[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 mar 2009

To jeszcze zależy na ile wzrost podany do wiadomości publicznej ma się do autentycznego wzrostu xPPP

I trzeba jeszcze odliczyć tzw. wkładkę do butów. xP

Obrazek
Awatar użytkownika
windfighter
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: windfighter » 07 mar 2009

Generalnie lubię JanDi. Ale szlag mnie trafia bo w końcu i tak wybiera JunPyo brutala, który zmienił się dzięki niej w porządnego mężczyznę. A JiHoo dobry człowiek mimo tego że daje wiele, w zamian nie dostaje nic. Taka przykra życiowa prawda :D
Natomiast JunPyo powinien trochę powalczyć o JanDi ze swoją mamuśką, skoro mu tak na niej zależy.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 07 mar 2009

A jak myślicie, co się okaże 'uwolnieniem' dla Jun Pyo? Np w Hana Yori okazało się, że ten współpracownik wcale nie umarł. Może tutaj ojciec też gdzieś się ukrywa? :shock: :shock:
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 07 mar 2009

Garstka spoilerów ;)

Jeden odcinek w tygodniu to za mało więc poluję na wszystkie spoilery ;) Jednak końcówka dłuzszego preview do Epizodu 19 okazała sie spełnieniem moich najgorszych obaw;) Sprawdźcie sami: => KLIK
Spoiler! A jednak to zrobili !! Wpakowali Jandi w strój pokojówki - za co? ;( Ale staram sie myśleć pozytywnie ;) Może nie będzie to aż tak tragiczne jak w HYD :) Pomimo chyba najtragiczniejszych ciuchów jakie nosiły pokojówki, wierzę, że Jandi wprowadzi troche życia w to niemrawe środowisko ;) No i pojawiła się babcia z Coffee Prince i Dal Ja Spring co tez napawa pewnym optymizmem :) ;) Chociaż wolałabym żeby to Butler Lee zaopiekował się Jandi - byłoby zabawniej ;) Ale, ale!! Może zgotują nam jeszcze jeden tyci romansik w tle ;) Hahaha, to byłoby urocze, prawda?
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 07 mar 2009

Omo!!! Co się dzieje w tym spojlerze? Normalnie patrzę i oczom nie wierzę;) JanDi w stroju sprzątaczki9 - jakaś babcia się pojawiła:) A ten romansik w tle...możesz zdradzić więcej na ten temat:)

Właśnie, było wspomniane wcześniej o nowym OST to tak sobie rzuciłam okiem i wyszło na to, że piosenkę przewodnią JanDi i JunPyo "Wish ur my love" skomponował Park Geun Cheol, który również jest odpowiedzialny za skomponowanie Piosenki pt"Perhaps love" z OST do Goonga:), która to jest przewodnim motywem Shina & Chaegyeong:)

Osobiście muszę stwierdzić, że pioseneczka z Goonga podoba mi się bardziej:(
coś, co tylko Korea mogła stworzyc:0

Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Co do romansiku to taka moja spekulacja ;)
Spoiler! Podejrzewam że babcia jest kimś w rodzaju pokojówki przełożonej, podobnie jak Butler Lee (wolę okreslenie butler bo lokaj Lee jakoś mi sie zlewa ;)) Pracują w jednej rezydencji - a może kiedyś łączyło ich coś więcej :) A moze nadal łaczy? Ale w rezydencji o takim rygorze, z pewnoscią nikt nie pozwoliłby im być razem ;) Moze w sekrecie będa pomagać naszej parze, bo rozumieją ich sytuacje...
E tam, nic wielkiego :P - wyobraźnia mnie ponosi i tyle :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Oj i dobrze,że ponosi. Jak nie ma co oglądać to trzeba sobie troszkę uruchomić małą biedną główke po całym tygodniu i pomarzyć odrobinkę:)
Mnie ciekawi, co narzeczona JunPyo powiedziała mu jak wysiedli z autka, bo minę miał nietęgą:)
Dayreamer szalejesz - nowy Avatarek:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 07 mar 2009

Hah, ja mam ochotę na tą:
Obrazek <3

:shock:
Mroczna seria z zeszłego roku trwa =>klik
Sunny popełniła samobójstwo :shock: :shock:

edit 2
OMONA :o Przełamałam się i obejrzałam preview. ;o SPOILERY!
Mówiłam już, że jak z Jandi zrobią pokojówkę to się pogniewamy? xP Kurna obawiałam się tego odkąd tylko zobaczyłam w pierwszym czy drugim epie te pokojówki. Ten strój, lol :D Jeszcze tylko brakuje sióstr i matki Woo Bina. xP I moja ulubiona Halmoni ^^ Babcia dawała czadu wszędzie, ale najbardziej ubóstwiam ją w 'Old Miss Diary'
Za to Miss Kim miała uroczą fryzurkę pod koniec zwiastuna. ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Powiem wam, że jak przeczytałam ten artykuł, to aż mnie ciarki przeszły i dołączam się do wypowiedzi - pytania jednego z ludzi, którzy skomentowali to wydarzenie - "dlaczego te wszystkie złe rzeczy przytrafiają się akurat ekipie z BBF"? I tak sobie pomyślałam,że być może to nie przypadek...Sama nie wiem...może mnie teraz ponosi wyobraźnia jak Daydreamer wcześniej...Oby:)
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 07 mar 2009

Przyznaje się, że jestem noga z angola na dłuższą metę, więc czy ktoś może mi przybliżyć ten artykuł w bardziej dostępnym dla mnie języku??

Co do zapowiedzi odcinka, to nie oglądam bo:
a) Kiepska jakość która podwyższa mi ciśnienie
b) Wole nie robić sobie spoiler2ów ;)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 07 mar 2009

Przyznaje się, że jestem noga z angola na dłuższą metę, więc czy ktoś może mi przybliżyć ten artykuł w bardziej dostępnym dla mnie języku??

Generalnie o tym, że aktorka która grała Sunny w BOF (jedną z tego dziewczęcego trio) popełniła samobójstwo co było dużym szokiem dla wszystkich. No i nie bardzo wiadomo dlaczego to zrobiła...
To tak w wielkim skrócie bo o to właściwie tam chodzi...

Nie wiem, nad BOF krąży jakieś fatum chyba O.o
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Sunny popełniła samobójstwo :shock: :shock:

O Mój Boże!
... poprostu nie wiem co powiedzieć... Może tylko tyle że to bardzo, bardzo smutne... i troche przerażające..., a coraz częściej slyszy się takie newsy...
Fatum krązy chyba nie tylko nad BOF, ale ogólnie nad Koreą...
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 08 mar 2009

To teraz pozostałam w ciężkim szoku tym bardziej, że ja nawet polubiłam tą postać w doramie i w ogóle taka ładna dziewczyna o.O na prawdę straszne to jest...
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 08 mar 2009

Troszkę na przełamanie tej przygnębiającej atmosfery chciałam podzielić sie czymś co właśnie znalazłam. Jest to wykonanie piosenki Paradise, które nareszcie bardzo mi sie podoba:) Już sie przyzwyczaiłam do tej melodii i generalnie jestem zachwycona tym wykonaniem :) Własciwie nie moge przestać go słuchać :)

Paradise - Electric Violin

Ale w głowie oczywiscie i tak słysze słowa ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 08 mar 2009

daydreamer4 pisze:Ale w głowie oczywiscie i tak słysze słowa ;)

No to nie jesteś osamotniona :D
Tu wgrałam wersje MP3, mnie się strasznie to spodobało, tylko nie umiem przestac śpiewać ^^''

Wróć do „K-drama”