ten cały komiczny początek, 5 razy z żędu ogladałam 2 odcinek (w tym chyba dwa razy z bratem) i oboje popłakani ze śmiechu ehh...chciało by się powiedzieć stare czasy.
A najbardziej w oczy żuciły mi się trampki i białe podkolanówki JD, ona ciągle te glany i wogółe, że to aż dziwnie wygladało. No ale od drugiego odcinka własnie ciężkie obuwie się pojawiło. I w sumie dobrze bo z trampka jej pół obród i kopniak wycelowany w JP nie byłby taki efektowny :D
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 22 lut 2009

Jakby tak z trampka dostał to mógłby się nie przewrócić...On trochę waży ...a trampek i malutka Jandi niewiele:)
Poczytałam wasze spoilery i i jeszcze przed tym jak przeczytałam całość pomyślałam o pocałunku.I przypomniał mi się taki kawał, że to mogło być w ten sposób.
Leci Shigeru...leci (a ona taka troszkę nieuważna) i potyka się o nogi JunPyo no i się całują i tak kilka razy:) A;e jest troszkę inaczej...Cóż mamy koreańską wersję, odświeżona, urozmaiconą i możemy się spodziewać wszystkiego, oprócz tego, że skończą w łóżku ( ktokolwiek, że skończy w łóżku):)
HIHIHI (szyderczy śmiech) zaczęłam 28 stronę:)
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Poczekamy, zobaczymy...jutro się wszystko wyjaśni (z moim zapchanym grafikiem mam cichą nadzieję, że zobaczę te odcinki w tym tygodniu...). Nie mniej, przeglądam sobie pewną stronę i trafiłam na kilka zdjęć w maskach...
I jak takiego nie kochać?? To chyba moje ulubione zdjęcie z tej maskowej serii ^^
Po za tym te dwa też mi się podobają:
http://i680.photobucket.com/albums/vv16 ... -20-37.jpg
http://i680.photobucket.com/albums/vv16 ... -01-11.jpg

No i co do kwestii Shigeru(nie zapamiętam jak ona się w tej koreańskiej nazywa)...to mówiąc "zła bohaterka" całkowicie mi się z tym wyklucza (no ale ona nie jest zła...co najwyżej zua xD).

A i w tej wersji, jak się patrze na te postacie to nie dostrzegam takich typowo złych bohaterów (nie licząc "chłopaka" GE)...tak jakoś model ma swoje powody, matka też wcale nie jest aż tak bardzo wredna i nie robi tego co robi bo jej się nudzi. Takie bardziej to ludzkie mi się wydaje.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 22 lut 2009

Faktycznie typowo złych postaci nie spotkamy w tej serii...Każdy jakiś tam swój motyw posiada, chociaż z niektórymi jakoś ciężko mi się zgodzić, ale masz rację tak to właśnie wygląda:)

Wróć do „K-drama”