[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 26 mar 2009

Min Ho dalej mówi swoja kwestie - wszyscy totalna powaga a tu nagle ten szalik Hyun Joonga Wink Moment zawahania a za chwile Bummie juz popłakany, hyun Joong też a Min Ho dalej wczuty w rolę Very HappyVery HappyVery Happy Tylko chciałabym zeby ta scena trwała jeszcze trochę dłużej Wink

Popłakałam się na tym NG. :D:D Nie mogłam po prostu przewijałam i ciągle ta sama histeria. XP Taki szalik, no. :D I Bummie xP
A w ogóle to chcialabym zeby zrobili jeszcze jednego speciala albo kilku odcinkowy dokument - jak powstawało Boys Over Flowes Wink

Nowy sezon z samych NG *.* <oczy Maurze zaczynają się niebezpiecznie świecić> ^^ Nie no, myślę, że jeden special to nie wystarczy. Chociaż 5 odcinków, albo i sześć. ^^ 5 z Jandi i F4, każdy mógłby być osobno, i cała reszta ^^ Najbardziej chciałabym by pokazali wszystkie długie wersje kissów, które jak wiemy, istnieją. ^^
Gdzieś po niecie błądzą różne filmiki zza kulis ale czy któraś z was natknęła sie może na jakąś wersję do sciągniecia w dobrej jakości??

Może na aja-aja.com ? Aigoo ladies ostatnio uploadowały sporo stafu o BOFach...

Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 26 mar 2009

Nowy sezon z samych NG *.*

O mamuniu ^^ To by mogło byc niebezpieczne dla zdrowia bo groziło by pęknieciem ze śmiechu i nagłym zgonem żeńskiej części populacji z powodu nadmiaru kjutnosci...
Nie no, myślę, że jeden special to nie wystarczy. Chociaż 5 odcinków, albo i sześć. ^^ 5 z Jandi i F4, każdy mógłby być osobno, i cała reszta ^^ Najbardziej chciałabym by pokazali wszystkie długie wersje kissów, które jak wiemy, istnieją. ^^

Dokładnie 5 specialowych odcinków dla każego z głównych bohaterów po jednym i jeden special do speciala - o randkach (albo tylko tej z 23 odcinka - też by mi starczyło ^^)

Mam zamiar trochę pomyszkować w necie i poszukać zakulisowych Bofów ^^ taką jakąś nagłą potrzebę poczułam. Ale to może dopiero w weekend albo nawet w świeta _^_ Chociaż zastanawiałam sie ostatnio czy nie wziać sobie urlopu specjalnie na 2 ostatnie odcinki ^^ Heh - ja wiem wiem - wariatka jestem :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 26 mar 2009

Jeszcze co do Łubina i JK.
No czyż oni nie wyglądają razem dobrze? ^^ Ahh już to widzę ~~~
Spoiler! Obrazek
Swoją drogą fajne te BOFowe malunki ktoś robi. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 27 mar 2009

Przepraszam, już reflektuję się nad swoim zachowaniem .xP Przez chwilę nawet pomyślałam, że to długość posta odstraszyła ludzi od tego tematu. Very Happy

Nie nie... chodziło mi o to, że w sumie późno zabrałam się do pisania więc wiele rzeczy któe chciałam napisać zostały już napisane wcześniej. Więc nie było co się powtarzać xP

Devi - dosłownie ani słowa o głównym bohaterze, chyba pierwszy raz spotykam się by ci głowni byli w wypowiedzi pomijani xPPP

Hahahahaha, no trzeba było podbudować resztę żeby nie czuli się pominięci xP A głowna para doświadcza wystarczająco dużo waszej uwagi więc ja swoją skupiłam gdzie indziej xP
Ale to nie znaczy, że ich pomijam... nawet jakbym chciała t przecież się nie da hahaa.

Jak mogłeś zrobic z mojego Woobinka jakiegoś takiego perverta!!

