[2007] Perhaps Love

seriale z Korei
Awatar użytkownika
JaneGreen
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

[2007] If in Love... Like Them

Postautor: JaneGreen » 02 mar 2007

Mini dramka, 4 odcinkowa z koreańską królową popu Lee Hyori.

If in love... Like them | 사랑한다면 이들처럼

Obrazek

Wyświetlana: 29.03.2007 do 1.09.2007
Gatunek: Dramat, Romans
Odcinków: 4
Czas trwania: ok 50 min (ściślej 48 min z kawałkiem :P)

Obsada:
Lee Hyo-lee jako Ina
Lee Dong-geon jako Jung Tae
Jeong Joon-ho
Ha Seok-jin
Jeong Woon-taek

Ina (Lee Hyori) jest piosenkarką, wschodzącą gwiazdą popu, całe trzy lata zajęły jej przygotowania do debiutu, ale w dzień koncertu trafia do szpitala i dowiaduje się, że jest chora na białaczkę. Jej manager szybko wynajduje inną dziewczynę, by wystąpiła w imieniu Iny. Jung Tae (Lee Dong Gun) przeżył zawalenie się centrum handlowego, po czym odkryto u niego raka. Ina i Jung Tae spotykają się w szpitalu, a potem oboje jadą do rodzinnego miasteczka Jung Tae, gdzie powoli zaczynają coś do siebie czuć.

Oficjalna strona

Nie zabrakło oczywiście muzyki, romansiku, dramatu i wszechobecnych gangsterów :P
Ode mnie dostaje 10/10. Pomimo, że krótka, to potrafi wycisnąć łzy (szczególnie ostatni odcinek) i zaczarować...

Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

[2007] Perhaps Love

Postautor: Hiiroi Karasu » 02 mar 2007

Dla mnie to jest pozycja z kategorii 'must have' hyhy, bo jestem fanem hyOlee XD Owszem debiut aktorski miala marny, ale patrzac po roznych telewizjach swiatowych nawet aktorskie miernoty z czasem, z doswiadczeniem sie wyrabiaja. A ze Hyo nie brakuje talentu na innych polach (choc wokal to taki sredniawy, ale np. IMHO) oraz urody, to jest szansa, ze wszystko poplynie w dobrym kierunku.

Z reszta hyOlee miala troche przerwy na scenie ze wzgledu na pomowienia plagiatu Brytnej sprytnej, to moze w tym czasie pracowala nad swoim aktorstwem, zobaczymy. :D
火色い烏は新世界の神だ! ~ [url=http://www.last.fm/user/aoikarasu/]aoikarasu.last.fm[/url]
Awatar użytkownika
Reiha
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Reiha » 02 mar 2007

zdjecia sa przecudne drama moze byc ciekawa zobaczymy, ja nie widzialam hyori w akcji wiec z mila chcecia ja zobacze jak sprawuje sie na scenie mam nadziej ze nie bedzie to katastrofa... :)
If only that day I hadn't met you,
I wouldn't be having these feelings.
These feelings are racing throught me and I want them to reach you
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 03 mar 2007

Mm, zwlaszcza te foty na dachu - niesamowita kolorystyka XD

Jesli macie ochote zobaczyc probke aktorstwa Hyori, to zobaczcie office episode (streaming YT) z 2005 roku.
火色い烏は新世界の神だ! ~ [url=http://www.last.fm/user/aoikarasu/]aoikarasu.last.fm[/url]
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Postautor: justyna2104 » 25 mar 2007

nie jestem jakąś zagorzałą fanką Hyo Lee aleeee....mam takie małe 'zdziwko', bo no cóż...nie miałam pojęcia, że wzięła się za aktorstwo. I właśnie z tego małego względu ( tzn. z czystej ciekawości) chętnie obejrzę sobie tą dramę.
Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 25 kwie 2007

