[2009] The Slingshot

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [2009] The Slingshot

Postautor: Pino » 29 lip 2011

KONIEC!
Nie chcę mi się analizować, w sumie zrobiliście to za mnie...no dobra, przyznam się :te wszystkie akcje Załóż Garnitur i zrób w Jajo wroga efektowne, ale ja nie do końca, wiedziałam, po co i czemu one służą (te akcje)...no wiem walka z wrogiem i zemsta...ale na pieniądzach , giełdzie, akcjach i tym wszystkim się nie znam...zamiast rozkminiać wgapiałam się w Słuchawka...ehhh i znowu Volli i Maura będą się chichrać! W sumie nie jestem Geniuszem jak zły Mefisto, który lubi stukać paluchami i wgapiać się w okno!...Zaczęłam przygodę z tą drama dla tego Pana :melt:
Spoiler! Obrazek
W Legendzie pięknie siedział pod drzewem, a tu był pięknym kanapowym rekwizytem...ahhh, aż mam ochotę klepnąć kogoś w tyłek :rolly: jak Pani Kowal (ta policjantka) Filipka :rolly:
Napadu głupiego śmiechu, dostałam jak zobaczyłam z kolei tego pana:
Spoiler! Obrazek
Obrazek

To mój ukochany król żebraków z The Duo, pięknie ubrany i wie jak się zachować w każdej sytuacji! ? :wink: "kulturalnie" ?
W QSD był dzielnym Blekitkiem! LOL
A tak wygląda w Slingshocie
Spoiler! Obrazek
Lubi muzykę poważną i parzy pyszna kawę! zamienił stroje z Lumpeksu na Garnitur szyty na miarę :lol: W jego słowniku znajdują się słowa: PROSZĘ, PRZEPRASZAM, DZIĘKUJE!! :rolly:
Z Króla żebraków przeistoczył się w Króla manier? :rolly:

Fabuła była wciągająca, zemsta, podchody.... jak sobie poradzić w wiezieniu gdy łobuzy plują do twojej miski z ryżem?...gdzie kupić przebranie i jak dokleić wąsy, tak by całej akcji szlak nie trafił..TAK to wszystko wciągało,ale dla mnie chyba najciekawsze były jednak postacie...Kocham cała obsadę! napięcie rosło zawsze pod koniec każdego odcinka...dryń dryń dryń 2429 odbiera telefon ....gdy ma komórkę w ręku i odpowiada HALLO to wiedz, że coś się dzieje! i faktycznie coś się złego działo! Nie brakowało również zabawnych sytuacji ....tak, tak dla mnie te z Piękna Fillipa były zabawne i z Słuchawkiem.. Jak już o nim wspomniałam....[nie ja wcale nie mam obsesji]...... tak tylko przypadkiem robiłam notatki ze słówek literującego ingriszem.... ba jakim ingriszem to byl angielski.
Mamy już na doki słownik grecko- polsko- ingielski ..to musi być też kurs słuchawka! :rolly:
Spoiler! Obrazek
Na zakończenie dodam ,że chyba zwariowałam jak Zły Mefisto! :rolly:

Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 27 kwie 2013

Zaczęłam to oglądac bo widziałam że Jordi dał tej dramie 10 no i jest to dobra ocena bo drama była świetna.Te podchody,oszustwa itp
Szkoda mi tylko że eun Soo tak skończyła i też zaskoczyło mnie to bo myślałam że z nią i Kimem będzie happy end
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 06 lut 2014

Nie czytam wcześniejszych komentarzy by nie popsuć sobie oglądania. Obecnie jestem po 6 epkach i mimo, że początek mnie nie porwał to im dalej tym lepiej!
Akcja się rozkręca, powstają genialne plany a przy tym wszyscy panowie cudownie w garniturkach śmigają. Nie lubię Park Si Yeon po Coffee housie i Nice guyu, więc i tu ledwo na nią patrzę. Panowie zdecydowanie przechodzą sami siebie, bo aktorsko drama na dobrym poziomie.
Świetne postacie, nie wiem czy to dzięki aktorom czy dobremu scenariuszowi.
Evil braciszek jest bardzo zły i od początku nie ma się co do tego wątpliwości a i tak zamiast postać znienawidzić to się z dziwną przyjemnością ogląda jego kolejne poczytania jak i stosunki z siostrą które chyba do zupełnie normalnych nie należą.
Chae Eun Su na razie wydaje się być niewinną i wrażliwą dziewczyną, która jednak domyśla się co wyprawia braciszek ale nadal jest zapatrzona w niego.
Kim Sin trochę na początku irytował ale pewnie tak miało być, teraz jest fajnie, ma dobre pomysły, jak i plan a także nowe umiejętności nabyte w więzieniu. Niestety zupełnie nie trawię pary Kim Sin x Seo Gyeong A i mam nadzieje że nic już ich nie połączy.
Nasz chory geniusz jest słodziutki, nie daje się nie lubić.
Lee Philip jest przeze mnie baaardzo lubianym aktorem nie tylko przez warunki fizyczne, uwielbiam jego świetny angielski który bez problemów idzie zrozumieć, i nawet po chińsku wspaniale mówił. Mam szczerą nadzieję, że mi go tu nie ubiją co się mu notorycznie w dramach przydarza. Prezentuje się wybornie w tych włoskach, garniakach a nawet w tej odzieży dziwacznej i długiej, której zastosowania nie widzę.
Wspomnieć muszę również o przydupasie od brudnej roboty, czyli urodziwym panu od śledzenia i nagrywania ruchów tatka, jak i jego asystenta (oh jego fryzura- cóż to za osobliwe dzieło...- a jak uroczo podkręcał loczki w łazience), on również prezentuje się dobrze.
Drama ciekawa, wciąga, plany całkiem interesujące, intrygi dopiero się rozkręcają :victory: :victory: .
Obrazek

Wróć do „K-drama”