[2008] East of Eden

seriale z Korei
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

[2008] East of Eden

Postautor: martulex » 28 paź 2008

Produkcja święci triumfy na ekranach koreańskich tv, bijąc tym samym rekordy popularności. Serial dość niezwykły, zrobiony z wielkim rozmachem jest hołdem złożonym widzom przez MBC jako uczczenie 47-ej rocznicy istnienia stacji.

Obrazek

Tytuł org.: 에덴의 동쪽
Gatunek: Akcja / Romans
Stacja: MBC
Ilość odcinków: 50
Data emisji: od 25 sierpnia 2008
Czas emisji: w każdy poniedziałek i wtorek o godz. 21:55
Stronka oficjalna: http://www.imbc.com/broad/tv/drama/east ... index.html
HanCinema: http://www.hancinema.net/korean_drama_East_of_Eden.php

W głównych rolach

* Song Seung Hun jako Lee Dong Chul
o Shin Dong Woo jako młody Dong Chul (liczący sobie 5 wiosen)
o Kim Bum jako nastoletni Dong Chul (liczący sobie 15 wiosen)
* Yun Jung Hoon jako Lee Dong Wook
o Park Gun Tae jako młody Dong Wook (liczący sobie 10 wiosen)
* Park Hae Jin jako Shin Myung Hun
o Won Duk Hyun jako młody Myung Hun (liczący sobie 10 wiosen)
* Han Ji Hye jako Kim Ji Hyun
o Nam Ji Hyun jako młoda Ji Hyun (licząca sobie 10 wiosen)
* Lee Da Hae jako Min Hye Rin
* Lee Yeon Hee jako Gook Young Ran / Grace
* Dennis Oh jako Mike

W pozostałych rolach

* Jo Min Ki jako Shin Tae Hwan (ojciec Myung Hun'a)
* Lee Mi Sook jako Yang Chun Hee (matka Dong Chul'a i Dong Wook'a)
* Lee Jong Won jako Lee Gi Chul (ojciec Dong Chul'a i Dong Wook'a)
* Jun Mi Sun jako Jung Ja (matka Gi Soon)
* Park Hyun Sook jako Ok Hee
* Jun So Min jako Gi Soon
o Jin Ji Hee jako młoda Gi Soon (licząca sobie 9 wiosen)
* Kim Sung Kyum jako Prezes Oh
* Na Hyun Hee jako Oh Yoon Hee
* Lee Won Jae jako Kyung Tae
* Yoo Dong Geun jako Prezes Gook / Gook Dae Hwa (ojciec Young Ran)
* Shim Hye Jin jako matka Young Ran
* Yoon Dong Hwan jako prawnik Kim Tae Seon
* Jung Hye Young jako Janice / Jae Hee
* Shin Eun Jung jako Yoo Mi Ae / Rebecca
* Jun Sung Hwan jako Kim Gab Soo (naczelnik stacji)
* Lee Suk Joon jako Ojciec Han
* Kim Hyung Min jako Wang Geon
* Lee Sang Hoon jako Dok Sa
o Kwon Se In jako młody Dok Sa (liczący sobie 10 wiosen)
* Park Chan Hwan jako Chaeng
* Park Geun Hyung jako Prezes Min
* Jung Young Sook jako Bae Hwa Mi (żona pana Min'a)
* Jung So Young jako Min Hye Ryung (siostra Hye Rin)
* Park Sung Woong jako Park Sung Hyun (przyjaciel Dong Chul'a)
* Jung Yoon Suk jako Yeon Sub

# Producenci: Kim Jin Man, Choi Byung Gil (최병길)
# Scenariusz: Na Yun Sook
# Reżyseria: So Won Young (소원영)

Ciekawostki

- Zdjęcia kręcono w Hong Kongu, Makao oraz Japonii
- Budżet produkcji opiewa na kwotę 25 bilionów wonów (mootyl nam tu na forum zrobił szybki przelicznik i wyszło jakieś 6 milionów złociszy)

Zarys fabuły

Przeznaczenie, które splata losy dwóch mężczyzn począwszy od dnia ich narodzin.