Mam wrażenie, ze nie musiał xP

Taki szalik, no. Very Happy I Bummie xP

Dokładnie, to był piękny NG xP Biedny Bummie się starał wytrzymać ale mu nie wyszło... zresztą PD sam powinien zawołać NG bo ten szalik na twarzy Bummiego wyglądał komicznie xP
A później jak tam prawie HJ zwiało.... xPPP

Serio, kocham NG *-* Ale musze przyznać, że ten NG na boisku jak Bummie dostał z kopa nie należał do najprzyjemniejszych... aż mnie w kościach zabolało xP
No i od razu przypomniało mi się, że on przecież miał z nogą problem. Tak czy inaczej widzę, że wszyscy trochę to wyolbrzymili. Było mówione, że będą go filmować od pasa w góre, że nie będzie mógł biegać i w ogóle.... a tutaj proszę. Śmiga po boisku jak nowy xP I w sumie szybko wrócił do formy.

Swoją drogą fajne te BOFowe malunki ktoś robi. ^^

To prawda :D Urocze są :D
Ja w ogóle SD lubię ^-^
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 27 mar 2009

A później jak tam prawie HJ zwiało.... xPPP

Noo ^^ a potem jak Bummie się do niego jeszcze przytulił:D:D I zrobili stop klatka ;)
Jakoś mi się tak nagle smutno zrobiło ze zostały tylko 2 odcinki :( Najbardziej będę tęsknić za F4 :) Ale chyba nie dałabym rady następnemu sezonowi, no chyba żeby zajał się nim jakis inny rezyser i scenarzysta - ale obsada koniecznie ta sama ;)
Cóż, wszystko co dobre kiedyś sie kończy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 27 mar 2009

Ach zacznę westchnięciem mojego posta, ponieważ To co znowu robia z moim JiHoo jest przerażające, to nawet nie można teraz nazwać fatalnym żartem, ponieważ przegięli juz pałę z mieszkaniem Jandi u niego i to wybitnie. Wściekłam sie raz a porządnie i juz teraz będę jedynie bez emocji śledziła dramę ,bo to jest naprawde drama...przynajmniej dla mnie:(
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 27 mar 2009

Zdzicha mieszają z błotem generalnie. Nikt nie zważa na jego uczucia, nawet rodzony dziadek :P Co mnie najbardziej wscieka, że on by powiedział jej co czuje, ona by odmówiłai przynajmniej by mieli jasną sytuację. A tak - on sie czaruje, że może jeszcze.... może coś... Chociaż, z drugiej strony, Jan Di i Jun Pyo tak szybko się shcodza i rozchodzą, że Ji Hoo po prostu nie trzyma ręki na pulsie, co daje mu jakąś tam nadzieję :P

Zauwazyliście, że on chyba wszystko potrafi? Nawet włosy obetnie, jak trzeba :D

I co do JP - dochodze do wniosku, że aktorzy aktorami (chociaż Zarówno Jun, jak i Min Ho sa genialni w tym, co z postacią Tsukasy robią :P), a;e ta rola jest fenomenalna. jest to bohater tak skomplikowany, a jednoczesnie o tak przewidywalnym charakterze... No chociażby, jak się szczerzył przez całą drogę, dopóki do Jan Di nie zgasiła, że nie mogę być razem. :D Fantastyczne :D

Prosze się nie denerwowac, bo osobiście kocham Woo Bina, (chociaż jak ktoś to skomentował, on jest w gruncie rzeczy bezuzyteczny :P Nic nie robi. Dlaczego jako jedyny nie ma żadnego background story? Akira w HYD miał przynajmniej watek z dziewczynami i z matką cos było...), ale czy on jest przypadkiem homoseksualistą? :D Tak mi wychodzi. Ciągle się klei do Bummiego i nawzajem się klepią po plecach ;D ech, to pewnie moje zmęczenie, ale ten brak nawet jakiejkolwiek dziewczyny, niczego... Okropnie zbija mnie z tropu :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 27 mar 2009

Ach zacznę westchnięciem mojego posta, ponieważ To co znowu robia z moim JiHoo jest przerażające, to nawet nie można teraz nazwać fatalnym żartem, ponieważ przegięli juz pałę z mieszkaniem Jandi u niego i to wybitnie.

