[2008] Why did you come to my house

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 16 kwie 2009

hahah bo pizmak wie co sie powinno ogladac:0 teraz mnie fani /fanki BBf zlinczuja, ale prawda jest taka ,ze wyczekiwalam tej dramy intensywniej, a ze pojawialy sie w podobnym czasie, to ogladalam najpierw wdctmh a potem bbf i uwazam to za sluszne:)

Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 16 kwie 2009

A ja nie umiem się zabrać...
Oglądam pierwszy epizod 3 raz. Owszem jest bardzo fajnie i Kim Ji Hoon jest miodzio - ale nie umiem się skupić na wiecej niż 5 sekund :)
(Moze dlatego że oglądam jeszcze 3 inne dramy i zaczynam sie w nie wkręcać ^^ no i Atashinchi no Danshi kusi, oj kusi)
Nie wiem co mam zrobić ;) Bo jak juz sie wciągnę to chyba będe musiała zrezygnowac ze snu ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 16 kwie 2009

mam tak samo masakra sciagam około 4/5 dram a jeszcze tyle jest w mojej poczekalni a jeszcze dochodzi to ze nie lubie ogladac w necie wole miec wszystko ladnie i pieknie zachowane na moim dysku
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 18 kwie 2009

Kre jest ale nie ma d niego napisów...ot co i jak tu pojac tresc - ale nigdy tak nie bylo na mysiej stronce jak juz cos wychodzilo to z napisami od razu...Wiecie co sie dzieje moze?
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 18 kwie 2009

No ta dziewoja co tłumaczy pisze na swoim kanale yt, że jest bardzo zajęta i ma many many problems i prosi o cierpliwość :)

Poza tym zuplowadowała suby do 16 :) W ogóle to sympatyczna osóbka jest :)
http://www.youtube.com/user/akinaz89
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 18 kwie 2009

Piżmak musisz wchodzić przez youtube^^
bo ta dziewczyna zrobiła softsuby^^ - będę czekać na następny odcinek...

O 16 odcinku:
Popłakałem się!! Na dramie!! Druga drama, na której płaczę... (1sza "Who are you?") .... Jaka ta scena z mamą była smutna:((((((( - ale mnie zawsze relacje matka/ojciec-dziecko wzruszały... np. na Sad Movie to najsmutniejszym dla mnie wątkiem była mama^^
Na 100% będzie to jedna z moich ulubionych dram....
I jakie zakończenie o.O

SPOILERY:
Trochę dziwne, że Gi-dong podjął taką decyzję.... Pewnie skończy się to wszystko dobrze, ale wciąż ta scena wywołała u mnie duże emocje... o.O Biedny brat nie wie o co chodzi !

Bok-hee na początku było mi jej żal, ale to samolubna świnia i niech spada na szczaw... Niech ona pobawi się w Superman'a zamiast Gi-dong'a !!
Zresztą ona tak dobrze rozumie się z tym Kang-jae... Niech zostaną parą! Wtedy będzie święty spokój!!!

Wiedziałem, że ta drama będzie później tak przeraźliwie smutna!! No ale cóż, za późno... wkręciłem się na dobre...
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 18 kwie 2009

własnie się zorientowałam, że trzeba kliknąć i załączyc sobie napisy, więc popatrzę na moją dramę ulubieńsza za godzinę jak pójdą goście - wiedzieli kiedy przyjść nie ma co:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 22 kwie 2009

ejj :D:D:D

http://bimbibap.com/2009/04/why-did-you ... subtitles/

Suby ^^ Wprawdzie engrishowe i pewnie zripowane z UeSAńskiego DVD, ale zawsze ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 23 kwie 2009

MAURA! *_*
uwielbiam ciebie normalnie :)
ahhh już sciągam odcineczki z veoh'a^^
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 23 kwie 2009

Jestem po 17 odcinku...

Niby SPOILER:
w końcu bliżej do happy-end'u niż do smutnego zakończenia^^ ściągam kolejny odcineczek...

Napisy nie są takie złe... błędy są, ale spodziewałem się czegoś gorszego. Najlepiej przetłumaczone są imiona^^ HAHA
Bok-hee=Foxi ^^
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 24 kwie 2009

kurczaki ja jak na mysiej nie zobaczę to juz w ogóle umarł w butach. patrzyłam na stronke Akiny, ale wrzuciła jedynie 17 part pierwszy i part trzeci - a reszty nie widze. Z Veoh to dla mnie czarna magia - widze tam tylko pieciominutowe zapowiedzi...
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 24 kwie 2009

musisz się zalogować, potem pobrać ichny program... następnie na dole pod filmem jest przycisk DOWNLOAD VIDEO^^ Zrób to... Potem w programie, kiedy już pliczek się ściągnie klikasz na niego prawym przyciskiem myszy i odnajdujesz hasło:
- find on my PC^^
Potem ściągasz napisy ze strony, którą podała Maura... no i cieszysz się oglądaniem:)
- co do napisów... w odcinku 18 były masakryczne^^ Ale wszystko da się zrozumieć....
- wciąz nie mogę ze śmiechu, kiedy Bok-hee to Fuxi :P
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 24 kwie 2009

- co do napisów... w odcinku 18 były masakryczne^^ Ale wszystko da się zrozumieć....

No to już się boję - a miałam zamiar obejrzeć...
Po napisach do Merry and Deagu Attack and Defense Battle miałam serdecznie dość i popsuły mi zupełnie całą zabawę...
Ale naprawde mam ochote na tą dramę... bo stwierdziałam ze to calkiem przyjemne ogladać 3 dramy naraz z Kim Ji Hoonem ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 24 kwie 2009

do 17 odcinka są napisy na yt^^
link został już gdzieś tutaj podany... a jak nie znajdziesz to zostaje mysoju^^
- napisy nie są takie złe, ale mówiąc prawdę... gdybym musiał całą dramę oglądać z nimi... to chyba bym nie wytrzymal ;p
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 kwie 2009

a tak z ciekawości Mootylu ile na veohie jestjuz odcinków do ściągniecią - jak bardzo wyprzedza tamta strona inne strony?

Wróć do „K-drama”