Rok 1960, czas rozlicznych protestów organizacji studenckich. Lee Ki Cheol, czołowoy aktywista dręczony wyrzutami sumienia, którymi obarcza się z powodu śmierci ukochanej swego starszego brata przyjeżdża do niebezpiecznego regionu wydobycia węgla na prowincji Kang Won. Usiłuje on powstrzymać złe zapędy Tae Hwan'a poprzez zawiązanie związków pracy, jednak wszystko spełza na niczym. A rezultat owego zamierzenia okazuje się brzemienny w skutkach, gdyż ponosi śmierć w tej potyczce. Świadkiem tej tragedii staje się jego starszy syn, Lee Dong Cheol, który od tego momentu poprzysięga zemstę. W tym samym czasie, w szpitalu Tae Beak na świat przychodzi dwójka chłopców, jednym z nich jest syn Tae Hwan'a, drugim brat Dong Cheol'a. Nadarza się więc wymarzona okazja na odpłacenie pięknym za nadobne dla Miae, pielęgniarki, która sporo wycierpiała z rąk Tae Hwan'a. W napadzie nienawiści zamienia noworodki. Mijają lata. Niczego nieświadomy Shin Myoung wyrasta na spadkobiercę ogromnego imperium, z kolei prawowity syn Tae Hwan'a rozpoczyna studia prawnicze na Uniwersytecie Seulskim. Obiecuje on również swemu bratu, iż uczyni wszystko, by dopomóc mu w zemście na znienawidzonym wrogu. Sprawy jednak zaczynają się komplikować, gdy na światło dzienne wychodzi przerażająca tajemnica sprzed lat, która powoli zaczyna zbierać własne żniwo.

Torrent - CLICK

Napisy w wykonaniu WITHS2 --> 1-16/50

Oglądamy dramę online

MySoju | ViiKii | DramaClick | DramaCrazy

Od siebie

Uhm, zabijcie mnie, nie widziałam ani jednego odcinka. Planuję zrobić sobie maraton od środy, więc wtedy będę mogła strzelić jakiegoś posta. Jedno mogę stwierdzić bez oglądania jakiegokolwiek epka, obsada jest piękna. Cudnego SSH już chyba sto lat nie widziałam w żadnej produkcji, choć to akurat nie dziwi, jednak szalenie się za nim stęskniłam. Na różnych forach czytałam spekulacje odnośnie par, jak wiadomo, mamy tutaj mnóstwo postaci, więc można się zagubić. Jak ktoś już zabrnął dalej to niech zaspojleruje czy rzeczywiście drama jest warta naszej uwagi :]

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Re: [2008] East of Eden

Postautor: Maura » 29 paź 2008

martulex pisze: z kolei prawowity syn Tae Hwan'a kończy Wydział Prawa na Uniwersytecie Seulskim i obejmuje stanowisko prokuratora. Obiecuje on również swemu bratu, iż uczyni wszystko, by dopomóc mu w zemście na znienawidzonym wrogu.

Nieprawda :) Lee Dong Wook faktycznie zaczyna studiowac prawo, ale Spoiler! bardzo szybko ten wątek się rozmywa, na rzecz zaangażowania się Dong Wooka w protesty przeciw filrmie Tae Hwana. Jestem przy 19 epizodzie i on wygląda gorzej niż własny brat xD.

Oglądam dramkę od czasu do czasu, bo nawet jeżeli niektóre wątki są nużące to je sobie daruję i przewijam do przodu. Z dumą mogę powiedziec, że dzielnie zniosłam 'dzieciństwo' przewijające się jakieś dobre 5 odcinków. No ale wiadomo, jak to z takimi długimi dramami bywa, nie wszystko jest ciekawe ;] Chociaż od 15 epa robi się całkiem ok.
Łzy, zemsta, dużo krwi -> albo obrywa jedenk z braci albo drugi, wszystko za jakiś czas ładne się goi, tzn do następnego razu xD
Bardzo w tej dramie lubię rolę Lee Da Hae. Wprawdzie jej wątek dopiero się rozkręca, ale to co jest do tej pory naprawdę mi sie podoba.
Na koniec uwielbiam rolę Park Sung Woong'a (Uroczy Jumuchi z The Legend^^) i co do niego wiki-drama jakiś cvzas 'kłamała' i umieszczała go jako ojca w pierwszych odcinkach. A on dopiero później namiesza ;]

Drama jest warta uwagi, owszem, ale tym z małą cierpliwością polecam przewijac, tym samym nie jest tak nudno ;]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 29 paź 2008

Maura pisze:Nieprawda Smile Lee Dong Wook faktycznie zaczyna studiowac prawo, ale bardzo szybko ten wątek się rozmywa, na rzecz zaangażowania się Dong Wooka w protesty przeciw filrmie Tae Hwana. Jestem przy 19 epizodzie i on wygląda gorzej niż własny brat.