Ja też się wściekłam. Nie znają umiaru.
Za kazdym razem kiedy oglądam ich sceny chce mi się krzyczeć. Dla mnie która całym serduszkiem jestem za Jun Pyo to zaczyna być nie do zniesienia. Po co to tak długo ciągną, czy nie wystarczy już kłód rzucanych pod nogi mojej ulubinej parze?? Zawsze wygląda to tak że Jandi i Ji Hoo zajmuja przynajmniej połowę odcinka, Jandi zawsze tak się śmiecha i zachowuje jakby nie musiało nic innego istnieć na świecie, za to traktuje Jun Pyo jak... jak psa trochę... Spokojnie i z pewnym zaklopotaniem przyjmuje wszystkie jego starania, od czasu do czasu poglaszcze go po glowie jak przyjdzie jej na to ochota... Im bardziej o tym myśle tym bardziej się czuje oszukana... A na dodatek jest tak mało ich współnych scen że przestałam sie juz wczuwac w ich związek... Tak sobie myśłe że byłabym bardziej usatysfakcjonowana gdyby Ji Hoo w kóńcu wyznał swoja miłóść i niech juz bedą razem, graja na fortepianie, oglądaja fontanny i spaceruja jakby zaraz mieli zasnac na stojaco.

Ech!!! Jaka jestem sfrustrowana!!!

Oglądałam dzisiaj 23 odcinek w całości i na scenie z fontanną coś mnie zakłuło :( To bylo prześliczne i byłam zazdrosna bo ta sceneria spodobała mi się bardziej niż plaża. I kolejna próba wyznania zakończona fiaskiem. Zastopowałam na chwilę film i nie chciałam dalej oglądać... Całe moje uwielbienie do sceny na plazy zmienilo sie nagle w jakieś rozgoryczenie... Poczułam sie jakbym dostała jakiś prawie bezdialogowy głodny kawalek, a tak się cieszyłam.
To wszytsko trwa za długo a oni wciąż i wciąż skupiają sie na uczuciu JI Hoo. A uczucie JP /JD ? Założyli, ze i tak przecież wszyscy wiedzą A Rui/Ji Hoo to w końcu postac drugoplanowa - bo ja zaczynam się już tracić - Hyun Joong musi miec dobrego managera, który umie wymusić duzo czasu antenowego^^

Ale wam tu zamarudzilam... ;)

Ale zamierzam jeszcze trochę ^^
Prosze się nie denerwowac, bo osobiście kocham Woo Bina, (chociaż jak ktoś to skomentował, on jest w gruncie rzeczy bezuzyteczny Nic nie robi. Dlaczego jako jedyny nie ma żadnego background story?

To że Woobinek nie ma żadnej historii to największe i najgorsze moje oskarżenie względem tej dramy. Niewybaczalny bład. Ale on się nie klei do Bummiego bo Bummie się klei do Hyun Joonga^^
Wrr, jestem w nastroju na zamordowanie jednego z producentów :fist:
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 28 mar 2009

Wiem co czujecie...mnie dobija to, że JD najpierw zakochała się w JH a dopiero potem w JP i co nagle jej się odmieniło, ze JH tylko lubi?? No przecież gdybym ja kochała dwóch i oboje we mnie zakochani a wiem, że bycie z jednym nie było by łatwe a z drugim na prawdę dobrze się bawię to wybór nie byłby trudny (tym bardziej, ze JP powiedział, że gdyby mu się nie udało powierzy JD Zdzichowi...)...komplikują i to za bardzo....
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 28 mar 2009

