[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 05 kwie 2009

Chyba kręci się jakaś nowa reklama. ^^ I nie z byle kim ^^
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ajj Joonnie + tramposze = <Maura_mdleje> XPPP

Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 05 kwie 2009

I to do tego czerwone Konwersy :D:D Jeeeej ;)
Ale taki motyw z Hyun Joongiem, kamerą i rollercoasterem to juz przecież był ^^ No ale nic może byc i miliard razy to samo jeśli będzie brał w tym udział Joonie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 05 kwie 2009

O żesz :D Jedz, Zdzichu, jedz, bo cię nam porwie wiatr! :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

I to do tego czerwone Konwersy Very HappyVery Happy Jeeeej Wink

Ahh marynarka+krawat+beżowe rurki+czerwone Conversy = <Maura mdleje po raz drugi> XPPP

Zdzichu, jedz, bo cię nam porwie wiatr! Very Happy

A niech tylko spróbuje! xP Już raz go w scenie balkonowej prawie porwał xPPP

edit
le taki motyw z Hyun Joongiem, kamerą i rollercoasterem to juz przecież był ^^

Eee chodzi ci o We got Married ? ^^^ To musiało być dla niego przeżycie ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Ahh marynarka+krawat+beżowe rurki+czerwone Conversy = <Maura mdleje po raz drugi> XPPP

Nie mam nic do dodania - pozostaje mi tylko zemdleć do pary :D
Eee chodzi ci o We got Married ? ^^^ To musiało być dla niego przeżycie ^^

A ja nie wiem , gdzies tak w połowie dramy na Hydkorea był wysyp gifów z HJ na rollercoasterze.
Przebiłam sie przez stosy postów na Hydkorea i znalazłam => TU:)
Ma juz krótsze włosy więc to nie było w WGM.
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

znalazłam => TUSmile

KBS, więc WGM odpada, ale kjutne ma te rękawiczki :D:D
Bo w WGM też taka akcja była^^ Wchodził na kolejkę taki odważny, a potem było już coraz gorzej ^^ edit I dłuugie białe zęby. Byłam nie tak dawno fanką zębów Lee Min Ho. Ale stwierdzam, że Min Ho ma 'nice set of teeth', a Hyun Joong ma 'perfect set of teeth' ^^

Jutro poniedziałek co? Boję się. ~.~
Normalnie chyba zachowuję się ostatnio jak uzależniona bo nie dość , że ciągle chodzę głodna to jeszcze miejsca nie mogę sobie znaleźć i nie wiem co ze sobą zrobić. ^^ Do jakiejś grupy wsparcia chyba się zapiszę. XP
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

KBS, więc WGM odpada, ale kjutne ma te rękawiczki

Własnie zapomniałam o nich napisać :D Najbardziej mnie rozwaliły z wszytskeigo ;)

A co do jutra, to ja sie nawet bałam przyznawać. Bo tu juz wszyscy nowe dramy wybierają, zostawiają BOF za sobą, a ja? Ja tęsknie ^^
Patrzę sobie na te stosy fotów na dysku i tak mnie jakoś ściska w dołku :) Nie umiem sie zabrać za żadną dramę (a już 3 czekaja w rządku) i w ogóle za nic nie mogę sie zabrać :D
O specialu wszyscy piszą ze to prima aprilis był - prawie wpadam w depresję :) Jak tak dalej pójdzie to jeszcze zaczne czytać ten temat od początku ;) (Oj matko to juz wtedy stwierdze ze naprawde ze mna źle ;))
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Bo tu juz wszyscy nowe dramy wybierają, zostawiają BOF za sobą, a ja? Ja tęsknie ^^

Próbuję się odciąć, ale coś mi nie wychodzi. Ciągle jakiś mv, ng, jakaś fotka, info, piosenka... A fot ma dysku to mam już samych BOFów z giga. -,-
aaaa eksploduję :D
Nie umiem sie zabrać za żadną dramę (a już 3 czekaja w rządku) i w ogóle za nic nie mogę sie zabrać Very Happy

Ja już zaczęłam lub wróciłam do kontynuacji 5 dram i każdą zbyłam koleją - tak jakby do kolejnego razu, kiedy mi się zachce^^

