[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
BigFatThumbelina
Co to jest dorama? o_O

Postautor: BigFatThumbelina » 05 mar 2009

Girls Before Flowers. To by było dobre. Czwórka dziewczyn kontra biedny, zastraszony chłopiec hehehehe. Czemu jeszcze nikt na to nie wpadł?? :D

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 05 mar 2009

Witaj windfighter, oczywiście zapraszamy do rozmowy. Przyda się trochę świeżej krwi. :D

Mam pewne pytanie, czy może znacie jakąś dramę o kwiecistych dziewczynach? Laughing , chodzi o dramę, w której byłby odpowiednik żeński Jun Pyo lub Zdzicha na przykład, jakiś idealny żeński charakter Question

Albo nie słyszałam, albo nie mogę w tej chwili skojarzyć żadnego tytułu. Ale teraz ma powstać drama z Yoon Eun Hye w roli głównej o trzech dziedziczkach i biednym chłopaku, który wkracza do ich królestwa ^^

edit
A popatrzcie tylko kogo moja sis znalazła na stronie o komórkach (głęboko nimi zainteresowana o wspominanej reklamie ^^)
=>klik
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 05 mar 2009

Witaj Windfighter ;) Im nas więcej tym weselej :D
Ale teraz ma powstać drama z Yoon Eun Hye w roli głównej o trzech dziedziczkach i biednym chłopaku, który wkracza do ich królestwa ^^

Czy mowa tu o Lady Castle? To drama przez która na chwilę mialam palpitacje serca, bo myslałam ze Kang Dong Won w niej zagra... Ale niestety ;(
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 05 mar 2009

Czy mowa tu o Lady Castle? To drama przez która na chwilę mialam palpitacje serca, bo myslałam ze Kang Dong Won w niej zagra... Ale niestety ;(

Dokładnie ;] Kang Dong Won niby jest w informacjach na wiki, ale chyba już potwierdzono, że zagra mój ukochany (xP) Lee Seung Ki <3 I tutaj zaczynają się palpitacje mojego serca. xP

A teraz przyszło na CF Lee Min Hoo i jego butlera xP Totalnie słodko. <3
=>klik
To była reklama sucharek, prawda? XP
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 05 mar 2009

A teraz przyszło na CF Lee Min Hoo i jego butlera xP Totalnie słodko. <3
=>klik

Przeurocza :) I końcowy komentarz...
Kgotboda.... Gamja?

Boys Before Buscuits (???) ;)
Bo to chyba były sucharki, lub chipsy (chyba widzialam tam jakies ziemniaki) :)
Boys Before Potatoes.... O.o Ahahaha :D Oj, pierwsze objawy braku mózgu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 06 mar 2009

Chłopaki przed ziemniakami - normalnie brzmi jak praca w polu:) Nie spodziewałam sie Lee Min Ho w takiej reklamie, ale skoro mój Lee Dong Wook może reklamować kluski, to czemu kwiecisty chłopak nie miałby reklamować ziemniaków i chipsów:)

Dziewczynki a może zdradzicie coś więcej na temat tej nowej dramy?
Awatar użytkownika
min-ah
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: min-ah » 06 mar 2009

moja gówka zrobiła mi małego psikusa i zaciągnęła ręczny hamulec w sferze BBF....po 13 odcinku miałam 'aawww....rozstanie...#$%%#^&##" i straciłam zainteresowanie kolejnymi odcinkami.......
ale jak właśnie zobaczyłam to....

zrozumiałam jak czasami ludź może być głupi...
ehh... dzisiejsza noc należy do F4 :D
[img]http://i254.photobucket.com/albums/hh120/pooriina/mf.jpg[/img]
obecny ścisk poduszki przy:
|->Boys Before Flowers
|-> When It's at Night
|->Star's Lover
|-> Love or Bread
|-> Magic Ring
|-> Why Why Love
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 mar 2009

Weszłam na soompi na BOF'a i aż mi się gorąco zrobiło. Ludzie gadają o jakimś ślubie! I to nie koniecznie JP i Jandi. WTF?! Ja nie chcę żadnego ślubu ;< I to niby wszystko z przecieku scenariuszy wiadomo. Jest teoria, że producenci testują widzów, specjalnie ujawniając scenariusz bo chcą zobaczyć nasze reakcje.
Chodzą ploty, że JP poślubi JK,ale ewentualnie na koniec i tak skończy z Jandi czy coś...