Właśnie to troszke jest takie niedorzeczne, ponieważ darzyła swoim pierwszym zapewne i prawdziwym, chociaz jak się potem okazuje troszkę ulotnym uczuciem JiHoo. A wiadomo jak to jest z pierwszymi miłościami - wraca sie do nich:)a przynajmniej lubi sie do nich wracać:) I też jest dla mnie niepojęte jaik można zauroczyć się w jednym chłopaku, nie źle powiedziałam , ona była zakochana, bo ,artwiła się na poważnie i cały świat mógłby dla niej nie istnieć też na poważnie, więc jak można było darzyc kogoś tak dużym uczuciem i potem nagle przenieśc te uczucia na kogos innego, o kim nawet nie pomyslało sie w tych kategoriach. W anime Rui odsunął sie od związku zszedł na swój drugi plan i tak było dobrze, ponieważ można było dokładnie dostrzec relację zachodzące pomiędzy dwojgiem ludzi a tutaj to już naprawde wolałabym by tych dwoje było razem i jak to Daydreamer powiedziała - nawet jakby mieli zasypiac razem przy fontannach czy czymś innym równie pięknym:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 29 mar 2009

Omona, cóż za rozgoryczenie wtargnęło na stronę 53 xP Dziewczyny spokojnie, nie tak nerwowo. Zwłaszcza Daydreamer xP
Wrr, jestem w nastroju na zamordowanie jednego z producentów fistp

Jestem pewna, że sprawiedliwości stanie się zadość. :D

A ja się pochwalę (w sumie nie ma czym xPP), ale przejeżdżałam dziś przez miejscowość Łubiny :D

I zadziwia mnie moja abstynencja, przez cały tydzień ani jednego spoilera XP Ha, zaparłam się i nawet krótkiego preview'a nie obejrzę! :P
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 29 mar 2009

Dziewczyny spokojnie, nie tak nerwowo. Zwłaszcza Daydreamer xP

No i się poczułam jak jakas fanatyczka ;)
Ale przyznaję - mam bzika na punkcie tej dramy :P I prawda jest taka że jestem bardziej sfrustrowana tym, że jeszcze tylko 1 tydzień szaleństwa nam został... Już tęsknie :]
I chcialabym już 24 odcinek (tylko zeby dalej była niedziela a nie poniedziałek ;))

A ja się pochwalę (w sumie nie ma czym xPP), ale przejeżdżałam dziś przez miejscowość Łubiny

Pewnie mieszkają w niej same klony Łubina :P:P
Chyba znalazlam swoje miejsce na ziemi ^^''
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 29 mar 2009

No może trochę się uspokoiłam...no nie mniej to jest straszne (tylko nie wiem czy bardziej to co robią z JH czy to, że się nam tak wspaniała seria kończy T_T).

A ta miejscowość to musi być urocza :D gdzie na mapie mam tego cuda szukać??
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 29 mar 2009

Na Mazowszu xP
Wracałam z Wwy autobusem, który godzinną drogę do domu wydłużył sobie do ponad dwóch, a ja miałam w ramach tego zwiedzanie mijanych wsi. Powiem Wam, że to chyba jakaś mała wioska była. Wiecie 10 domów i zaczyna się następna. xP Ale tabliczka jest. ^^

Żaden Łubinek w łapki mi nie wpadł xPP
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 30 mar 2009

No więc i mnie dopadło i obejrzałam :) W ciągu tygodnia 23 odcinki. Co znaczy że drama wciąga ;D Wszystko przez Avalie, tak reklamowała, spoilery robiła no więc musiałam zobaczyć :D

A więc...Po pierwsze różnice w fabule w porównaniu z HYD są naprawdę duże. Charaktery bohaterów też są inne (chociaż ten ogólny zarys jest taki sam). Może po kolei ;)

