[2009] Hero

seriale z Korei
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

[2009] Hero

Postautor: martulex » 21 gru 2008

Lee Jun Ki ledwo odetchnął, a już zadeklarował publiczności, że zabiera się za kolejne projekty. Będzie to jeden film i dwie dramy. Pierwsza z nich pojawi się na małych ekranach już w kwietniu w stacji SBS.

Obrazek

Tytuł: 보이지 않는 전쟁 / Hero (pierwotnie: Unseen Warfare)
Stacja: SBS
Data emisji: listopad 2009
Czas emisji: w każdy weekend [pełne zaskoczenie]

W rolach głównych

Lee Jun Ki jako Jin Do Hyuk (28)
Yoon So Yi jako Joo Jae In (28)
Uhm Ki Joon jako Kang Hae Seong (28)
Baek Yoon Shik jako Jo Yong Deok (50)
Ji Chang Wook
------------------------------

OPIS
Jin Do Hyuk to młody, porywczy reporter, pracujący dla magazynu MONDAY SEOUL. Nie jest to dla reportera wymarzona praca, tym bardziej, że od kilku miesięcy właściciel nie wypłaca pensji. Ostatecznie gazeta zostaje zamknięta, co wywołuje frustrację nie tylko u Do Hyuka, ale także u jego kolegów.
Jo Yong Deok to z kolei szef gangu, który po 15 latach zostaje wypuszczony z więzienia. Nie mogący odnaleźć się w nowym świecie, nie mający też zaufania do reporterów, proponuje młodemu Do Hyukowi, który wcześniej chciał z nim przeprowadzić wywiad, zaskakującą rzecz. A mianowicie założenie swojej własnej gazety...
credit@dramawiki.pl

Opis Martulex, niestety nie odzwierciedla treści dramy, ale schowam go jak ktoś chce sobie poczytać o czym ta drama miała być ;)
Spoiler! Historia będzie oscylować wokół oszustw i najróżniejszych przestępstw.

Szczęście to taki złudny przyjaciel, raz masz go w nadmiarze, innym razem o tobie zapomina...

Lee Jun Ki wcieli się w postać człeka niezwykle sprytnego, przebiegłego i inteligentnego, który łatwo osiąga zamierzone cele. Kariera, sukces, pieniądze, a w dodatku miłość ukochanej kobiety motywują go tylko do dalszej pracy. Jednakże, pewnego dnia szczęście go opuszcza. Kobieta, którą darzył bezgranicznym uczuciem niespodziewanie umiera pozostawiając przerażającą pustkę. Pogrążony w smutku i rozpaczy zaczyna sam siebie wyniszczać. Szybko jednak odzyskuje zdrowy rozsądek i powoli wychodzi z marazmu. Obiera sobie jednak inną ścieżkę życia. Postanawia pomagać ludziom, chronić słabszych i karać przestępców. W tym celu zbiera niezwykłą grupę ludzi z różnym bagażem doświadczeń, którzy odznaczają się szeroką gamą talentów. Wspólnie postanawiają walczyć z szerzącą się bezkarnością, często wykraczając poza granice prawa.

Pierwsze co przyszło mi na myśl to tytuł amerykańskiego serialu, którego emisja rozpoczęła się stosunkowo niedawno. Zwie się Leverage i opowiada o grupie złodziei, którzy pomagają pokrzywdzonym. Ale wracając do tematu. Udział Jun Ki w tej produkcji nie był pewny, krążyła masa sprzecznych plotek. Początkowo info pojawiło się na cafe daum, potem fani rozdmuchali całą sprawę. Koniec końców aktor zgodził się zagrać w dramie, czego potwierdzeniem może być wzmianka z 16 grudnia na dramabeans. Pierwszy tytuł roboczy brzmiał 수상한 히어로즈 (Strange Heros), ale dokonano zmiany, która może doczekać się kolejnej. Przyznam, że miło będzie ponownie zobaczyć Junka w roli obrońcy uciśnionych. Toż to prawie jak współczesna wersja Robin Hooda!

Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 23 gru 2008

Hmm ciekawe lubię go w filmach czy dramach ma tką milusią buzię z niecierpliwością poczekam na kolejne dramy w jego wykonaniu ;)
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 10 cze 2009

Temat coś wygasł eh a szkoda.. wie może ktoś czy ta drama z owym Lee Jun Ki wystartowała??
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
mistiq
Oglądam regularnie xD

Postautor: mistiq » 10 cze 2009

Jeszcze nie. Pewnie ta drama dopiero w przygotowaniach. Gdzieś czytałem, że jeszcze chyba scenariusz nie jest gotowy.

Ale ja cierpliwie poczekam, bo to co oglądałem z Jun Ki, było bardzo ciekawe.
Zatem liczę, że będzie tak samo.
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 16 cze 2009

Tak My girl mnie powaliło... liczę iż Jun Ki ponownie urozmaici swoją osobą jakąś ciekawą podkreślam ciekawą dramkę....
Obrazek
Awatar użytkownika
mistiq
Oglądam regularnie xD

Postautor: mistiq » 04 lip 2009

Ta drama będzie nadawana na MBC w listopadzie, zamiast na SBS!
Awatar użytkownika
mistiq
Oglądam regularnie xD

Postautor: mistiq » 18 sie 2009

Wreszcie zaczyna coś się dziać wokół tej dramy.

http://www.dramabeans.com/2009/08/lee-j ... r-in-hero/
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 21 wrz 2009

Główna pani zmienia nam się po raz trzeci.... Z Nam Sang Mi na Han Ji Min (Capital Scandal, Cain and Abel) na Kim Min Jung znanej ostatnio z New Heart i tegorocznego niewypału MBC Strike Love ^.^ W tej chwili nie wyobrażam jej sobie z Junkim ,ale... to może być interesujący pairing ;)

Jako Eom Ji w Strike Love
Obrazek

No i drama startuje już po Heading to the Ground więc... będzie mały pojedynek z IRIS? ^^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 21 wrz 2009

zacieram łapki na ponowne zobaczenie JunKiego <3
(szczegół, że nie skończyłam jeszcze my girl ;D)
choociaż w sumie plot jest taki tego... jakoś mnie nie zaciekawiła historia o kolejnych obrońcach uciśnionych...
ale czego się nie robi. i tak oglądnę xD
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 22 wrz 2009

O nie tej pani z New Heart to bym podziękowała!
Kurcze jak ona mi przeszkadza, nie wiem czy ona ma tak dobrego agenta z szerokimi plecami, czy Koreańczycy mają schizę na punkcie jej krowich oczu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Kim Min Jung o gosh no nie wiem czy to obejrzę, ale miłość do LJK chyba zwycięży!! Zrobię to dla niego!!! :wink: :wink: :twisted:
No nie nie mogę przeżyć!!!! :confuse: :no: :ashamed: :bejsbol:
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 29 paź 2009

Pojawił się plakat do Hero:

Obrazek
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 29 paź 2009

Ha ha ha
Trochę jak jakiś troll na nim wygląda.... :wink: :wink: :wink:
Ale tam pisali,że tym zdjęciem ujawnia swą drugą ,taką bardziej komiczna naturę.... :wink: :wink:
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 04 lis 2009

http://www.dramabeans.com/2009/11/yoon- ... more-11858

Uf co za ulga, że tamtej pani podziękowali :jump: :clap: :victory: :dance: :clap:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 04 lis 2009

Lulu, zabiłaś mnie xDDDDD

Swoją drogą naprawdę bohaterska ta drama skoro nie poddają się i już znaleźli nową bohaterkę xP Ciekawa jestem co z tego wyniknie bo... właściwie ten preview mnie nie zachęcił o.0
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 04 lis 2009

Maura wszystko, co jest bez "krowich oczu" jest lepsze i tego się
:D:D:D trzymam :P

Wróć do „K-drama”