[2008] Hong Gil-dong

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 19 maja 2010

ewelinux taki maly spojler ale nie ważne sama chcialas:)
co do tej natarczywej nio wiesz o ktorą chodzi zołzę jedna!:) to niestety będzie mieszać:)ahh byla taka wkurzajaca ze zawsze mialam ochotę czymś rzucić w monitor:)!! argh wkurzajaca szczególnie jak nie mogla sie pogodzić z tym ze HGD kocha (I love You!)^^ Yi Nok:)
Yi Nok powiedziala pince'owi ze sie sama potrafi obronic i z enie potrzebuje nikogo zeby ja bronil.. yea ^^

Yi nok jest na tyle genialna ze jeszcze innych potrafi bronic:) ahh jak mi sie podobalo jak ten psychiczny krol sie na nia gapił:)
a i ogladaj dalej bo bedzie sie działo:) i jak tu komentowac zeby ci nie zepsuc zabawy:)

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 maja 2010

Pino pisze:ewelinux taki maly spojler ale nie ważne sama chcialas:)
co do tej natarczywej nio wiesz o ktorą chodzi zołzę jedna!:) to niestety będzie mieszać:)ahh byla taka wkurzajaca ze zawsze mialam ochotę czymś rzucić w monitor:)!! argh wkurzajaca szczególnie jak nie mogla sie pogodzić z tym ze HGD kocha (I love You!)^^ Yi Nok:)
Yi Nok powiedziala pince'owi ze sie sama potrafi obronic i z enie potrzebuje nikogo zeby ja bronil.. yea ^^

Yi nok jest na tyle genialna ze jeszcze innych potrafi bronic:) ahh jak mi sie podobalo jak ten psychiczny krol sie na nia gapił:)
a i ogladaj dalej bo bedzie sie działo:) i jak tu komentowac zeby ci nie zepsuc zabawy:)

haha.. noo mialam o tym psycholu krolu tez napisac xD jakby sie z nia w akuku bawil.. haha! ale on ma w ogole.. zeby jak jakis koń.. tak mu na zewnatrz wychodza.. masakra.. jak on sie smieje teak ze je cale widac to mi sie serio chce zwrocic poprzedni posilek..

noo ja sie domyslam ze ona bedzie mieszala.. teraz pewnie bedzie jakas zemsta odrzuconej zakochanej bogatej kobiety,, jakis szantaż.. czy cos.. lol. jej krzywo juz z geby patrzy.. zreszta.. hellol.. idealna scene wybrali na wprowadzenie tej postaci.. ajk chciala tego ptaszka w klatce zabic.. juz od wtedy czuc od niej bylo choraoba psychiczna.. ona by do psychola z TBotR pasowala w sam raz..

wiem ze ciezko ci komentowac bez spoilowania.. ale tak fajnie jest pogadac z kims kot wie o co kaman..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

ta drama to jeden wielki szantaż:)
ahh nie pamietam juz tej sceny z ptaszkiem, w ktorym odcinku? bo ja musze sie przyznać ze 3 ep nie widzialam, mialam obraz innej dramy tylko dzwiek byl z HGD ,chyba musze go obejzec:)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

lol. to byl ep 2 kolo 48 minuty ;P w trzecim bylo jak on zrezygnowal z wyplyniecia do chin zeby ostrzec zlodzieii ze chca ich zabic.. a Yi Nok dostala od mlodego pana miedziany garnek i lazila z nim jak glupia i sie szczerzyla do niego.. i malo nie utonela probojac go wylowic jak jej wpadl do rzeki.. i CPR w wykonaniu Gil Donga bylo xD obejrzyj bo to warto nadrobic xD i jak go wczensiej czestowala ciatkami czy czyms ktore byly mokre a on se uswiadomil ze ona sie musiala zesikac do tej wody a ciastka miala wtedy w kieszeniach.. i wiesz.. wypluł to tak ladnie ^^ to ty sie bierz a nie marudz ze nie mas co ogladac.. bo tego sie nie da opowiedziec..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

lol to koniecznie nadrobię :) to jak sie topila bylo juz 4 epku :)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

