[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 01 mar 2009

Maura... co do tych fot to.... omg... biedny, serio... Nie dość, ze się wywalił to jeszcze ludzie mu to wypominają... w różny sposób.... xPPP

Ale mnie to rozwaliła dodatkowo TA fota i podpis jaki pod nią jest na shenyuepop.com :P (chodzi o szpilki oczywiście xP)

Jednak po tym co się stało little sis Moon Geun Young podczas kręcenia Painter of the Wind, jak to Park Shin Yang złamał jej nos i przeszła operację plastyczną a po tygodniu wróciła na plan wierzę, że u nich wszystko jest możliwe. Very Happy

Uło... nie słyszałam o tym... ale za to słyszałam jak drama Wolf została przerwana po 3 odcinkach bo Eric miał na planie wypadek...

Anyway... jak ktoś by się uparł to zawsze można wrzucić do scenariusza jakąś scenę wyjaśniającą sytuację lub coś w tym stylu xP

Kulisy to nie to samo:( ale zadowolę się innymi rzeczami - jestem cierpliwa:)

Ja tam zawsze lubiłam oglądać rzeczy "od kuchni"... jestem szczególnie fanką NG xPPPP

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 01 mar 2009

Ja się tak zastanawiam... Koreańczycy uwielbiają kończyć serie w normalnym trybie czyli 2 odc. w tyg...
Np. Przez święta "Who are you?" i "On Air" zostały przedłużone o jeden odcinek. Bo jeden przepadł i trzeba było dokręcić, aby skończył się normalnym trybem (2 razy w tyg.)
Czy zrobią tak samo z BOF?
Albo jak w przypadku "Beethoven Virus" i "East of Eden" przedłużą dramę ze względu na popularność...

Mam nadzieję, że tak^^
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 01 mar 2009

Lool, a słyszeliście to?
Ministerstwo Edukacji w Korei począwszy od lutego zabroniło gwiazdom występującym w reklamach ubierać się w mundurki. Wygląda na to , że nasza trójka w reklamie Lg była ostatnia. ^^^

Skąd biorą się takie niedorzeczności? ;o

Np. Przez święta "Who are you?" i "On Air" zostały przedłużone o jeden odcinek. Bo jeden przepadł i trzeba było dokręcić, aby skończył się normalnym trybem (2 razy w tyg.)

A czy to nie były mistrzostwa w Baseballu czy coś? Hong Gil Donga wtedy też przekładali chyba... Może mi się pomyliło, ale kiedyś przez sport też coś tam przekładali.
Albo jak w przypadku "Beethoven Virus" i "East of Eden" przedłużą dramę ze względu na popularność...

Co wcale im na dobre nie wyszło....
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 01 mar 2009

mootyl pisze:Ja się tak zastanawiam... Koreańczycy uwielbiają kończyć serie w normalnym trybie czyli 2 odc. w tyg...
Maura pisze:

Co wcale im na dobre nie wyszło....

Czyli do "kompletu" zabrakło by im 1 odcinka. Jeśli to będzie tylko jeden odcinek to może nie będzie tak źle :) Ja jednak jestem zwolenniczka zamkniętych i dopracowanych projektów a nie przedłużanych ze względu na popularność. Ale z kolei jak na to nie patrzeć BOF powstaje prawie na bieżąco ;) Jeśli odpowiednio wczesniej zdecydują ze przełużaja ją o kilka odcinków to moze porządnie rozwiną niektóre (czyt. GE/KB) wątki :)
Ale nigdy wcześniej nie interesowalam się tego typu przedłuzaniem serii. Kiedy zapadaja takie decyzje? Po ostatnim odcinku? Czy tak jak mi wydaje sie logiczniej - zanim jeszcze nakręca ostatnie epizody?
Ministerstwo Edukacji w Korei począwszy od lutego zabroniło gwiazdom występującym w reklamach ubierać się w mundurki.

A dlaczego??
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 01 mar 2009

Ja tez dołączam się do Daydreamerowego dlaczego, ponieważ nic logicznego nie przychodzi mi do głowy...Chyba,że wyglądałyby tak, to się z nimi musiałabym zgodzić

Obrazek

Może stwierdzili,że długość spódnicy przeciętnej koreańskiej licealistki jest nieodpowiednia i może rozpraszać...a stwierdzili dopiero po obejrzeniu paru reklam:) Spóźniony zapłon czy jak:) Tylko co do tego mają męskie mundurki - one raczej nie odkrywaja niczego:) ach te prikazy!!!
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 01 mar 2009

Kto ich tam wie dokładnie. Może psuje to wizerunek ucznia? Bo przecież takie Girl Generation jak zakładają mundurki, to równie dobrze mogłyby założyć samą bieliznę... No cóż. Zakaz ten wrzucam do koszyka razem z banami na wykonywanie utworów w pewnych wersjach (czyt. Seungri, DBSK) i usuwanie aktorów z tv bo za dużo zarabiają.... Niestety nie jest tak kolorowo....
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 02 mar 2009

Ale cisza...Az strach się bać i tu wchodzić. Normalnie jak przed burzą. Tylko nie mówcie mi,że znów ktoś miał jakiś wypadek....Rozsiewam czarnowidztwo:)
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 02 mar 2009

Oficjalnie przyszłam powiedziec ze sie nudzę ;) Tak mi jakoś czegoś brakuje, nie wiecie czego moze ? :)
Najnowszy special juz zachomikowałam na dysku i skacząc po nim, na kilku NG padłam ze śmiechu ;) A chłopcy są tak uroczy ze juz trzeba mnie było zmywać z podłogi ;) No ale za wiele nie zrozumiałam a tak jakoś nie lubie nie wiedziec z czego sie ktoś smieje, to sobie go zostawiam na później.

