[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 28 lut 2009

Oglądam sobie dzisiaj 500 odcinek Music Bank i pod koniec SS501 mają swój występ z BOF'ową piosenką... ale po refrenie pojawił się napis COMEBACK SPECIAL... i co?! Nasz Ji-hoo się pojawił^^

No i nie umiem tego znaleźć....mogła bym dostać jakiś link do tego występu??
Bo on takie młode dziecko tutaj i grzeczniusią fryzurkę ma:D

A teraz to na młode dziecko nie wygląda?...może tą fryzurkę ma mniej grzeczna, ale to od niedawna...i tak dla mnie zawsze pozostanie Baby Face ^^'''
A normalnie Koo Hye Sun miała wypadek wczoraj;( Kolejna ofiara wypadku z obsady BBF..

Żartujesz?! o.O Nawet po wypadku Kim Bum'a nie byłam w takim szoku...przyznam, ze się zdenerwowałam i zaczęłam się martwić (chodź by kto z rodziny....) i to jest straszne mam nadzieje, ze to już ostatni wypadek będzie przy kręceniu tej doramy (a nawet nie tylko)

Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 28 lut 2009

Hej ludziki moje kochane ^^
Nawet nie wiecie jak sie wytęskniłam za Wami :) U mnie razem z roztopami, roztopiło sie tez chyba łacze i padł mi internet na kilka dni :( No i masakra. Brak BOF, brak doki doki, brak czegokolwiek - i depresja galopujaca gotowa ^^ Ale juz mam, już jestem :D Tylko trochę mi żal że spóźniłam sie na tak rozwleeekłą dyskusję :D (130 postów!! w samym BOF 4 strony doszły _^_ ) Ale przeczytałam wszytskie :D - tzn wszytskie z BOF na razie ^^ Ale za chwilkę będe czytać całą resztę ;)

Jednak z tego wszytskiego i braku czasu nawet nie skończyłam jeszcze oglądać tego 16 odcinka... Ale bylam tak stęskniona że dzisiaj jak tylko mi sie sciąnął juz po nim poskakałam ;) Oj ;) Kim Team to sama miłość :D:D Aż sie zatrzymałam na scenie, która wrzucałam w moim ostatnim poście ;) Cudo :D I, hmmm ... Kim Bum jest boski ale...... Kim Joon jest bościejszy!! :D:D Tylko ze juz jest musztarda po obiedzie :) bo wszystko (a nawet wiecej) juz zostało opowiedziane ;) Popłakałam się ze śmiechu na niektórych waszych postach :D Jutro wygospodaruje sobie 2 godzinki żeby w glorii i chwale nacieszyć sie wspaniałością 16 odcinka :)

A teraz troche poważniej...
A normalnie Koo Hye Sun miała wypadek wczoraj;(

Przeczytałam to i aż sie przestraszyłam.... Nie chciałabym tu byc jakimś złym prorokiem ale dlaczego mam wrażenie że te wypadki sa coraz gorsze :( Pozostaje mi mieć tylko nadzieję ze będą mieli teraz jednak bardziej wzmożoną uwagę. Jak na początku z tymi stłuczkami miałam wrażenie ze to tak wypływa bo strasznie sie wszytsko wokół tej dramy kręci to teraz przyznam że jestem coraz bardziej zmartwiona... Ale nie ma sie co martwić na zapas - miejmy nadzieję ze to ostatni taki wypadek.
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 01 mar 2009

Obejrzałam 16 odcinek :D I o matko! Nie będe sie za dużo rozwodzić. Ale musze sie podzielić moim ogromnym Awww jakie zrobiłam kiedy JP przytulił JD na lodowisku.... Mimo ze były już bardziej romantyczne sytuacje to jednak wydaje mi sie ze ta scena była chyba jak na razie najromantyczniejsza!
A Kim Team to poprostu przeszli samych siebie. Koniec, kropka :D
Obejrzałam ten odcinek juz 2 razy ciagle nie mam dość! Ide obejrzeć 3 raz :D:D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 01 mar 2009

http://gs101.photobucket.com/groups/m76 ... =bbf11.jpg <= Chyba tęsknię za tymi włosami xP
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

