[2009] City Hall

seriale z Korei
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

[2009] City Hall

Postautor: madziorekk » 02 kwie 2009

City Hall
Obrazek
Plakaty alternatywne:
[spoiler2]Obrazek

Tytuł: 시티홀 / City Hall
Rodzaj: Romans
Ilość odcinków: 20
Stacja: SBS
Czas emisji: 29.04.2009 do lipca 2009
Data emisji: środa i czwartek, godz. 21:55
Oficjalna strona: http://tv.sbs.co.kr/cityhall/
Grupa subująca: B.O.N. Funsubs
Trailer

Obsada:
* Cha Seung Won jako Jo Gook
* Kim Sun Ah jako Shin Mi Rae
* Choo Sang Mi jako Min Joo Hwa
* Lee Hyung Chul jako Na Jung Do

Oglądanie w internecie:
Viikii
MySoju

Opis:
Shin Mi Rae (Kim Sun Ah) jest urzędnikiem państwowym najniższej rangi. Zaczyna pracę jako sekretarka w samorządzie lokalnym. Natomiast Jo Gook (Cha Seung Won) jest młodym elitarnym urzędnikiem państwowym, którego marzeniem jest zostać prezydentem Korei Południowej. Niestety zanim to się stanie zostaje 'zesłany' na prowincję by zrobić porządek w pewnym ratuszu...

credit: soompi & wiki
------------------------------------------
Edit by Volli (26.04.11)

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 02 kwie 2009

Ten głowny aktor fajnie wygląda z bródką i rozczochranymi włosami na głównym zdjęciu.

Kim Sun Ah... właściwie to mnie rozczarowała po swojej ostatniej dramie. Tyle wyczekiwałam na napisy, a kiedy wreszcie były okazało się, że serial to klapa i nic szczególnego tam się nie wydarzyło...

Ale...
Jego marzeniem jest zostać prezydentem Korei Południowej, po tym jak zda wszystkie egzaminy z prawa i ze służby cywilnej.

Takiego motywu chyba jeszcze nie było :D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 02 kwie 2009

Może być ciekawie, jeśli chodzi o ostatnia drame Kim Sun Ah mam pierwszy odcinek tej dramy ale jakos mnie nie ciagnie do obejrzenia jej. Przydała by się dobra drama z udziałem tej aktoreczki gdyż w kim sam soon była świetna.
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 16 kwie 2009

Wyszedł już trailer do tej dramy i nawet ciekawy ;) Lubię Kim Sun Ah i modlę się oto, aby było to ciekawsze niż When It's At Night... niestety grupą subującą jest B.O.N. Fansub :/
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 16 kwie 2009

o masz o.0 No to powodzenia :oooo
Oni jeszcze zeszłorocznych projektów nie skończyli i nie wiem po co zabierają się za nowe.

A trailer hmm zapowiada się komediowo ^^

A czy ten drugi koleś to nie jest ten co grał złego managera On Seung Ah w On Air? ^.^
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 16 kwie 2009

to widzę, że kolejna drama (już 3) do obejrzenia się szykuje...
B.O.N ?! o.O! T.T!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przecież u nich na napisy czeka się 2 miesiące -_- Oni nawet nie skończyli "When it's at night" ;/// ( a to już prawie rok)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 16 kwie 2009

dwa miesiące to jak bardzo się sprężą :) Ale muszę przyznać, że napisy są bardzo dobrej jakości.
Obrazek
Awatar użytkownika
amigone
Co to jest dorama? o_O

Postautor: amigone » 16 kwie 2009

chyba wolałabym lekko gorszą jakośc niż wciąż czekać na ostatni ep when it's at night :/
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 16 kwie 2009

zgadzam sie z amigone eh a moze cos sie stanie i zaczna wychodzic szybciej hehe nadzieja matka głupich
Awatar użytkownika
amigone
Co to jest dorama? o_O

Postautor: amigone » 17 kwie 2009

nadzieja matka głupich

tego się obawiam....
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 14 maja 2009

City Hall... Urząd Miasta tak? A mi się wydaje, że conajmniej wariatkowo XD

Niczego wielkiego się nie spodziwałam no bo w sumie pierwsza połowa to takie nic, nuda i w ogóle chce się wyłączyć, ale potem... nie mogłam przestać się śmiać. I tak doprowadziło mnie to do drugiego odcinka i było jeszcze gorzej. Skończyłam 15 minut temu, a nadal twarz boli mnie od śmiechu, a siostra już zdążyła nakrzyczeć, że wydzieram się na cały dom i Slingshota jej w spokoju nie daję oglądać. xPPP

No więc... tak, podoba mi się ta drama :D Z całym bagażem jej absurdalności i takie prostego, momentami prostackiego humoru doprowadziła mnie do łez. Fajooowa, so far^^ Na początku myślałam by porównać ją do Zero Romance, ale City Hall wydaje mi się tak ze dwa nieba lepsze. No, ale nie wiem, dopiero początek ^^

Kim Sun Ah... hah ja myślałam, że po 'When it's at night' została stracona w moich oczach i już nigdy więcej się w nich nie odbuduje. A tu?? kkkk :D Jej bohaterka to wariatka ^^ Retarded jak to powiedział pan główny bohater. I ja w sumie się z tym zgadzam. xP Ale pani Kim jest w tej roli tak przekonująca, że nie da rady zachować powagi. Momentami przypomina mi Bridget Jones, jak pamiętamy, totalną lunatyczkę.xP W ogóle oni wszyscy tam szaleni. Pan główny bohater i te jeo docinki. hahha już nie wiem kiedy zachowuje powagę i rozmawia z panią główną bohaterką na serio xP Albo ci wszyscy państwo urzędnicy, zwłaszcza ci trzej ^^^^
Momentami to już nawet nie byłam pewna czy coś miało być śmieszcze czy nie, po prostu się śmiałam. :D

Myślę, że zaraz dorwę się do dwóch kolejnych odcinków bo coś absurdalny humor ostatnio mi służy. I to nic, że jutro moje policzki będą fioletowe, od siniaków powstałych od śmiehu. xP I tak nigdzie jutro nie wychodzę, więc... :D

A i fajna jest główna piosenka^^ I przysięgłabym, że gdzieś jej już wcześniej słuchałam bo coś za szybko wpadła w ucho ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 14 maja 2009

Maura twoja wypowiedz spowodowała ze mam wielka ochote zobaczyc ta drame.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 14 maja 2009

Hah, z tymi moimi wypowiedziami to się robi niebezpiecznie xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 14 maja 2009

wlasnie ja chyba zwarjuje czekajac na b.o.n a tak nie cierpie ogladac odcinków w internecie<wyrywa sobie włosy>
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 21 maja 2009

Nie wiem jakim cudem, ale B.o.Ny wypuściły softy do dwóch pierwszych epów, a reszta będzie hardsubowana. Ale.. mimo wszystko ;D Jakie tempo xPPP
Obrazek

Wróć do „K-drama”