[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 24 lut 2009

Jestem świeżo po...:) i standartowo mam kartkę na kolanach, która mieści w sobie najfajniejsze momenty.
Po pierwsze gra na gitarze i ogólnie wokalne występy JiHoo i Jandi. Pomyślałam sobie - a jednak lekcje śpiewu i gry na instrumencie przydały się:) Chociaż wydało mi się to czymś kompletnie oderwanym od rzeczywistości - ten piękny śpiew Jandi - dobrze ,że wirtuozeria się nie wdarła w jej grę na fortepianie, bo to już położyłoby tę scenę i zrobiłoby z niej coś kosmicznego.Wypadła dobrze - nawet za dobrze, ale może celowy zabieg, by przytrzeć nosa mamuśce:)

Scena w ubikacji - najbardziej to mnie ścieszyła niewzruszona mina JIHoo - normalnie jakby codziennie wchodził do ubikacji i napotykał w niej sikającą dziewczynę w piżamce i z przepaską na głowie. Drzwi nie były zamknięte:0 hahah

Tak mi się cieplutko zrobiło, gdy JiHoo niósł JanDi na plecach (tzw piggy back) i scena, w której oboje powiedzieli dziękuję:)sobie nawzajem

Karteczka Memory deleted też wyszukuna pomysła, nie powiem:)

Zdziwił mnie fakt, że JanDi nie zauważyła zmiany fryzury JiHoo - powiedzcie przecież każda kobitka by skomentowała taki fakt:)

Na lotnisku bardzo mile zaskoczył mnie "prawa ręka Macochy" przytulając JunPyo i doprowadzając go do ładu i składu.

I ostatnie sentencja całego odcinka (jak zwykle z ust JiHoo): "Rzeczy, które widzimy własnymi oczami nie zawsze są prawdziwe...Niektóre...Trzeba wiary, by móc je dostrzec" Niby proste, a jednak dotarło w takie moje małe miejsce:)

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 24 lut 2009

Zdziwił mnie fakt, że JanDi nie zauważyła zmiany fryzury JiHoo - powiedzcie przecież każda kobitka by skomentowała taki fakt:)

Dokładnie... trochę głupio że nikt kompletnie o tym nic nie powiedział O.o
Ale mi to się podobała ta scena jak się szykował... ta woda kolońska etc, lol xP

Na lotnisku bardzo mile zaskoczył mnie "prawa ręka Macochy" przytulając JunPyo i doprowadzając go do ładu i składu.

To prawda... Ja w ogóle lubie tego gościa... Niby robi to, co każe mu wiedźma ale jest w tym taki... ja wiem? Ludzki?
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 24 lut 2009

Karteczka Memory deleted też wyszukuna pomysła, nie powiem:)

Wreszcie dowiedziałam się co na niej było. ^^

Nie no zauważyła przecież. Ten inny ton gdy powiedziała 'Sunbae" ^^ Swoją drogą przypomina mi to transformację Yula w Goongu, kiedy to przefarbował włosy i stł się....zły :X

Ja się wzruszyłam i właściwie raz zdaję sobie sprawę jak bardzo Jun Pyo jest zdewastowany. Umarł mu ojciec, nagle stał się głową wielkiej korporacji i jeszcze musi dać sobie spokój z dziewuchą za którą szaleje i widzi jak dobrze bawi się z jego najlepszym przyjacielem. Jak ja się cieszę, że ten jego asystent tam był. 0.o

Obawiam się tylko, że to tak na prawdę może być ściema z tą ich randką... czy to czasem nie ma być ten "plan awaryjny" ?
Ale nawet jeśli... to może bedzie to ten moment kiedy Kim Bum nareszcie przejrzy na oczy etc... *-* Ah, rozmarzyłam się xPPP

Też mi się wydaje, że to jakaś atrapa. Z drugiej strony faktycznie można się rozmarzyć na ten temat. ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 24 lut 2009

"Ja się wzruszyłam i właściwie raz zdaję sobie sprawę jak bardzo Jun Pyo jest zdewastowany. Umarł mu ojciec, nagle stał się głową wielkiej korporacji i jeszcze musi dać sobie spokój z dziewuchą za którą szaleje i widzi jak dobrze bawi się z jego najlepszym przyjacielem"