W tym tygodniu z wszytskim jestem spóźniona ale co tam ;)
Bo osobiście mam mega ścisk w dołku przez To preview Oj nawet nie przypuszczalam ze az tak sie w to wczuję :D
Po necie krążą plotki, ze w poniedziałek nie będzie wyświetlony najnowszy odcinek. Ze względu na wypadek Hye Sun. Ja nie miałabym zadnych obiekcji ale cos mi podpowiada ze tak sie nie stanie... Bo gonią ich terminy, pieniądze i to jest nieugięty przemysł....
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 01 mar 2009

nie będzie BOF w poniedziałek... T_T na 100%
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Nie nie nie nie:< ;< :<

I właściwie to już nie wiem do czego to nie bardziej się odnosi, czy do zwiastuna czy tego, że jutro nie będzie BOF ;<

Z drugiej strony Cast będzie mógł chwilę odetchnąć. A może wpadną na dziki pomysł i jednak zrobią te dodatkowe dwa odcinki. :D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

nie będzie BOF w poniedziałek... T_T na 100%

Chyba nie mam talentu do przewidywania ;)
Z jednej strony to dobrze ale z drugiej strony... już za nimi tęsknie ;)

Ale sprecyzujmy: nie bedzie w ogóle BOF w przyszłym tygodniu czy tylko w poniedziałek??
Obrazek
Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: olszyna » 01 mar 2009

Biedna Koo Hye Sun... czemu czemu? ja już się tak nie mogę doczekać następnych odcinków;(
[img]http://i25.tinypic.com/14jnqjt.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 01 mar 2009

specjalnie sobie zapuściłam funkcje powiadamiania mnie o napisanych postach i kupa:) Mój mail jest leniwy i mnie nie informuje albo robi to sporadycznie - chyba muszę z nim poważnie pogadać.

Jak nie będzie odcinka w poniedziałek...hmmm niech pomyślę - to będzie inny odcinek skip beat 21:) Jakos idzie to wynagrodzić. A może wyemituja dwa pod rząd..tylko kiedy w końcu tygodnia ,czy dopiero za dwa? Mootylu to ty rozsiałeś to ziarno chaosu - ogarnij temat i powiedz kiedy będzie kolejny odcinek skoro nie w poniedziałek?:)

A co do tej Stachy jakoś mi tak do Zdzicha pasowała...ale pomysł z laseczką od trzeciego sezonu powiał mi romantiką:)Więc chętnie zmienię swoją opcję :)
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

We wtorek zostanie wemitowany 17 a w poniedziałek będą jakies speciale i inne fajne sprawy :D Tak więc nie ma co rozpaczać :D Byle by tylko ktoś to zsubował :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

A może wyemituja dwa pod rząd..tylko kiedy w końcu tygodnia ,czy dopiero za dwa? Mootylu to ty rozsiałeś to ziarno chaosu - ogarnij temat i powiedz kiedy będzie kolejny odcinek skoro nie w poniedziałek?Smile

Spokojnie będzie program z F4 pokazującymi kulisy serialu, więc dzień nie bedzie kompletnie stracony. :D:D

Co do Hye Sun to przeczytałam na dramabeans,że ma szwy na ustach? :o Dobrze zrozumiałam?
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Co do Hye Sun to przeczytałam na dramabeans,że ma szwy na ustach? Dobrze zrozumiałam?

Ja też tak zrozumiałam. Może nie na ustach ale w okolicy ust i ze względu na widoczną opuchliznę nie kontynuowano kręcenia. Tylko nie powiem ci gdzie dokłądnie to wyczytałam bo nie pamietam ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 01 mar 2009

Całkiem miłe zdjatko, prawda?

Obrazek

Kulisy to nie to samo:( ale zadowolę się innymi rzeczami - jestem cierpliwa:)

A upadek JunPyo...cóż ja tez bym się nie spodziewała, że tam jest schodek:)
Szwy w okolicach ust - to brzmi poważnie:(
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Trudno im to będzie zakryć.
Jednak po tym co się stało little sis Moon Geun Young podczas kręcenia Painter of the Wind, jak to Park Shin Yang złamał jej nos i przeszła operację plastyczną a po tygodniu wróciła na plan wierzę, że u nich wszystko jest możliwe. :D
Obrazek

Wróć do „K-drama”