[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 23 lut 2009

Ja tylko powiem, ze jak zwykle mam to w zwyczaju "przeglądałam" odcinek 15... ale generalnie chciałam coś napisać na temat prev do 16:

Wyglądało na to, że jednak nasze Kim Team będzie próbowało wyrwać narzeczoną Jun Pyo xPPP No i nie mogę się doczekać 16 epa (choć jeszcze nawet nie obejrzałam 15 xP) bo tam jakieś ciekawa scena Gaeul + Kim Bum mi się przewinęła xPPP

No i na koniec stwierdza, ze gumiś całkiem spoko wygląda w tych krótszych włosach... ciekawe czy wyjaśniali tam czemu je ściął xPPP Cóż, dowiem się jak obejrzę normalnie z napisami xP

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 23 lut 2009

Wyglądało na to, że jednak nasze Kim Team będzie próbowało wyrwać narzeczoną Jun Pyo xPPP

O jaaa!!! To mi zrobiłaś smaka ;) Juz o tym wspominalam to była najlepsza rzecz w 2 serii Hyd:D:D Juz sie nie moge doczekać ;) Ale chyba obejrzę dopiero jutro bo wstawanie na 6 wyklucza oglądanie o 1 w nocy w całosci zsubowanego odcinka... :( :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 23 lut 2009

Daydreamer bądź twarda na pewno dasz radę. Też wstaje o szóstej i się nie daję, potem latam jak nakręcona i sie ludzie pytają co i jak. Przecież im nie powiem ,że za sprawą BBF albo z niewyspania, bo już w ogóle pięciozłotówek dostaną.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 lut 2009

[quote]Wyglądało na to, że jednak nasze Kim Team będzie próbowało wyrwać narzeczoną Jun Pyo xPPP [quote]
haha, właśnie widziałam^^ Mam nadzieję, że Kim Joon też będzie na dziej swoje uroki odczyniał. ^^
i jeszcze coś dla osłody
Kim Bum i Yuki idą na randkę? ^^
Łaaaa już nie mogę się doczekać. Teraz mają takie podobne fryzury, że jak oglądałam preview (ten krótki oczywiście ;p ) to myślałam, że
to Kim Joon trzyma GE za rękę ^^

Ten odcinek był zły zły zły i nie chce mi się o nim rozpisywać. O! I znowu mi Kim Joona z ekranu ukradli!

No dobra, najlepsza akcja to jak Jihoo spotkał Jandi w łazience, a potem ten gacek się z niej natrząsał. ^^

I jeszcze jak Jihoo zaczął grać i śpiewać. W ogóle on złoty chłopak jest. Takiego to do poduszki. <3
Ale ta jego miłość chyba trochę znów nabierze obsesyjnego wydźwięku. No cóż, Jun Pyo też ma obsesję na punkcie Jandi. Wszyscy są chorzy na Jandi ^^

Poor Jun Pyo, Poor Jandi, Poor Jihoo, wszyscy biedni. Zaczyna się ta cała dramowata otoczka, tzw. schody czy nie wiem jak to tam jeszcze nazywacie. Z jednej strony ok, taka konwencja po kilkudziesięciu dramach już przywykłam. Z drugiej chciałoby się by od razu sobie padli w ramiona co niektórzy^,^

hah, ja wstaję 7:20 :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 23 lut 2009

Zdjątko znalazłam i nie mogłam sie oprzeć, by go tu nie wkleić. ładny z niego pan i bez loczków ,prawda?:P)

Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Daydreamer bądź twarda na pewno dasz radę. Też wstaje o szóstej i się nie daję, potem latam jak nakręcona i sie ludzie pytają co i jak.

Tylko ze ja juz własnie powoli padam na pyszczek... Jeszcze godzina i chyba zasnę... No a w pracy mam narazie strasznie nudno a przysypiac to tak troche mi jeszcze nie wypada... (no drugi tydzień dopiero - trzeba udawać ze sie staram ;P)
Ten odcinek był zły zły zły i nie chce mi się o nim rozpisywać. O! I znowu mi Kim Joona z ekranu ukradli!

