[2009] That Fool

seriale z Korei
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 27 maja 2010

Żeby Cię pokrzepić- braciszka będzie coraz więcej. ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 27 maja 2010

Spoko Day, jeszcze ktoś ci odpisze:p musze sobie przypomnieć zdecydowanie kiedys dramkę bo już nie pamiętam co i jak tylko kojarzę pare scen w tym zakończenie przede wszystkim xD a przecie to taka dobra drama była <3
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 27 maja 2010

Day w końcu !! xD
W zeszłe wakacje tak mocno promowałem tę dramę wszystkim, a taki mały odzew był... i połowa wolała City Hall xD Dobrze, że chociaż teraz oglądasz...
CZEKAM NA SPRAWOZDANIE ^^ nie mogę się doczekać, aż przeczytam :)

co do limitów na MU xD Wystarczy czasem odłączyć internet i podłączyć ponownie :)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 27 maja 2010

mootyl pisze:Day w końcu !! xD
W zeszłe wakacje tak mocno promowałem tę dramę wszystkim, a taki mały odzew był..

no nie przesadzaj ,ja osobiście uważam ją za jedną z najlepszych dram jakie widziałem w kategorii komedii romantycznej jest najlepsza,brak głupiego humoru,pełna ciepła,spokojna historia o miłości niepozornego pracownika poczty i gwiazdy filmowej :)- powiedzmy tylko tyle "over the rainbow "nie kojarzy mi się już tylko z dziewczynką szukającą drogi do domu,lwem ,blaszanym drwalem i strachem na wróble a przede wszystkim z tą kdramą- ten kto tego nie widział wieeele stracił
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 27 maja 2010

no mały był, mały... bo większość wtedy wolała oglądać City Hall i na forum na początku to tylko sam ze sobą rozmawiałem :) można przewinąć kilka stron wstecz i zobaczyć :D

co do najlepszej dramy to się zgadzam... zresztą można także zajrzeć wstecz i poczytać moją opinię po obejrzeniu :)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [2009] That Fool

Postautor: Chie » 12 cze 2012

Jaka to była słodka i urocza dramka.
Na początku ciężko mi było się przyzwyczaic do postaci Donga.Ciągle się śmiał. Jego zachowanie momentami było dziwne i jakbym kiedyś kogoś takiego spotkała na ulicy to bym pomyślała że ma coś z głową. Ale potem okazało się że to tylko naiwny, zawsze optymistycznie nastawiony do świata facet który mimo braku przyjaciół zawsze był pozytywnie nastawiony do innych. Tak mi było go szkoda gdy opowiadał historię ze zjazdu studentów.
Na początku jego przyjacielem był ten biedny kot który musiał wysłchiwac jego problemów. Po ożenku z Ji so jego świat wywrócił się do góry nogami. Zaczął byc dostrzegany. Po raz pierwszy wszyscy znali jego numer telefonu i adres. Nawet dla niego założyli zespół. Był w centrum. Na początku jednak wkurzało mnie że wszyscy go tak wykorzystywali. Chodziło im tylko o przybycie gwiazdy a nie o niego.Do samego końca pozostał sobą. Dalej optymista z wiecznym uśmiechem na twarzy.

Ji soo. Aktorki grającej jej postac z początku nie poznałam. Dopiero po czasie skojarzyłam ją z 200pob. Jej postac była smutna na początku. Trwała w związku, który mimo wielu lat ukrywania nie mógł ujrzec światła dziennego. Zawsze ostrożna na każdym kroku by nie zostac przyłapana przez paparazzi. Dopiero po poznaniu Donga zaczeła się uśmiechac i cieszyc życiem. Nie była już taka sztywna i oschła.

Sang I Min. Cudowna to była para. Czekałam na jakieś rozwinięcie historii tej pary ale się nie doczekałam.
Na początku Sang był porywczy i okropny dla Donga a potem taka nagła zmiana i się można było w nim zakochac. Taki kochany uroczy młodszy braciszek który robił wszystko by jego siostra w końcu zaznała szczęścia. To całkowicie inna rola niż ta którą widziałam w WC. Jak tylko pojawiał się na ekranie od razu był bananek na twarzy.
Wiecznie krzycząca Min to taka słodka głupiutka dziewuszka ale jak miło było na nią patrzec. Jak dziękowała Jin że chciała poślubic jej brata.

Kang to chyba jedyna postac która mnie denerowała w tej dramie. Wiecznie pod władzą ojca bez własnego zdania. Był słaby bo nie potrafił mu się przeciwstawic w kwestii Jin soo. Denerwowała mnie jego zazdorśc. Nie miał wiekszyc oporów przed tym żeby został wprowadzony w plan fałszywy ślub a potem o wszystko się wściekał. Wcale mi go na końcu nie było żal.

No i zakończenie. Uwielbiam kiedy jest ślub na końcu. Może nie było to jakieś widowiskowe ale na pewno przyjemne dla oka. Szkoda że nie było kilka lat później bo chciałabym wiedziec co się z nimi dalej działo.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „K-drama”