Za to chodze i szukam pożywki w postaci jakiś newsów czy zdjęć, i z moim refleksem szachisty dopiero teraz znalazłam correlation chart
Postać Woo Bin'a jakoś tak samotna mi sie wydała... Żadna kreseczka do niego nie dochodzi - bu.

A i najważniejsze Lee Min Ho zachował sie jak prawdziwy bohater :D Okazuje sie ze przypadkiem jako pierwszy znalazł sie na miejscu wypadku samochodowego Goo Hye Sun i natychmiast zawiózł ją oraz wszytskich pozostałych poszkodowanych do szpitala. I odwiedził też GHS w szpitalu razem z Hyun Joong'iem, po swojej troche niefortunnej ceremonii ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 03 mar 2009

A i najważniejsze Lee Min Ho zachował sie jak prawdziwy bohater Okazuje sie ze przypadkiem jako pierwszy znalazł sie na miejscu wypadku samochodowego Goo Hye Sun i natychmiast zawiózł ją oraz wszytskich pozostałych poszkodowanych do szpitala. I odwiedził też GHS w szpitalu razem z Hyun Joong'iem, po swojej troche niefortunnej ceremonii

No proszę, proszę jaki uczynny...nie no milo z jego strony...

A co do tego obrazeczka, to owszem biedny Woo Bin tam taki sam jest, ale nie ma źle bo te trzy panienki w cale lepsze nie są ;)

Ahh...brak mi tego, mam nadzieję szybko specjal zobaczyć ^^
Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: olszyna » 03 mar 2009

Ja też co chwilę zaglądam na strony, czy już może nowy epek przypadkiem się pojawił, albo chociaż napiski do Speciala... również już mam zachomikowane na dysku, podglądałam co nieco, ale zostawię na później do obejrzenia z literkami:)

ale ogóle strasznie wysokie noty ta drama ma:) ostatni epek oglądalność coś ponad 33%:) ciekawe czy dojdzie do 40% kiedyś;) hehe

Co do Lee Min Ho to naprawdę ładnie się zachował:)
[img]http://i25.tinypic.com/14jnqjt.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 03 mar 2009

Na początku tego tygodnia wyszło wszystko...tylko nie to co trzeba:) Też czekam, ale zadowalam się tym,co wyszło. Chyba tak specjalnie pojawiło się tyle rzeczy różnych, bym nie musiała myśleć :"kiedy się wreszcie chłopaki pojawią?"
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 03 mar 2009

Trzeba zapobiec jakoś tej zmowie milczenia. ^^

Właśnie skończyłam oglądać speciala. Ajj słodko było ^^ Program prowadziła Hyeon Yeong, którą uwielbiam (chyba bardziej charakterystycznej kobiety Korea nie wyprodukowała) , lubię filmy i programy z nią, ostatnio w Best Romance uwiodła nam Lee Dong Wooka. A dziś? Dobierała mi sę do Kim Joona! Już na początku wiedziałam, że coś się święci ^^ Jak tak kjutnie zwróciła się do niego po raz pierwszy Kim Joonnie sshi <3 Potem jeszcze wyrwała go na parkiet i później w domu Ji Hoo upierała się by przy niej stał. A ja już wymachuję piąstkami xP

Najlepsze były NG xD Podobały mi się zwłaszcza ten Jihoo na "motocyklu" i JunPyo na 'koniu" lol ^^
Program nawet fajny ,tylko trochę za mało F3, ale przecież na nadmiar MinHo nie zamierzam narzekać. :D

Jak tak na koniec Hyun Joong zaczął grać Bogoshipta to przypomniało mi się, że dlaczego był moim numero uno w ostatnie wakacje:

I już nigdy nie zwątpię w jego zdolności wokalne. Wybacz Joongnnie ^^

<= na weselu widziałam już Jae Joonga, Kim Jong Kooka (ten to już zawodowiec^^) ale jego bym się nie spodziewała. Ale pięknie, pięknie <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 03 mar 2009

Ciekawe jak to zrobic ,by JiHoo zaśpiewał na moim ślubie, hihih. Może byc nawet ta sama piosenka - nie jestem wybredna:) Dziewczynki moge prosić jakiegoś linka z namiarem na specjal BBF, ponieważ na "mysiej stronce" go nie ma.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 03 mar 2009

Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 03 mar 2009

Ten specjal jest komicnzy, zwłaszcza pod koniec z tymi kwiatami i te sceny co im nie wyszły (leżałam na basenie :D)...dość ciekawe zastępstwo, ale jednak wolała bym już nowy odcinek :D

Tak dziwnie wracać do domu i nie mieć jak zobaczyć nowego odcinka o.O już się przyzwyczaiłam na regularne oglądanie >.<

Wróć do „K-drama”