Oj Maura :( no nie mów... To ja juz nie wiem czy chcę oglądać... A jeszcze MF testuje moją cierpliwość...
hah, ja wstaję 7:20 :D

<wzdycha> Ja o tej godzinie samochód odśnieżam ;)

EDIT:
Ojej. Jestem po 4 partach 15 odcinka (bo więcej nie ma :() i chociaż zaczeło się bardzo źle (m.in tahisteria Jandi po scenie w łazience... Aż sie zachłysnęlam taki to był szok o_O) to teraz powoli zaczeło wychodzic na prostą :) Skończylo sie na wizycie w restauracji sekretarza Jun Pyo z zaproszeniem dla Jandi na przyjęcie urodzinowe... - rozumeim ze najgorsze jeszcze przede mną ;)
Dzisiaj cała moja sympatia skupiła się wokół Jandi i oczywiście everyone's favourite czyli KB/GE ^^ Scenę z pakunkami przewijałam chyba ze 4 razy ;) Oj^^
A Jandi mnie ujmuje - nic nie poradzę... Jakoś wszytsko co robi mnie wzrusza... a juz najbardziej scena w pokoju Jun Pyo... <ociera łezkę> CO prawda ma fryzurę jak dziewczynka z podstawówki, i jak sobie uświadomię że ona ma tyle lat co ja to... jakoś tak mi sie dziwnie robi... Nawet bardzo dziwnie... =T

Jun Pyo... - jakoś mnie nie ruszył... tzn biedny, oj biedny ale... jeszcze poczekam na rozwój wypadków.
Za to Ji Hoo mnie zdenerwowal... Aż zaczełam obgryzać paznokcie z nerwów... To trochę niesprawidliwe z mojej strony - bo kurcze też ma facet uczucia ale... ojej, jakoś tracę przez niego równowagę ... I na dodatek to juz mozna bylo od dawna przewidzieć... Ale to wszytsko takie dwulicowe z jego strony... Ech, ja wiem za bardzo lubie JP... ;)
Ale wcale nie przeszkadza mi to lubić Hyun Joonga ;)... Bardzo mi sie podoba jego akustyczne wydanie I'm Stupid :D No nareszcie coś co mi sie podoba w soundtracku ;) a nie ma tego na soundtracku :/ Typowe. Jeśli by ktoś znalazł tą piosenkę to bardzo bym poprosiła linka na pm :D

Oj, chaotyczna to wypowiedz ^^' ale ja juz prawie śpie... Reszta wrażeń w innym poście ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Milen
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Milen » 23 lut 2009

Dobra...Wiem wiem... co pisałam wczesniej, ale to było pierwsze wrażenie :P Kochammm ta dramę kocham!
A kim Bum jest boski no i Gun Pyo tez ślicznie na tej fotce~
A co do wstawania to ja wstaję jutro przed 6 XD XD

Zabijcie mnie dla tego pana!!!! ~czy ja kiedyś mówiłam, że on brzydki jest? AAAAAAAA!!!~*wstydzi sie*

Obrazek Obrazek Obrazek
[img]http://img113.imageshack.us/img113/4486/normal593li5.jpg[/img]
[url=http://www.lastfm.pl/user/milen88]LAST FM[/url]
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 lut 2009

Oj Maura Sad no nie mów... To ja juz nie wiem czy chcę oglądać... A jeszcze MF testuje moją cierpliwość...

No ja też już jestem zmęczona i chyba generalnie dlatego ten odcinek ciągnął się i ciągnął. Poza tym nic praktycznie ciekawego się nie wydarzyło. Trochę smęty jak dla mnie. Ale ja już wiem, że od poniedziałkowych epów nie mam co zbyt wiele wymagać. Wiadomo, że wtorkowy będzie lepszy. :> To chyba ich taki zabieg, by przyciągnąć widza.

Jun Pyo... - jakoś mnie nie ruszył...

