[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 25 lut 2009

czemu trzeba znowu czekać? xPPP

Poor we xP

BOŻE! Dziewczyno zrób coś! Odezwij się czasem, a nie... Ona zawsze cicho siedzi i nie tłumaczy się. Wiem winni to robią, ale czasem trzeba.... Zresztą niech odpowie coś tej matce, jak Makino w jap. wersji... Tego mi tutaj brakuje!

Jandi kompletnie mięknie jeśli chodzi o sceny z matką. Ja to bym się chyba na nią rzuciła, jakby to mojego Jun Pyo matka strzeliła. Nie no żartuję .xP Ale faktycznie, dziwne jest że ta odważna, wyszczekana Jandi w dziwnym momentach milknie....

teraz Kim wygląda trochę diabolicznie jak się uśmiecha ^^

Przypomniała mi się scena z 'He was cool' (znam ten film na pamięć xP) , jak to JeWon (główna bohaterka xP) próbuje się dodzwonić do Eun Sung'a (głowny bohater xP) i nagle zaczepia ją taki gość w kolorowej koszuli i okularkach. ^^
-Candy? It's me. Mr Killer Smile. ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 25 lut 2009

Przypomniała mi się scena z 'He was cool' (znam ten film na pamięć xP) , jak to JeWon (główna bohaterka xP) próbuje się dodzwonić do Eun Sung'a (głowny bohater xP) i nagle zaczepia ją taki gość w kolorowej koszuli i okularkach. ^^
-Candy? It's me. Mr Killer Smile. ^^

Powaliłaś mnie tym :D ...ja nie wiem kto wymyśla takie teksty ale jest dobry :D

A tak właśnie sobie uświadomiłam, że się zbliżamy do końca serii! Ja nie wiem czy tak chce aby się to zaraz skończyło T___T toż to jeszcze tylko parę odcinków i...i koniec. A potem czekać dwa lata na chińszczyznę o.o
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Powaliłaś mnie tym Very Happy ...ja nie wiem kto wymyśla takie teksty ale jest dobry Very Happy

Powala raczej zobaczenie tej sceny ^^
Obejrzyj sobie =>klik Zaczyna się ok 2:00
:D:D

Matko, właśnie porównałam tego dziada z filmu do naszego Bummiego. Jestem zła... 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 25 lut 2009

Maura pisze:Matko, właśnie porównałam tego dziada z filmu do naszego Bummiego. Jestem zła... 8)

To było straszne o.O takie porównanie *zgon na miejscu*
Nie no stanowczo, nie! Baby Face się ładniej uśmiecha...i ja nie wiem skąd miałaś takie skojarzenie (ciarki na plecach)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

:D

To jego starszy odpowiednik. xP
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 25 lut 2009

muahahahaha boskie porównanie ^^
Mr. Killer Smile... padam^^

Devi: prawda Koreańczycy są na drugim miejscu pod zwględem wypitego alkoholu (ahh oglądało się koreański program) ale trzeba przyznać, że jest słaby... więc trzeba więcej wypić niż normalnie^^

ale schodzimy powoli z tematu BOF... ;pp
Tak seria powoli się kończy 4tyg. i koniec!
Może przedłużą troszkę tak jak East of Eden? *_*
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 lut 2009

Mogliby zrobić trzeci sezon:) Jak w anime, gdy wsiedli na łajbę i Zdzichu ze Stachą:) płyna sobie w siną dal a widz bidny siedzi i się zastanawia - co tam będzie dalej:)
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 26 lut 2009

Ja bym tam zrobiła trzeci sezon pod kątem GE i Kim Bum, a na dokładke jakaś miła pani, czyli nowa miłość JiHoo...oczywiście posypała bym to w dużej mierze Woo Bin'em, a wątek JP i JD dała gdzieś tam sporadycznie w tle xD
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 26 lut 2009

naprawdę powinni zapodać jakiś wątek w ładnym kobiecym wydaniu dla JiHoo 0 jak już wspominałam wcześniej - jest mi go strasznie żal. Tym bardziej ,że każdy wie jak to się wszystko skończy. A do końca coraz bliżej. A może ta przyszła narzeczona KimBuma...może z nią jakiś mały romans:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 26 lut 2009

Jaka cisza dzisiaj. ^^

A mi się przypomniało coś o czym miałam już dawno napisać.
Otóż wydaje mi się, że te sceny na dziedzińcu szkolnym czy przedstawiające cały kampus to kręcone są w tej wiosce angielskiej czy amerykańskiej są kręcone. Tak mi się skojarzyło z wyjściem Juniorów w Full House tam... To generalnie wcale nie jest istotne, ale ja jak zwykle doszukuję się dziury w całym.