Chyba serce mi pęknie jak zobaczę JP i JK przed ołtarzem. Pęknie mi jak zobaczę Jandi lecącą do Jihoo, ale też zgruchocze Jandi lecącą do JunPyo. ;/ Rozdarta jestem w tej chwili i jakoś wcale to nie jest przyjemne...

Wczoraj oglądałam 'Happy Together' z Hye Sun, Hyun Joongiem i Kim Joonem. Hye Sun została zapytana, z którym z panów powinna skończyć Jandi . A ona bardzo mądrze powiedziała, że raczej z żadnym bo skoro nie potrafi wybrać, to nie jest prawdziwa miłość. Hmm...

Generalnie mało osób lubi Jandi Posłuchajcie rozmowy Huyn Joonga z panią z radia....

Poza tym audycja była superkjutna i śmiałam się razem z Bummiem i Joonniem w tle xP Żeby udzielać wywiadu w łazience. XP xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Faktycznie wywiad był dość nietypowy:) Łazienka...ciekawe czym nas jeszcze zaskoczą Koreańczycy...A pomyśleliście,że może końcówką serii? Bo jak to sam JiHoo powiedział, jeśli JanDi i JunPyo skończą razem, to oni byliby weseli a ja jeden nie, więc na marne by poszły wszystkie jego wysiłki:) i w sumie zgadzam się z nim,że nie powinna tworzyć romantycznego związku z żadnym z panów, bo po takim tasiemcu zwrotów emocjonalnych, to już lepiej jakby sama została.
I tak na marginesie to zauważyłam,że JiHoo jest całkiem wygadany - dosłownie mógłby się z tą panią z radia zamienić na role. A mnie na początku się taki niemrawy i cichutki wydawał. Jezu jak się można pomylić oceniając po okładce:)

Czyli wiemy,że JiHoo jest w posiadaniu ośmieszających zdjęć KimBuma i ten go kocha ponad życie, ponieważ aparat należy do tego pierwszego:)
A także to, że JiHoo wciąż przegrywa, natomiast "trzeci Kim" Kim Hyung Joon wygrywa wszelkie zakłady i gry:)

I trzecia sprawa, jakiej mogliśmy się dowiedzieć JiHoo zazdrości wzrostu Lee MIn HO i nie znosi jak tamten go obejmuje ramieniem, bo wtedy najbardziej widoczna jest różnica wzrostów między panami:)hihihi

Weszłam z ciekawości na stronki, gdzie podane są wymiary wyżej przytoczonych gości; Normalnie rozbiega się tutaj o centymetry i to takie malutkie, ponieważ różnica między JunPyo a JiHoo to tylko pięć centymetrów. Reszta panów oscyluje w granicach 181, 183 cm. Prawie niezauważalna różnica. I uśmiałam się ,bo skoro JiHoo zazdrości wysokiego wzrostu JUnPyo, to ja w domu mam człowieka, który mierzy 198...I co ja mam powiedzieć mając zaledwie 170?:)

Wiem wiem, jak dziś wróci do domu to od drzwi powiem mu: Więcej mnie ramieniem nie obejmuj:)hihihi
Awatar użytkownika
windfighter
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: windfighter » 06 mar 2009

No i racja, JanDi nie dotrzymuje słowa, jeszcze niedawno mówiła, że chce żeby JiHoo był szczęśliwy, a teraz jedynie go wykorzystuje, pozwala mu łazić za nią i się nią opiekować. A i tak wie, że nie kocha go i nie chce z nim być. To czysty wyzysk. Chyba JanDi mało się wczuwa w sytuację JiHoo :? W końcu został odrzucony przez swoją pierwszą miłość, a potem przez JanDi, powinna wziąć to pod uwagę, że on też ma jakieś uczucia. Ale JiHoo jakoś ma do niej cierpliwość, chciałabym żeby przestał w końcu się nią zajmować może wtedy by zrozumiała jaka była niewdzięczna :x
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 06 mar 2009

