[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 30 mar 2009

No i się poczułam jak jakas fanatyczka ;)
Ale przyznaję - mam bzika na punkcie tej dramy :P I prawda jest taka że jestem bardziej sfrustrowana tym, że jeszcze tylko 1 tydzień szaleństwa nam został... Już tęsknie :]
I chcialabym już 24 odcinek (tylko zeby dalej była niedziela a nie poniedziałek ;))

hehe zgadzam się całkowicie także mam bzika na punkcie tej dramy właśnie czekam niecierpliwe aż bede mogła ściągnąć na cb ale ciągle wyskakuje ta przeklęta koniczynka i blokuje dostęp do dramy :([/quote]

http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 30 mar 2009

A ja mam już 24 ściągnięty... i nie podoba mi się fakt, że tak mało Soulmejtów xPPPP (nie wiem... może mieli ze 2 sceny? xP). Dobrze, że chociaż herbatnik się pojawia w innych xPPP
No ale oczywiście nie wiem czy czegoś nie ominęłam... wszystko mozliwe xP
Czekam na napisy ale pewnie i tak dopiero jutro obejrzę przed wykładem... lub dopiero w czwartek. Heh... No ale wtedy przynajmniej będę miała komplet bo pewnie i 25 będzie xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
natiaenye
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: natiaenye » 30 mar 2009

ta drama jest boska poprostu ją uwielbiam :)
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 30 mar 2009

Ja jako, że jeszcze ilka innych dram (Uta no onii-san na przykład xD) ogladam, jestem dopiero po 16 odcinkach, niby przyvhylałabym się do zdania, że wersja lepsza od japońskiej, ale ona jest po prostu.... inna XD W tej ersji ejst przewaga o tyle, że w składzie f4 jest jeden z 3 oanów z mojej apety, czyli Lee Min Ho. Szkoda, ze ma tę muszelkę na głowie, ale cóż, taki już imidż Domiyojiego z mangi. Nie mogę się na jego figurę napatrzeć :D Zapominam o fabule i wszystkim innym wtedy :>
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 30 mar 2009

Mam pytanie - czy wy dalej wszyscy tacy antyspoilerowi?? ;)

To żałujcie - bo ja taaaaki fajny spoiler widziałam ^^
<głupio chichocze> xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 30 mar 2009

Daydreamer, zaraz Ci normalnie przyleję! :P Ja tu się czaję na 24 ep , a ty mnie spoilerami straszysz. XP

Ajj, aż boję się kliknąć . xP

edit.
<po obejrzeniu spoilera>

:D:D:D:D

Normalnie Cię kocham xPPP

Aaaa moja szczęka, boli od tego chichotu

Uff tooo hot xP
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Nie bój się ^^ Nie gryzie - aczkolwiek może wpływać na odruchy niekontrolowane :D:D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 30 mar 2009

daydreamer4 Jesteś WIELKA nawet nie wiesz jak mnie uszcześliwiłaś!!!!!! A jeśli chodzi o chłpców to nawet MU przeboleje :P A co do spoilerów to za każdym razem boje się że przed obejrzeniem dowiem się czegoś warznego i dany odcinek nie będzie już taki ekscytujący chć nie wim HYD jest to możliwe
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 30 mar 2009

To żałujcie - bo ja taaaaki fajny spoiler widziałam ^^

Widziałam już hehe ;)
Ale nie uważam, zeby to był jakiś wielki spoiler. Raczej do fabuły nic nie wnosi xPPPP
Także bezpieczny wg mnie... w pewnym sensie... xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Ale nie uważam, zeby to był jakiś wielki spoiler. Raczej do fabuły nic nie wnosi xPPPP

Fajny miał być a nie wielki ;) Wrzuciłabym wam coś wnoszącego do fabuły to byście mnie światłowodem udusiły :D:D

<nie moze przestać chichotać>
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 30 mar 2009

Także bezpieczny wg mnie... w pewnym sensie... xP

Ja jednak proponuję tuż 'przed' owinąć się szczelnie w jakiś koc czy coś xP
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 31 mar 2009

SPOILER ODCINEK 24 !!