aha.. fakt.. bo byla powtorka.. nie chcialam za duzo mowic xD ale motyw z garnkiem jest mocny wiec obejrzyj.. :) i jak go karmila jedzeniem.. hahah.. bossskie! oki ja juz spac lece.. i nie moge sie doczekaz nastepnego epa i reakcji Gil Donga na jej obecnosc w pałacu ^^
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 20 maja 2010

piszecie same ciekawe rzeczy, a ja tu utknęłam na 4 odc i nie mam czasu obejrzeć więcej - to taki ból :cry: ale niedługo powinno się to zmienić (jeszcze z miesiąc i nadrobię wszystkie zaległości, a na razie to będę ciułać po 15 - 30 min każdego odcinka xD
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 20 maja 2010

ja juz skonczylam i sie okazuje ze mam zaleglosci:) ahh coś czuje że Evel z czymś wyskoczy i znowu bede ogladać :)
na pociesznie wyśle ci Hong gil Dongowego linka:) evel juz dostała:)
bądź wytrwała:) i ogladaj:)!
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 maja 2010

haa.. ja jeszcze nie skonczylam ogladac a juz mam ochote ogladac od poczatku.. ismar.. ja tez nie mam czasu ^^" ale kurde.. trza sie wziasc w garsc.. poprawic dzis caly 1szy rozdzial zeby wieczorem moc obejrzec chocby jeden ep.. w nagrode.. ja caly czas o tym mysle a jak nie mysle to nuce piosenki z OSTa.. obłęd jakis..

[edit]

no dobra, zanim jesZcze zaczne poprawiac rpace gmr.. musz eto powiedziec.. Gil Dong-a z ta taka skosna grzywka zaslaniajaca mu prawe oko jest jeszcz ebardzie sekszi niz ten Gil Dong-a na poczatku ^^

tytuły pisoenek z OSTa:
01. My luck is great – No Brain
02. What if – Girls Generation (Tae Yeon)
03. Blue star – Kim Hyun Jung
04. When it begins – Kim Yeon Woo
05. Brushwood boat – Girls Generation
06. Fate – Park Wan Kyu
07. New direction – Kim Eun Hee
08. U can’t stop (keep on moving)
09. Wild plain
10. WAVE OF REV.
11. Merry-go-round
12. The Day
13. Forgiveness
14. Hairdresser Mister, beautician Noona
15. Room of secret
16. Action borrow clan
17. Start of love
18. Last Tango
19. Rain pouring
20. Sword
21. Quick knife Hong Gil Dong
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 20 maja 2010

Ok dzisiaj rozpoczelam ogladanie tej dramy bo widzialam ze takie wokol niej poruszenie... wiec generalnie musialam zobaczyc co to. Jestem na 2 epku i juz wiem ze jest superowa :) Generalnie kocham Hong Gil Donga i Yi Nok kiedy sa razem. Myslalam ze takie dramy niby historyczne mi nie podpadsuja ale ta jest super - pomijajac fakt ze sceny z tancem sa raczej nowoczesne niz historyczne, co dodaje z reszta dramie smaczku.
Teraz sprawnie omijam wasze spoiler2y i ogladam dalej 8)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

EwCzAkIs pisze:Ok dzisiaj rozpoczelam ogladanie tej dramy bo widzialam ze takie wokol niej poruszenie... wiec generalnie musialam zobaczyc co to. Jestem na 2 epku i juz wiem ze jest superowa :) Generalnie kocham Hong Gil Donga i Yi Nok kiedy sa razem. Myslalam ze takie dramy niby historyczne mi nie podpadsuja ale ta jest super - pomijajac fakt ze sceny z tancem sa raczej nowoczesne niz historyczne, co dodaje z reszta dramie smaczku.

haha.. ja tez omijalam do tej pory dramy ktore mialy historyczny setting.. i chyba na prawde je polubie ^^ noo HGD i YN razem to jest to co misie lubią najbardziej ^^ ta drama zmienia zycie.. xD

i w ogole ciesze sie ze dolaczylas do naszego klubu miłośnikow HGD xD im wiecej tym weselej xD

btw, <33
Obrazek Obrazek

i linki do dwoch filmow z Kang Ji Hwanem.. jak ktos na niego zachorowal tak samo jak ja..

