[2007] Evasive Inquiry Agency

seriale z Korei
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

[2007] Evasive Inquiry Agency

Postautor: daydreamer4 » 12 gru 2008

얼렁뚱땅 흥신소 / Evasive Inquiry Agency

ObrazekObrazek

Ilość odcinków: 16
Gatunek: Komedia przygodowo-historyczno-obyczajowa :D
Stacja: KBS2
Rok: 2007

Obsada
Lee Min Ki as Moo Yeol
Ye Ji Won as Hee Kyung
Ryu Seung Soo as Yong Soo
Lee Eun Song as Eun Jae

Obrazek

Fabuła
Głównymi bohaterami jest trójka przyjaciół mieszkajacych w starej kamienicy, w pobliżu zabytkowego pałacu, w jednej z dzielnic Seulu. Wiodą dość przyjemne i nieskomplikowane ale niestety biedne życie, więc łapią każdą nadarzającą się okazję, by zarobić trochę grosza. Moo Yeol jest instruktorem teakwondo, Yong Soo prowadzi wypożyczalnię komiksów, a Hee Kyung jest wróżką uniwersalną - przepowiada przyszłość rozmawia z duchami, czyta z kart, ale przede wszystkim naciąga ludzi:) Któregoś dnia mieszkańcy budynku słyszą dochodzący się z piwnicy dziwny odgłos przypominający płacz dziecka. Podejrzewając, że w budynku straszy, gospodarz domu wysyła Hee Kyung, która jako medium ma odesłać ducha gdzie jego miejsce. Ona z kolei, ponieważ tak naprawde boi się duchów zabiera ze sobą, Yong Soo i Moo Yeol'a jako wsparcie. Na szczęście duchami okazuje się być kotka z małymi kociętami, która w dziurze w ścianie urządziła sobie legowisko. Jednak oprócz kociątek, nasza trójka znajduje w tej dziurze dodatkowo 3 sztabki złota oraz.... trupa i mapę skarbu :D
I tutaj zakończę żeby nie zdradzać za dużo.

Od siebie
No i co ja mam napisać dalej... Z trudem wypociłam opis, ponieważ tak naprawde miałam ochotę wrzucić tylko plakat i obsadę i ogłosić całemu światu jaka to wspaniała drama :D Bo to naprawdę jest świetna drama. Serio, serio! :) Zupełnie inna od wszytskiego co do tej pory ogladałam. Jak widac czasem opłaca sie poeksperymentować.
Po pierwsze: Największą zaleta tej dramy sa zdecydowanie bohaterowie. Każda postać jest dopracowana do perfekcji i to moja pierwsza drama w której polubiłam dosłownie wszystkich.
Po drugie: Humor, mnóstwo humoru, w bardzo dobrym wydaniu. To nie jest drama w której ledwo co sie uśmiechamy bo ktoś zrobił głupią minę. Wybuchałam śmiechem przynajmniej kilka razy na odcinek, a dzięki bardzo prostemu zabiegowi dodawania po każdym odcinku krótkiej scenki, włąsciwie po kazdym odcinku płakałam - chociaż czasami nie tylko ze śmiechu.
Po trzecie: No właśnie, jak to w koreańskich dramach bywa, nigdy nie jest do końca tak wesoło. Ogladajac tą dramę troche się tego obawialam, że zrobi się nagle smutno i smętnie i będzie wielkie rozczarowanie. A tu wieeeelki plus. W okolicy 10 odcinka faktycznie zaczyna się robić poważnie. Ale zdecydowanie nie tandetnie, za to prawdziwie i przejmująco. A jest to ogromną zasługą gry aktorskiej.
A więc po czwarte: Gra aktorska. Zwłaszcza Ye Ji Won. Na początku nieco denerwujaca, potem z pełną naturalnością przezabawna aż w końcu naprawdę przejmujaca. Lee Min Ki i Lee Eun Song pomimo całego swojego uroku, wypadają na jej tle nieco bladziej... Jeśli miałabym sie do czegoś przyczepić to wlaśnie do nich. Min Ki był taki trochę za głupkowaty miejscami, a Eun Song trochę zbyt drewniana ale jakby nie patrzeć tego wymagały ich role. Więc to juz byłoby prawdziwe czepianie sie z mojej strony biorąc pod uwagę ile wybaczam aktorom w innych dramach.
Po piąte: Zakończenie. Nie dość, że byłam nadal przyklejona do ekranu przez ostatnie 2 odcinki to jeszcze przez te wszystkie dramatyczne zwroty akcji bardzo sie zżyłam z bohaterami. Ale co najwazniejsze drama utrzymała znakomity poziom i spójność do samego końca.
Po szóste: The last but not least :P:P Scenariusz. Za scenariusz odpowiedzialna jest Park Yeon Seon (wg d-addicts to kobieta, ja po imieniu niestety nie rozróżniam :P) Jej inne scenariusze to m.in Alone in Love i Ms Kim Million Dollar Quest, a z filmów My tutor friend :D
Nawet najwspanialsza gra aktorska nie zastąpi dobrego scenariusza. No a tutaj daje naprawde popis swoich możliwości :D Niekonwencjonalny sposób opowiadania historii, duża dbałość o szczegóły i świetne poczucie humoru sprawiają że powstało coś naprawdę jedynego w swoim rodzaju.

