[2009] That Fool

seriale z Korei
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 19 maja 2009

Wiem, że w tym temacie to tak naprawdę tylko ja się udzielam no, ale coż mam zrobić? W pewnym sensie uwielbiam tą dramę, chociaz wiem, że do ideału jej daleko...

Odcinek 5 i 6 były trochę takie... po prostu myślałem, że ta wycieczka inaczej się skończy... preview mnie zwiódł... ten w 6 odcinku też pewnie pokazuje całkiem coś innego, od tego co się wydarzy....

Chyba największym powodem, dla którego oglądam tą dramę to Goo Dong-baek... To chyba najlepsza kreacja w k-dramie z jaką się spotkałem!! Ten aktor jest niesamowity... Bije od niego niewinnością, głupotą, dobrocią... Zresztą postać jest świetnie napisana... Ponieważ chociaż widać, że Dong-baek ma wiele wad to i tak jest tak mega pozytywną postacią, że po prostu nie da się przejść obojętnie... i normalnie wzruszył mnie strasznie podczas sceny na plaży i opowieści o Invisible Man... ;((((((((((((((((((( biedny T_T

Kang-mo & Ji-soo - jakie to potwory, co oni robią biednemu listonoszowi-_-! Po prostu nienawdzię głównej bohaterki... egoistka wstrętna:/ No, ale przecież nasz Goo Dong-baek ją zmieni, więc wszystko przed nami...

Braciszkowi dostała się rola "przyjaciół" Hye-kyo z Full House'a ... -_- Myślałem, że jego postać lepiej wykorzystają no ale cóź...

Wciąż uwielbiam oglądać tą dramę i nie mogę doczekać się kolejnych epów... Ale mam nadzieję, że już przestaną tak dramatyzować... i ten brzydki Kang-mo zejdzie na drugi plan...

AJA! AJA! Dong-baek shii ... ^^

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 20 maja 2009

ja bym sie udzielała gdybym miała tylko szybszy dostep do napisow. jest juz 6 odcinek a na d-addicts jest tylko do pierwszego. a nie chce ogladac ja bez napisow bo juz w ten sposob ogladam okolo 3 dramy
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 23 maja 2009

UWIELBIAM TĄ DRAMĘ CAŁYM MOIM SERCEM *_*

Ep. 7 & 8 - może być spoiler2owo^^

- Myślałem, że brat Ji-soo będzie głupim dupkiem i znienawidzę go do końca, ale zmienił się i teraz uwielbiam jego postać^^ Taki fanyyy braciszek
- Siostra GDB wymiata! Normalnie ekspresja tej aktorki i napisana dla niej rola świetnie ze sobą współgrają
- Jisoo w końcu się rozkręciła... Teraz nawet ją uwielbiam i albo przyzwyczaiłem się do jej dziwnej gry aktorskiej, albo słodkie i komediowe sceny lepiej jej podchodzą? ^^
- Goo Dong-Baek o nim już tyle pisałem, że no po prostu już nie wiem... Znowu rozbawiał mnie i wzruszał do łez. Aktor wcielający się w tą rolę... mistrzostwo świata^^ Powtórzę się: chyba najlepsza kreacja bohatera w k-dramie... Jeszcze nikt chyba nie był tak przekonywujący w tym co robi jak on!

PLOT:
Akcja się rozwija coraz szybciej. Miałem nadzieję, że skończą dramatyzować i skończyli... Pełno słodkich, śmiesznych scen... Jisoo i GDB zbliżają sie do siebie... Ahhh i ta końcówka 9 odcinka *_* Normalnie rozpływam się i umieram z niecierpliwości do następnego odcinka !!!!

KTO JESZCZE NIE ZACZĄŁ OGLĄDAĆ LUB MA OPORY... NIECH ZACZNIE BO WARTO! :)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 maja 2009

8 epów z subami... chyba rozbiję dziś jakiś namiot na viikii, zrobię trochę kawy i może nadrobię wreszcie tą dramę. Bo w sumie wszystkie już dogoniłam, tylko ta czeka ^^

Więc jak dobrze pójdzie to rano zdam relację ze wszystkich 8 <gratuluje sobie pomysłu i życzy powodzenia> xP

EDIT

Odcinki 1-8 (bardzo możliwe spoiler2y)

Piewrszy odcinek nie zrobił na mnie praktycznie żadnego wrażenia. No może oprócz tego , że strasznie irytowała mnie główna bohaterka, ale to jak się okazuje nie tylko w pierwszym odcinku. Momentami zastanawiam się do kogo nawiązuje tytuł dramy. Na serio, być tak naiwnym jak Dong Baek jest niespotykane, ale co dopiero być tak naiwnych jak Ji Soo?Sprawa jest maksymalnie denerwująca. Kobieta wykorzystuje mężczyznę, podczas gdy sama też jest wykorzystywa i takie kółko kłamstw i ludzkiej naiwności....

