[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 29 kwie 2009

I czemu Łubin dostał 4 min, a Yi Jung 9?

Bo Yi Jung sunbae musiał sam bukiet zrobić , a Woo Bin już miał xPPPPP

Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 29 kwie 2009

A ja tak sobie coś policzylam i wpadłam w stan szoku.

Ci producenci to chyba rzucają kostką i co się wytoczy to będzy 'x years later'
Bo skoro ostatni odcinek BOF był 4 lata póżniej a special jest 5 lat później to jak na mój gust to oni sa juz starsi ode mnie !!! o___O I mają koło 30stki .... :shock:

Czy faceci koło trzydziestki robia bukiety z własnych zdjęć z tym bukietem?!?! o_____O Ja wiem ze faceci teoretycznie zawsze pozostają dziecmi ale ze Gaeul tyyyle na niego czekała... No i Bummie to ma chyba powazny problem z podejmowaniem decyzji :D xD :D

Ja nie widziałam z napisami to nie wiem o co chodziło ale wymysliłam wytłumaczenie dla tortu - to z okazji 10-lecia matury xDxD w końcu spotkali sie w szkole ^^

Tak ja wiem, jak wiem... cze-piam sie! ;) Ale to nie moja wina ze nikt tam z tej ekipy telewizyjnej nie myśli logicznie xPxP
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 29 kwie 2009

daydreamer4 pisze:A ja tak sobie coś policzylam i wpadłam w stan szoku.

Ci producenci to chyba rzucają kostką i co się wytoczy to będzy 'x years later'
Bo skoro ostatni odcinek BOF był 4 lata póżniej a special jest 5 lat później to jak na mój gust to oni sa juz starsi ode mnie !!! o___O I mają koło 30stki .... :shock:

To się dzieje rok po ostatnim odcinku (tam w pierwszym odcinku tego specjalu jest pokazana scena z pierwszego normalnego odcinka i taki dopisek pięć lat wcześniej). Czyli to jest rok po zaręczynach JP i rok po powrocie Bummisia skądś tam. Ogółem rok po tym całym paradise i akcji na plaży xD
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 29 kwie 2009

Czyli to jest rok po zaręczynach JP i rok po powrocie Bummisia skądś tam. Ogółem rok po tym całym paradise i akcji na plaży

;) Uff, zachowali resztki zdrowego rozsądku ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 30 kwie 2009

No, ja też tak zareagowałam - że to już 9 lat w sumie :P Dlatego na początku się zdziwiłam...

Matura? Matura to bzdura! :D Obstawiam po prostu urodzinki Łubina, a szkołę jako miejsce, z którym wybitnie nie mogą się rozstac i muszą tam ciagle przychodzić :D
W ogóle - zauważyliscie? Oni naprawdę musieli byc wyjątkowi, skoro ich klasa stoi teraz nie używana na pamiątkę :D Dobrze, że więcej takich ludzi nie ma, bo tam by były same puste pokoje i trzeba by było w kółko budowac nowe :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 30 kwie 2009

Bardzo trafne spostrzeżenie Eggie!!! :D Ja też mam mieszane uczucia do tego, co oni zrobili w tym niby specialu...Czekamy do 5go maja :D Fighting!!! :wink:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 maja 2009

klik => zapowiedź BOF na Tajwanie ^^ (GTV to tajwańska stacja, nie?)

Ciekawi mnie czy zmienią OST ^^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 06 maja 2009

klik => zapowiedź BOF na Tajwanie ^^ (GTV to tajwańska stacja, nie?)

Lol, msyallam ze to zapowiedz tej nastepnej wersji... ale dopiero pozniej mnie olśniło, ze TW wersja to już jest xP

Ciekawi mnie czy zmienią OST ^^^

Ja nie lubie jak zmieniaja piosenki w filmach itp... jak dla mnei to juz za duza ingerencja ;x
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 maja 2009

jak dla mnei to juz za duza ingerencja ;x

Moze tez dubbing podloza :D:D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 08 maja 2009

Że tak odbiegnę trochę od tematu...
Nie wiem jak wam, ale mnie brakuje w dramce więcej momentów, kiedy Jandi mówi wprost Loczkowi o swoich uczuciach do niego :wink: On wydaje się być w tej sytuacji bardzo osamotniony :(
Ja wiem, że jej jest ciężko itd, ale mi tego wyraźnie brakuje :wink:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 08 maja 2009

Ja notomiast nie rozumiem jednaj rzeczy...
W HYD Makino i Tsukasa nieustannie drażnili się nawzajem, a im bardziej on ją odpychał, tym bardziej się w niej zakochiwał i zanim się obejrzał, to juz w tym po uszy siedział.
Natomiast Jun Pyo dochodzi do wniosku, że jan Di go lubi i tym sie nakręca, az w końcu zaczyna mu zależeć. Chciałabym tylko zauważyć, że przecież dziewczyn wielbiących go to on tam miał na pęczki. Czemu nagle olśniło go ,że jakaś dziewczyna go lubi, wiec i on musi sie zaraz zacząć starać?
I kompletnie nie rozumiem tem momentu jego wyjazdu... japoński twór był w swej absurdalności logiczniejszy... :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Myślę, że strategia Loczka polegała na tym,że założył sobie, że skoro Jandi leci na niego( co oczywiście nie miało miejsca ), to jest to jej słaby punkt i tu może się na niej zemścić, jak wiemy było inaczej niż sobie zaplanował, można powiedzieć, że wpadł we własne sidła... :D :wink:
a co do wyjazdu, to o który wyjazd konkretnie Ci chodzi, były dwa? :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 08 maja 2009

Hah, loczek :D Moja koleżanka mówi kręcony :D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Tak tak mój słodziutki Loczek!!! :wink: Kocham go i wielbię :wink:
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Margotka » 08 maja 2009

