[2009] Cinderella Man

seriale z Korei
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 17 cze 2009

WKURZYŁEM SIĘ!!
Czekam i czekam na napisy do 16 odc. !!
Pomijam bałagan, złą jakość, czas itp. napisów...
a tutaj co? LINKS BROKEN -_-
ahhh... no nie wiem... już tak zniechęciłem się do tej końcówki, że nie mam ochoty już nawet kończyć tej dramy -_-

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 17 cze 2009

Triple - waiting room

zabita xP

LINKS BROKEN -_-

Jaki zonk xP A soshi już zamknęło swoje forum xP Może na aja-aja zuploadują niedługo ostatnie dwa epy ^.^

już tak zniechęciłem się do tej końcówki, że nie mam ochoty już nawet kończyć tej dramy -_-

Ja nie wiem czy w ogóle ją skończę xP Zwyczajnie mi się nie chce. Obejrzałam jakieś trzy party 13 i właściwie zaczęłam się rozglądać za czymś innym. To chyba przez to, że parę dni temu chciałam dokończyć 'Bad Love' tylko, że ta drama była naprawdę BAD i chyba jestem zniechęcona do Kwona >,<
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 17 cze 2009

Maura no Triple czeka... czeka... i czeka^^

a Cinderella Man chyba się nie doczeka ;p
Może kiedyś... a kissa to sobie już obejrzałem na YouTube... więc nic straconego :)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 24 cze 2009

A ja obejrzała ostatniego epa Cinderelli Mana i już z hardsubowanymi napisami i .. troszku się wybronili!!!
Dobrze jednak, że już koniec i z lekkim sercem wezmę się za coś innego!!! :D :D :D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 27 cze 2009

Ja też już po hardsubowej wersji no i nie było tak źle. Zabawne ze teraz to tylko wybiórczo coś z tego odcinka pamiętam, ale w ostateczności nie zryli końca jak to mogli zrobić, no i niby nie trwał koniec przez pół odcinka co zdarza się czasami... No i Se Eun fajnie na koniec wyglądała:) Ciekawe czy ostatnie odcinki typu - zdarzyło się jakiś czas później, to idealna okazja dla aktorów do darmowego fryzjera. Pierw widzę Yeoojin skorzystała, potem Se Eun, żyć nie umierać normalnie... Ale chyba nie powrócę już do tej dramy, fajnie zwyczajowo było w środku, początek rozkręcał się bardzo wolno a koniec - nic nadzwyczajnego.
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 10 lip 2009

dopiero zaczęłam oglądać.. na 5 odcinku jestem XP
Wiecie co, męczy mnie ten koleś co gra głównych bohaterów _^_;; Ale twardo oglądam, bo nie mam nic innego... no i czekam na suby do Brilliant Legacy xPPPP
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 10 lip 2009

No bo najlepszy w tej dramce jest Pan Gangster :twisted: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 21 lut 2010

Rozochocona poszukiwaniami Radience, pomimo przyrzeczenia , iż tego nie uczynię, postanowiłam obejrzeć w końcu te dwa ostatnie odcinki. I właściwie to... Spoiler! wciąż myślę, że mogłam je sobie spokojnie darować ^^''

spoiler

Szkoda mi tylko (bo reszta do zapomnienia o.0) tej drugiej dziewuchy. Co oni z nią zrobili to jakaś masakra ;o A przecież ona fajna była i tak w sumie na siłę chcieli zrobić z niej czarownicę ;/

I tak... Lulu ma rację, najlepszy był pan gangster ;D
Obrazek

Wróć do „K-drama”