[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 27 lut 2009

Maura pisze:A ja myślę, że nie ma co rozdmuchiwać tej całej sprawy, bo tak naprawdę nie ma żadnego problemu. Dla mnie np jest oczywiste, że początkujący aktor marzy o głównej roli więc nie rozumiem dlaczego od razu woda sodowa miałaby mu uderzyć do głowy. Chyba dobrze jest być ambitnym. :)

A no...zgadzam się. Ale mimo iż ma ambicje to bądźmy szczeczy, on w ogóle nie pasuje wyglądem na JP. Bo w sumie nawet gdyby pobawili się w zamianę ról to on najzwyczajniej w świecie wyglądem się gryzie z liderem F4.

Ehh...taka zamiana typu Kim So Eun (Ga Eul) jako Jan Di...Lee Min Jung(Jae Kyung) jako Ga Eula a Koo Hye Sun (Jan Di) jako Jae Kyung...
Tak jeszcze panów po zamieniać i by koreańska masakra różowa piłą mechaniczną by wyszła ^^'''

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 27 lut 2009

Kim Joon jako Jun Pyo? Myślałam o tym i jestem za. :D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 27 lut 2009

Biedny Min-ho podczas ceremonii rozdania nagród przewrócił się na czerwonym dywanie o_O !!
Trochę śmieszne, ale jak mu musiało być głupio...

http://www.allkpop.com/index.php/full_s ... _fall_lol/
<--- your all k-pop gossip needs ^^
Oczywiście postanowiłem zareklamować ten plotkarski portal:D Bo jest bardzo dobry, dodaje szybko newsy i ogólnie jest najlepszy:D
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 27 lut 2009

A nie można gdzieś tego obaczyc na własne oczyska?
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 27 lut 2009

Haha, widziałam fotki zaraz po emisji :D:D Biedny xP Zdenerwował się.Ostatecznie dostał nagrodę dla nowego aktora. ^^
Trzeba dodać, że Kim3 też wyglądały cudownie ^^

Piżmak na pewno aja-aja wpuści linki, bo oni mają ostatnio fazy uploadowania wszelkich ceremonii...
Chociaż nie wiem czy akurat tu red carpet pokażą...

Co do allkpop to czytam ich,ale nie jestem fanką niektórych artykułów czy komentarzy . Ale żywić się czymś trzeba ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 27 lut 2009

to jak wypuści to uśmiecham się żabio:)
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 27 lut 2009

ja także nienawidzę ichnych komentarzy w niektórych sprawach... i czasem uważam, że zmieniają zdanie jak się podoba ludowi... no ale jak powiedziałaś, coś trzeba czytać:P

WOW MÓJ 500 post ....
A niżej komentarz o 500 odcinku Music Bank... haha
jaki zbieg okoliczności:D To dzisiaj taki jubileuszowy dzień ^^

[edit]
i jeszcze jeden news...
Oglądam sobie dzisiaj 500 odcinek Music Bank i pod koniec SS501 mają swój występ z BOF'ową piosenką... ale po refrenie pojawił się napis COMEBACK SPECIAL... i co?! Nasz Ji-hoo się pojawił^^

W sumie już wcześniej robili takie reunion... ale tym razem już znamy zdolności aktorskie HJ... Trochę dziwnie się go oglądało na scenie znając jego dramowe oblicze... ale powiem, że przyjemny występ chociaż pod koniec jeden z nich sapał i nie wiem który:P
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: olszyna » 28 lut 2009

A co powiecie na to, ze on też grał w A Love to Kill? xPP

Oj chyba nawet pamiętam go w Love To Kill.. o ile się nie mylę to grał jakiegoś aktora w pierwszym epie, Shin Min-ah z nim kręciła jakąś dramę czy cuś..

I powiedzcie mi jak JH potrafi rozmawiać przez telefon mając kask na głowie? Mnie się to dziwne bynajmniej wydaje ^^'

Hahah, no właśnie? Od razu rzuciło mi się to w oczy:P ale Zdzichu jest zdolny to wszystko potrafi:)

A na sam koniec to powiem, ze ta akcja z mopem na samym końcu była sweet i się wzruszyłam na niej ehhh...