Generalnie nasz chłopaczek zniknął z pola widzenia. Teraz pierwsze skrzypce gra Jihoo i to praktycznie na jego przyjani z Jandi skupia się teraz ta drama.
Czy komuś też się wydaje, że na tych scenach z Macau JunPyo jest jakby pulchniejszy? :D:D

Bardzo mi sie podoba jego akustyczne wydanie I'm Stupid Very Happy No nareszcie coś co mi sie podoba w soundtracku Wink a nie ma tego na soundtracku :/ Typowe. Jeśli by ktoś znalazł tą piosenkę to bardzo bym poprosiła linka na pm Very Happy

Mi się wydaje, że niedługo szykują się do wydania OST 2. Pojawiło się kilka nowych piosenek (tzn nadal nie mam OST 1 więc trudno mi stwierdzić czy są aż tak nowe) i Paradise dziś nie było czy mi się wydaje? ^^ Była na pewno linia melodyczna Paradise w jakimś takim mrocznym stylu podczas gdy JP siedział na radzie czy coś. A potem to już sobie nie przypominam. Dziwne. :D:D

A w ogóle to kiedy Jandi widziała JP z narzeczoną w Macau? Czyżbym też przespała tą scenę?

Na koniec moja ulubiona scena, do której wracam i wracam. Nie mam dosyć tego głosu. xP
=>klik
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Coż chyba będe jutro nie wyspana ;)
Czy komuś też się wydaje, że na tych fotkach z Macau JunPyo jest jakby pulchniejszy?

To te garnitury i te chusty pod szyją (to ma jakaś fachowa nazwę - ale o tej godzinie ;) nie przypomne sobie) i zgadza sie taki mało widoczny i oklapły jest... - nie podoba mi się jego fryzura... Domagam się powrotu rogalików na głowie ^^ Ale poważny biznesmen - musi wygladać powaznie...

Nie było Paradise...?! :D Ja oglądałam tak cicho (cały dom mi juz spi...) ze niestety mało słyszałam. O kurcze - toż to trzeba gdzieś zapisać :D:D

Na koniec moja ulubiona scena, do której wracam i wracam.

Czasem poprostu już nie wiem co mam napisac zeby wyrazić jakie efekty dzwiękowe wydobywają sie ze mnie na widok Kim Joona ^^ Ponieważ JP tak jakoś nam przybladł to Prince Song wyewoluował mi na największy plus tej dramy :D:D
Przed chwila obejrzałam sobie jeszcze preview do 16 odcinka... To jego oczko..... ;)
Hm, zawiesiłam sie na chwilę :)
A w ogóle to kiedy Jandi widziała JP z narzeczoną w Macau?

A ja jeszcze nie wiem o co chodzi... Czy coś sie wydarzyło na balu? Czy chodzi o scenę??

EDIT:
A znalazłam coś takiego ;) Pomyślałam ze sie podzielę :D
Stare dobre czasy i... fajne ciuchy na W-F ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 24 lut 2009

Zabijcie mnie dla tego pana!!!! ~czy ja kiedyś mówiłam, że on brzydki jest? AAAAAAAA!!!~*wstydzi sie*

Owszem! Pamiętam to jakby to było dziś! Ale nie wzywałyśmy egzorcysty bo można była to uznać za chwilowe zaślepienie........ xPPPPPPPPP ;)

Eh, ja jestem ciekawe kiedy dorwę napisy... ale i tak najśmieszniejsze jest to, że bardziej mnie chyba ciekawią losy Kim Buma i GaEul niż JunPyo i Jandi xPPP
(haha, kurcze, wszystkich zawsze po imionach postaci nazywam tylko Kim Buma nie bo jakoś nie pamiętam jak jego postać się tam nazywa... z kolei Jandi i Gaeul... nie pamiętam jak te aktorki się nazywają xP Tylko przy Junpyo/Minho jest full serwis... xPPPPPPP)
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 24 lut 2009

Boże wchodzę na forum po tyg. nieobecności i co widzę? 215 postów... z czego większość to chyba tutaj^^