Poza tym audycja była superkjutna i śmiałam się razem z Bummiem i Joonniem w tle xP

Bummie i Joonie ^^ Sama miłość ;) I Hyun Joong, ze ich tak nazywa - też sama miłość ;) Przezabawni są razem ;) Ja chce jeszcze :D

Ale się zdenerwowałam trochę komentarzem tej kobiety na temat Jandi. Bo moim zdaniem ona nie skacze tam i z powrotem między JH i JP. Już dawno zdecydowała, dlatego nie dała sie pocałowac powtórnie Ji Hoo... A co do wykorzystywania Ji Hoo, on po pierwsze sam sie narzuca - no nie mogę sobie przypomnieć ani jednej sceny, w której JD "biegłaby do niego". A po drugie, myśle że Jandi przynajmniej w pewnym stopniu zdaje sobie sprawe z uczuć JH, dlatego też ciągnie ten trójkącik, ponieważ nie chce go zranic. No i oczywiscie miala złamane serduszko i przechodzi ciezkie chwile... Czy naprawde bylibyście w stanie szlachetnie cierpiec w samotnosci, kiedy macie przy boku takiego przyjaciela... Stosunki miedzy ludzkie bywaja skomplikowane ale to Ji Hoo powinien sie zdecydować. To on powinien postawic jasno swoje uczucia, przecież Jandi nie moze tego zrobić za niego. Owszem moze mu powiedziec, że nie chce go już więcej wykorzystywać ale przeciez łacza ich silna przyjaźń. To ze spędza z nim tyle czasu jest też formą podziekowania. Można sie tez domyślić ze jesli padną oficjalne słowa wyznania to przyjaźń, moze zawisnać na włosku. Ta sytuacja jest tak cieżka własnie dlatego ze wszyscy wiedza ze JD juz się zdecydowała.

A wszystkie te komentarze... no cóż wiadomo ze producenci serialu nie wyskoczą z alternatywnym zakończeniem bo by im fani głowy pourywali... ale staraja sie na siłę dodąc dramatyzmu... EDIT: Nie mogą też prosto z mostu powiedziec "JD będzie z JP"bo przeciez może sie to wiazac z utratą zainteresowania drama, nie mowiąc juz ot ym ze zawiedliby fanów takim stwierdzeniem ;) Bo przeciez my kochamy ten dramatyzm. KONIEC EDITu

Nie powinnam się tym przejmować a jednak znowu dalam sie zdenerwować... Ech.
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 06 mar 2009

no nie mogę sobie przypomnieć ani jednej sceny, w której JD "biegłaby do niego".

Kiedy to jej kochana koleżanka umówiła się na "randkę" wtedy zrozpaczona JD pierwsze dzwoniła do JH a ponieważ on nie odbierał udała się do JP ;)
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 06 mar 2009

Kiedy to jej kochana koleżanka umówiła się na "randkę" wtedy zrozpaczona JD pierwsze dzwoniła do JH a ponieważ on nie odbierał udała się do JP

Owszem, ale nie chodziło tu o jej uczucia ;) Potrzebny był ktoś kto przywołałby Bummiego do porządku. Więc nie traktuję tego w tych kategoriach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

dayreamer nie denerwuj się:0 Jak już było wspomniane i tak wiemy, jak się skończy,ale miło jest podsycać swoje nadzieje przesłankami, więc każdy porządny fan tak robi:)