Jun Pyo - podoba mi się ten bohater, z każdym odcinkiem coraz bardziej :) Jednak to Domyoji jest tym jedynym i to jego uwielbiam :D Był można powiedzieć bardziej "narwany" i można było wyczytać z jego twarzy więcej emocji (według mnie of kors). Ale JP też daje radę, akcja z pokojówka była po prostu bezcenna xD

Ji Hoo - tego to bezgranicznie kocham. Tak niewiele brakuje mu do ideału...Ja nie wiem że też zawsze CI przyjaciele głównej bohaterki...Pozostawię to bez komentarza bo tylko się zdenerwuję. Podoba mi się to że jest bardziej otwarty i kontaktowy w porównaniu z Ruim (btw jego koń się tak nazywa, coś tu jest nie tak... xD). Przynajmniej ma co robić, nie tylko siedzi w swoim pokoju na parapecie i patrzy w przestrzeń :D A! I gra na skrzypcach to samo :D

Yi Jung (dobrze mówię?) lub Bumiś po prostu ;p - długo zastanawiałam się czy go kocham czy nienawidzę...Po odcinku w którym tak maksymalnie przegiął na tej "randce" z Ga Eul to...Ale sytuacja jest w miarę wyprostowana i teraz jest miodzio i z czystym sumieniem go uwielbiam. Jednak jedna rzecz w wersji japońskiej totalnie mnie rozwaliła, a tego tu nie było - Herbaciarz uciekajacy przed Yuki. Ale tu na szczęście nie musi uciekać ;)

Eee...Woo Bin? - tak mało go tutaj...jakby najmniej ważny z F4. Ciężko mi o nim coś konkretnego powiedzieć bo bazuje na HYD gdzie Akira miał całkiem dużą tą rolę (przynajmniej zobaczyłyśmy jego matkę i siostry xD). Ale lubię go :D

Jan Di - ona jest genialna. Gdyby Jan Di połączono z Domyojim to rozwaliliby wszystko dookoła xD całe szczęście ona ma JP a on Makino. Nie podoba mi się tylko niezdecydowanie tej dziewczyny i (typowa) ślepota na uczucia innych (no bo tak ciężko się kapnac że JH to by się za nią dał pokroić i usmażyć w panierce). Ale ogólnie jest bardziej porąbana niż Makino ;)

Ga Eul - ją lubię. W ogóle śledzę głównie ten wątek bo nie wiadomo jak się skończy ;) Spoiler! oglądając zwiastuny do 24 i 25 odcinka można dojść do wniosku że niekoniecznie tak jak w HYD co mnie bardzo cieszy, bo naprawdę fajna z nich para Bardziej podoba mi się od Yuki która tak latała za tym chłopakiem a on przed nia uciekał... (co było mega urocze xD).

JK (czyli odpowiednik Shigeru) - ooo ta wersja jest według mnie o klasę gorsza. Wydawała mi się mniej postrzelona. Ale akcja z butami była piękna :D i śpiewaniem na gondoli ;)

Siostra JP - fajna, aczkolwiek nie ma w niej takiego POWERU...W ogóle oni wszyscy tak blado (pod względem energii of kors) wypadają przy japończykach.

Złoooo - wszyscy wiedzą o kogo chodzi? xD O matke JP oczywiście. Ona jest świetna. Znaczy się jej postać jest świetnie napisana i zagrana. Po prostu nie do lubienia, przerażająca i piękna zarazem. Cudo!

Trio - cudowne "Oh! My! God!" xD

Dziadek JH - całkiem fajny ten wątek. No i dziadek fajny ;) Rozśmieszał mnie tymi swoimi odwiedzinami w sklepie z owsianka ;D

MUZYKA : Do szału doprowadzało mnie to STAND BY ME... xD Nie no song spoko z tym że 25 razy na odcinek to trochę dużo, nie sądzicie? :)

Może kogoś pominęłam, potem zapewne dopiszę ;) Teraz tylko czekam na finał z nadzieją na lepsze zakończenie dla niektórych. I oby JH był szczęśliwy! Ahoj! :D

Wróć do „K-drama”