[2009] Boys Before Flowers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 23 cze 2009

Eggie pisze:szybciej stoję, niż ty biegasz.... :P

o masssakra dziewczyny. jesteście przegenialne! ale co wy tak wszysctkie na Zdzicha? Ogórek był w tej roli bościutki. ja bym go chętnie pocieszyła :D

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 cze 2009

evelinux pisze:
Eggie pisze:szybciej stoję, niż ty biegasz.... :P

o masssakra dziewczyny. jesteście przegenialne! ale co wy tak wszysctkie na Zdzicha? Ogórek był w tej roli bościutki. ja bym go chętnie pocieszyła :D

Ależ dla mnie Ogurek jest jedynym słusznym Ruim :D!
A Zdzich pomieszany z Makino i Zuzią to tylko fantazja twórcza, historia... uniwersalna :D

Ostatni offtop, obiecuje :D

.....po 20 minutach:
(Zwycięzcą został Dżun Pio, bo Zdzich zalany łzami nic nie widział :P)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 24 cze 2009

sweetluluby napisał:
ten będzie klaskał z Makino...!!!
Dżun Pjo:
Dobra!!!

Bo Cię Rubik o plagiat posądzi Razz

Nie posądzi, bo PAN PIOTR RUBIK też by z Jandi chciałpoklaskać!! :clap: :clap: :clap: :excited:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 cze 2009

im dłużej oglądam BBF tym bardziej stwierdzam, że tylko Ogórek może grać Rui'ego no nie pasuje mi ten koleś po prostu.. jestt aki.. jak autystyczne dziecko.. /bez obrazy dla nikogo/ ale helloł?! on mnie męczy! choćp rzyznam że odcinek jak byli na randce był prześmieszny.. i ta ustowiona scenka w szpitalu.. od razu wiedzialam że cos jest nie tak.. Łubin ryczący jak bóbr nad Junem Pyo? młahahaha!

i jaka roznica.. kurde.. tu Rui sie mści bo Tsukasa mu powiedzial ze jak bedzie jadl jablka to mu wlosy wypadna, a tu sie msci za zepsucie drewnianego robota.. choc podoba mi sie ze w koreanskiej wersji przynajmniej cos napomkneli o rodzicach Zdzicha. bo w japonskiej nic.. is ie domyslaj..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 26 cze 2009

No właśnie na tym polega różnica - że Rui nie ma praktycznie zadnego back up story, na więc skupia się jego postać na Shizuce i Makino. A Zdzich jest rozmemłany, bo musi sobie radzić z traumą z przeszłości :P I wo óle jest oderwany od rzeczywistości ten wątek, bo nie ma praktycznie nic wspólnego z resztą postaci....

Hah, ja sie tak smiałam, kiedy Tsukasa zabronił mu jeśc jabłek :D Dorosły facet, a w dalszym ciągu jakiś głupot słucha :D :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 01 lip 2009

Eggie pisze:Hah, ja sie tak smiałam, kiedy Tsukasa zabronił mu jeśc jabłek :D Dorosły facet, a w dalszym ciągu jakiś głupot słucha :D :D

o ale helloł.. to jakby mi ktoś powiedzial ze od ogladania dram strace wzrok.. i co?? ogladam.. jak mu tak zalezalo na tych jablkach to powienien wygooglować ;P
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Shizuko
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Shizuko » 02 lip 2009

evelinux pisze:o ale helloł.. to jakby mi ktoś powiedzial ze od ogladania dram strace wzrok.. i co?? ogladam.. jak mu tak zalezalo na tych jablkach to powienien wygooglować ;P

A jakby mu w necie wyskoczył np. blog Tsukasy z wpisami typu:
" Jabłka to przetworzone rozmemłane ziemniaczki z obiadu" albo " Wiem gdzie mieszkasz - nie jedz jabłek bo zastanę cię z ogonem" czy coś w tym stylu? xD A co jakby biedaczek uwierzył? Strach się bać...
Co to drama z ludzi potrafi zrobić :D :D (czyt. ze mnie - co za wizje!)

Ten Zdzisław mnie nie przekonuje... Wolę Ogórasa... Ale Jan Di ma lepszy kop z obrotu/półobrotu niż filmowy "punch" Makino xD
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 02 lip 2009