Mi też się ta scena niezmiernie podobała..i ta piękna piosenka w tle.. chociaż ostatnio wcale się nie potrafię na niczym wzruszyć, to tutaj byłam bliska:) o wiele bardziej podoba mi się postać Zdzicha niż Ruiego z japońskiej wersji, tutaj to widać tą przyjaźń między Jan Di i Zdziszkiem.. widać, że są bratnimi duszami i się rozumieją i że on ją wspiera niezmiernie;) no kurcze, trzeba przyznać, jak Koreańczycy się za coś biorą to jest to dobre:D dlatego najbardziej uwielbiam dramy made in Korea:)

Dobra była też ta opcja z kurzą łapką.... xPPPPPP Wyglądali jakby pierwszy raz w życiu coś takiego widzieli a Kim Bum to nawet na sam widok chciał zwymiotować xP

W ogóle 16 ep był świetny:D randka była też, udawana bo udawana ale była:) Kim Bum wymiatał, ta niewinna minka jak podjechał po narzeczoną, potem Lion, odruch wymiotny na widok kurzej łapki:) uwielbiam go:*

Mogliby zrobić trzeci sezon:) Jak w anime, gdy wsiedli na łajbę i Zdzichu ze Stachą.

Padłam jednym słowem! Zdzichu i Stacha = cudowna para:D

Ja bym tam zrobiła trzeci sezon pod kątem GE i Kim Bum, a na dokładke jakaś miła pani, czyli nowa miłość JiHoo

Oj tak tak, mi ciągle ich mało... no oni muszą być razem na końcu, muszą muszą.. i jakiegos słodkiego kissa w ich wykonaniu poproszę:) Już się nie mogę doczekać następnych epków;) a to już niedługo, już w poniedziałek:D Dołączą do obsady braciszek i ukochana.. będzie więcej Bummiego:P a wiecie, będzie z nim nowy film:D Podobno ma grać główną rolę, wcieli się w aktora czy coś;) Partnerować mu będzie słodka KIm Byeol znana min z Baby and I:)

Normalnie kocham tą dramę;D uzależniona jestem, co ja pocznę, jak to się już skończy... a naprawdę nie sądziłam, że spodoba mi się, w ogóle miałam się za to nie zabierać, ale ładne buźki na plakacie mnie skusiły:P kto by pomyślał, że ta sama historia za którą nie przepadałam, tylko w innym wykonaniu tak mnie wciągnie;)

Btw, biedny Lee Min-ho.. widziałam jak się wywrócił na czerwonym dywanie, potknął się o stopień i własne nogi.. ale pozbierał się, poprawił włoski i dalej brnie na przód;) ale musiało mu być strasznie głupio...
[img]http://i25.tinypic.com/14jnqjt.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 28 lut 2009

Olszyno widziałaś w telewizorni ten motyw z czerwonym dywanem czy tylko na screenach?

W sumie Zdzichu i Janka powinno być, bo skoro doszukujemy się podobieńst, to gdybyśmy mieli byc dokładni to musiałoby być hahah pomyśleliscie o tym samym co ja? Janda?:)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 28 lut 2009

Chociaż oglądając anime pt. Skip beat

Hahahahahahahhahaha, śmieje się bo jakoś przedwczoraj oglądałam to anime (po długiej przerwie od animcow xP) a do dziś czytałam mange (20 tomów ongoing, co to dla mnie _^_)

Co do WooBina... cóż, apetyt rośnie w miarę jedzenia... a trzeba mu przyznać, ze z F4 to ma najgorszą rolę (bo jest go najmniej i czasem wygląda jak taki... dodatek xP)

Biedny Min-ho podczas ceremonii rozdania nagród przewrócił się na czerwonym dywanie o_O !!

Przykro mi, ale nie udało mi się powstrzymać śmiechu xP Biedny...... ^^'

Co do allkpop to czytam ich,ale nie jestem fanką niektórych artykułów czy komentarzy . Ale żywić się czymś trzeba ^^

Zgadzam się... mi np. bardzo się nie podobał artykuł/news o Insomnii Wheesunga... Szczerze mówiąc, nie cierpię stronniczych artykułów. Co innego napisać "mi osobiście się nie podoba ale sami oceńcie" a co innego walnąć "jest beznadziejne i na pewno każdy się ze mną zgodzi" Ah, jaka zła byłam na ten news... tym bardziej, że mi się bardzo wykonanie Wheesunga podobało (i nie tylko mi xP)

dlatego najbardziej uwielbiam dramy made in Korea:)