I tak to jest jak człowiek nie widział dramy!! :) Przeczytałam taką informację na pewnym blogu i w sumie zgadzało się to z info zamieszczonym na wiki, które jest trochę skrócone. Wiki podaje, że on dorasta i zostaje prokuratorem, więc było logiczne, że musi skończyć jakieś studia. Tamten blog podał, że ukończył je na Uniwersytecie Seulskim i tak zostało^^ Ale rzecz jasna już spieszę poprawić informację. Dzięki, Mauri^__^

Znaczy się Dong Wook wygląda gorzej niż własny brat? Przyznam, że się w tym wszystkim gubię, na plakacie i w opisach to SSH gra postać pierwszoplanową, a tu wszędzie piszą o dwóch mężczyznach urodzonych w tym samym dniu, w tym samym szpitalu, o tej samej godzinie, etc. Nie ma to zawiły jak scenariusz. Oj, dzisiaj trzeba się za to zabrać.

Maura pisze:No ale wiadomo, jak to z takimi długimi dramami bywa, nie wszystko jest ciekawe ;] Chociaż od 15 epa robi się całkiem ok.

Od 15? Dopiero od 15? Czyli, że będzie to wymagało sporej dozy cierpliwości z mojej strony, żeby dotrwać do tego czasu. A pomyśleć, że wszyscy są tą serią tacy zachwyceni... :roll:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 29 paź 2008

martulex pisze:

Znaczy się Dong Wook wygląda gorzej niż własny brat? Przyznam, że się w tym wszystkim gubię, na plakacie i w opisach to SSH gra postać pierwszoplanową, a tu wszędzie piszą o dwóch mężczyznach urodzonych w tym samym dniu, w tym samym szpitalu, o tej samej godzinie, etc. Nie ma to zawiły jak scenariusz. Oj, dzisiaj trzeba się za to zabrać.

Tzn, jak Dong Chul obrywał 'po gębie' od samego początku, tak Dong Wook oberwał swoje teraz. (W moim teraz ;] jakieś 3 odcinki temu)
Generalnie to Dong Chul jest starszym bratem, a Dong Wook jest tym podmienionym dzieckiem z Shin Myung Hunem <- obecnym synem TaeHwana . Generalnie to jest zawiłe, bo w pierwszym czy drugim epie tych dzieci się porodziło, że hoho ;] I w ogóle sytuacja w domu państwa Lee była eee 'skomplikowana'

martulex pisze:
Maura pisze:No ale wiadomo, jak to z takimi długimi dramami bywa, nie wszystko jest ciekawe ;] Chociaż od 15 epa robi się całkiem ok.

Od 15? Dopiero od 15? Czyli, że będzie to wymagało sporej dozy cierpliwości z mojej strony, żeby dotrwać do tego czasu. A pomyśleć, że wszyscy są tą serią tacy zachwyceni... :roll:

Mnie przynajmniej od tego momentu zainteresowało do tego stopnia, że już nic nie przewijałam nawet. Tu akcja rozgrywa się dosyć wolnym tempie, co mnie w tym przypadku akurat irytuje. Np sceny płaczu, 'bitewne' , rozstania, reuniony trwają wieki :roll:

Obecni
Lee Dong Wook:
http://img178.imageshack.us/img178/7027 ... g02db9.jpg
Shin Myung Hun :
http://img178.imageshack.us/img178/8681 ... g05uu0.jpg
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 09 gru 2008