No to ogladam, napisy angielskie już są :D

Po pierwsze sceny Bumiś i Ga Eul - kiedy stali na tych schodach a właściwie Ga Eul już odchodziła widziałam w wyobraźni jak on za nią biegnie. Kiedy się ocknęłam i okazało się że NIE biegnie to pomyślałam : "No leć za nią idioto!" (w porywie emocji...).

Kwestia ojca JP...Kto się tego nie spodziewał ręka do góry! A tak w ogóle to jego matka to prawdziwe zło...Chociaż przez chwilę nawet wydawało się że ma uczucia ;]

JH... xD Rozwala mnie to że on akurat jak włączy telewizor to akurat pojawia się JD...więcej szczęścia mieć nie można xD A tak poza tym to maltretują go i to jest nie do zniesienia. A JD mogłaby skończyć już... :/

No i nadszedł ten dość przykry moment w fabule w którym to JP traci pamięć. Jak dziewczynę ze szpitala w HYD trochę na początku lubiłam to tej wcale. A jak pomyślę że takie akcje będzie odwalać to mnie coś bierze...Ze scen które mnie rozbroiły to było to jak wszyscy pochyleni nad łóżkiem JP, kilka minut po operacji jak go na salę przewozili i z uporem wołają "Jun Pyo! Jun Pyo!" xD
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 31 mar 2009

SPOILERY 24...

nie będzie dużo bo jakoś nie chce mi się pisać^^
w ogóle nie czytałem wcześniejszych postów więc jak będę powielać wątki to wybaczcie...

Wiedziałem, że koreańczycy nie przepuszczą okazji i spowodują, że Jun-pyo straci pamięć. Oczywiście scena może i by mi podeszła gdyby nie krzyk Ji-hoo do telefonu^^

Jun-pyo po stracie pamięci niby wrócił do momentu, w którym jeszcze nie znał Jandi, a wydaje się taki łagodny jak baranek.

Matka Jun-pyo... Pierwsza NA PRAWDĘ WZRUSZAJĄCA SCENA! Inne były banalne i wymuszone, ta była jak najbardziej na TAK! Szczególnie smutaśno było, kiedy zatrzymała samochód....

Po zapowiedzi zastanawiam się... jak oni zmieszczą to wszystko w jednym ostatnim odcinku...?

Chciałem przytoczyć ładny cytat z dzisiejszego odcinka, chyba Ji-hoo to powiedział, ale już zapomniałem...

Aha i muszę powiedzieć: dobrze, że to już koniec... bo jestem trochę zmęczony tą dramą.
- a jakby ktoś nie był to dzięki zmianie czasu jest możliwość po szkole-pracy obejrzenia BOF na KBS World o 15:00 w pon i wt.
Dzisiaj leciał 13 odc. ^^
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 31 mar 2009

Przyszla pora na prace dla malego biednego pizmaka, wiec musze sie do niej zaudac, ale chociaz ogarnelam na gorum w telegraficznym skrócie co i jak,
Jun Pyo traci pamiec - koniec swiata. jak to wszystko sie odwroci w jednym epizodzie( oj chyba powtarzam czyjes slowa) nie wyobrazam sobie tego. Dzieki za slowa podziwu dla JiHoo - tez go kocham, choc slysze ze nadal go mecza. Oj HanDi ty niedobra dziolcho! Ale Mootylu zgadzam sie w stu procentach z toba - mnie tez juz ta drama wykonczyla i ciesze sie, ze niedlugo zamkne tewmat i byc moze otworzy sie jakis kolejny przede mna.
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 31 mar 2009

Jun Pyo trci pamięć? Shit, miałam nadzieję, że sobie ten żałosny motyw odpuszczą, w wersji japońskiej zepsuł mi całą serię... oh noes, nie wiem cz chcę dotrzeć do bierzących odcinków ):
http://lizards-subs.com.pl

Wróć do „K-drama”