Obejrzałam pierwszy episod i z niecierpliwością czekam na kolejne tłumaczenia ^^ Drama ponoć miała być dwu odcinkową na d-addicts widnieją jednak 4 odcinki.. nie wiem czy to po prostu kwestia wyświetlania tych episodów w telewizji dlatego z dwóch nagle zrobił się 4, czy po prostu w informacjach był jakiś błąd. Tak czy siak jak na pierwszy odcinek zapowiada się rewelacyjnie :)
Awatar użytkownika
Pikus
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Pikus » 29 kwie 2007

Jesli chodzi o ilosc odcinków to z tego co czytalem na DA
wersja którą puszczała SBS (2 epki) była poważnie okrojona
(powiedzmy sobie szczerze połowe wywalili!),
wersja którą puszczała stacja MNet jest w 100% pełną wersja
dlatego jest więcej odcinków (4 epki). Do tej wersji bedą równiez robione Subki.
Aktualnie ogladam:
Padam Padam |
Zakochany w:
The Princess Man | Padam Padam
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 29 kwie 2007

Dzięki za wyjaśnienie.. no to teraz muszę jakoś dojść do tego, którą wersje oglądałam xP
W ostateczności ściągne to z D-addicts :)
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 01 wrz 2008

O, mini drama! po Freeze jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tkowych,a ta jeszcze zapowiada się bardzo smutno, hurra. choć może bialaczka to nieco oklepany wątek ^^;
Jedynie ci gangsterzy mnie nieco zniechecają, ale skoro to tylko 4 epki, to ściągnę i przekonam się w czym rzecz. Może mi ktoś podsunąć clubboxa?
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 03 wrz 2008

Nawet oglądałam niedawno tą dramkę... ściągniętą miałam wcześniej ale zanim się do niej zabrałam to troszkę minęło xP
Fakt. Dramka smutna... ale to było z góry wiadomo. Nie chcąc spoilerować napiszę tylko, że ta piosenka Hyori na kńcu tak na prawdę to mi się nie bardzo podobała...
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 11 wrz 2008

Własnie oglądam. Pierwszy odcinek wypada bardzo dobrze! Wiec choc miałam zobaczyc dziś tylko jeden ep, pewnie obejrze już całość :D
Bardzo podobają mi się w tej dramie zdjęcia, wnętrza i oświetlenie oraz sama praca kamery. To znaczy się, są zupełnie sztuczne i nienaturalne, miejscami wręcz sterylne, wszytko wygląda jak z katalogu z meblami, gazety o dizajnie, albo jakiegoś żurnala, sesji zdjęciowej czy portfolio, ale nie zmienia to faktu, że bardzo ładne, wysmakowane, dopracowane. Ma to jakiś taki urok w sobie. Po prostu dobrze się na to patrzy. I w sumie, dlaczego by nie- w dramce wszak nie liczy się wierne odwzorowanie rzeczywistości, przynajmniej nie w koreańskiej. Dostajemy takie eye-candy, ale zamiast ślicznych chłopaczków, są ładne wnętrza. A i muzyka przyjemna i bardzo pasująca klimatem.

Tylko uważam, że potencjał wątku zawalonego centrum handlowego nie został wykorzystany, można było z tego więcej wycisnąć, ten pierwszy epek skupić głównie wokół tego. W ogóle to podobał mi się pomysł z taką katastrofą, od której drama sie zaczyna, a nie nagle się dzieje w 14 odcinku, kiedy to bohaterowie po licznych perypetiach mogą w końcu być razem, i wtedy ktos ginie/choruje. Ale jako początek- to zawalenie centrum handlowego było świetne. Jak mówił Hitchcock: zaczynam od trzęsienia ziemi a potem robi sie ciekawiej. Oby było tak i tym razem^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 11 wrz 2008

Fakt, ze drama nie jest z tych wesołych, ale tak naprawdę nawet jednej łzy nie uroniłam- trochę zawód. Poza tym w 2 epku następuje lekka zmiana klimatu, przenoszą się na wioskę i sobie wioskowe zżycie prowadzą -_-; Moim zdaniem, nie poszli za ciosem.
Ale ogólnie i tak wypada dobrze, a że jest krótka, to warto jej te 3 godzinki poświęcić. 7/10

Wróć do „K-drama”