Oczywiście obejrzałem odc. 15 i muszę powiedzieć, że jedyne co miałem ochotę tutaj napisać to tytuł dla tego odcinka: "powrót różowej sukienki" ^^
Ale tak ogólnie to myślałem, że na tych urodzinach to Jandi wyżyje się na mamie Jun-pyo i np. powyrywa jej trochę włosów, powie, że ma w głębokim poważaniu Jun-pyo i ucieka do Ji-hoo... a nawet myślałem o kiss'ie (oczywiście z Ji-hoo)*_*
Trochę nie pasuje ta nowa fryzura do Hyun-joong'a...
Acha i scena, w której wziął Jandi na barana... achhh przypomniały mi się stare dobre czasy WGM... T_T
Ogólnie odcinek zaliczam do udanych:D

SCENA W TOALECIE NA POCZĄTKU: Najlepsza scena komediowa tej dramy jak na razie^^ Śmiałem się jak nigdy, obejrzałem 3 razy pod rząd:D
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 24 lut 2009

AHA I PREVIEW:
W końcu Gaeul i Kim idą na randkę *_*
Nie mogę się doczekać... mam nadzieję, że mi tego nie zepsują ;)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 24 lut 2009

Oj... obejrzałam resztę odcinka ze sciskiem żołądka (i serca^^). I właściwie to mi sie podobało... Znowu prawie sie popłakałam kiedy Jandi grała na fortepianie... Pprostu lubię takie nieruchawe sceny...;) Wszyscy zamarli... moze niekoniecznie z zachwytu ale i tak bardzo ładnie wyszło :D No i tak ogólnie jakoś sie wczułam w nastrój... ateraz mi smutno bo musze lecieć...

(haha, kurcze, wszystkich zawsze po imionach postaci nazywam tylko Kim Buma nie bo jakoś nie pamiętam jak jego postać się tam nazywa...
Haha ;) ja też tak mam... Wiem jak sie nazywa postać Kim Joona ale Kim Buma... Hmm jakoś Yi Jung chyba... Ale ja wole ich po nazwiskach pamietac bo inaczej nie powstalby Kim Team :D
A co do nazwiska GaEul to wiem tylko tyle ze dziewczyna też ma na nazwisko KIM :D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 24 lut 2009

A znalazłam coś takiego Wink Pomyślałam ze sie podzielę Very Happy
Stare dobre czasy i... fajne ciuchy na W-F Wink

Mam to na tapecie ^^

W końcu Gaeul i Kim idą na randkę *_*
Nie mogę się doczekać... mam nadzieję, że mi tego nie zepsują Wink

Ale jak on ją tam przechyla! :D:D

No dobra suszę włosy i lecę do szkoły. Miłego dnia wszystkim.

ps Mootyl nadal czekamy na jakąś relację z Korei ^^ Oczywiście cierpliwie czekamy .xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 24 lut 2009

No dobra, nie spodziewałam się, ze będzie mi dane tak szybko ten 15 ep obejrzeć hahaha :D
Spoiler! Jak widać nasz JunPyo wykazał się tym samym co jego japoński odpowiednik i zabrał nie tą dziewczynę co potrzeba xPPP Brawa normalnie, gratuluje mu xPPP Ale przyznam, że On i ta jego narzeczona to wywołują u mnie ataki śmiechu jak są razem xP Tylko... że nie wydaje wam się, że to wszystko jest w stylu początków znajomości Junpyo i Jandi? Oni na początku też darli ze sobą koty ile się dało...
Poza tym, znowu obejrzałam prev do 16, tym razem z napisami i aaaaa! Jeszcze bardziej chce to zobaczyć... Kim Bum i jego "5 second kill"? xPPP LOL
Obawiam się tylko, że to tak na prawdę może być ściema z tą ich randką... czy to czasem nie ma być ten "plan awaryjny" ?
Ale nawet jeśli... to może bedzie to ten moment kiedy Kim Bum nareszcie przejrzy na oczy etc... *-* Ah, rozmarzyłam się xPPP

Wróć do „K-drama”