[2008] Why did you come to my house

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 16 kwie 2009

hahah bo pizmak wie co sie powinno ogladac:0 teraz mnie fani /fanki BBf zlinczuja, ale prawda jest taka ,ze wyczekiwalam tej dramy intensywniej, a ze pojawialy sie w podobnym czasie, to ogladalam najpierw wdctmh a potem bbf i uwazam to za sluszne:)

Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 16 kwie 2009

A ja nie umiem się zabrać...
Oglądam pierwszy epizod 3 raz. Owszem jest bardzo fajnie i Kim Ji Hoon jest miodzio - ale nie umiem się skupić na wiecej niż 5 sekund :)
(Moze dlatego że oglądam jeszcze 3 inne dramy i zaczynam sie w nie wkręcać ^^ no i Atashinchi no Danshi kusi, oj kusi)
Nie wiem co mam zrobić ;) Bo jak juz sie wciągnę to chyba będe musiała zrezygnowac ze snu ;)
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Ato_mek » 16 kwie 2009

mam tak samo masakra sciagam około 4/5 dram a jeszcze tyle jest w mojej poczekalni a jeszcze dochodzi to ze nie lubie ogladac w necie wole miec wszystko ladnie i pieknie zachowane na moim dysku
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 18 kwie 2009

Kre jest ale nie ma d niego napisów...ot co i jak tu pojac tresc - ale nigdy tak nie bylo na mysiej stronce jak juz cos wychodzilo to z napisami od razu...Wiecie co sie dzieje moze?
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 18 kwie 2009

No ta dziewoja co tłumaczy pisze na swoim kanale yt, że jest bardzo zajęta i ma many many problems i prosi o cierpliwość :)

Poza tym zuplowadowała suby do 16 :) W ogóle to sympatyczna osóbka jest :)
http://www.youtube.com/user/akinaz89
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 18 kwie 2009

Piżmak musisz wchodzić przez youtube^^
bo ta dziewczyna zrobiła softsuby^^ - będę czekać na następny odcinek...

O 16 odcinku:
Popłakałem się!! Na dramie!! Druga drama, na której płaczę... (1sza "Who are you?") .... Jaka ta scena z mamą była smutna:((((((( - ale mnie zawsze relacje matka/ojciec-dziecko wzruszały... np. na Sad Movie to najsmutniejszym dla mnie wątkiem była mama^^
Na 100% będzie to jedna z moich ulubionych dram....
I jakie zakończenie o.O

SPOILERY:
Trochę dziwne, że Gi-dong podjął taką decyzję.... Pewnie skończy się to wszystko dobrze, ale wciąż ta scena wywołała u mnie duże emocje... o.O Biedny brat nie wie o co chodzi !

Bok-hee na początku było mi jej żal, ale to samolubna świnia i niech spada na szczaw... Niech ona pobawi się w Superman'a zamiast Gi-dong'a !!
Zresztą ona tak dobrze rozumie się z tym Kang-jae... Niech zostaną parą! Wtedy będzie święty spokój!!!

Wiedziałem, że ta drama będzie później tak przeraźliwie smutna!! No ale cóż, za późno... wkręciłem się na dobre...
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 18 kwie 2009

własnie się zorientowałam, że trzeba kliknąć i załączyc sobie napisy, więc popatrzę na moją dramę ulubieńsza za godzinę jak pójdą goście - wiedzieli kiedy przyjść nie ma co:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 22 kwie 2009

ejj :D:D:D

http://bimbibap.com/2009/04/why-did-you ... subtitles/

Suby ^^ Wprawdzie engrishowe i pewnie zripowane z UeSAńskiego DVD, ale zawsze ^^
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 23 kwie 2009

MAURA! *_*
uwielbiam ciebie normalnie :)
ahhh już sciągam odcineczki z veoh'a^^
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 23 kwie 2009

Jestem po 17 odcinku...

Niby SPOILER:
w końcu bliżej do happy-end'u niż do smutnego zakończenia^^ ściągam kolejny odcineczek...

Napisy nie są takie złe... błędy są, ale spodziewałem się czegoś gorszego. Najlepiej przetłumaczone są imiona^^ HAHA
Bok-hee=Foxi ^^
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 24 kwie 2009

kurczaki ja jak na mysiej nie zobaczę to juz w ogóle umarł w butach. patrzyłam na stronke Akiny, ale wrzuciła jedynie 17 part pierwszy i part trzeci - a reszty nie widze. Z Veoh to dla mnie czarna magia - widze tam tylko pieciominutowe zapowiedzi...
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 24 kwie 2009

musisz się zalogować, potem pobrać ichny program... następnie na dole pod filmem jest przycisk DOWNLOAD VIDEO^^ Zrób to... Potem w programie, kiedy już pliczek się ściągnie klikasz na niego prawym przyciskiem myszy i odnajdujesz hasło:
- find on my PC^^
Potem ściągasz napisy ze strony, którą podała Maura... no i cieszysz się oglądaniem:)
- co do napisów... w odcinku 18 były masakryczne^^ Ale wszystko da się zrozumieć....
- wciąz nie mogę ze śmiechu, kiedy Bok-hee to Fuxi :P
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 24 kwie 2009

- co do napisów... w odcinku 18 były masakryczne^^ Ale wszystko da się zrozumieć....
No to już się boję - a miałam zamiar obejrzeć...
Po napisach do Merry and Deagu Attack and Defense Battle miałam serdecznie dość i popsuły mi zupełnie całą zabawę...
Ale naprawde mam ochote na tą dramę... bo stwierdziałam ze to calkiem przyjemne ogladać 3 dramy naraz z Kim Ji Hoonem ^^
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 24 kwie 2009

do 17 odcinka są napisy na yt^^
link został już gdzieś tutaj podany... a jak nie znajdziesz to zostaje mysoju^^
- napisy nie są takie złe, ale mówiąc prawdę... gdybym musiał całą dramę oglądać z nimi... to chyba bym nie wytrzymal ;p
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 25 kwie 2009

a tak z ciekawości Mootylu ile na veohie jestjuz odcinków do ściągniecią - jak bardzo wyprzedza tamta strona inne strony?
ODPOWIEDZ