Ciężko oddać genialność tej dramy bez ujawniania szczegółów. Naprawdę polecam - chociażby w ramach eksperymentu - bo to na pewno nie jest typowa drama.
Na koniec chciałam jeszcze napisać, że każda minuta tej dramy była dla mnie wielka przyjemnosćią. I zdołała zrzucić moją ukochaną dramę numer jeden czyli Coffee Prince z piedestału :) Po za tym to nie jest drama, którą się połyka, a przynajmniej nie w moim przypadku. Oczywiscie ma do tego wszytskie predyspozycje :) ale ja wolalam robić sobie przerwy zeby przyjemność trwała jak najdłuzej :D:D

Ach! :P Drama bliska idealu. Moja ocena 9.995/10.0 bo ideałów nie ma :D

Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 30 gru 2008

Chociaż cały mój post o tej cudownej dramie przeszedł bez echa (ja wiem, dużo czytania było :D no i moje zdolności tworzenia opisów nie są niestety wybitne :roll: ) nie zrażam się i postanowiłam was znowu "postraszyć" tym razem OSTem, który jest równie albo nawet bardziej zakręcony niż drama :D

Mamy tu wybuchową mieszankę rocka ska i reggae z wstawkami muzyki arabskiej i hiszpańskiej (flamenco...), a nawet cygańskiej (ostatni utwór bardzo mi sie z taką właśnie muzyką kojarzy) I to wszysko po koreańsku :mrgreen: A do tego dwie typowe pop ballady również bardzo ładne :P Nie da sie siedzieć spokojnie i tylko słuchać, aż się całe ciało rwie do tańczenia, kołysania i co tam kto chce :D Z tym soundtrackiem żadna zimowa plucha, szaruga czy depresja nie straszna :D

Evasive Inquiry Agency OST
TUTAJ

Obrazek
Track list:
01 - Ja-iu-bi-haeng
02 - Bo-mul-seom (Kunta & Niu-ol-ri-eon-se)
03 - Sarangeul Chataseo (Bubble Sisters)
04 - Troublemaker
05 - Super Hero (Lee Seung Hwan)
06 - Off Limits
07 - Pilyochongbunjogeon
08 - Twisted World
09 - Mamdaero Ha Bwa!
10 - Love Is Magic (Rang SSiu From Black Tea)
11 - Too Sad To Smile
12 - Simple Things
13 - What A Fantastic!
14 - A-ma-chu-eo In-saeng
15 - Mos-meog-a-do Go! (Napoleon Dynamite)
16 - Far Away From Heaven
17 - Hoolay~!! (Grayscale)

Życzę miłego słuchania :wink:
Mam jednak nadzieję że nie pozostanę jedyną fanką i ktoś również się skusi na tą dramę :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 04 kwie 2009