Prawdę powiedziawszy to spodziewałam się komedii.. tymaczsem śmiałam się zaledwie kilka razy i to też nie tak, że było baaardzo śmiesznie xP Jak dobrze, że podnieśli się z tego dramatu bo odcinek 8 był uroczy ;] No właśni, ale jak długą drogę musiałam przejść by to zobaczyć hah... :D Uroczy bo... lol... Sung Chul był totalnie uroczy :D:D Hah już myslałam, że całkowicie zmasakrowali tą rolę, widząc go przez całe chyba 5 odcinków jak tylko podjeżdżał na motorze i wrzeszczał na kogo popadnie.... Ale teaz, kiedy chce 'pomóc' głównym bohaterom, hah :D Żałuję tylko, że nie rozwija się wcale wątek na jaki czekałam z niecierpliwością. Czyli mini romans między Min Ji i Sung Chulem. ;<<<< Kurczę a to byłoby już totalnie urocze. Uwielbiam tą aktorkę *.*

Jeśli chodzi o główną trójkę to... Z jednej strony widać, że Kang Mo i Ji Soo naprawdę się kochali.... z drugiej strony co to za miłość ze strony tego gościa??? Powiem tak: ŻAL -,-'
Właściwie to skaczę po tych sprawach politycych jego ojca bo nie chcę sobie psuć humoru xP
Co do Ji Soo... jest głupia i naiwna, ale.. już mniej niż na początku i chyba można nareszcie ją lubić. Widać, że DB zrobił na niej duże wrażenie i traktuje go zupełnie inaczej, ale.... tragedia wisi w powietrzu xPPPP

Dong Baek... mieszane uczucia.... Chyba nie wierzę w to, że tacy prostoduszni ludzie istnieją i ciągle trudno jest mi przyzwyczaić się do tego, że nic od niej nie chce i , że w ogóle wplątał się w cały ten ślub.... Wielu ludzi na viikii pisze, że jest im smutno jak na niego patrzą. A ja tam go nie żałuję. Po pierwsze... sprawa Mr Invisible... takie rzeczy muszą być naprawdę bolesne, ale przecież Dong Baek żył do tej pory bardzo porządnie i raczej był zadowolony ze swojego życia, przyjmując wszystko co mu przyniesie z uśmiechem. Nie rozumiem, dlaczego ludzie żałują osób, które wiodą proste, zwyczajne życie.... Niby on sam powiedział, że jego życie zanim spotkał Ji Soo było raczej smutne, ale kurczę... to nie jest tak, że był ciągle załamany... Z drugiej strony sprawa małżeństwa...To nie jest tak , że robi to wszystko nieświadomie. Doskonale wie, że jest wykorzystywany, ale swego rodzaju sympatia do Ji Soo, współczucie i chyba... chęć przeżycia czegoś nowego nie pozwalają mu wyjść z tego kontraktu. No bo co? Jest interesująco xP Nawet, jeśli trochę naiwnie i na niby xP Czy on jest głupi? Momentami nawet bardzo... głupiutki... xPPPPPP

Muzyka... Pierwszy plus to oglądam sobie, a tam słyszę Lee Seung Chula, on tam śpiewa, nie? ^^
Hah rozmowa o Alladynie, lol :D Dosłownie wczoraj siostra mnie do siebie woła, że niby odkryła coś 'przełomowego' xP Puszcza mi tą piosenkę 'A whole new world' i pyta 'noo co to jest? :D Mówię, że brzmi jak DBSK, a ona mi na to, że to piosenka z Alladyna ^^ Hah, ah te SM Ent. xP

Co mnie w muzyce irytuje... oj sporo tego xP
1. Te chórki jak na Boże Narodzenie wyjęte rodem z familijnego kina gwiazdkowego. o.0 Totalnie nie pasują i za każdym razem krzywię się.
2. Ale naprawdę złoszczę się kiepy puszczają to takie bawarskie jodłowanie xP
3. Muzyka jak ze starych filmów + gwizdanie.... może do Star's Lover to pasowało, ale tutaj wydaje mi się lekko zbędne. No, ale już się przyzwyczajam....

