[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 02 kwie 2009

Dziś na matmie :P przyszła mi do głowy jeszcze jedna rzecz:
Że JH źle traktowali do samego końca.... bo przez 4 lata musiał stać u boku JD i praktycznie patrzeć, jak ona wzdycha za swoim JP.... :P Nie mogę uwierzyć, ze on to mógł znieść... Zamiast Bummiego jego mogli wysłać do Szwecji na jakieś lekcje gry na gitarze czy coś... i wróciłby z dziewuszką i wszyscy byliby szczęśliwi....

Poza tym, kiedy JD mówi JH, że zapisał się na wiosnę i już kończy... no sorki, ale jakkolwiek on by mądry nie był i genialny, to z medycyny akurat 3 lat z pół semestru zwyczajnie zaliczyć się nie da :P

I kiedy ona mówi, że powinien szybko kończyć, żeby przejąć praktykę po dziadku, a on mówi, że nie tylko dlatego ją trzyma.... To było prawie jak wyznanie! Czyli on ciągle ją kocha i trzyma dla niej ten gabinet... No czy to jest zdrowe dla chłopaka?

I ostatnie: ja wszystko rozumiem z ratowaniem firmy JP własnymi rekami, ale... ale... Nie mógł do niej dzwonić, ani przyjeżdżać raz na jakiś czas?? Będę sobie wyobrażała, że tak właśnie było, aczkolwiek z ich rozmowy w wagoniku wynikało, że ono muszą się rozstac bez jednej rozmowy na bite 4 lata....

Uch....

Niech mi ktoś da znać, co całą ferajna bedzie teraz oglądać :D Chętnie się podłączę :P

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 02 kwie 2009

jeszcze nie wiemy co, ale cos będziemy^^

co do sprawy Ji-hoo to ja powiem tylko tyle: scenarzysta lubił się nad nim pastwić: najpierw śmierć rodziców, kłótnia z dziadkiem, dziwak z F4, potem Shizuka (nie pamiętam kor name), która go zostawiła, miłość do Jandi (platoniczna), pogodzenie sie z dziadkiem, aby ten potem umarł, a Jun-pyo?

Kochająca siostra, co rusz jakaś dziewczyna wokół niego się kręciła, ojciec, który zmartwychwstał, Jandi i nawet matka, która przeszła metamorfozę...

ale już koniec... BOF zostawiam daleko za sobą w tyle i trzeba iść do przodu^^
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 02 kwie 2009

Chodząc dzisiaj z lovegood wymyśliłyśmy tak dziwne rzeczy, ze strach się bać :D

Zacznę od mojego dziwnego pomysłu na scenę z ojcem. Czyli bardzo naciągane moje widzi mi się ^^''
A więc tak stwierdziłam, że te sceny są po to aby JD uświadomiła sobie swoje uczucia do JH...a właściwie chodzi mi o tą chusteczkę ^^'' no dobra mniejsza o to dziwne coś....

A teraz coś jeszcze głupszego co na wyszło po HYD a raczej zakończenie finału, gdzie to Tsukasa mnie powalił ze swoim inteligentnym "zrobiliśmy to!" (gdzie on wtedy był, ze taki zdziwiony :D)....nie mniej tu szereg pomysł i skończyło się na tym ekhm...
F4 i JD siedzą sobie w jakimś pokoiku. W pewnym momencie JD mówi, że jest w ciąży. JP na początku uradowany z czego po chwili strzela ze zdziwieniem:
- Który to już tydzień?
JD spokojnie, ze 39 dzień. JP oczywiście swój głupi uśmiech i szczęście i nagle blady zaczyna coś liczyć i strachem/odkrywczo mówi:
- Ale ja wtedy byłem na delegacji!
JP mordercze spojrzenie na JH, on się patrzy ze zdziwaczeniem na JP, a Kim Bum ogląda się za cicho usuwającym się z pokoju Łubinkiem :D

Wiem to było chore xD a co do filmiku przy basenie...ekhm...urocze :D

Edit:
Wiem co mnie zabiło w ostatnim odcinku! To coś co stoi w gabinecie kiedyś mamy JP teraz siostry! Takie zdjęcie JP z gazety....niezmienne przez ten cały czas :D
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 02 kwie 2009

Avalia pisze:Chodząc dzisiaj z lovegood wymyśliłyśmy tak dziwne rzeczy, ze strach się bać :D

Ooo to prawda xD

Avalia pisze:
a Kim Bum ogląda się za cicho usuwającym się z pokoju Łubinkiem :D

Jednak Łubin ? xD To jeszcze lepsza wersja niż JH :P
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 02 kwie 2009

a Kim Bum ogląda się za cicho usuwającym się z pokoju Łubinkiem

Już mam to przed oczami ;)
Miejmy nadzieję ze Kim Joon jeszcze wróci na nasze ekrany ;)
I wiecie... Juz za nim tęsknie :puppy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 02 kwie 2009