My Girlfriend is an Agent i Host and Guest, nie mam pojecia o czym to iczy mi sie spodoba ale jest tam Ji Hwan.. i mi to starcza xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 20 maja 2010

Evel:) kradne ci te tapetki bo sa świetne:) ...jak milo ze mamy kolejna ofiare HGD:) a i jeszcze jedno dzisiaj sobie obejże My Girlfriend is an Agent cos mi mówi ten tytul ale juz nie kojarze filmu:)
Tak Eveliś ja tez zachorowałam na niego:) jak coś jeszcze fajnego znajdziesz to się podziel:)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Pino pisze:Tak Eveliś ja tez zachorowałam na niego:) jak coś jeszcze fajnego znajdziesz to się podziel:)

yea1! jest jeszcz ejakis jeden film z nim.. ale to wiesz.. po obiedzie zaczne szukac.. ^^ :evil: nie spoiler2e sie przede mna.. on nawet w projekcie Telecinema gral.. ejj tak w ogole przydaloby sie zalozyc temat o niem.. bo chyba nie ma..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 20 maja 2010

evelinux pisze:
Pino pisze:Tak Eveliś ja tez zachorowałam na niego:) jak coś jeszcze fajnego znajdziesz to się podziel:)

yea1! jest jeszcz ejakis jeden film z nim.. ale to wiesz.. po obiedzie zaczne szukac.. ^^ :evil: nie spoiler2e sie przede mna.. on nawet w projekcie Telecinema gral.. ejj tak w ogole przydaloby sie zalozyc temat o niem.. bo chyba nie ma..

polecam "Rough Cut" w wersji od bifos - ba nawet literaki polskie są do tego jak mnie pamięć nie myli no a nie znać My Girlfriend is an Agent po prostu nie wypada :)- też są napiski pl - oba filmy łatwe do "znalezienia"
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

thon pisze:
evelinux pisze:

polecam "Rough Cut" w wersji od bifos - ba nawet literaki polskie są do tego jak mnie pamięć nie myli no a nie znać My Girlfriend is an Agent po prostu nie wypada :)- też są napiski pl - oba filmy łatwe do "znalezienia"

eee.. no jak juz [odajesz tytul i mowisz ze latwe do znalezienia to bys nam gotową papką zapodał moj deogi.. My Girlfriend juz sie sciaga.. a Rough Cut tego nawwet w jego filmogrfi na dramawiki nie ma..

[edit]

jest RC ^^

[edit]
jeszcze tkaie cos jest ale nie ma tu napisow do tego: The Relation of Face, Mind and Love i to jest ta produkcja z Telecinema.. poczytalam o czym to i przypomina ten film co koles widzi brzydkie laksi jako pieknosci i na odwrot.. wiec tutaj on ma jakies zaburzenia wzroku i spotyka laske i wydaje mu sie z eona jest piekna.. ^^ i tu jest zwiastun i konce z tym mega offtopem..

[edit]

ep 15 --> loool.. ta scena pod koniec jak Gil Dong robil domowe porządki.. bezcenna.. i ten mu mowi "she's gonna eat Doe Eyes alive" a GD "really?" xD xD xD jaa jakie zakonczenie w ogole.. jaaa.. bedzie kissu? czy nie będzie kissu?

[edit]

ep 16 --> ratujcie mnie.. ja wysiadam na 16 epie.. ejj wizyta Yongmun w mountain spoiler2out.. to jest po prostu masakra jakas xD xD haha! usmialam sie po pachu!! jaki clash nastawień w ogole.. a najbiedniejszy w tym wszystkim byl ten przyboczy od ksiecia xd jak ta laska ciagle do niego "a ile masz ran? a ktora jest najdluzsza?" loool! a ona taki niesmialy XD

lol. Gil Dong kontra olbrzym.. ładny polew mialam.. haha! nie no ta drama wymiata!! ale w ogole nie kumam dlaczego oni sie bawili w wynoszenie tego opium.. wzieliby podpalili po prostu ten magazyn i po problemie..

ejj w ogole.. eee.. ksiaze wyczil podstep.. no w szoku ejstem przeogromnym.. nawe swoim cialem zaslonil Gil Donga..
nie no.. SZOK, SZOK, SZOK, SZOK, SZOK.
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”