Nie no, normalnie deprecha^^ Hah, nawet dziś sobie zaczęłam testować drukarkę i sprawdzać w jakiej jakości foty Lee Min Ho by mi wydrukowała, ale okazało się, że nie ma tuszu i drukuje mi wszystkie foty bez twarzy. =,=' Po co mi te foty? Nie mam pojęcia, nudzi mi się ^^ Niby miałam wracać do nauki, ale ... nie mogę ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Ja z kolei chciałam ich razem wszytskich narysować - to nie moge znaleść odpowiedniej fotki ;) Tzn nie umiem sie zdecydować:)

Próbowalam sie pozbierac do kupy i zabrałam sie za to za muzykę ;) Efekt: lollipopuję i sori sorruję cały dzięn ;)
Aż sie boje co będzie w pracy ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Próbowalam sie pozbierac do kupy i zabrałam sie za to za muzykę Wink Efekt: lollipopuję i sori sorruję cały dzięn Wink

A ja od tego popołudnia stwierdziłam, że naściągam sobie teledysków w hq. Efekt - jak narazie 12 teledysków DBSK i biorę się za Epik High ^^

A w ogóle dwa Kimy w szpitalu były :<< Joonnie i Joongnnie couple xP edit, jak tak teraz pomyślę, to oni nigdy ze sobą nie rozmawiali xPPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

A w ogóle dwa Kimy w szpitalu były :<< Joonnie i Joongnnie couple xP

:( I to z powodu wycieńczenia :( Joongie (czemu wcześniej go tak nie nazywalismy :D:D) podobno schudl 8 kg - nic dziwnego ze wiatr go zwiewa :) A Jooniemu kazali występować a nie odpoczywać! <oburzenie>
Oj biedni, oni biedni.
A ja na Soompi wyczytalam w czyjejś wypowiedzi o wywiadzie z autorką sceniariusza, że tak dużo uwagi skupiało się na Ji Hoo ponieważ starali się zrobic z niego głównego bohatera... o.O Trochę to nielogiczne i niezrozumiałe. Przeciez Tsukasa jest głównym bohaterem prawda? A może to jednak nie miała być drama na podstawie mangi ;) I wyszlo - jak wyszło. Wiec moze dobrze ze drama już sie skończyła bo bym chyba dostała nerwicy. Lepiej nie wnikać zbyt głęboko w umysły koreańskich scenarzystów :lol:

edit:
edit, jak tak teraz pomyślę, to oni nigdy ze sobą nie rozmawiali xPPPP

No, sam na sam to chyba nie xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 05 kwie 2009

Dokładnie lepiej nie wnikać, ale ja tez mialam wrazenie, ze to JiHoo jest glownym bohaterem a nie JunPyo...I dlatego tak nielogicznie to sie skonczylo...Ostatnie slowa JiHoo do JanDi...z drugiej strony dobrze, juz nie musze sie wkurzac:)Odstawilam na polke i nie musze nawet odkurzac:0
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 kwie 2009

Kim 3 wystąpi w reklami Haptic z Son Dam Bi ^^ Dosyć nieoczekiwane ^^
Spoiler! Obrazek
I chyba już wiemy w jakiej reklamie będzie Rollercoaster -> patrz trampki Joonniego xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 09 kwie 2009

Ok, reklama piwa z Lee Min Ho :D

http://www.youtube.com/watch?v=oRcJGngOczY

Oczywiście piosenkę w tle też Min Ho śpiewa i właściwie wg mnie piosenka lepsza niż cała reklama. Nawet nieźle mu idzie to śpiewania, jak na aktora oczywiście :D:D

Jeśli chcieli coś na miarę Anyclub to im nie wyszło... Min ho wygląda lepiej w scenach bez kresek pod oczami xP I ta kiteczka w drugiej części<3

No więc reklama po pierwszym wglądzie nie podoba mi się xP Tzn oprócz piosenki ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 09 kwie 2009

reklama beznadziejna, lee min ho sliczne a piosenka tak spoko. czy wy korei onia maja az tak dlugie reklamy ok. 5 min. to sporo jak na sama reklamowke
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini

Wróć do „K-drama”