Jesli chodzi o związek JiHoo i JanDi to z jednym nie mogę się zgodzić. Ona raczej nie jest w pełni świadoma uczuć JiHoo albo tak dobrze udaje, o co bym jej nie posądzała:) Wydaje mi się ,że jest mocno skoncentrowana na tym co jest teraz i nie szuka problemów (kolejnych zresztą). A JiHoo zadecydował o charakterze ich związku już na lotnisku było wszystko wiadomo, tylko,że JanDi nie zrobiła z tym nic...Nawet nie porozmawiała...Niby są tzw. soulmates, ale wydaje mi sie ,że przynajmniej powinni poważnie pogadać na ten temat, bo chłopaka może być naprawdę żal. Przynajmniej mi:( Bo widzę, że brak rozmowy prowadzi do niejasności i powtarzania oklepanych sytuacji...JiHOo chce byc przyjacielem, ale nie oszukujmy sie nie jest nim. Wciąż czeka na coś więcej. Przyjaźń powinna być platoniczna, a tu mamy uczucie i to ogromne:)Parę słów JanDi rozwiązałoby sytuacje raz na zawsze...ale odwagi albo chęci brak i scenariusz oczywiście tego nie przewiduje. Dlatego fan może nie lubić naszej głównej bohaterki...ja też nie rpzepadam za nią, ponieważ w poprzednich wersjach JanDi miała więcej werwy, zapału i nie była taka zahukana kiedy przyszło co do czego...Taka kobietka w spodenkach, a nie w spódniczce w grzeczną krateczkę. Też się dałam ponieść:)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 06 mar 2009

Wiedzialam... wiedziałam, ze jak nie będzie mnie tu dłużej niż jeden dzień to później będzie się ciężko wygrzebać z zaległości... i co? 139 postów w tym 5 stron BOF... świetnie... no to zacznijmy od komentarzy xP

no normalnie potrzebuję jakiegoś chłopaka na tym forum, abym mógł z nim polemizować na temat urody Jandi i GaEul ... ehh
Ciężkie jest życie samotnika ;p

Facetem nie jestem... no i do tego mam takie samo zdanie jak ty na temat tych 2 pań xPPP

Mi osobiscie bardziej podoba sie typ urody Jandi, własnie taki delikatny stonowany i niewyróżniający sie. Ale to prawda ze fryzurę ma okropną - zwłaszcza ostatnio, ten kucyk na czubku głowy doprowadza mnie do białej gorączki...

Ona spoko wyglądała w NonStop 5 ;) Bu tutaj to faktycznie ten fryz ma... do bani.

Rzućcie okiem jeszcze na to - padłam ze śmiechu:)

http://pinaypo.files.wordpress.com/2009/01/parody.jpg

OMG! Ale uważam, ze na tej focie Junjin nawet podobnie wygląda xPPP

=>klik

Hahaha, faktycznie... taki... "suchar" xPPPPPPP

Weszłam z ciekawości na stronki, gdzie podane są wymiary wyżej przytoczonych gości; Normalnie rozbiega się tutaj o centymetry i to takie malutkie, ponieważ różnica między JunPyo a JiHoo to tylko pięć centymetrów.

To jeszcze zależy na ile wzrost podany do wiadomości publicznej ma się do autentycznego wzrostu xPPP

Potrzebny był ktoś kto przywołałby Bummiego do porządku.

Hahahha, jak to przeczytałam to zaczęlam się uśmiechać xPPPP

A teraz... coś na temat tego 17 epa bo w sumie jeszcze się nie wypowiadałam...
Cóż, czekałam na niego dość mocno a w efekcie był średni... I nie narzekałam na nadmiar Kim Buma... jak dla mnie to wcale nie było go jakoś dużo O.o
Ten jego ojciec w każdym bądź razie mnie jakoś denerwuje... ta jego maniera, sposób mówienia... nie wiem, on jest taki... bleeee O.o
Brat z kolei... cóż... teraz już pamiętam tego aktora i stwierdzam - nie podoba mi się xP
Miłość z dzieciństwa... cóż, na jej temat w sumie nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Czekam na rozwój wydarzeń xP
Podwójna randka - rozwaliło mnie jak Junpyo walnął coś w stylu "I hate double anything!" xP I od razu wizja tej poprzedniej podwójnej randki z Gaeul... xP
Scena w kinie była urocza... z tym "Jun" i psem... poczułam się zabita xP I faktycznie, ktoś tu to napisał (przyznać się), że ciekawe co Matsumoto Jun na to xPPPPPPP Nie pomyślałam nawet o tym dlatego wspomnienie o tym przez jedną z was wywołalo u mnie atak śmiechu xP

I co jeszcze... cóż... nie pamiętam xP
Czekam na 18 ep... bo tutaj nareszcie powinno być odrobinę więcej Kim Bum'a + Gaeul... (bo w 17 epie mnie zawiódł własnie m.in. brat scen z nimi razem xP)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.

Wróć do „K-drama”