Widzę, że nikt oprócz mnie nie ogląda tej dramy... W sumie szkoda bo nie mam się z kim dzielić wrażeniami ;] Ostatnio przyzwyczaiłam sie do dzielenia się opinią na temat każdego odcinka jakiejś dramy z moją siostrą , ale skoro ona tej nie ogląda, to i niewiele jest pomocna :> Chociaż czasami łapię się na takiej ekscytacji (po obejrzeniu EoE), że muszę zdać jej relację co teraz porabia Lee Dong Chul :D Więc po krótce wie co się dzieje ^^

Z tą dramą to dziwna sprawa jest. Kiedy już plot osiąga status ciągnącego i cała nadzeja odchodzi, zawsze musi się przytrafić jakiś zwrot akcji który trzyma cię w fotelu przez nastęne dwa-trzy odcinki. I potem znowu - małe zmęczenie materiału i znowu jakaś bomba pod nogami bohatera (w przenośni oczywiście) ;>

W każdym razie 'ogląda się' ;>
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 27 maja 2009

Maura obejrzałam tę dramę i w moim przekonaniu jest świetna!
Po niej obiecałam sobie,że nie obejrzę niczego dłuższego niż 25 epów :wink:
I postaram się ze wszystkich sił to wykonać.
Jeden post nie wystarczy, aby opisać to wszystko, co myślę na jej temat.
Oczywiście jestem wielka wielbicielką SSH, niezwykle piękny i elegancki aktor i w jego ruchach, sposobie wypowiedzi i całym jestestwie jest taka jakaś gracja, o którą trudno innym aktorom.
On to po prostu ma i nie musi się o to specjalnie starać.
W East Of Eden mamy wspaniały przekrój przez kawałek historii Korei.
Jest tu mnóstwo wątków, które zasługują na uwagę i bardzo, bardzo dobra gra aktorska, co jeszcze bardziej utrudnia objęcie tej dramki jako całości.
Mnie osobiście bardzo zapadła w serce gra i w ogóle postać, którą grała Lee Mi Sook, jak dla mnie aktorka z ogromną klasą i każda jej rola to taka perełka, której trudno jest nie zauważyć :D (Wspaniała).
Wytłumaczę, dlaczego po East Of Eden nie oglądam niczego dłuższego niż 25 odcinków.
Otóż tak bardzo przywiązałam się do tych postaci, że trudno mi się było od nich oderwać i łapię się na tym, że niektórych aktorów tam występujących za mocno postrzegam przez pryzmat ich roli w East Of Eden, a tego chciałabym uniknąć :wink:
A ha i jeszcze moje stare serce ledwo co wytrzymało zakończenie :cry: :wink: :wink: :wink: :hearts:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 27 maja 2009

Nareszcie ktoś, kto to oglądał! Ileż to się trzeba naczekać xPPPPP

hah, a mnie znowu łapie faza na te dłuższe dramy , Jedną zaczęłam jeszcze w kwietniu i oglądam całkiem regularnie , a na drugą wyczekiwaną^^ rzuciłam się kilka dni temu ... oglądam i chyba.. skończę bo mi się obie podobają xP Zresztą... ja jestem czasami taki długodystansowiec. W wakacje obejrzałam połowę 'You are my destiny' z Yooną (ale i drama i Yoona zrobiły się nie do zniesienia xP), potem ponad połowę 'Pure 19" z Go Hye Sun i prawie całe 'Happiness". Tylko ja mam taki problem, że jak na początku strasznie się ekscytują, tak na koniec jestem tak wyczerpana, niezainteresowana, że już nie kończę serii, zostawiając w tych dłuższych przypadkach kilka-kilkanaście odcinków, a w tych krótszych tradycyjnie dwa....

A East Of Eden... właśnie wczoraj oglądałam moją eee prywatną galerię SSH zgromadzoną gdzieś tam na dysku i się zastanawiałam czy nie wznowić oglądania bo.. no właśnie zastanawiałam się jaki to ma koniec xP. Pewnie tragiczny xPPP Przestałam jakoś na... 38? Potem to już tylko screencapy czytałam,ale do końca nie doszłam.