<5> :DDDDDD

Zdzichu i Stacha = cudowna para:D

Czuje się zalamana xPPP

wiecie, będzie z nim nowy film:D Podobno ma grać główną rolę, wcieli się w aktora czy cośWink

To ten film gdzie ma grać też Seungri z BB czy jakiś inny? xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 28 lut 2009

Zdzichu i Stacha = cudowna para:D

Czuje się zalamana xPPP

Chyba coś mnie ominęło, ale.... kto to jest Stacha? :confused:

xP

A tu macie linka do fragmentu z Lee Min Hoo i Yooną na Baekcang Arts Awards
klik

Nawet Bummie był nominowany. ^^ Jak już kiedyś mówiłam, nie pasował mi jako młody Dong Chul w East of Eden. On jest za łagodny na takie role. ^^ Ale trochę chyba na zawiedzionego wyglądał w tym uśmiechu^^
I dlaczego musieli puścić Paradise, gdy Minho dostawał nagrodę? Ale przynajmniej tam się nie potknął. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Olszyno widziałaś w telewizorni ten motyw z czerwonym dywanem czy tylko na screenach?

Na tubisiu mamy ten oto wspaniały okaz upadku:D
" onclick="window.open(this.href);return false; ... _fall_lol/
haha te nóżki jak mu się podwinęły, piękny upadek:P biedactwo:P^^

To ten film gdzie ma grać też Seungri z BB czy jakiś inny? xP
Hmm oj nie wiem, czy to będzie to samo:) Tytuł ma być Emergency i określili to jako teen action movie;P Kim Bum ma być aktorem, który za wszelką cenę chce być najlepszy w imię swojej miłości:D coś w tym stylu:P

<5> :DDDDDD

To ma oznaczać aprobatę?:D Zgadzasz się ze mną w tej kwestii, Devi, prawdaż?

Chyba coś mnie ominęło, ale.... kto to jest Stacha?

To miała być ukochana Zdzicha z 3 sezonu.. tak od łódeczki i zachodu słońca:P ale pytać Piżmaka, to jej wytwór;)
Ja natomiast wraz z mamą (która ogląda razem ze mną BBF, a co:D moja mama to wielka fanka kdram:P chciałam nawet ostatnie odcinki bez niej looknąć, ale się nie dało:P) nazwałyśmy almighty Jun Pyo - Jan Piotr Wszechmogący:P albo od czasu do czasu wołamy na niego Jean Piere z francuska, to chyba te loczki:P ale on jest loczek wymoczek jak MatsuJun, wybaczcie mi fanki Matsu:P

Nawet Bummie był nominowany. ^^ Jak już kiedyś mówiłam, nie pasował mi jako młody Dong Chul w East of Eden. On jest za łagodny na takie role. ^^ Ale trochę chyba na zawiedzionego wyglądał w tym uśmiechu^^

Ja oglądam teraz East of Eden i mi się on tam podobaxD poważnie;) aż się popłakałam na scenie co żegnał się z braciszkiem i odjeżdżał pociągiem...;( a naprawdę ostatnio rzadko się wzruszam:P
Nie wygrał nic, ale wylądował na 3 miejscu w ranking Mnet na flower boya 2009:P powinien się cieszyć:)
A widziałyście dziewczyny Bummiego całuśnika?
http://i41.tinypic.com/dw59he.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://i42.tinypic.com/o5zzur.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://i40.tinypic.com/2ce3vxs.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Właściwie to ta laska się na niego rzuciła, ale co tam:P
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 28 lut 2009

Na tubisiu mamy ten oto wspaniały okaz upadku:D
" onclick="window.open(this.href);return false; ... _fall_lol/
haha te nóżki jak mu się podwinęły, piękny upadek:P biedactwo:P^^

hahahahhahahahaahahha lol
Najlepsze, że zaraz po wstaniu włoski sobie poprawił. hahhaha Nie mogę XP

To miała być ukochana Zdzicha z 3 sezonu.. tak od łódeczki i zachodu słońca:P ale pytać Piżmaka, to jej wytwórWink

No tak. xP

nazwałyśmy almighty Jun Pyo - Jan Piotr Wszechmogący:P albo od czasu do czasu wołamy na niego Jean Piere z francuska, to chyba te loczki:

Dobre :D:D

Te fotki to z I like it hot? ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 28 lut 2009

Hmm oj nie wiem, czy to będzie to samo:) Tytuł ma być Emergency i określili to jako teen action movie;P Kim Bum ma być aktorem, który za wszelką cenę chce być najlepszy w imię swojej miłości:D coś w tym stylu:P

W sumie to już się sama przypadkiem dowiedziałam xP To jednak nie ten sam ;) Tym lepiej, bo to znaczy, że będzie go więcej xP

To ma oznaczać aprobatę?Very Happy Zgadzasz się ze mną w tej kwestii, Devi, prawdaż?