Tydzień minął, matura napisana, więc mogę zabrać się za opisanie choć części wrażeń jakie wyniosłam z BBF :)

Muszę powiedzieć, że mało która drama wzbudza we mnie tyle emocji. Tydzień, w którym ją oglądałam to był czas prawdziwych emocjonalnych zawirowań, częściowo spowodowanych dramą :)

Zacznę może od tego, co mi się podobało :wink: :

Kim Bum !!!!! <3<3 <3 Bummie był taki kochany w tej dramie, i pewnie w ogóle jest, że natychmiast postanowiłam obejrzeć wszystko w czym wystąpił, z Rude Women na czele ^^ Uwielbiam jego uśmiech i cieszę się szczerze, że poświęcano mu całkiem sporo antenowego czasu. Zdecydowanie mój ulubiony z trzech wersji Soujiro :) Prawdę powiedziawszy większość czasu czekałam na jego pojawienie się, szczególnie gdy kompletnie nic ciekawego nie działo się u pozostałych bohaterów. Bardzo podobała mi się scena na schodach, gdy Bummie nie podbiegł za GE i stał tak ślicznie na górze (lol, ale inaczej nie mogę tego określić ^^ )

Przechodząc więc do GaEul to jest ona moją drugą ulubioną postacią :) Być może jestem nieobiektywna, bo była że tak powiem w parze z Bummiem i dlatego tylko ją lubię, że pojawiała się często z nim, ale wydaje mi się, że GE sama z siebie jest śliczna i słodka i taka, że da się ją lubić ^^ Początkowo szczerze mówiąc mnie trochę denerwowała, wydawało mi się, że jest jakaś taka mało inteligentna, ale z biegiem czasu się do niej przekonałam,a potem stała się jedną z moich ulubionych postaci.

A teraz moja miłość zaraz bo KB - Jun Pyo :D Ah, te jego loczki xPP Co prawda czasem czułam, że nie wytrwam, gdy JP i JD zaczynali przynudzać, ale te sceny rekompensował mi już sam widok JP - bosko przystojny (oczywiście nie wolno zapominać, że daleko mniej bosko niż Bummie :) ). Ta jego niepewność, szamotanie się ze sobą samym, zmiany decyzji. Chwilami żałowałam go troszeczkę, a najbardziej chyba w scenie na moście w Macau, i jeszcze, gdy Jandi wsiada do tego autobusu i odjeżdża. Ale ogólnie <3

Macau... Chyba mój ulubiony wątek. Wszystko w nim było według mnie wciągające i ani chwili się nie nudziłam. Z drugiej strony to właśnie w Macau zdarzył się najgłupszy wątek całej serii moim zdaniem - przyjaciel JiHoo mieszkający w willi. W ogóle nie mam pojęcia, co on niby miał wnosić do dramy. Te jego ruchy i głos specjalnie przesadzone, aby wyglądał na geja i nikt nie miał wątpliwości... ehh... Ale właśnie willa przypomniała mi bardzo zabawną scenę - JiHoo wchodzący do łazienki :D:D W Macau miała również miejsce bardzo wzruszająca scena spotkania JP i JD o świcie (?) na moście. Naprawdę wzruszające to było i sceneria piękna.

Hmm... JiHoo ^^ Cóż mogę powiedzieć. Początkowo byłam zdecydowanie mało zachwycona, z czasem bardziej, aby gdzieś w środku być prawie że bardziej za nim niż za JunPyo. Tyle, że jednak JP bardziej zdobył moje serce i nie podobało mi się to, że scenarzyści tak okrutnie zostawili JH samego, cierpiącego. Nie rozumiem, to nie mogli już przywieźć z powrotem Shizuki? Ahh, to cierpienie na jego twarzy, i te ciągłe zbliżenia na jego cierpiącą twarz... Jak to już ktoś wcześniej zauważył, chyba manager KHJ wyjątkowo umie walczyć o swoje. Miałam w niektórych odcinkach wrażenie, że pokazują go częściej niż JP i JD razem wziętych. A co za dużo to niezdrowo :)

Moja osobista uwaga - czy ktoś zauważył ile podkładu walili na twarze F4? Chyba pobili rekord:P Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to wszystko, żeby dobrze wyglądali, ale z KHJ trochę przesadzili - ta cera jak z marmuru - idealna gładkość i zero połysku :) Powinien występować w reklamie pudrów w płynie ^^

Nie mogę nie wspomnieć o muzyce, chociaż raczej nic dobrego powiedzieć nie mogę :) W pierwszych odcinkach oniemiałam, gdy usłyszałam Stand by me i doszło do mnie że jest to coś w rodzaju theme, czyli że będzie puszczane ciągle i ciągle. Z zawstydzeniem przyznam się, że przyłapałam się kilka razy na nuceniu Stand by me przy nauce. A potem złapałam fazę Almost paradiiiiiise ^^ No może nie powinnam się przyznawać :) Krótko mówiąc - ost spektakularny nie jest XD

Ze złych rzeczy to mogę wymienić zdecydowanie rodzinę Jandi. Straaaaszneeee, chociaż jakby tak się trzymać faktów, to rodziny Makino i ShanCai też były okropne. Ale ta była najokropniejsza :)

Aaaa, prawie bym zapomniała o rzeczy okropnej, a mianowicie, to spotkanie po latach. Aaaach, byłam wściekła, poważnie liczyłam na coś innego, a już samo spotkanie - tragedia. I mój niezmiennie biedny JiHoo :[

Trochę to chaotyczne, a i prawdopodobnie zapomniałam połowy rzeczy, o których chciałam napisać :D
[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]

Wróć do „K-drama”