Dobra wiadomość :D Chyba zaczynamy się z tą dramą docierać. Stwierdziłam, że zacznę naszą znajomość w lepszej jakości i ściągnęłam 4 ep w postaci 668mb XP Pomimo, że obraz na azn ostatnio znacznie się poprawił, nie ma to jak ental xP Ep 5 już w drodze xP

Absurd jeszcze większy niż w Me Ri, Dae Gu's Attack and Defense Battle, ale równie przyjemnie zaczęło mi się oglądać. Zwłaszcza sposób mówienia podobny momentami ^^ I coś czuję, że uzależnię się od muzyki. Napoleon Dynamite nuciłam sobie wcześniej jako, że poznałam przedtem ^^ Ale resztę w tym epie też już nucę xP

No więc co mnie przekonało? Zdecydowanie ta scena xPP
Obrazek Obrazek Obrazek

Natrząsałam się razem z nimi, z nich a potem jeszcze jakieś przez pięc minut do samej siebie .xP

Tarocistka rządzi xP W ogóle patrzę teraz na nazwisko aktorki i wychodzi , że to ta kobietka co grała w 'Old Miss Diary' <3 Jaka metamorfoza o.0 W pierwszym epie to jak Franceska wyglądała.

Jej inne scenariusze to m.in Alone in Love i Ms Kim Million Dollar Quest,

Moje dwie ukochane dramy, poważnie? Tzn. łał , przejść z klimatu Alone in Love w taką trochę absurdalną wizję świata? :D:D

Nie wiem co będzie dalej, jak widać trochę we mnie enuzjazmu wstąpiło. Bo oni teraz skarbu będą szukać? xP Ołkej, powoli się wkręcam.

Relacje będę zdawać na bieżąco ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 04 kwie 2009

:hurra: :hurra:

To czekam na dalsze relacje :)
Jak sobie przypomnialam ten odcinek to przypomnialam sbie tez wszystkie te akcje na których ja płakałam.
Ale po kolei. Uwielbiam ta dramę za nawiazania filmowe :) Jak sama zauwazylas jest kompletnie zakręcona i cały czas utrzymuje komediowy klimat a tu nagle 4 odcinek rozpoczyna się muzyką z 2046 Wong Kar Waia :) Sama nie wiedziałam co mysleć ;) Ale w efekcie scena przygotowywania się Hee Kyoung na wielkie wyjscie i tak mnie zabiła, nawet podwójnie ;)
Potem scena o której wspomniałaś - popłakałam sie i to ze nawet śmiertelnie poważna Eun Jae sie zasmiała też mnie powaliło :D:D
Ale umarłam dopiero na scenie w samochodzie jak mi sie panowie rozśpiewali :):):)
I tak dalej i tal dalej :D
"Egzorcyzmy" Hee Kyoung w hotelu ;)
Poszukiwanie skradzionych 100 000 wonów przez Min Kiego :) (i muzyka z X-files ^^)

Matko nie pamietem ile raz leżałam ze smiechu na tym odcinku :D:D I jak sobie przypominali jak znaleźli to złoto w ścianie - ogladali relacje telewizyjna a potem te inscenizaje - naprawdę płakałam ze smiechu :) ( i kolejne nawiązania muzyczne :D:D:D)
Chyba obejrzę jeszcze raz tą dramę :) Albo moze nie bo jesze pęknę ze śmiechu i kto mnie pozszywa :D:D

Absurd jeszcze większy niż w Me Ri, Dae Gu's Attack and Defense Battle, ale równie przyjemnie zaczęło mi się oglądać.