Bo ja mam problem z tą drama xP Jak pisałam wcześniej - jest strasznie ale to strasznie nierówna i naprawdę część rzeczy albo przerzucałam, albo zaczynałam sobie lekcje odrabiać czy coś ;) Ale przyznam, momentami było naprawdę ekscytująco ^^ No i OST chyba jeden z lepiej dobranych jaki słyszałam. Dosłownie każda piosenka tam to perełka ;)

Ale chyba kiedyś trzeba będzie ją skończyć, jak wszystkie inne pozostawione na pastwę losu xP Jak skończę to dam znać ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: olszyna » 27 maja 2009

Ja na razie utknęłam na epie 17, trochę mnie ta drama męczy, jest wiele wątków, których w ogóle nie łapię, jak robię sobie dłuższą przerwę od tej dramy to w ogóle zapominam o co chodziło, co się działo w poprzednich odcinkach:P
Przyznam się szczerze, że mi się bardziej podobały pierwsze epizody, już nie pierwszy raz łapię się na tym, że te wątki z dzieciństwa bohaterów bardziej mnie wciągają.. po prostu dzieci niezwykle mnie rozczulają, np: strasznie popłakałam się na scenie pożegnania 15-letniego Dong Chula granego przez Kim Buma z 10-letnim Dong Wookiem, ta scena dla mnie była super rozczulająca, natomiast ich spotkanie po latach niemal przyprawiło mnie o atak śmiechu:P Chyba z 10 minut tak stali na tej polanie i krzyczeli do siebie na zmianę: "Dong Wook ah!" "Hyung!" "Dong Wook ah!" "Hyung!" itd..
Coś czuję, że obejrzenie tej dramy zajmie mi mnóstwo czasu:P
No ale obsada jest znakomita:) SSH przystojny jak nigdy, całkowicie pasuje do niego stwierdzenie że "jest jak wino, im starszy tym lepszy":)
Ja również lubię postać Lee Da Hae, zupełnie inna od tej granej przez nią w My Girl, tylko co ona tak zmizerniała strasznie? czasem wygląda jakby miała się przełamać na pół..
Niezwykle również podoba mi się wątek Shin Myung Huna i Kim Ji Hyun, jakoś tak mi do siebie pasują, jak są na ekranie razem, nie mogę oderwać oczu:)
Postać matki Dong Chula mnie trochę irytuje, jest straszna cały czas odrzucając syna;/ później pewnie będzie tego żałować, bo tak faworyzuje tego, który tak naprawdę nie jest jej dzieckiem:)
No cóż by tu jeszcze dodać, soundtrack jest super;) kocham zwłaszcza piosenkę "Remember", ale ona dopiero się pojawia bodajże w epizodzie 18 czy 19:)
[img]http://i25.tinypic.com/14jnqjt.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 27 maja 2009

SSH przystojny jak nigdy, całkowicie pasuje do niego stwierdzenie że "jest jak wino, im starszy tym lepszy"Smile

haaha, mnie cały czas zastanawia ile ten SSH albo stary Shin mają lat xPPPPP Bo w latach 60tych Shin już miał rodzinę, a jak kończyłam oglądać do już były lata 90te i ciągle zastanawiam się czy dobili do XXI wieku xDNo i ten teść Shina też ciągle nieśmiertelny (wydaje mi się, że prawie umierał jak oglądałam, ale nie jestem pewna xPP)

edit
Dla mnie właśnie te odcinki pograniczne były chyba najfajniejsze. Tzn to ... kończy się wątek jakiś i dają 'kilka lat później' ^^

Olszyna, rozumiem, że dla Bummiego zaczęłaś oglądać xD
Obrazek
Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: olszyna » 27 maja 2009

hehe, tak on w ogóle nie zardzewiał:P
ale w sumie dobrze, że dali jednego aktora, bo jakby tą postać grali różni, to już w ogóle bym się pogubiła;) ale te rozgrywki między Shin Tae Hwanem a Presidentem Guk to dla mnie są nie do ogarnięcia, mniej więcej tylko się orientuję, że w danym momencie jeden z nich prowadzi:P
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 27 maja 2009

