[2005] My Name is Kim Sam Soon

seriale z Korei
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 18 wrz 2006

ojoj how sweet :) ale to był niezły motyw. w ogóle to cudowna drama i nic dziwnego, że miała jedną z największych oglądalności :)

[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 27 wrz 2006

A jestem już na 14 odcinku jak matka Sam Soon spiła San shika :P HIhihi ale odjazd :P Chociaż drażni mnie ot ze wiem , że gdyby ją inaczej ubrac to by wyglądała naprawde świetnie a nie wtych zalużnych pasiastych koszulkach....... Fajne tez jest to ze w wiekszosc dram jest najpierw komedia a pozniej juz malo smeichu a tu na odwrot czym dalej tym smieszniej :P

Kilka godzin później ....
Obejrzałam całość.. tak naprawdę mi się podobała.. była taka naturalna a czego np brakowało w Full hose ten pocałunek przedszkolny.... a tu nawet akcjia zróbmy sobie dziecko, przy której popłakałam się ze śmiechu albo jak poszedł na poszukiwanie sprzętu i mu kobieta w tym czasie usnęła :P Facet za mało się widać starał.. To co jeszcze przykuło moją uwagę a czego nie ma w innych dotej pory iobejrzanych dramachj to rozwój tego uczucia b np w my girl to cały zwrot akcji jest w przedostanim odcinku, kiedy to bohater dostaje olśnienia na temat swojej bohaterki.. atu ładnie i naturalnie przedstawiony rozwój uczucia.. bez tak strasznie dramatycznych zwrotów akcji, a przynajmniej ich zbytniego nagromadzenia, jak np w My girl chociaz tamtą dramę ciut bardziej polubiłam.. ale ta też jest świetna :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 27 wrz 2006

miałam takie same odczucia jak Ty :) ale na szczęście znajdzie się jeszcze kilka w miarę "naturalnych" dram tzn. chodzi mi o pocałunki i rozwój uczuć :P oglądnij np. "Goong" (tam dopiero jest pocałunek hihi ;))
[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 27 wrz 2006

Popieram, popieram... te sceny tez mnie rozbroily (scene ze "sprzetem" jak to czerteziki napisala ogladalam chyba z 5 razy conajmniej... tak amo jak scene pierwszego pocalunku xP).

Ayako... ten pocalunek w goongu to w ogole wybitny byl hehehe... kocham takie :P

PS. czerteziki, staraj sie ukrywac spojlery... w koncu nie chcemy niektorym psuc zabawy xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 15 cze 2007

Zostały mi 4 epsy do końca. :D 8my i 9ty nieco mnie męczyły, ale potem znów zrobiło się fajnie. Ciekaw jestem, czy będzie jakaś niespodzianka na koniec i nie chcę sobie tego psuć, więc poczytam sobie wasze posty dopiero, kiedy skończę całość. :D
火色い烏は新世界の神だ! ~ [url=http://www.last.fm/user/aoikarasu/]aoikarasu.last.fm[/url]
Awatar użytkownika
raistlin86
Co to jest dorama? o_O

Postautor: raistlin86 » 15 cze 2007

Ja jak zacząłem oglądać tą dramę świeżo po 'Dal Ja's Spring' to taka średnia mi się wydała. Może jak niedługo zacznę dalej oglądać już po dłuższej przerwie to będzie lepiej ;)
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 16 cze 2007

jak dla mnie to jedna z najlepszych dram.. w niewielu dramach widziałam tak nieźle dobranych bohaterów
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 16 cze 2007

Ciekaw jestem, czy będzie jakaś niespodzianka na koniec i nie chcę sobie tego psuć,

Czy niespodziadnka to nie pamietam więc nawet jakbym chciała Ci popsuć to nie umiem ale... z tego co pamiętam śmiesznie było xP

jak dla mnie to jedna z najlepszych dram.. w niewielu dramach widziałam tak nieźle dobranych bohaterów

To fakt, i do tego końcówka na poziomie przez którą, tak jak to często bywa, wyjątkowo nie miałam ochoty skakać przez okno xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 16 cze 2007

