[2008] The Lawyers of The Great Republic Korea

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 wrz 2008

Ha, ostatnia scena była jak najbardziej udana :) Szkoda, że nie pokazali co dalej^^ Małe Min Gooki to byłoby coś, zwłaszcza w takiej mieszance dwóch temperamentów ;p
Jednak trochę zawiodłam się na końcówce, takie pomieszanie. Nie wiedziałam o co komu już chodzi... Oczywiście pan kierowca nadrobił wszystkie braki w ostatnim odcinku. Genialny aktor, haha

Alee ale cała drama jak najbardziej udana! Jedna z moich ulubionych w tym roku. Han Min Gook po prostu czaruje a Yi Kyung jeszcze mu w tym pomaga. Zawsze nieprzewidywalni, pozytywnie zaskakujący. I brak denerwujących wątków. Żałuję tylko, że rola Ryu Soo Young rozeszła się po kościach jakoś w połowie. A na początku był taki, że aż zjeśc ^^

No nic, szkoda, że już się skończyło. Było naprawdę miło. I na pewno tej dramy tak szybko nie zapomnę.
Jednak Korea ma to do siebie, że wciąż coś produkuje i już na 'zbyciu' pojawiło się świetne Love Marriage i z niecierpliwością czekam na Painter of the wind. A i chodzą ploty, że ta sama grupa ma subbowac Why did you come to my house?, czego właściwie wyczekuję od dłuższego czasu.
A w ogóle jesienno-zimowa ramówka zapowiada się ciekawie. ^^

Moja ocena: 8,5/10

Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Re: [2008] The Lawyers of The Great Republic Korea

Postautor: Akemi » 21 sty 2013

Ale nafochałam się na tą dramę! Bardzo fajnie mi się oglądało do momentu... końcówki. Myślałam, że dojdzie do wymiany partnerami, a tu... :angry:
Ale podobało mi się, nie powiem. Zwłaszcza to, jak użerali się w sądzie (chociaż jak na dramę o takiej tematyce i tak mało tego sądu było). No i nie było zbędnego traumienia, przeciągania epów ile wlezie, ogólnie to zawsze coś się działo i zawsze było wesoło.
Ajajaj... Będę za dramą tęsknić i to bardzo... JUŻ tęsknię. I wściekam się, że nie pokazali małej Min Kyung, a Pan Prawnik i Ae Ri pod koniec stali się postaciami raczej drugoplanowymi. Jak mogli ich tak skrzywdzić, nooo?! :angry:
Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.

Wróć do „K-drama”