Drama nie jest zła, ale jakoś też specjalnie mnie nie powala. Wznowiłam oglądanie bo.. no cóż.. trzeba xP Początek był naprawdę ciężki, zwłaszcza epy 1-4. A jak w piątym już przywykłam do tego trochę skrajnego klimatu i chciałam wziąć się za 6, ale padłam dosłownie. xP
Jak już wspominałam - 7 i 8 ep były jak do tej pory najlepsze. Zrobiło się nagle miło i przyjemnie, jakby dano nam na chwilę odetchnąć od części dramatycznej, zapomnieć, że zaraz będzie nieprzyjemnie... bo będzie prawda? ;)

Do Full House'a to tej dramie jednak brakuje, z drugiej strony nie ma co porównywać... Między komedią a komedią jest głęboka przepaść....

ps. Najtandetniejsza scena do tej pory? To chyba koniec epa 5?6? jak Ji Soo po tym jak uciekła z własnego ślubu dzwoni do DB , on się pyta gdzie jest, a ona na to, że stoi na klifie i zaraz rzuci się w przepaść. LOL xP
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 24 maja 2009

Post może być chaotyczny (jestem po 5h seansie... trochę go poprawiłem, ale wciąż daleko mu do poprawnej polszczyzny)

uuuu jaka krytyka^^
ja nie wiem dlaczego, ale mam całkiem odmienne zdanie na temat tej dramy.

1. GDB - jak już powiedziałem jego postać nie jest idealna, ale według mnie jest smutna i wzruszająca. Maura pytasz się, dlaczego ludzie go żałują, jeżeli miał wesołe zwyczajne życie - jak sam oznajmił w historyjce o Invisible Man... Chce tego ślubu itp. bo w końcu ludzie go dostrzegają, w końcu ma przyjaciół i chce aby to trwało jak najdłużej... nawet te 6 miesięcy, aby potem mógł stać się starym GDB... i to jest smutne... T_T Niby nigdy nie był smutny, ale zawsze był samotny, a przez jego dobroć i podejście do świata był niezauważalny dla ludzi... i teraz gdy trafiła mu się taka okazja chce ją wykorzystać...
Rodzice mu umrali, sam wychowywał siostrę i nigdy nic nie chciał dla siebie...
Chcieli go wyrzucić z pracy, ale gdy stał się chłopakiem gwiazdy od razu wszystko się zmienia... i smutne jest to, że dla tych kilku chwil... robi z siebie tytułowego głupka T_T ahh ten GDB naprawdę uwielbiam jego postać...

2. Ji-soo: po 7 i 8 odcinku zrozumiałem, że jest taka sama jak GDB. No kocha tego Kang-mo i przez miłość do niego daje się manipulować, tak jak Don-baek... Dwoje są zagubieni i poszukują szczęścia, które znajdą przy sobie^^

3. No brat to mi tak strasznie działał na nerwy... ale teraz to jest świetna postać *_* No właśnie brakuje mi tylko romansu z Min-ji ... no ale nie wypada aby in-law mieli romansik ;)

4. Było dramatycznie, ale było także dużo śmiesznych scen... dla mnie najgorsze do obejrzenia były odc. 5 i 6 -_- chociaż 7 i 8 pokazały mi, że warto... i Przypuszczam, że w przyszłym odcinku dramatu jeszcze nie będzie... :) chociaż nie wiadomo

5. SOUNDTRACK: ja go uwielbiam!! *_* Linie melodyczne świetnie pasują do tej dramy... właśnie mają oddawać klimat takich filmów... *_* a co do piosenek... to zawsze je śpiewam i nawet ostatnio polubiłem : "I believe, i believe,...lalala" Leny Park *_* Do muzyki nie mogę się przyczepić... Jedyna melodia, która mnie denerwuje to ta, gdy pokazywany jest Reporter Baek, albo braciszek (przed transformacją) ... taka niby kryminalna i w ogóle... strasznie wkurzająca... w 1szym odcinku to co minutę się włączała od nowa;)