Odnośnie twojej wypowiedzi przypomniało mi się jak oglądałam któryś part i wyskoczyło właśnie na górze: poor JunPyo, poor JanDi, Poor JIHoo i tak bardzo dramowato się zrobiło:)
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 24 lut 2009

oj tak, scena z ubikacji była tak niesamowicie piękna, że aż musiałam zatrzymać oglądanie, żeby się ze spokojem wyśmiać :PPPP

agree~!! jak ona mogła xDD
moje pierwsze spostrzeżenie "Zdzichu.. kto Cie tak obrzępolił?" xD

tylko błagam, nie wymyślajcie z tego kolejnego wątku miłosnego xDDDDD

I jeszcze do tego lotniska, z jednej strony byłam na "Go! Zdzichu Go! Tak trzymaj!" A z drugiej rozpłakałam sie jak zobaczyłam tego załamanego JunPyo Y_Y;;
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 24 lut 2009

eee... San-chan...
:rofl2:
Wchodze czytam i mnie wcięło :D:D
Zdzichu!! O_o Spadłam z krzesła :D:D Przyprawiłaś mnie o niekontrolowany atak głupawki ^^ Normalnie Zdzichu rządzi !! xDxD
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 24 lut 2009

Na tej scenie płakałam i było mi tak szkoda JP, że nie wpadła bym na to aby tam wymyślać coś takiego (teraz jak już o tym zostało wspomniane to i wizje się narodziły....ale oszczędzę wam tego ^^''')

Tak więc scena na lotnisku była moją ulubioną którą przewijałam z 10 razy...Zaraz po niej scena z JD przy fortepianie. Mina mamuśki JP mnie powalała (a już miała nadzieję, ze JD się ośmieszy, a tu proszę...jak to ślicznie wyszło).

A na marginesie co Kim Bum miał na głowie....jak tak na tym przyjęciu popatrzyłam na jego włosy to mi się z "pudlem" JP skojarzyło o.O
A "Łubin" jak zawsze boski tylko go jest tam stanowczo za mało!!

|◄◄
Wracając na początek, to mnie się ta scena w toalecie nie podobała...mając ciągle w pamięci japoński odpowiednik stwierdzam, że wole wersję kraju kwitnącej wiśni....
Ale za to karteczka była przeurocza, a pyszne śniadanie dla wiecznie głodnej JD bez problemu załagodziło sprawę. Dodam też, że (tak bijcie i róbcie co chcecie) bardzo lubię tego kolegę JiHoo i sceny z nim mnie nieźle śmieszą (no tak kwestia gustu).
Na razie to tyle....jak mi się coś przypomni to potem dopisze ^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 24 lut 2009

Moglaś tego nie pisać xPPPP

Zdzichu!! O_o Spadłam z krzesła Very HappyVery Happy Przyprawiłaś mnie o niekontrolowany atak głupawki ^^ Normalnie Zdzichu rządzi !! xDxD

Ta, ona mnie tak zabija codziennie... Nie mam naet siły komentować jej pomysłów... Tak czy inaczej powiedzenie "pociąć się mokrym herbatnikiem" nabrało przez nią innego znaczenia xPPP

Dodam też, że (tak bijcie i róbcie co chcecie) bardzo lubię tego kolegę JiHoo i sceny z nim mnie nieźle śmieszą (no tak kwestia gustu).

Nie wiem... mi i San ten jego sposób mówienia bardziej przypominał kogoś upośledzonego niż chińczyka ktory nauczył się koreańskiego... szczególnie tam była taka jedna scena na tarasie: tam przeszedł sam siebie xP
Ale w ogóle zabił mnie fakt, że to jest gość z AST1 xP (Kim Hyun Joong gra JiHoo, Triple S pojawiło nam się również... ale nie, to było za mało. DSP Ent. postanowiło jeszcze swoje trzxy grosze więcej dorzucić xPPP)
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 24 lut 2009

UWAGA SPOILER!

Głupawki ciąg dalszy ;) Za sprawą tych oto fotów:
Ach, och ^^
Jun Pyo Power ENTER!! Nie zaraz to przecież Nobuta było :D:D:D Czyzby dramy im się pomyliły :D
A te dwa zostawiam bez komentarza bo mnie poprostu rozwaliły na amen i tyle. Chyba ktoś wszedł na nasze forum i poczytał o aternatywnych zakończeniach ^^
<head desk>
<totalny head desk>

I mały bonusik znalazłam:) Nie jest to może wersja soundtrackowa ale nie jest źle :D
Kim Hyun Joong - I'm stupid Acoustic
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 24 lut 2009

Spoilery ep 16

Dziś chyba reżyser sobie eksperymentował bo zaserwowali nam odcinek bez muzyki. Bez kitu, ja już tu się przygotowuję na wycie Paradise, a tu zonk!
Jak tak dziś otrzymaliśmy całkiem suchy serial, widzę teraz ile dawała muzyka. Myślę, że to odzew na złośliwe komentarze w zupełnie naszym stylu „Kiedy wreszcie wyłączą Paradise?”^^ No i mamy! To ja już wolę Z!