I wiecie... Juz za nim tęsknie puppydog

Nawet nie wspominaj ^^ Mam przed oczami każde jego westchnięcie xP

No mam nadzieję, że coś dla niego znajdą. Oby jak najszybciej ^
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

a on nie miał robić solowej kariery?!
czy tak jakoś mi się przywidziało...
jak tak to co tydzień, od czwartku do niedzieli będziecie miały okazję go podziwiać w programach muzycznych plus MV i jakieś variety shows^^
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

a on nie miał robić solowej kariery?!
czy tak jakoś mi się przywidziało...

Też mi się obiło o uszy :) Ma jakiś singiel wydac czy coś ;)

jak tak to co tydzień, od czwartku do niedzieli będziecie miały okazję go podziwiać w programach muzycznych plus MV i jakieś variety shows^^

Ale ja bym wolała dramę ;) - bo nie wiadomo czy ktoś to zsubuje.
Ale nawet odrobina jest lepsza niz nic :)
I jeśli ma zamiar zaczac karierę solowa - to mam nadzieję ze nie będzie rapował :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

No własnie, niech rzuci rap , albo niech sobie rapuje, ale też niech dadzą mu śpiewać!

Tak mi się teraz przypomniało , że ten jakby moment oświadczyn był akompaniamentem dokładnie miejsca Paradise, w którym Joonnie śpiewa <3<3<3

Co do variet'ów to spodziewam się morza pewnie za dopiero za kilka tygodni, bo wszyscy z pewnością odsypiają teraz ^^ No chyba, że dopiero teraz zaczyna im się to showbussinesowe piekło...
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Tak mi się teraz przypomniało , że ten jakby moment oświadczyn był akompaniamentem dokładnie miejsca Paradise, w którym Joonnie śpiewa <3<3<3

:D Faktycznie !! :D
A w ogóle to bardzo mi sie podobało ze leci sobie leci piosenka a na moment oswiadczyn wyłączaja ja i potem leci znowu ^^ To chyba jedyna rzecz która mi sie tak od razu i bardzo spodobała ;) Bo co do reszty ... ale po którymś tam obejrzeniu juz mi sie nawet podoba.
(Tyle razy juz oglądałam ze nawet wyłapałam nieciągłosć w montazu. Jak pokazują całą piątke z tyłu to Joonie kładzie dłoń na ramieniu Bumiego no a Jun Pyo obejmuje Jandi. Za to nikt nie objął Ji Hoo - oj biedny ;)) - a pózniej jak pokazuja ich twarze i wory pod oczami ;P (jak na mój gust wszyscy mieli tak samo ogromne ;)) to widać wyrażnie ze jednak czyjaś dloń na ramieniu Ji Hoo leży :D:D - moze dziadek duch :P:P:P)
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

haha mi ten moment z urwaną piosenką się za bardzo nie podobał, bo był torszeczkę nieudolnie zrobiony^^ ale pomysł mieli dobry, jak zwykle z wykonaniem gorzej...

mi się wydaje, że oni teraz na wadze przybierają, bo tak narzekali, że wszyscy chudną^^
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

A w ogóle to bardzo mi sie podobało ze leci sobie leci piosenka a na moment oswiadczyn wyłączaja ja i potem leci znowu ^^

Jedyny, który mógł się spodobać.

Ktoś już doszedł po co Joonniemu ta torba? :D:D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 03 kwie 2009

Czy ktoś widział już w całości te 5 minut 30 sekund totalnej słodyczy?? :P:P
Jeśli tak to z pewnosci nie bedzie mu przeszkadzało jak obejrzy jeszcze raz ^^
Jesli nie to zarzucam linkiem ;)

Soulmates Anycall CF
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 03 kwie 2009

Aaaa pisk pisk? :D

Muszę obejrzeć <3

edit
Same słodkości, ale jakoś myślałam, że będzie inna, jeszcze słodsza? :D No i tego buziaka nam poskąpili xP

Tak sobie myślę, że może te luki w dramie o tej parze to taki zabieg marketingowy i z reklam dowiemy się co dalej ^^

W każdym razie czekam na wielką bombę - JunPyo i Jandi ^^ Jestem pewna, że niedługo się pojawią ^^ Jihoo też pewnie z Jandi będzie miał ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 03 kwie 2009

Aaaaa xD Jaka ta reklama fajna :D Ale przerwać w takim momencie? :P

Wróć do „K-drama”