Marudziałam strasznie na ta dramę^^ ale i tak w kńcu obejrzalam do 14 odcinka (warto było - bo ten kiss - mmmm :D:D) (jeszcze dwóch ostatnich nie obejrzałam bo jakoś "coś innego" mnie zaabsorbowało;)) A oglądałam ja chyba zaraz po EIA i moze za dużo tego szaleństwa było. Wiem ze ciężko mi było znieść te wybrakowane angielskie napisy i po EIA zrobiła na mnie wrażenie strasznie chotycznej i niedopracowanej :) Ale faktycznie obie są porównywalnie zakręcone :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 04 kwie 2009

le i tak w kńcu obejrzalam do 14 odcinka (warto było - bo ten kiss - mmmm Very HappyVery Happy) (jeszcze dwóch ostatnich nie obejrzałam bo jakoś "coś innego" mnie zaabsorbowałoWink

JA TEŻ XPPPP Stwierdziłam, że ten kiss mi wystarczy i, że ogólnie jestem bardzo zadowolona z tej dramy bo była kompletnie zakręcona i właściwie zakończyłam oglądanie na 14 by nie psuć sobie przyjemności. Tradycyjnie już na dwa epy przed końcem xPPP A napisy? W pewnym momencie przestałam czytać nawet i miałam lekcję 'słuchania ze zrozumieniem' xP ( w ogóle to miałam coś napisać o tej dramie w jej temacie, ale od grudnia(!) jeszcze się nie zdobyłam xP)

"Egzorcyzmy" Hee Kyoung w hotelu Wink

Nie mogłam wyrobić z tego gościa co ją do pokoju zaprowadził. Nabijał się z niej na całego, a ona wszystko na poważnie :D:D A potem jak po 'medytacji' zaczęła się o własne nogi plątać to już w ogóle xPP

I jak sobie przypominali jak znaleźli to złoto w ścianie - ogladali relacje telewizyjna a potem te inscenizaje - naprawdę płakałam ze smiechu Smile ( i kolejne nawiązania muzyczne Very HappyVery HappyVery Happy)

'Odtwarzanie' mnie powaliło xPPP Najpierw to wyłapywanie szczegółów w tv xPP a potem to ^^ U mnie w domu wszyscy już wczoraj spali, a ja co chwila głośnych spazmów dostawałam i musiałam sobie aż buzię zakryć xPP

Zaraz biorę się za piąty ep. tylko niech mnie już zwolnią z tego sprzątania, już i tam mi dzień cały tym rozwalili :<<<<

edit
Końcówka 5 epa powaliła mnie, nie ma mocnych! I jeszcze ta bezcenna mina Yong Soo hahah Tak czekałam aż się wyjaśni co dziadkowi YS na ucho szeptał . kekekke XPPPPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 04 kwie 2009

Końcówka 5 epa powaliła mnie, nie ma mocnych! I jeszcze ta bezcenna mina Yong Soo hahah Tak czekałam aż się wyjaśni co dziadkowi YS na ucho szeptał . kekekke XPPPPPP

Szachy tak?? ;););)
To było mocne :D:D Ale poczekaj tylko na końcówkę 6 epa - ta to dopiero jest powalająca :D :rofl2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 19 kwie 2009

Po dwóch tygodniach przerwy 7 ep za mną :D

kekkee, wkręcam się coraz bardziej ^^ Odcinek 7 oglądałam z otwartą buzią. ^^

O z 6 pamiętam, że Min Ki miał koszulkę Gorillaz ^^

Uwielbiam jak Min Ki jest zazdrosny. Najpierw złorzeczy na boskiego pana z 'Who are you', że alkoholik i narkoman i w ogóle nienormalny xPP potem uczy Eun Jae jak się bronić, a na koniec ta kupeczka liści z nerwów :D:D Tylko nie wiem czemu Min Ki z odcinka na odcinek coraz bardziej spalony chodzi. ^

Hee Kyung, następna agentka :D:D Jak ona coś palnie to w ogóle XP Padłam w 6 epie jak ZUY pan opatrywał jej rany i załączyła się muzyka z Pani Zemsty :D:D Albo ta scena z tarotem pod koniec 7 epa XPPP

Szkoda, że tak mało jest Yong Soo, koleś zdecydowanie najroztropniejszy zaraz po Eun Jae ^.^ I więcej dziadków poproszę xP
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 19 kwie 2009

kekkee, wkręcam się coraz bardziej ^^ Odcinek 7 oglądałam z otwartą buzią. ^^

Aż tak ?? :D:D Ja oglądam z poduszkościskiem ;);)
Moze Cie zachęce że robi sie tylko coraz bardziej ciekawie ;)
Uwielbiam jak Min Ki jest zazdrosny. Najpierw złorzeczy na boskiego pana z 'Who are you', że alkoholik i narkoman i w ogóle nienormalny xPP