Ale i tak było lepiej niż wczoraj!

Na początku 16 odcinka przypomniało co mi się podobało w 15! Zakończenie! Totalnie się podekscytowałam na te kilka sekund pod koniec. ^^

F4’s Don Juan i Casanova Wreszcie trochę prawdy wyszło na jaw. XP

Przywrócili nam Kim Joona!
Kim Joon tańczył . loooool xD I to do czego. Veeery big lol xP XP
Okazuje się, że nie miałam omam a on faktycznie naszą GaEul za rączkę trzymał. To było świetne. Ta nonszalancja^^ I ta mina Kim Joona jak go ta chińska pani ochroniarz złapała. <3 W ogóle motyw uwodzenia mimo, że kompletnie głupi całkowicie mi się podobał. Śmiałam się i w sumie nadal śmieję. ^^ No i wiemy, że F2 nie polubi już ‘Nobody’ ^^

Nie wiem jak wy, ale mi wielką przyjemność sprawiało jak to narzeczona JP ciągała za język Jandi o swojego ukochanego i wypytywała o Jun Pyo. (masło maślane xP) A potem jak się w szkole spotkała cała czwórka. Uwielbiam takie konfrontacje, zwłaszcza, że JK cały czas rżnie głupa. ^^

No i ta aranżowana randka była świetna. Powtórzyli wszystko co JD i JP.^^ Szkoda tylko, że pod koniec Kim Bum dostał telefon od innej laski, że się będzie niedługo ewakuował. Ale myślę, że dla GE to musiało być coś więcej i się biedna będzie męczyć. Btw. Momentami nowa fryzura nie pasuje mi do Kim Buma. Wcześniej był słodki dzieciak, a teraz trochę diaboliczny się zrobił.

No i Jandi i Jun Pyo wreszcie razem w akcji! To było boskie. Jandi narwana 007 i JP siedzący/stojący spokojnie. Najsłodsze było jak mu do ucha zaczęła szeptać.^^ A potem na tym lodowisku! Aż mi się ciepło zrobiło jak przypadkowo wpadła w ramiona JP i potem jak tak sobie stali. Ahhh ahhh<3 <3 <3

Ostatnie 10 minut to głęboka depresja. Ehhh…. Ale w końcu piosenka! I to jaka! Sorry, ale jakoś długo wątpiłam w zdolności wokalne Hyun Joonga, a tu się okazuje, że nie jest tak źle! Będzie Zonk jak okaże się, że to nie on śpiewa. ^^ Ta wersja instrumentalna jest naprawdę piękna. A i dzięki Daydreamer, właśnie zamierzałam rzucić się w wir poszukiwań! Szkoda tylko, że to rip z video… Ale pewnie jeszcze trochę i wypuszczą normalną wersję.

I no stało się! Jandi wylądowała jako sprzątaczka! Zapewne w następnym odcinku okaże się, że musi sprzątać biuro JP i jego matki (jak ona mogła go tak trzasnąć!). Czyli Goo Hye Sun powraca do starej roli^^ W Pure 19 twardo zmywała podłogi w biurze szefa i w końcu się w niej zakochał. ^^

<totalny head desk>

Widziałam tą scenę. ;p Hhahaha i mina Jun Pyo jak już dochodziło do 5 stepu. ^^ I ten wzrok Joona <3

PS Niech ściągną wreszcie ten płaszczyk z Kim Joon a’la Sherlock Holmes!
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 24 lut 2009

PS Niech ściągną wreszcie ten płaszczyk z Kim Joon a’la Sherlock Holmes!

No co ty! Tak mu w nim ładnie :D Nie no już bez ironii...ładnemu we wszystkim ładnie a mnie on nie przeszkadza ^^.

Te fotki są świetne...świetnie pasują do waszych wizji alternatywnego zakończenia hehe...

I chyba pierwszy raz nie będę czytać spoilera bo jakoś nie chce sobie psuć 16 odcinka....i nie żebym sobie właśnie uświadomiła, że nie pamiętam jak się kończył ten 15 odcinek ^^'
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 25 lut 2009