Devi pisze:
allia pisze:jak dla mnie to jedna z najlepszych dram.. w niewielu dramach widziałam tak nieźle dobranych bohaterów

To fakt, i do tego końcówka na poziomie przez którą, tak jak to często bywa, wyjątkowo nie miałam ochoty skakać przez okno xP

dokładnie... drama ma naprawdę niezłe zakończenie - a wiemy że sporo dobrych dram miało fatalne zakończenia, które psuły wszystko :P

a kim sam soon ma parę niezapomnianych scen :) np ta z papierem toaletowym :lol: do dzis się śmieję jak sobie ją przypomnę :D
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 17 cze 2007

Oj tak papier taletowy wymiękał...
Typ... A.. Typ B
Później te teksty przy stole :P buhahhah

Albo wogole .... ta scena przy pianinie... Genialna gra ... obojga aktorow.. aktorka popisala sie rowniez w S diary.... jak ni ema opisu to chyba zorbie opisik do filmu :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 18 cze 2007

Skończyłem. :D Choć w sumie wszystko było przewidywalne, to i tak mi się podobało. :D

Spoiler! w ogóle to nieźle smieszył mnie w tej dramie dziwny układ między siostrą Sam Soon i szefem kuchni Bon Apetit. Co za kwas, hehe. XD Do tego te prosiaki przewijające się przez całą dramę. XD Fajnie też, że Mi Joo zaczęła w końcu mówić, choć ten sen był taki trochę głupawym rozwiązaniem IMO.
A ogólnie stwierdzam, że gra aktorska była świetna. Polecam. :D
火色い烏は新世界の神だ! ~ [url=http://www.last.fm/user/aoikarasu/]aoikarasu.last.fm[/url]
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Postautor: justyna2104 » 02 lip 2007

skończyłam oglądać parę dni temu i muszę powiedzieć, że już dawno żadna drama nie potrafiła dotrzeć do mnie tyloma pozytywnymi emocjami...teraz już rozumiem dlaczego wszyscy ją tak zachwalali...nawet nie chodzi boskiego Hyun Bina, po prostu jest w niej tak wiele mądrych myśli, na dodatek wyjątkowo trafnych, takich naprawdę życiowo...Oglądanie tej dramy to była tylko o wyłącznie czysta przyjemność...Fajnie jest czasami obejrzeć coś co zmienia twoje postrzeganie niektórych spraw.
Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Postautor: makella » 11 lip 2007

Jej! normalnie kocham ten serial! jest wspanialy przecudny i bije wszystkie inne na glowe 100 razy! (nawet FH!) tylko...nie zdazylam przed wyjazdem obejrzec ostatniej czesci... :sweat1: :puppy: :sniff: :bejsbol:
Archeolog to wymarzony mąż: im kobieta starsza tym bardziej się nią interesuje :P
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 12 sie 2007

Wczoraj skończyłam ją oglądać. Jednak najważniejsze jest w tym to, że oglądałam ją z kimś kto jeszcze parę miesięcy temu powiedział mi "Ta Korea Cię zgubi" (nie wnikać), a mianowicie to byłby mój tata. ^_^ Także do tego serialu mam bardzo pozytywne nastawienie, strasznie go lubię. Uwielbiam Hyun Bina! Główna bohaterka czasami mnie denerwowała, ale naprawdę była sympatyczna. I jeszcze jeden plusik - w głównej roli żeńskiej nie było szkielecika jak zwykle. :)
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Postautor: makella » 21 sie 2007

Zatem...
jakis czas temu obejrzałam do końca tą dramę i powtórze się z pełną świadomością:

Serial jest rewelacyjny i o dziwo (jak na mnie) to nie przypominam sobie, żadnych minusów tylko same plusy ;)...nie no juz mam!:P ten Amerykaniec wnerwiał mnie na maksa :/ nawet bardziej od tej "niedobrej" przyjaciółki, która w sumie z definicji ma być niedobra i nielubiana...

Serial dla wszystkich, no może z wyjątkiem wczesnych nastolatek ze względu na wiek postaci (trochę inne problemy...) 10/10!
Archeolog to wymarzony mąż: im kobieta starsza tym bardziej się nią interesuje :P

Wróć do „K-drama”