Matka wcale nie faworyzuje Dong Wooka. Ona panicznie o niego się boi!
Wszystkie jej zachowania właśnie z tego wynikają. Sytuacja, w której się znalazła jest straszna, ona musi być dla całej rodziny i matką i ojcem.
Matka przez cały czas uczy się czegoś i zobaczycie, jak zmieni się jej postrzeganie niektórych spraw, myślę, że wtedy nabierzecie do nie trochę cieplejszych uczuć. :wink:
Olszyna nie zniechęcaj się, chociaż nie ma już tam później Bumiego to, jak użyjesz zaczarowanego suwaczka coby akcje popchnąć do przodu, to nic strasznego się nie stanie :wink: :wink:
Na prawdę warto obejrzeć te dramkę do końca! :tak:
A jeśli chodzi o ścieżkę dźwiękową, to jest ona w gronie moich ścisłych faworytów, chociaż ze zrozumiałych :excited: względów u mnie na sprzęcie króluje La Dolce Vita OST i Slingshot OST :sing: :sing: :smitten:
Ale East Of Eden jest wart zachodu, cierpliwości i uwagi :thumb:
Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: olszyna » 02 wrz 2009

Wiecie, że jeszcze nie ruszyłam do przodu z tą dramką? a już tyle miesięcy minęło, muszę ją sukcesywnie po jednym epie dziennie kończyć, bo już mam tyle dram zaczętych a nieukończonych:P a ja jestem typem melancholika poukładanego, muszę mieć wszystko pozakańczane bo potem mam takie dziwne uczucie, że jakoś tak mi nieswojo jak czegoś nie skończę:P Faktycznie chyba muszę suwaka poużywać w przypadku tej dramy, ale ja to też się zawsze obawiam, że a nóż widelec coś ważnego popchnę i potem się już w ogóle pogubię w akcji:P
Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: olszyna » 05 wrz 2009

Wybaczcie, że 2 posty pod sobą:P
Ach, zapomniałam jeszcze wyjaśnić, że nie tylko dla Bummiego oglądałam tą dramę, fakt, uwielbiam chłopaka, ale Song Seung Heon jest cudowny, boski, przystojny, męski, dla niego również ją oglądam:)
No więc muszę się pochwalić, że jest postęp, bo jestem na 22 epie właśnie xD czyli podgoniłam parę epków, no i to właśnie dzięki waszej radzie, żeby te nudniejsze, bardziej niezrozumiałe (przynajmniej dla mnie, nie wiem czy Wy też tak miałyście, że oglądacie scenę, skupiacie się na tym, co czytacie, ale jednak do Was nie dociera, o czym oni tak chrzanią? :D niektórych wątków to ja naprawdę nie ogarniam, kto z kim, co i jak xD)
Drama ma naprawdę wspaniałą muzykę, rozpływam się, słuchając tych wszystkich pięknych, wyciskających łzy ballad xD
Biedny SSH co się wykuruje, to znowu go leją i pokrwawiony cały chodzi:(
Bardzo lubię wątek Myung Huna i Ji Hyun (dla przypomnienia, ona zgwałcona przez niego, później się pobrali, teraz mają dziecko). Aktorzy są fajni, dla mnie dobrze grają. Zwłaszcza Han Ji Hye darzę niezwykłą sympatią, nie wiem, coś w sobie ma ta dziewczyna, że lubię ja oglądać na ekranie:)
Dennis Oh za to mnie wkurza:P
Lee Da Hae też jakoś mnie nie zachwyca, no i za chuda tutaj stanowczo jest. Na początku bardziej mi się podobała, teraz już mniej jakoś.
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 05 wrz 2009

A dlaczego Cię wkurza?
Bo wg mnie on ma tam bardzo przyjemną rólkę :D
Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: olszyna » 05 wrz 2009

Nie mówię, że Mike mnie wkurza, tylko Dennis:) nie wiem, po prostu jakoś jego zachowanie, naprawdę nie umiem wytłumaczyć, czasem tak po prostu mam i już:P Może to przez to ciągłe jego mówienie po angielsku, niby Koreańczyk, a tak nieudolnie się wysławia po koreańsku:P Taki po prostu sztywny i sztuczny mi się wydaje:P Danniel Henney też niby jest fajny, ale przez to, że w Seducing Mr Perfect mówił po ang, działał mi na nerwy:P widocznie tak bardzo lubię słuchać języka koreańskiego:P

Wróć do „K-drama”