:D:D:D:D:D:D:D

A i widział ktoś +>TO? :D:D:D:D
Dschinghis Khan :D:D:D

A i jeszcze jest informacja o tym kto zagra role ukochanej i starszego brata Kim Buma. Będą to Park Soo Jin i Im Ju Hwan
Spoiler! Obrazek
Dziewczyny nie kojarzę, ale tego gościa to pamiętam z A Millionaire's First Love jako jednego z kumpli Hyun Bina. A pamiętam go dlatego, ponieważ kiedyś tak się w niego zapatrzyłam w tym filmie, że postanowiłam poszukać kto kto jest. Ale wtedy nie znalazłam. :< Będzie dla mnie wielką radochą widzieć go ponownie po tylu (3?) latach rozłąki. ^^
Swoją drogą podobny trochę do Bummiego, więc jak dla mnie strzał w dziesiątkę. ^^ Na początku to myślałam nawet, że to jakaś nowa sesja Kima. ^^

edit
Dopiero dziś zainteresowałam się tą reklamą Lg.

http://www.youtube.com/watch?v=fz7TUFVLosI
http://www.youtube.com/watch?v=AmdxHjixMdM

i NG cut'y (więcej o robieniu reklamy jak jej samej ^^)
http://www.youtube.com/watch?v=gydu9lm7hsY
http://www.youtube.com/watch?v=egYcFlFaMeA <= przerażające ile razy musiał powtarzać jedną scenę. o.0
Obrazek
Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: olszyna » 25 lut 2009

Heh annyeong! dołączam się do dyskusji na temat BOF:P mogę?:) hehe
nie miałam czasu ostatnio nic oglądać, ale że się rozchorowałam to nadrobiłam co nieco:P miałam zamiar looknąć BOF jak już wyjdą wszystkie epki, ale zmieniłam zdanie;P wczoraj zrobiłam sobie maraton i poleciało 10 epków pod rząd;P lol

dziś mam zamiar obejrzeć do końca te epy co już wyszły:) haha Kim Bum jest przecudowny, to jest takie śliczne dziecko....ah<3 rozpływam się:) nie wiem jak ta laska, której wyznawał swoją pierwszą miłość w szkole mogła mu powiedzieć, że go nie lubi, bo jest przerażający!
Haha San-chan, Zdzichu wymiótł, ja już nie jestem w stanie inaczej patrzeć na tę postać jak na Zdzicha...hahahha! tylko czemu obcięli mu włosy?;>;/ wolałam te dłuższe...
ogólnie drama mi się podoba, Jan Di uwielbiam, jest przesłodka, Makino w japońskiej wersji nie znosiłam, to samo miałam z Tsukasą w wykonaniu Matsujuna...;/ a tutaj główną parę lubię;) a w ogóle to uwielbiam wątek So Yi Junga (kurcze, zapamiętałam jego imię:P) i Ga Eul, ja chcę, żeby oni razem byli, oni tak pięknie wyglądają:*
A ten aktor co ma grać starszego brata Kim Buma jest świetny! ja go uwielbiam w DoReMi jak uganiał się za kotem Pupu:P jeszcze oprócz Millionaire's First Love widziałam go w Snow Queen:) ogólnie super wybór, wyglądają bardzo podobnie;)
[img]http://i25.tinypic.com/14jnqjt.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 25 lut 2009

przerażające ile razy musiał powtarzać jedną scenę. o.0

Omg... 16 razy?! co im nie pasowało w tym? xPPPPP

A ta scena z Woobinem w gifie mnie zabiła... xPPPPP
Aż się zatrzymałam na niej wczoraj xPPP

A i jeszcze jest informacja o tym kto zagra role ukochanej i starszego brata Kim Buma.

Uh, ja jestem ciekawa kiedy wreszcie wkroczą do akcji :D Ja czuje ciągły niedosyt poczynań Gaeul + Kimbum... ciągle czekam na 16 ep, a raczej na napisy żeby móc go w pełni obejrzeć (choć już i tak wyłapywałam wczoraj sceny z nimi i je oglądałam xP)

A ten aktor co ma grać starszego brata Kim Buma jest świetny! ja go uwielbiam w DoReMi jak uganiał się za kotem Pupu:P jeszcze oprócz Millionaire's First Love widziałam go w Snow Queen:) ogólnie super wybór, wyglądają bardzo podobnie;)

OMG, to on grał brata głównej bohaterki? Kurcze, jakoś go serio nie pamiętam xPP Już w ogóle nie wspominając o poznaniu go na tej focie... Poza tym zarówno Snow Queen jak i Millionaire's First Love oglądałam a w ogóle nic, null... nie pamiętam go stamtąd xPPPP
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 25 lut 2009

Poza tym zarówno Snow Queen jak i Millionaire's First Love oglądałam a w ogóle nic, null... nie pamiętam go stamtąd xPPPP

O, teraz mi się przypomniało, że w Snow Queen grał tego doktorka zakochanego z Sung Yuri. I chyba rola lekarza się go trzyma bo ostatnio grał przecież przyszłego doktorka w Single papa in love <- nie polecam. :D
Obrazek

Wróć do „K-drama”