A ten pan z Who are You to faktycznie boski jest ;) Gdy tylko nauczę sie zatrzymywac czas to w końcu obejrzę Who Are You w całości ;)
A przy Min Ki to mi się buzia rozciąga w tak ogromnym uśmiechu że aż mnie potem policzki bolą :)

Szkoda, że tak mało jest Yong Soo, koleś zdecydowanie najroztropniejszy zaraz po Eun Jae ^.^

Czy to będzie duży spoiler jak napiszę, ze będzie go jeszcze całkiem sporo ^^ A Yong Soo też uwielbiam, zreszta ja ich tam wszytskich uwielbiam :) Nie umiałabym zdecydowac kogo z nich najbardziej uwielbiam :) Nawet tych złych uwielbiam :) 007 rządzi :D

Właśnie chciałam zapytac jak ci sie podobała sama końcówka odcinka 7 ale wyczytalam ze jednak o niej wspomniałaś :) To było (moim skromnym zdaniem) jednym słowem przeboskie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 19 kwie 2009

Czy to będzie duży spoiler jak napiszę, ze będzie go jeszcze całkiem sporo ^^

Przeogromny ^^^ Ale wyczekuję ^ Postanowiłam, że ściągnę sobie całą tą dramę, więc kolejny ep najwcześniej jutro, o ile w ogóle w tym tygodniu. :)

007 rządzi Very Happy

:D:D:D

No końcówka siódmego była bezbłędna. :D:D Może jak złożyć wszystkie końcówki to jakaś logiczna historia powstanie? XPP
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 19 kwie 2009

Może jak złożyć wszystkie końcówki to jakaś logiczna historia powstanie? XPP

Jakaś historia to na pewno, ale czy logiczna.... hmmm ?? XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 kwie 2009

LOL
ep 12 => parodia Oldboya => Mistrzostwo Świata :D:D:D:D

zła pielęgniarka + przypalone pierogi roboty naszych bohaterów = bezcenne :D:D

Nie no, kocham ten klimat! :D:D

I jestem zafascynowana postacią Baek Min Chu'a. Jaj, ten aktor świetnie manipuluje emocjami, genialnie zagrana postać. Momentami lubię go, ale częściej jednak mnie przeraża ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 23 kwie 2009

ep 12 => parodia Oldboya => Mistrzostwo Świata

Tak czekałam, aż w końcu dojdziesz do tego odcinka i jaka będzie Twoja reakcja :D:D:D
Nie no, kocham ten klimat!

Ale widzę ze zostalas oficjalnie zjedzona przez tą dramkę :D:D:D

Beak Min Chul, achhh te jego smutne oczy... Coś w nim było takiego co przyciągało mnie do niego. WIadomo ze on ma być tym złym ale właściwie nikt w tej dramie nie jest jednowymiarowy. Dlatego napisałam że każda jedną postac polubiłam.

Teraz zaczyna sie robić troszkę bardziej dramatycznie, prawda? W ogóle to przyznaję ze popłakałam się na tej dramie (na końcówce 10 odcinka... Ten komentarz bardzo mi trafił w serce) I strasznie mi się podoba ze w tej dramie nie serwują długaśnych łamiacych serce, tragicznych wywodów. Wybierają odpowiedni moment i trafiają w samo sedno sprawy i prosto w serce. Ach, uwielbiam tą dramę.... Każdy odcinek jest sam w sobie świetny.

