[2005] My Name is Kim Sam Soon

seriale z Korei
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

[2005] My Name is Kim Sam Soon

Postautor: allia » 03 sty 2006

My name is Kim Sam Soon / 내이름은 김삼순

Obrazek

Rodzaj: komedia romantyczna
Stacja i czas emisji: MBC, 2005-Jun-01 to 2005-Jul-21
Liczba odcinków: 16

OBSADA:
ObrazekObrazekObrazek
Kim Sun Ah jako Kim Sam-soon
Hyun Bin jako Hyun Jin-heon
Jung Ryeo-Won jako Yoo Hee-jin
Daniel Henney jako Dr. Henry Kim

OPIS
Serial opowiada nam historię Kim Sam-soon - dość "puszystej" dziewczyny, której specjalnością jest przygotowywanie wspaniałych ciast i innych tym podobnych wypieków. Kim Sam-Soon sztuki przyrządzania tych specjałów nauczyła się podczas pobytu we Francji, dlatego kiedy zostaje porzucona przez narzeczonego i desperacko poszukuje pracy z łatwością znajduje zatrudnienie w restauracji należącej do pewnego przystojnego i bogatego młodzieńca.

Przystojny młodzieniec o imieniu Hyun Jin-heon również jest po tzw. "przejściach" dzięki czemu główni bohaterowie zbliżają się do siebie...

-----
Sięgnęłam po My name is Kim Sam Soon, gdyż wiele osób twierdziło, że jest to świetna komedia (romantyczna). No i nie zawiodłam się.
serial nie jest może jakimś odkryciem.. ot, kolejna historia Kopciuszka opowiedziana w nieco inny sposób.. całość jest jednak dość humorystyczna i potrafi wciągnąć. A co najważniejsze, idealnie nadaje się na tę dżdżystą porę roku…

Oglądalność ostatniego odcinka dramy wyniosła 50% (Seoul - 53%)

Awatar użytkownika
kinoji
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: kinoji » 03 sty 2006

ja troche offtopem polece ;p
zobaczyłem kiedys jakis screen z tej dramy i jedno moja uwage zwróciło - głowna bohaterka trzyma w ręcach Moogla, a przynajmniej tak ten pluszak wyglada... no chyba ze to jakas swinia ;p
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 03 sty 2006

to to co ona trzyma na plakacie? to jest definitywnie świnia :lol: można obserwować jej losy w serialu :)
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 10 sty 2006

tutaj klip-reklamówka z dramy.. polecam tym, którzy zastanawiają się nad obejrzeniem :D
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 11 sty 2006

widzialam dzis ep 1 i aaaaaaaach te sceny prysznicowe w kdramach :lol:
a tak na powaznie to zapowiada sie bardzo sympatycznie, chociaz historia dosyc klasyczna
i kurcze nie wiem czemu, ale caly czas wydawalo mi sie, ze to Hyun Bin jest Kim Sam Soon haha a tu takie zaskoczenie :P jednak te koreanskie imiona to mi nic nie mowia..poza kilkoma popularnymi :wink:
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 11 sty 2006

ja też mam problemy z koreańskimi imionami :lol:
nigdy nie wiem czy to facet czy kobita.. nie wspominając już o tym, że nijak nie jestem w stanie ich zapamiętać :lol:
no w każdym razie.. Kim Sam Soon to bardzo przyjemna drama..
nic odkrywczego jeśli chodzi o scenariusz ale całość jest miła, łatwa i przyjemna
i bardzo fajnie się ją ogląda
Awatar użytkownika
Chuck Norris
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Chuck Norris » 06 lut 2006

Tez jestem po pierwszym odcinku. Narazie jest bardzo sympatycznie :wink:
Mam tylko nadzieje ze reszta odcinkow bedzie rowniez ciekawa - bez zadnego sztucznego przedluzania.
In the eyes of a ranger,
The unsuspecting stranger,
Had better know the truth of wrong from right....
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 06 lut 2006

Chuck Norris pisze:Tez jestem po pierwszym odcinku. Narazie jest bardzo sympatycznie :wink:
Mam tylko nadzieje ze reszta odcinkow bedzie rowniez ciekawa - bez zadnego sztucznego przedluzania.

ja żadnego przedużania nie zauważyłam - a jestem na tym punkcie wyczulona, więc powinno Ci się spodobać :D
Awatar użytkownika
Chuck Norris
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Chuck Norris » 09 lut 2006

Jestem juz po 8 odcinku i mialas racje Allia, poki co sie nie rozczarowalem :wink: Bardzo przyjemnie sie oglada.
Muzyka rowniez daje rade.
Zreszta spiewa jeden z moich ulubionych zespolow koreanskich - Clazziquai Project.
In the eyes of a ranger,
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 18 lut 2006

Ja też widziałam pierwszy ep. Nie wciągnęło mnie tak, ja zapowiadała mi Allia, ale rzeczywiście jest sympatyczne. Myślę, że warto kontynuować... szkoda tylko, że nie bardzo mam możliwość T_T. Obejrzę te pare epów, które zmieszczę na dysku (biedny ten mój dysk- zawsze zapełniny po brzegi^^) i wywiozę do Krakowa, a reszta... bliżej nie oktreślona przyszłosć.

Ci koreańscy aktorzy wydają mi się tacy jacyś mało piękni -_-'
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 18 lut 2006

Eliza pisze:Ci koreańscy aktorzy wydają mi się tacy jacyś mało piękni -_-'

mi to akurat na rękę bo facet ma być "przystojny" a nie "piękny" :lol:
ja tam akurat wolę Koreańczyków właśnie dlatego, że są przystojni, nie wyglądają jak dziewczynki i większość z nich ma wzrost powyżej 175cm a (nawet powyżej 180cm) :wink:
Awatar użytkownika
Chuck Norris
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Chuck Norris » 18 lut 2006

allia pisze:mi to akurat na rękę bo facet ma być "przystojny" a nie "piękny" :lol:
ja tam akurat wolę Koreańczyków właśnie dlatego, że są przystojni, nie wyglądają jak dziewczynki i większość z nich ma wzrost powyżej 175cm a (nawet powyżej 180cm) :wink:

Taka moda w Japonii chyba jest, ze tym bardziej facet przypomina kobiete tym jest uwazany za bardziej atrakcyjniejszego.
Nawet niektorzy "przerobili" sie zeby barziej przypominac kobiete :lol:
Ba! nawet uzywaja make upy i inne "babskie" stuffy:)
A to co Allia powiedziala to potwierdzam. Koreanczycy sa bardziej rosli od Japonczykow. Troche dziwne jak dla mnie bo klimat maja podobny jak nie identyczny. Pewnie to przez inne odzywianie ?!
A wracajac do tematu serialu to skonczylem ogladac i mnie nie zawiodl. Chociaz jak zwykle akcja siada przy 2 ostatnich odcinkach (przywyklem juz powoli do tego :? )
Dla mnie nadal no.1 jest birght girl success wiec jak ktos nie widzial to polecam :wink:
In the eyes of a ranger,
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 04 mar 2006

powiem wam ze zaczelysmy z sis ogladac ta drame ^^ i bardzo mnie zaciekawila szczegolnie postac ktora gra Hyun Bin ^^
mam nadzieje ze jednak on i Kim Sam Soon beda razem ^__^
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 05 mar 2006

kurcze Hyun Bin jest slodki ^___^ ciesze sie ze obejzalam ta drame :D
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 05 mar 2006

Shina pisze:kurcze Hyun Bin jest slodki ^___^ ciesze sie ze obejzalam ta drame :D

to się zabieraj teraz za ireland :wink:

Wróć do „K-drama”