Przybiłam Ci piątkę... więc owszem, zgadzam się i wyraziłam aprobatę xP

(która ogląda razem ze mną BBF, a co:D moja mama to wielka fanka kdram:P chciałam nawet ostatnie odcinki bez niej looknąć, ale się nie dałoRazz)

Hahaha, fajnie z taką mamą xP Moja tylko czasem ze mną obejrzy jakieś fragmenty czegoś jak jej pokażę... np oglądała ze mną fragmenty Star King'a xP A później jeszcze rodzinie opowiadała o tym co tam było xP

A widziałyście dziewczyny Bummiego całuśnika?

Jakby mi niekt nie powiedział, ze to on to bym nie zgadła po tych fotach xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

hahahahhahahahaahahha lol
Najlepsze, że zaraz po wstaniu włoski sobie poprawił. hahhaha Nie mogę XP
haha no właśnie, też się z tego uśmiałam:D

Dobre

Te fotki to z I like it hot? ^^

Tego Jean Piere'a to moja mama wymyśliła:P a Zdzichu to jej w krew wszedł już:P ostatnio komentowała jak oglądałyśmy "Zdzichu biedny, odpuść sobie:P"
Tak, to I like it hot:P

W sumie to już się sama przypadkiem dowiedziałam xP To jednak nie ten sam Tym lepiej, bo to znaczy, że będzie go więcej xP

Otóż to:D ja chcę duuuuuużo Kim Buma:* ma mieć w końcu główną rolę:) aaa i mogliby dramę zrobić osobną dla Yi Junga i Ga Eul:P

Przybiłam Ci piątkę... więc owszem, zgadzam się i wyraziłam aprobatę xP

Ach to piątka miała być:D a ja się zastanawiałam, o co biega z tym 5 LOL nie zajarzyłam, ale teraz już wiem:D to odwzajemniam piątkę i przybijmy sobie jeszcze rzymska:P <V>

Hahaha, fajnie z taką mamą xP Moja tylko czasem ze mną obejrzy jakieś fragmenty czegoś jak jej pokażę... np oglądała ze mną fragmenty Star King'a xP A później jeszcze rodzinie opowiadała o tym co tam było xP

Oj trzeba przyznać fajnie;) ja naprawdę mam niezwykłą mamę:P nie dość, że aktorów mi rozpoznaje, pamięta niektóre (już nie oczekuję od niej wszystkich) nazwiska i ksywki, jak mój wygaszacz się włącza, a są to tapety samych przystojniaków, to posyła buziaki swoim ulubieńcom:P do tego słucha piosenek k-zespołów, jak pokazuję jej teledyski to aż się cała kiwa, tak się jej podoba;P a potem mnie prosi, zebym jej z danej piosenki dzwonek na komórkę zrobiła:D oj i opowiadać i opowiadać by było, co jeszcze moja mama wyprawia:D widziała ze mną większość dram chyba i dużo filmów:P

Jakby mi niekt nie powiedział, ze to on to bym nie zgadła po tych fotach xP

Bo on takie młode dziecko tutaj i grzeczniusią fryzurkę ma:D

A normalnie Koo Hye Sun miała wypadek wczoraj;( Kolejna ofiara wypadku z obsady BBF.. coś biedna twarz sobie rozwaliła, dzisiaj nie mogła iść na plan, bo musieli jej pozszywać i w ogóle widać te rany, ale jutro już idzie dokończyć zdjęcia, żeby mogli nowe epki wypuścić w pon i wtorek. Naprawdę fatum ciąży nad tą dramą:(
I widziałam preview do 17 i 18 epa... nie wiem czy mogę zaspoilerować.. GaEul prosi Yi Junga o randkę! i brat i ukochana wkraczają do akcji, Bummie wygląda na przygnębionego, krzyczy na brata..dzieje się nieźle..

Wróć do „K-drama”