[2008] Hong Gil-dong

seriale z Korei
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 11 maja 2010

omo omo.. czekajac az sie cos na WITHS2 ruszy zabralam sie za to.. w sumie motywacja był dla mnie JGS.. jak zobaczylam go w dlugich wlosach to rormalnie.. nawet jeszcz enie wiem jaki to wplyw na mnie wywarlo.. na poczatku myslalam ze to jakies kostiumowe nudy beda (dodam ze latajacy w powietrzy samuraje czy te sprawy to nie moj gust), wiec jak zobaczylam latajaca laske z patykiem.. a potem sie skapnelam ze ten dziadzio na samym poczaktu to dziadek Sang Eun z Creating Destiny to sie troszke podlamalam.. i jeszcz ejak zaczeli w rytm hip hopowy tańczyć.. ale juz po jakichs 15 minutach zlapalm sie na tym ze calkiem to jest.. i jakos sie kreci.. jestem po 38 minutach i stwierdzilam ze wypadaloby na bierzaco pokomentowac.. wiec jak co bede miala jeszze do dodania to dodam xD

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 12 maja 2010

no i właśnie po skończeniu OML - Hong Gil Dong wskoczył na mą listę, wieczorem się zabiorę za oglądanie :D
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 maja 2010

to zapodaj komentem po 1szym epie..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 12 maja 2010

warto ,jedna z lepszych dram,genialny Kang Ji Hwan jako HGD i zupełnie rozbrajająca Sung Yu R w roli Yi Nok. no i ten śmiech mnicha -zabójczy. A dla dziewczęcych oczu oczywiście Jang Geun Suk.Ja oglądałem HGD chyba juz ze 3 razy - a piosenka "If" no cóż - do dziś mam w mp3
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

woah.. thon, jakie wyznania.. no aż się boje dalej oglądać xD xD jak napisales o smiechu mnicha to ja z rozpedu przeczytalam ze smiech JGS ^^ haha.. a jego smiech tez jest zabojczy (tak ogolnie). poki co po pierwszym epie mam.. hmm no w sumie to nie wiem co mysle ani jakie mam odczucia.. bylo ciekawe. cos innego bo do tej pory zadnych historycznych nie ogldalam.. tak to wyglada troche jakby se ktos jaja robil.. bo tutaj w historii osadzona akcja.. a tutaj jakies techno-coś leci i laski z swiecacymi w ciemnoasci szpilami we wlosach.. ale sie musze do teog przyzwyczaic..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 12 maja 2010

evelinux pisze:to zapodaj komentem po 1szym epie..

ależ oczywiście, jak tylko obejrzę :wink:
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ja nie moge z tego ich skakania.. jakie to jest irytujace jak oni lataja.. mogliby to zrobic bardziej realistyczne.. a jeszcze jak mi w kadr w 2epie po 4 minucie jakos zaraz wskoczyl z powietrza latajacy JGS to myślalam ze zemre..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 12 maja 2010

evelinux pisze:ja nie moge z tego ich skakania..

ee tam ,zresztą dalej nie będzie skakania ,choc będą pseudo duchy w jednym z odcinków :).ale początkowe epizody są raczej komediowe,potem atmosfera zgęstnieje ,dojdzie ważny wątek z królem ,no i piękny koniec -genialne ujęcia i piekne zdjęcia i fantastyczna puenta
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ufff.. to szczescie ze skoncza skakac..

lol.. ten moment w swiatyni jak on sie jej pyta jak jesyt "zamknij sie" a ona mu na to "shut.. up.." xD xD skonałam..

o lol.. 2 ep jest mega rpzesmieszny.. te rozmowy o duchach.. lool.. i jak sie tak dystyngowanie chciala podetrzec.. i pach..

a tej babki co zlecila zabc tego zlodzieja nie gra czasem ta babka co grala ciotke Go Mi Nama w YaB??
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 13 maja 2010

wizja skaczącego ducha była najlepsza , potem te polowania na tygrysa i inne zwierza LOL, nie wiem czemu ale podobały mi się sceny ja oni się tak tym jedzeniem zapychają, a co do latających scen to ja takie lubie, moze przywykłam, bo za dużo domu latajacych sztyletow i innych sie naoglądałam.
Ja dopiero na 7 epku jestem i jak narazie fajnie sie historia rozwija:) fajnie evelinux ze oglądasz:)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 maja 2010

Pino pisze:Ja dopiero na 7 epku jestem i jak narazie fajnie sie historia rozwija:) fajnie evelinux ze oglądasz:)

hehe.. wzajemnie.. tlyko ze ja jestem hen hen w tyle za toba.. dopiero po 2 epie.. no.. ale skaczacy duch jak nic wygral ze zjawa..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 13 maja 2010

ja w sumie też się wzięłam za nadrabianie w tym za Hong Gil Donga, pierwsze 5 odcinków oglądnęłam na raz, ale mnie przytrzymało po preview do 6 i jakoś ruszyć nie mogę.
W sumie cieszę się że oglądnęłam najpierw You're beautiful bo coś czuje że po HGD bym się już całkiem zraziła do JGS'a. Jak ja nienawidzę rozmemłanych facetów -.- a on grał głównie takich ^^

ale zbiorę się w sobie i skończę :)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 13 maja 2010

gosq pisze:W sumie cieszę się że oglądnęłam najpierw You're beautiful bo coś czuje że po HGD bym się już całkiem zraziła do JGS'a

tą dramę nie ogląda się dla Jang Geun Suk który moze i owszem jest bishonenem ale prawdziwa perłą w tej dramie jest duet Kang Ji Hwan -Sung Yu Ri - to oni mają ciekawe role .Rola JGS napisana jest nieciekawie a i on sam zagrał na jedną nutę ,w porównaniu z królem granym przez Jo Hee Bonga wypada blado i nieciekawie
A zresztą tutaj jest moc różnych typków zaczynając od mnicha ,bandę złodziejaszków ,kupca -wszystkie te postacie są barwne i ciekawe
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 maja 2010

noo ja po dwoch epach jestem i juz widze ze ta jego postac to taka niemrawa jest.. ale faktycznie glowna dwojka daje czadziku ^^ a pomyslec ze ja to dla JGS zaczelam ogladac..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 13 maja 2010

w końcu obejrzałam pierwszy ep - zapowiada się bardzo zabawnie :D
tak w ogóle to się zastanawiam, który tradycyjny taniec koreański wygląda tak jak ten na początku :lol: a tak na serio to mi się bardzo podoba to mieszanie współczesności z przeszłością, główna para bohaterów jest świetna, po prostu zabiły mnie śmiechem niektóre sceny, np. sprzedaż chińskiego leku, Gil Dong z zieleniną wiszącą mu z ust, jak wołał do Yi Nok, żono :lol: ale JGS wydał mi się jakiś taki mdły i bezbarwny :?

Wróć do „K-drama”