A poza tym to tak fotka jest boska ^^
Spoiler! Obrazek
:D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 26 lut 2009

uhhh biedny Kim Joon^^

Właśnie czytam newsa, że w jednym z programów stwierdził, że na razie lubi graną przez siebie postać Woo-bina, ale chciałby zmierzyć się z rolą Jun-pyo. Już wcześniej mówił, że trudno mu było otrzymać jakąś "space" w dramie... no ale taka rola. Trochę mnie to zdziwiło, bo taka wypowiedź nie wywołuje sympatii... O_O Chyba, że tylko ja mam takie odczucia? Np. Kim Bum nie skarży się na swoją rolę?! o_O Jako całkiem nieznany aktor/piosenkarz ogólnie idol powinien się cieszyć z jakiejkolwiek roli...
Coś czuję, że mnie pożrecie teraz^^ Ale tak się wypowiadam tylko:D Zdziwiła mnie ta wypowiedź i zmieniłem o nim zdanie...
Hyun-joong powiedział, że nie zmieniłby roli Ji-hoo... i że w rzeczywistości jest całkiem inny niż jego dramowe wcielenie. Mógł się nie przyznawać:P Co teraz z fankami wierzącymi w jego cudowną postać? ;PP

A Min-ho właśnie się zabrał za reklamę Dunkin' Donuts... ahhh dobre ciasteczka mają... teraz i mają dobrą reklamę^^
Obrazek
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 26 lut 2009

czy ja wiem czy woo bin teraz stracił w oczach;d poprostu zamanifestował swoje zainteresowanie jakąś grubszą rolą xD a kim bum grywał juz w filmach no i na dodatek ma świetną role, to sie nie czepia XDD
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

a może po woli woda sodowa uderza mu do głowy. Chociaż oglądając anime pt. Skip beat , w którym to młodziutka rookie chce zostać aktorka tez wciąż powtarzała po swoich małych rolach, że pragnie czegoś większego...Jestem w stanie go zrozumieć ,chociaż zgodze się ze stwierdzeniem, że nie gra małej roli. Jest rozpoznawalny dzięki niej:) hahah i znów rozpoczęłam nową stronkę:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 26 lut 2009

A ja myślę, że nie ma co rozdmuchiwać tej całej sprawy, bo tak naprawdę nie ma żadnego problemu. Dla mnie np jest oczywiste, że początkujący aktor marzy o głównej roli więc nie rozumiem dlaczego od razu woda sodowa miałaby mu uderzyć do głowy. Chyba dobrze jest być ambitnym. :)

Hyun-joong powiedział, że nie zmieniłby roli Ji-hoo... i że w rzeczywistości jest całkiem inny niż jego dramowe wcielenie. Mógł się nie przyznawaćRazz Co teraz z fankami wierzącymi w jego cudowną postać? ;PP

Myślę, że większość fanek już wcześniej wiedziała co z niego za ziółko. xP

Chociaż oglądając anime pt. Skip beat , w którym to młodziutka rookie chce zostać aktorka tez wciąż powtarzała po swoich małych rolach, że pragnie czegoś większego...Jestem w stanie go zrozumieć ,chociaż zgodze się ze stwierdzeniem, że nie gra małej roli.

Hah, dziś zaczęłam oglądać to anime, ale taka zmęczona byłam, że usnęłam w połowie drugiego odcinka. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Jak wypoczniesz Mauro polecam je jeszcze raz!Jest prześmieszne, te myśli głównej bohaterki po prostu są powalające. Jest moim idolem zaraz po kwiecistych chłopakach:)

Wróć do „K-drama”