[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 04 mar 2009

Komentarzy ciąg dalszy ;)
Daydreamer musisz być naprawdę zmęczona, bo nawet charakter Twojej wypowiedzi wydał się być senny.
Ale taki był tez ten odcinek ;) Ale istnieje też taka możliwosć ze juz spałam ^^ bo:
Maura pisze:-w wersji którą ja oglądałam w parcie 3 załączyło się Evanescence Bring me to life' Innni narzekali, a ja się ucieszyłam bo dawno tego mrrrocznego kawałka nie słyszałam i całkiem nawet pasował ^^
Piżmak pisze:Na pokazie chyba nowego modelu telefony pojawiły się dwie moje ulubione pioseneczki - arigatou:) w szczególności Linkin Park:)

Jak? Gdzie? Albo spałam albo w mojej wersji tego nie było ale jak to mozliwe o_O ??
Rozśmieszyła mnie scena z przyszła narzeczoną JunPyo, która zwracała się do niego Jun ... a on w złości odpowiedział jej - "Czy ty masz mnie za psa?" I wtedy zadałam sobie pytanie - jak by sie poczuł Matsumoto Jun gdyby usłyszał taki tekst:)hihihi
No to fajne było ;) Ciekawi mnie czy zrobili to specjalnie (a taki zarcik dla fanów) czy poprostu tak im wyszło.
tylko jedna rzecz: kto wie jak się nazywa piosenka z tego pokazu mody (czy tam telefonówRazz), pierwsza która leciała, to jest jakiś taki znany kawałek, ale tytułu mi brak:D prosze o pomoc;)

Olszynko ta pioseneczka to Fort Minor - remember the name

A nie było tam czasem tez S.O.S - Rihanny ???

Obejrzałam sobie jeszcze raz odcinek i mam coraz bardziej mieszane uczucia... Z jednej strony był przegadany, z drugiej strony w ogóle nie było dialogów tylko "teledyski" do nowych utworów na soundtracku...
Wszystko wydaje mi się takie przygaszone i nawet nie ma sie z czego za bardzo ponabijać...

EDIT:
Mootyl z połowy Twojej teorii wynika, że JunPyo to straszny naiwniak. ^^ No bo jaka dziewczyna odpuszcza w takiej sytuacji? Zwłaszcza, jeśli mamy tu jeszcze taką JK , która jest dosyć zdeterminowana. ^^
Co oczywiscie mozna było zobaczyć na załaczonym obrazku ;) Plus te 99 rzeczy które miała zamiar zrobić ze swoim chłopakiem ;)

EDIT2:
Wracajac do pocałunku, zgadzam sie ze zrobił to tylko i wyłacznie żeby Jae Kyung sie odczepiła ;) A głowę mial pełna Jandi (co miały nam "delikatnie" uzmysłowic przebłyski pozostałych kissów^^) Zgadzam sie z Piżmak, że sie nie poddał, jestem zdania ze jest tylko chwilowo przytłoczony nie tylko cala masa kłopotów jaką zwaliła na niego mamusia ale też wspomnianym pocałunkiem Ji Hoo... Myśle ze to co sobie uswiadomił to to ze Ji Hoo jednak naprawde kocha Jandi. I musi zdecydowac czy jest w stanie zrezygnowac z niej dla Ji Hoo...

Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 04 mar 2009

no bo JK jak każda kobieta obiecuje, a potem nie robi^^ hahaha (już widzę wasze komentarze w odpowiedzi)...
Mówiła, że się odczepi bo nie będzie już niepewna, a tutaj po pocałunku nagle nabrała apetytu na więcej i wymyśliła sobie 99 rzeczy... hahaha:)
Ale prawda... Jun-pyo to naiwniak:D
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 04 mar 2009

Jak? Gdzie? Albo spałam albo w mojej wersji tego nie było ale jak to mozliwe o_O ??

ja oglądałam na youtube i przy uploadowaniu coś pomieszali i zamiast audio było Bring me to life xP

nawet nie ma sie z czego za bardzo ponabijać...

Właśnie jakoś mało rzeczy do 'ponabijana' ^^ Ale spokojnie. To był poniedziałkowy odcinek(jak dla mnie i tak udany, jak na pn of course) , a że im się poprzestawiało, to przyszły tydzień powinien zacząć się całkiem nieźle. Taka moja prognoza jest. xP Zawsze tego epa można wcisnąć razem do pudełka z tym pierwszym w Macau.

no bo JK jak każda kobieta obiecuje, a potem nie robi^^ hahaha (już widzę wasze komentarze w odpowiedzi)...Mówiła, że się odczepi bo nie będzie już niepewna, a tutaj po pocałunku nagle nabrała apetytu na więcej i wymyśliła sobie 99 rzeczy... hahaha:)

A która by się od takiego JunPyo chciała odczepić? Głupia jakaś by musiała być. xP
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Maura pisze:ja oglądałam na youtube i przy uploadowaniu coś pomieszali i zamiast audio było Bring me to life xP

Uff ;) A juz zaczynałam sie bać ze mam omamy słuchowe ;) Ale teraz jeszcze to Linkin Park nie daje mi spokoju. Piżmaku, rozwiń wątek ;)