No i ogólnie kocham tą dramę... i te co wolno się rozwijają zawsze dobrze się kończą... Ostatnio utwierdziła mnie w tym drama Cinderella Man *_*
Całkiem dobry produkt się z niej zrobił^^
no i moja ulubiona drama "Who are you?" - też długo się rozkręcała... więc chyba już lubię takie dramy :)
okay koniec... czekam na kolejne odc.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 24 maja 2009

Tiaa Dong Baek jest zdecydowanie za dobry dla tego świata i dlatego też uważam, że jego postać jest bardzo nierealistyczna. Takich ludzi zwyczajnie nie ma. Nie rozumiem jak on z tą swoją dobrocią i naiwnością jeszcze stąpa po tej ziemi...

No i właśnie... Wydaje mi się, że skoro sądzi, że miał wcześniej smutne życie, to czuje się po części sprawcą własnego smutku...z całym złem i złośliwością jaka go spotykała np w pracy, on nie zrobił nic by się temu przeciwstawić. Nadal się uśmiechał jakby nic się nie stało... Nie protestował, jakby bał się zaznaczyć własną obecność. To nie jest postawa, w której człowiek jest zadowolony z siebie i własnego życia. Dzisiejszym światem kieruje zasada 'walki o byt' i Dong Baek jest doskonałym przykładem osoby, która tą walkę przegrywa. Bo nie reaguje, nie działa, jest bierny w stosunku do tego co się dzieje z jego życiem. Przecież kiedy przyszła mowa o małżeństwie praktycznie nie wyraził własnego zdania i robi wszystko co powie mu Jo Soo czy Managernim xP

To powiedział, że chce tego ślubu itp. bo w końcu ludzie go dostrzegają, w końcu ma przyjaciół i chce aby to trwało jak najdłużej...

Jego 'zwykłe' / smutne życie polegało na tym, że był bierny w stosunku do tego jak odnosił się do niego świat... I z jednej strony musiało mu to odpowiadać, skoro nic z tym nie robił. Z drugiej coś mu przeszkadzało, ale ten fakt dopiero wyznał gdy spotkał Ji Soo. A tak to co? Nadal wiódłby życie zwykłego listonosza... Jakby naprawdę chciał coś zmienić w swoim życiu zrobiłby to już dawno temu....Spotkanie Ji Soo może i jest dla niego kamieniem milowym w jego życiu, czynnikiem zmieniającym postrzeganie go przez innych, ale... ja nie jestem przekonana czy ludzie faktycznie patrzą na niego lepiej. To jest jeden wielki fałsz, kolejne maski, ja nie widzę w tym żadnej szczerości. Również ze strony DB, który okłamuje się , że teraz jest lepiej... Koledzy i przełożeni wykorzystują tylko fakt, że spotyka się z aktorką dla własnych celów. A sama aktorka? Nie okłamujmy się... wykorzystuje go, a na początku przecież tragicznie go traktowała....

Jedyną prawdziwą osobą z 'ludzi wokół' wydaje się jak narazie ta koleżanka Min Ji. Ona od początku lubiła go takim jakim był. Tylko z kolei ona jest dla DB niewidzialna... Więc taki Dong Baeków jest więcej, różniący się tylko tym, czyją uwagę chcieliby na sobie skupić...

Przyznaję, że Dong Baek to postać niezwykle szczera i mająca zawsze jak najlepsze intencje i faktycznie ujmuje mnie to w jakiś sposób. Ale ta naiwność z jaką podchodzi do życia jest nie do zniesienia. <odezwała się realistka> xP

no ale nie wypada aby in-law mieli romansik Wink

BARDZO wypada! :D:D

I nadal czekam na taki wątek... chociaż szanse maleją...

No i ogólnie kocham tą dramę... i te co wolno się rozwijają zawsze dobrze się kończą... Ostatnio utwierdziła mnie w tym drama Cinderella Man *_* Normalnie też mnie wciągnęła...
no i moja ulubiona drama "Who are you?"

