[2009] Romance Zero

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 05 maja 2009

oh, a ja dzis sprawdzalam czy nie ma haha. No ale chyba hardow jeszcze brak... bo nie widzialam linkow na stronce u nich O.o A czekam na hardy, nie chce na yt ;x Już tyle czekalam to mnie nie zbawi xP

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 05 maja 2009

już są^^ <- wg. tego co na yt jest napisane
(bardzo dobra jakość na yt - jakby miało się pliczek na komputereze)

Co do odcinka:
Trochę z początku byłem zawiedziony, że klimat dramy się zmienił, ale z biegiem odcinka w sumie uważam... że bardzo ładne rozwiązanie to było, a przecież w kolejnych odcinkach będą inni ludzie inne sprawy więc raz będzie smutno, raz zabawnie, raz dziwnie itd. ^^

[spoiler2]Dziwne to było: ślub po śmierci^^ No ale dobra... czego to Koreańczycy nie wymyślą^^[/spoiler2]
Uwielbiam tą zwariowaną trójkę, a ahjummę najbardziej. Aktorka jest świetna... niby nic śmiesznego nie mówi i robi, a wciąż wywołuje uśmiech na mej twarzy^^

Czekam na kolejny odcinek, po preview'ie spodziewam się niezłej zabawy^^
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 05 maja 2009

offtop
czego Koreańczycy nie wymyślą^^

To nie istnieje XD

<kwas> xPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 05 maja 2009

wiem, że nie^^ dlatego mówię: czego to oni nie wymyślą :)
z początku bałem się tego wątku, ale koniec odcinka pokazał mi, że nie miałem czego ;pp
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 05 maja 2009

już są^^ <- wg. tego co na yt jest napisane

Wiem, czytalam, i wlasnie dlatego poszlam sprawdzic... ale niestety nie widzę tam nigdzie ;x

Aktorka jest świetna... niby nic śmiesznego nie mówi i robi, a wciąż wywołuje uśmiech na mej twarzy^^

Taki już jej urok xPPP
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 17 maja 2009

Obejrzałem sobie odcinek 3 no i zapowiadała się zwariowana-nienormalna drama, która będzie cię rozbawiać do łez... a tutaj okazało się, że to kolejny "dramowy" produkt...
nie jest źle... w sumie idę oglądać dalej... no ale mogło być lepiej^^
Awatar użytkownika
amigone
Co to jest dorama? o_O

Postautor: amigone » 01 cze 2009

czy dobrze kojarzę, że ten Jay który jest wpisany w obsadzie to wokalista zespołu TRAX?
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 01 cze 2009

Tak, animgone, ten sam Jay xP
Obrazek
Awatar użytkownika
amigone
Co to jest dorama? o_O

Postautor: amigone » 02 cze 2009

no to będę miała co oglądać :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 10 sie 2009

A ja mam pytanie... obejrzał już ktoś może tą dramę?
Bo ja przyznam, ze zrobili mnie na szaro. Czekałam grzecznie aż rzfansub zrobi hardy... czekałam... czekałam... aż dziś coś mnie tknęło żeby sobie zobaczyć (po raz kolejny) na ich stronę czy tych napisów nie ma bo to trochę czasu już minęło... no i... ofc nie było ;x No to wchodzę na Aja-Aja bo jestem totalnie 'out' i nie wiem już czy skończyła się emisja tego, czy nie... a tam... patrzę i okazało się, że napisy już są do całej serii. Tyle, że zrobione przez kogoś innego. No i co zrobić. Mogłam zainteresować się wcześniej... ale tak to jest, jak człowiek postanawia nie być nadgorliwy i spokojnie poczekać xPPP
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 10 sie 2009

Devi pisze:No i co zrobić. Mogłam zainteresować się wcześniej... ale tak to jest, jak człowiek postanawia nie być nadgorliwy i spokojnie poczekać xPPP

te napisy pojawiły się dopiero parę dni temu,sam dopiero teraz ściągam tą dramę do obejrzenia ,tylko dziwna jak na koreańskie dramy jest długość odcinków - niecałe 50 minut ,średnio 45-48
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 10 sie 2009

bo to leciało na MBC-Drama... a nie na normalnym MBC^^
i ogólnie drama jest całkiem inna od wszystkich i raczej skupia się na wątkach osób przychodzących do ich biura niż na samych, głównych bohaterach...

ja jakoś po 4tym odcinku się poddałem.. ;pp
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 12 sie 2009

ja jakoś po 4tym odcinku się poddałem.. ;pp

A ja wam powiem, że właśnie skończyłam 8 ep i mogę stwierdzić, ze się wkręciłam xP
Miałam w sumie chwile zwątpienia podczas oglądania ale skończyło się to w pewnym momencie. Niestety nie powiem wam kiedy bo oglądałam ciurkiem to jakoś tak nie zarejestrowałam od którego odcinka się wciągnęłam xP

Drama generalnie opiera się na klientach... każda sprawa ma 2 epy bądź 1... ale mimo wszystko później rozwija się też wątek lidera naszej grupki przegranych i chyba właśnie to było to, co mnie wkręciło.
Poza tym, niektóre sprawy naprawdę mnie rozczulały, rozśmieszały. Dobry był wątek gangstera z 7 czy 6 epa (bo nei pamiętam czy on miał 2 czy 1 ep xP). Zaskoczyli mnie tam, bo nie spodziewałam się po dramie pewnego wątki jaki się tam pojawił xP
Do tego wątek z 8 epa również zyskał moją sympatię bo mieliśmy tu dramową historię w jednym epizodzie (nadziany badboy vs. nauczycielka ze wsi xP). Urocze było jak dla mnie ;x

Ponad tym wszystkim pojawiła się moja sympatia do głównego bohatera. Serio... nie wiem czemu, ale polubiłam tego aktora... a postać jaką gra również zyskała moją sympatię xP

No nic, czas na epizod nr 9 xP
(albo i nie, bo własnie zostałam brutalnie zmuszona do ruszenia się z domu za 30 min ;x )

Wróć do „K-drama”