Ależ mi zrobiłaś smaka na tego Twojego długiego posta ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 kwie 2009

Ależ mi zrobiłaś smaka na tego Twojego długiego posta ^^

Ojj a ja nie wiem czy się zbiorę znowu xP Może jakoś pod koniec ;]

Beak Min Chul, achhh te jego smutne oczy...
]
Mnie poruszyła scena zaraz po tym jak zerwał z Hee Kyung i Min Ki na parkingu się na niego rzucił. A ten złapał go za szyję i właśnie z tymi smutnymi oczami powiedział "wystarczy". On chyba jednak coś do niej miał ^^ A przynajmniej chcę się tak łudzić ^^
Właśnie on jest taki niejednoznaczny. Momentami ma mord w oczach, a zaraz ma w nich łzy. Rzuca kłody naszym bohaterom, ale martwi się o 007 i matkę, jakby miał dwie zupełnie inne osobowości. Albo np jego stosunek do żony 007, tak się troszczy o wszystko...

na końcówce 10 odcinka... Ten komentarz bardzo mi trafił w serce)

Przyznam, że mi też oczy się zaszkliły. A jak dziś szłam do szkoły to cały czas o tym myślałam i zaczęłam się zastanawiać nad swoimi 'A gdyby' ;)

Wybierają odpowiedni moment i trafiają w samo sedno sprawy i prosto w serce.

Hah, przypomniało mi się jak więzili 007 i Min Ki zaczął śpiewać, wszyscy się na niego gapią a on z przekonaniem : "This is exackly that mood' :D:D

007 to w ogóle xP Nie sądziłam, że Lee Sung Jae będzie tak świetnie pasować rola gangstera. ^^ Zawsze istnial dla mnie jako Mingook'ssi z Lawyersów xP

I uwielbiam jak Hee Kyung płacze. Ta aktorka jest świetna! No po prostu w tym 8 odcinku mnie rozwaliła jak się tak rzuciła emocjonalnie na Eun Jae. To też była scena mocno naładowana i mi też jakoś zaczęło robić się przykro. Wtedy było mi szkoda ich wszystkich. A potem jak krzyczała na te pielęgniarki i teraz ta ich przyjaźń ahh *.*

Mimo, że teraz robi się coraz bardziej dramatycznie, mam wrażenie że poczucie humoru wcale nie zmalało. ^^ Aż dziwne ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 23 kwie 2009

Przyznam, że mi też oczy się zaszkliły. A jak dziś szłam do szkoły to cały czas o tym myślałam i zaczęłam się zastanawiać nad swoimi 'A gdyby'

Prawda? Zrobiłam dokładnie to samo. Bo każdy ma swoje małe 'co by było gdyby' :) I to jest w tej dramie wspaniale :)
Mimo, że teraz robi się coraz bardziej dramatycznie, mam wrażenie że poczucie humoru wcale nie zmalało. ^^ Aż dziwne

A to jest w tej dramie jeszcze bardziej wspaniałe :D
Wybacz, trochę wybiegnę w przyszłość ale jest był taki motyw w dalszych odcinkach ze troszkę się obawialam (jak to zwykle bywa w k-dramach) że koniec się rozlezie.
Ale nie - tutaj poprostu wszytsko ma idealne proporcje :) Pomijajac to ze ostatnie odcinki oglądałam z takim napięciem ze przeskakiwałam do przodu bo chciałam wiedziec co będzie dalej a potem wracałam jednak i ogladalam od początku żeby mi nic nie umknęło ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 20 maja 2009

Ufff, ależ mnie ten 14 odcinek zamęczył... Pierwszej połowy w ogóle nie pamiętam Zaczęłam go oglądać dwa tygodnie temu i wtedy usnęłam, a wczoraj wieczorem i dziś rano obejrzałam do końca i ojej... nudno.... Ale rozumiem -to już koniec - a końcówki mają to do siebie, że robi się brzydko i wolno... Dobrze, żę chociaż wyskoczyli z tym dziadkiem na koniec, bo już wiadomo, że będzie ciekawie w następnym odcinku. No masz, takiego zwrotu bym się nie spodziewała.

Ale końcówka, LOL :D:D Tutaj taki patos już się tworzy , a potem tekst 'Nie ma potrzeby o nich pamiętać' :D:D:D

Mam nadzieję, że wytrwam do końca, bo to jednak fajna seria i szkoda by było gdyby własnie w tej chwili uruchomił się mój syndrom dwóch ostatnich odcinków i nie zobaczyła zakończenia...
Obrazek

Wróć do „K-drama”