No w sumie racja. Obydwie długo długo się rozwijają. Taki typ xP
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 24 maja 2009

Maura swoim postem udowodniłaś na czym polega "żal" ludzi w stosunku do GDB i dlaczego jego postać odbierana jest jako smutna i wzruszająca ^^

GDB dobrze wie, że przyjaciele z pracy to fałszywi przyjaciele, ale w końcu jest w centrum zainteresowania... Każda szara myszka marzy o tym... A dlaczego nie chciał nic zmienić w swoim życiu? No bo niektórzy nie potrafią... Ja w sumie trochę utożsamiam się z GDB... Bo ja także nie potrafię przyciągnąć do siebie uwagi ludzi^^

Ale nam wyszła pełna analiza psychologiczna jego postaci^^ - ale jeżeli o tym rozmawiamy to znaczy, że drama jest na tyle dobra, że poświęcamy nasz czas na pisanie o niej^^ Czyż nie? ;)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 24 maja 2009

Maura swoim postem udowodniłaś na czym polega "żal" ludzi w stosunku do GDB i dlaczego jego postać odbierana jest jako smutna i wzruszająca ^^

Dziwni ludzie xP Wiesz, ludzie mogą mówić, że im smutno, ale nie szukają odpowiedzi dlaczego tak jest.

Żałowanie w sumie jest lepsze niż ignorowanie, ale skoro on sam się nad sobą nie użala (przynajmniej nie zbyt często) i wszystko ee dzielnie znosi, to według mnie jest swego rodzaju obraza dla jego osoby.

GDB dobrze wie, że przyjaciele z pracy to fałszywi przyjaciele, ale w końcu jest w centrum zainteresowania... Każda szara myszka marzy o tym...

Nie rozumiem dlaczego ludzie tak bardzo pragną uwagi innych. Wydaje mi się, że lepiej jest docenić tych których już mamy obok siebie ;) W sumie Dong Baek jest tego częściowym przykładem co widać to chociażby po tym jak opiekuje się siostrą. Nie mając wokół siebie zbyt wielu ludzi i ich posłuchu, z pewnością każda nowa rzecz jest dla niego o wiele większą niespodzianką niż dla innych ;)

Ale nam wyszła pełna analiza psychologiczna jego postaci^^ - ale jeżeli o tym rozmawiamy to znaczy, że drama jest na tyle dobra, że poświęcamy nasz czas na pisanie o niej^^ Czyż nie? Wink

Analizować to ja mogę każdą postać xP Wprost uwielbiam. xPPP

W sumie w tej dramie nie brakuje postaci do analizy. Ji Soo, Kang Mo, Sung Chul, Min Ji, koleżanka Min Ji, dziennikarz, nawet na Managernim coś by się znalazło ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 27 maja 2009

BIG SPOILER

Spoiler! BYŁ KISSSSSSS *_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*!!!!!!!!!!!

Boże jestem szczęśliwy, że podskakuję do sufitu i jeszcze wyżej...
Jednak wiek nie robi różnicy... Mam nadzieję, że tak samo będzie w Cinderella Man *_* !! [/b]
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 01 cze 2009

Widzę że przespoiler2owana ta strona to już nie czytam, ale poprzednia mnie dość zachęciła i dziś to co przetłumaczone - obaczone. nie myślałam ze po pierwszym odcinku może już drama łzę z oka wyciskać <aż jakoś wstyd się przyznać że się tak jakoś wzruszyłam - ale jak się tu nie wzruszyć jak Dong Baek... huh, no jest taki jaki jest ><' >
No i poza tym cholernie się zawiodłam - jak nigdy w życiu no! Szukam Hwang Jung Mina gdzie tu jeszcze mogę go zobaczyć... a tu pustka oO A tak niesamowicie mi się spodobał, gwiazda gwiazdą, jej manager jest bardziej z duszą kobietą (a scena o zaufaniu~~~>yhhhh;_;) no i siostrzyczka też fajna, ale Dong Baek...;_; On jest taki przesłodkiiii, ten jego wyraz twarzy, naiwność, teraz mi się tak skojarzył bardzo motyw Binbo Danshi i Ogórek - który grał momentami podobną postać, tylko że ten tu aktor ma bardziej chyba prostoduszną twarz i trochę bardziej głupkowatą,że wybacz Ogórek - ale w roli dobrodusznego naiwniaka wybieram Dong Baeka xD
Mimo wszystko na razie sobie dam spokój z oglądaniem i poczekam na napisy i obejrzę w ładniej jakości <już założyłam sobie że Cinderelle będę powtarzać - bo jak dotąd połowa obejrzanych odcinków była niedotłumaczona no i wszystkie w kiepskiej jakości xD - wiec co za dużo to nie zdrowo, no i sesja;_; -akurat przetłumaczą pewnie z połowę serii jak ja wszystko zaliczę>, a po 2 odcinku jeszcze nie mam tak szalonych ciągot na oglądanie - a widząc po części z was to pewnie znów bym noce zarywała oglądając na przemian Foola, Cinderelle i jeszcze jakieś japońskie wstawki pomiędzy xD <ciężkie życie fana dram....>
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 02 cze 2009