Maura, własnie zauwazyłam Twoje schowane zdjęcia JD (za dużo postów na raz^^ to mi umknęło) I tak je przeglądam przeglądam - i stwierdzam że akurat tak wszytskie wygladają jakby GHS miala nie szwy na ustach ale usta zszyte :lol: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 04 mar 2009

Pioseneczki na pokazie były dwie Sos rihanna i remember the name Fort Minor, ale ja znów żadnego Bring me to life nie słyszałam, ale jazda:) Ale jak już pewnie wczesniej gdzies pisałam oglądałam odcineczek na "mysiej stronce", więc tam na pewno są te dwie pioseneczki. Nawet teraz grzebię by obejrzec jeszcze raz ,by was w błąd nie wprowadzać,a le nie sądzę przecież to niezawodna metoda kartki i ołóweczka:) z rozpędu napisałam Linkin Park, oni potem przeciez Fort Minor się nazywali:)

e zgadza sie jest tak jak mówię - proszę bardzo :
http://www.mysoju.com/boys-before-flowe ... 17/part-2/

tak za połową bliżej końca:)
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

A widzieliście nowa reklamę Haptica
Cud i miód... ale za malo Kim Joona 8)

Edit: Wsłuchajcie się dobrze, czy na końcu to nie Kim Joon popisuje sie swoim ingliszowym akcentem. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Ale w Fort Minor tylko Mike Shinoda urzęduje xP To jakby jego poboczny projekt. Zresztą oni nadal działa jako LP.

Piżmak, do czego to doszło bym sama siebie cytowała?
ja oglądałam na youtube i przy uploadowaniu coś pomieszali i zamiast audio było Bring me to life xP

xP

Reklama supersłodka. xP
Edit: Wsłuchajcie się dobrze, czy na końcu to nie Kim Joon popisuje sie swoim ingliszowym akcentem. Very Happy

Chcę wierzyć, że to nie on. xP

edit
Włączyłam właśnie tego BOFa 17 co Piżmak nam rzuciła a tam po polsku! Myślałam, że tylko pierwszy ep został zsubowany. Kto tłumaczy? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 04 mar 2009

Miałam problemy z kompem więc strasznie późno pisze i strasznie dużo do nadrobienia miałam.

Była jedna scena która mnie powaliła a właściwie jeden szczegół. Nie wiem czy zauważyliście, że kiedy JD uczyła się na balkoniku miała białe buty, a scenę dalej jak szła na basen to miała czarne...nie wiem czemu na to zwróciłam uwagę ^^'

Dobiła mnie ta wydra, znaczy była urocza ale i dobijająca...no na pewno wybuchłam śmiechem...a po niej kolejna salwa jak zobaczyłam gdzie im stoi motor i z takim pytaniem do siebie: "Hallo jak chcecie wyjechać?"

Wiele już tu było poruszone, więc wspomnę o komentarzu na górze który sprawił, że mi się jakoś ciężej na serduszku zrobiło: "baby, dont be sad" (scena z Kim Bum'em).

A po za tym za mało było Łubinka!!

Edit: Reklama mnie powaliła, bardzo urocza ^^
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Nie wiem czy zauważyliście, że kiedy JD uczyła się na balkoniku miała białe buty, a scenę dalej jak szła na basen to miała czarne...nie wiem czemu na to zwróciłam uwagę ^^'

Może u nich też buty zmieniają w szkole. Nie zdziwiłabym się .xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 04 mar 2009

Maura pisze:Może u nich też buty zmieniają w szkole. Nie zdziwiłabym się .xP

Zwłaszcza jak się sale zmienia? A kto ich tam wie, to dziwny kraj jak mówi moja koleżanka, hehe...
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Czyli na youtubie zamiast tych dwóch piosenek usłyszymy bring me to life?:) Wiem, wiem dociekliwa i upierdliwa ze mnie panna:)
Z butami to jakaś mała wpadka musiała być:)
Prawie jak w Titanicu kate jako młoda miała bodajże niebieskie oczęta ,a le jako stara juz miała zielone i kto mi to wytłumaczy:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Czyli na youtubie zamiast tych dwóch piosenek usłyszymy bring me to life?Smile Wiem, wiem dociekliwa i upierdliwa ze mnie panna:)

0.o
Straciłam motywację do tłumaczenia. xP A video już poprawione, więc nawet nie mam dowodów. Zostawmy to jak jest. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Oj nie traćmy motywacji!!! Zresztą oby nie było takich pytań i pomyłek polecam oglądać "mysią stronkę":)
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Jestem rozpłynięta ;) Jestem wielką Daydreamerową mokra plamą :) Przez TOOOO!!!! Ostrzegam - ostrożnie do tego podchodźcie bo za ewentualne utratę mózgu nie odpowiadam ;) Dawka kjutności powalaja na kolana :D Złapcie się czegos :D
Oj mogłabym teraz nawet umrzeć ^^
A może juz to zrobiłam ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

<umarła trzy razy> *.*

<3<3<3<3
Obrazek

Wróć do „K-drama”