A ja bronię Zdzisia jak tylko mogę!
Im dłużej nad tym wszystkim myślę i po paru darmkach made in Japan :wink: :wink: to coraz bardziej skłaniam się ku tym, którzy mówią, że nie należy ich porównywać.
Zdzisiu to wypisz wymaluj prawdziwie w koreańskim stylu poprowadzony bohater.
Ktoś tu napisał, że taki wręcz autystyczny i nie sposób się z tym nie zgodzić :D
Taki był zamiar scenarzystów i ja to jak najbardziej szanuję.
Yoon Ji Hoo i Rui to dwie zupełnie inne osoby i na prawdę bardzo trudno mi ich porównywać a co dopiero stopniować :roll:
Niektórzy wiedzą, że zachorowałam na oguromanię, ale strasznie trudno by mi było wybrać, który jest lepszy, bo to 2 zupełnie inne role.
Oba seriale to perełki, do których będę wracać.
Hotarubi mnie zabije :wink:
Albo może nie...
I tak Jun Pio u mnie rządzi i basta :twisted: :twisted: :twisted:
A co do Jan Di, to ta panna jest zdecydowanie bardzo zaczepna a jej kop z obrotu, to jedna z moich ulubionych scenek, zwłaszcza,że potem Jun Pio tak cudownie mruga oczami...
Chyba dziś w ramach przypominajki zdradzę Nobutę i sięgnę po bofiaczki :jump: :thumb: :hearts: :tak:
Shizuko ale mnie nastroiłaś swoim postem... :smitten:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 02 lip 2009

sweetluluby pisze:A ja bronię Zdzisia jak tylko mogę!
Im dłużej nad tym wszystkim myślę i po paru darmkach made in Japan :wink: :wink: to coraz bardziej skłaniam się ku tym, którzy mówią, że nie należy ich porównywać.

ja tez tak zaczelam uwazac po jakis 3 odcinkach koreańszczyzny.. (takie moje rozroznienie, bynajmniej nic nie ujmujace koreanskiej wersji, dla mnie to ma pieszczotliwy wydźwięk). znudzilo mnie porownywanie obu wersji.. zreszta raz tu bylo lepsze rozwiazanie danej kwestii raz tu.. no coz.. musieliby zrobic 3 wersje laczaca motywy z koreanskiej i japonskiej wersji ;)

sweetluluby pisze:Ktoś tu napisał, że taki wręcz autystyczny i nie sposób się z tym nie zgodzić :D

to byłam mła ;)

sweetluluby pisze:I tak Jun Pio u mnie rządzi i basta :twisted: :twisted: :twisted:
A co do Jan Di, to ta panna jest zdecydowanie bardzo zaczepna a jej kop z obrotu, to jedna z moich ulubionych scenek, zwłaszcza,że potem Jun Pio tak cudownie mruga oczami...

no ja tez zachorowalam na Juna Pyo.. tak jak na Lee Min Ho. Jednakże Tsukasa i Jun Pyo sa RÓŻNI. niby to ta sama postac a jakże inaa.. i kazda lubie tak samo! xD momentami irytuje mnie Jan Di.. bo na tym etapie na ktorym ja jestem (kiedy mamuśka zaczyna wciskac nosa do ich "zwiazku") to Makino juz była po uszy zakochana w Tsukasie a Jan Di nadal nic.. no moze nie NIC ale NIEWIELE.. i takie to jest.. Jun Pyo juz na calego szaleje na jej punkcie a ona nadal taka.. HOMO NIE WIADOMO.. "zdecyduj sie dziewczyno i walcz!" chcialoby sie rzec..

Shizuko pisze:Ale Jan Di ma lepszy kop z obrotu/półobrotu niż filmowy "punch" Makino xD

a ja sama nie wiem.. u MAakino to bylo chyba bardziej naturalne.. i wg mne Tsukasa pokazal wieksze zaskoczenie tym niz Jun Pyo.. no nie wiem.. ja jednak jestm za punchem Makino.. bo patrzac racjonalnoie.. jak jestes wkurzona na faceta.. tak na maksa.. to walisz mu z piechy po nocie a nie ryzykujesz kopa z polobrotu (ryzykujac ze sie po drodze przewrocisz, albo ze nie trafisz..) ;)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Hotarubi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Hotarubi » 02 lip 2009

sweetluluby pisze:A ja bronię Zdzisia jak tylko mogę!

Yoon Ji Hoo i Rui to dwie zupełnie inne osoby i na prawdę bardzo trudno mi ich porównywać a co dopiero stopniować :roll:
Niektórzy wiedzą, że zachorowałam na oguromanię, ale strasznie trudno by mi było wybrać, który jest lepszy, bo to 2 zupełnie inne role.
Oba seriale to perełki, do których będę wracać.
Hotarubi mnie zabije :wink:
Albo może nie...