Odcinek 9

To, że BoA jest puszczana jako tło w dramach wiadomo nie od dziś. Genialna promocja ostatniej płyty. Do tej pory słyszałam już chyba połowę jej albumu w różnych produkcjach. 'Nobody' by Wonder Girls to tez już taki standard, ostatnio nawet i Cinderella Man 2pm się zaplątało, a teraz znowu Big Bang xP Ostatni raz słyszałam BB w dramie "New Heart' jak to Ji Sung śpiewał "lies' xP Kkkkk byłam zaskoczona, kiedy najpierw usłyszałam 'Sunset glow' podczas randki, a potem na hausewarming ten ich śpiew... hahaha to było słodkie XPPPPP

W ogóle housewarming party było do tej pory najlepszym wątkiem. xPPPPP I to jodłowanie po raz pierwszy pasowało mi idealnie. Nie no popłakałam sie ze śmiechu xPPPPPP

I ta Dong Baeksikowa trauma po pocałunku kkkkk^^^

Odcinek 9 chyba jako pierwszy uważam za całkowicie udany i nie pozostaje mi nic innego jak włączyc 10 ^^^

edit
Odcinek 10
Jaj końcówka totalnie przesłodka :melt: Nie dośc, że główna para zrobiła mi się w oczach hym taka prawdopodobna, to jeszcze młodsze rodzeństwo podkręca im temperaturę :D Baek Sung Hyun rocks! Mina Ji Soo pod koniec tego odcinka była bezcenna. Zaskoczenie czy radocha? kkkk^^

Jak tak teraz ładnie im się układa to patrzę trochę inaczej nna ten związek gwiazda-commoner. Tzn nadal sceptycznie to widzę, ale... tak myślę, że jakby to mi jakiś koreański aktor zaproponował małżeństwo, to też w sumie nie miałabym ŻADNYCH oporów xPPPP

Jednak wiek nie robi różnicy... Mam nadzieję, że tak samo będzie w Cinderella Man *_* !!

Apropo tego.. Yoona kończy dziś 19 lat :shock: Myślałam, że ona starsza jest.... w tej chwili to nawet już nie chcę tego ich kissa xPPPPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 04 cze 2009

MAURA NA TAKA SCENĘ CHYBA CZEKAŁAŚ:

http://img197.imageshack.us/img197/4191 ... 100002.jpg
http://img205.imageshack.us/img205/6871 ... 100040.jpg
http://img216.imageshack.us/img216/7486 ... 100065.jpg
http://img2.imageshack.us/img2/7844/luv ... 100046.jpg

Po wszystkich zdjęciach wnioskuję, ża zapowiada się cudowny odcinek *_* !!
Taniec, wycieczka, konfrontacja z Kang-mo... nie mogę się doczekać! *_*
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 04 cze 2009

Hahahhahahah żebyś widział teraz moją rozdziawioną buzię(albo lepiej nie xPPP) , jakiegoś szczękościsku dostała i uśmiech nie może zejść z mojej twarzy :D:D:D

Nie no, teraz nie usnę xP

Sung Hyun :love:

edit
hah, a specjalnie dziś na soompi nie wchodziłam by sobie spoiler2ów nie robić ^^^
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 04 cze 2009

Ach spoiler2y - boskie spoiler2y, uwielbiam takie spoiler2y ^^
Chyba muszę przyśpieszyc moje nadrabianie tej dramy xD
Ale moja motywacja podbudowała się o jakies 100 % ;););)

edit:
Ja wiem, nie udzielam się tutaj za bardzo - ale teraz nie mogłam się powstrzymac ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 04 cze 2009

no, a ja właśnie zajrzałem i coś tam się dowiedziałem, ale nie czytałem tylko zdjęcia pooglądałem... bo ja nie lubię wiedzieć nic z wyprzedzeniem... ostatnio nawet preview'ów nie oglądam^^

haha i zapomniałem przeposić, przeze mnie będziesz teraz miała problem z zaśnięciem:)

Wróć do „K-drama”