HIHI NO NIE ZABIJE :twisted: :wink:

Co do Zdzisia, to jest on naprawdę bardzo fajnie dobrany w tej drmace ,bo bardzo mocno się wyróżnia z całej F4 jakby każdy był tak powściągliwy jak Jun Pyo, to w koreanskiej dramie by sie to nnie sprawdziło. Pza tym mam już za sobą sporo koreanskiego dramatyzmu i u nich musi być jedna postać dramatyczna, cierpiący romantyk, a żaden inny z F4 by pod tą rolę sie nie podpasowal, wiec przejal ja Zdzich;p;p;p Powiem wiecej jak juz obejrze HYD wtedy bede miala pelny obraz ogórka jak zagral ta role, Tez go pewnie bede wielbic- BO SHUN JEST BOSKI!!!!!! :hearts: :hearts: :hearts: :victory:
"Narysowała pętlę i symbol wieczornej gwiazdy.Tajemny znak,klucz do świata basni.Jeśli zobaczysz taki znak,to świat ten jest bliżej ,niż sądzisz.Ale wejśc do niego to już zupełnie inna sprawa";) G.MASTERON
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Hotarubi napisała:
był tak powściągliwy jak Jun Pyo

a chcesz w... :bejsbol: :bejsbol: :bejsbol: :bejsbol: :bejsbol: :bejsbol: :bejsbol:
Ja się zaraz :drink: !!! Z tej żałości!!!
Jun Pio nie jest absolutnie powściągliwy!!!! On aż się trzęsie do Jan Di!!!
I nie chcę tu nic sugerować, ale to Zdzisiek ma autystyczne zachowania :twisted:
Najlepszy dowód to reakcje Jum Pio jak widzi, że ktokolwiek dotyka się do Jan Di!!!
A ha i żeby była jasność, jakby ktoś nie zauważył to Jun Pio jest de best
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

sweetluluby pisze:Jun Pio nie jest absolutnie powściągliwy!!!! On aż się trzęsie do Jan Di!!!
I nie chcę tu nic sugerować, ale to Zdzisiek ma autystyczne zachowania :twisted:
Najlepszy dowód to reakcje Jum Pio jak widzi, że ktokolwiek dotyka się do Jan Di!!!
A ha i żeby była jasność, jakby ktoś nie zauważył to Jun Pio jest de best

hahaha. no ja bym też nie pwoiedziala ze on jest powściągliwy.. toraczej Jan Di bym o to oskarżyła.. co do Juna Pyo.. to dokladnie.. jak widzi ze ktos inny zeby slini do Jan Di.. ooocho.. no jak mu sie piesc zaciska.. jak mu rece drżą.. jak cały drży.. uuu.. to jakyb burza stulecia miala nadejsc.. chowajcie sie ludzie i zwierzęta..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
piretka
Oglądam regularnie xD

Postautor: piretka » 02 lip 2009

maly offtop - ale jak patrze na lee minho w sygnaturce evelinux to normalnie jakbym kimure takuye sprzed paru lat widziala... uderzajace podobienstwo
내 사랑 김광석 ~^_^~

[img]http://i27.photobucket.com/albums/c194/piretka/banner.jpg[/img]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

heh. a ja chcialam jeszcze dodać, że w końcu doczekałam się jakiegoś zaangażowania ze strony Jan Di.. (ep. 12) ohh, ale sie musialam uczekać na to.

poza tym chcialam jeszcze dodać, że wg matka Tsukasy była straszniejsza niż matka Juna Pyo. choć ta zdecydowanie wygląd ma nie od parady ale jakos tak.. no nie wiem, matka Tsukasy (poki co) wydaje mi sie 100 razy wredniejsza.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Może patrzę na tę aktorkę(koreańską) przez pryzmat roli, też matki, w I'm sorry I love you, ale ona wydaje mi się 300% wredniejsza od matki Tsukasy.
Matka Tsukasy wyrażała jakąkolwiek troskę o to, że np Tsukasa nie jest gotowy, aby przejąć firmę.
W koreańskich bofach to było wg mnie pure zuo!!!
Nie było w niej ani jednego ludzkiego odruchu, tylko dokładnie taka zimna , dystyngowana, wyniosła, dokładnie, zresztą jak jej uroda( niezaprzeczalnie piękna kobieta).
Spojlerek tera będzie:
W ostatnich odcinkach jedynie widać, że karmi męża, czy z miłym uśmiechem patrzy na wiadomości telewizyjne, gdzie mowa jest o synu
Na samym początku nie myślałam o niej inaczej i nie mówiłam również, jak suka... :twisted:
Nie byłam w stanie spokojnie oglądać wątków, gdzie ona występowała, więc przewijałam, a potem jak zobaczyłam, jak się to skończy na spokojnie obejrzałam to jeszcze i jeszcze i jeszcze raz :wink:
Za każdym jednak razem byłam bardzo zdenerwowana i za każdym razem nie mogłam sobie dać rady z ilością jadu, jaka się z niej sączyła, brrr, okropieństwo!!! :steam:
Z drugiej strony to tez trzeba umieć zagrać, pełen szacun dla tej pani :tak:
A co do mamy Tsukasy, to w porównaniu z Koreanką wydała mi sie dobrotliwą babunią* czuję baty ał ał ał*

Wróć do „K-drama”