[2009] Brilliant Legacy

seriale z Korei
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 20 lip 2009

xD lol, ja sie nie złoszczę przecież XDDDDDD
a jestem aktualnie na 23 epizodzie;d wiec spoko loko, nie jestem tak strasznie w tyle ;d
pozdro dla przystojnego kolegi xd2

lol, którego niby?XD

Awatar użytkownika
Gryzek5
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Gryzek5 » 20 lip 2009

San-chan pisze:xD lol, ja sie nie złoszczę przecież XDDDDDD
a jestem aktualnie na 23 epizodzie;d wiec spoko loko, nie jestem tak strasznie w tyle ;d

To dobrze,ze sie nie zloscisz:D
łeee to juz Hwan ja kocha w 23 epie! XD a powspominalabym sobie:D

San-chan pisze:
pozdro dla przystojnego kolegi xd2

lol, którego niby?XD

Jak kto którego? przystojnego bruneta! XDD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 20 lip 2009

Właśnie zastanawiam sie jakby zareagował Hwan. W przeciwieństwie do ES nigdy nie nakrzyczał np na Seungmi i też nigdy nie wyraził złego słowa na temat matki SG...a przecież wie, że kłamią...ehh nawet z ES nigdy o tym szczerze nie porozmawiał... Może Hwan by się w końcu porządnie zdenerwował bo... w tej chwili to on tylko na tą biedną ES krzyczy.... xPPP

Mnie w ogóle dziwi fakt, że ta sprawa sądowa do ES miała wytoczyć wiedźma rozeszła się po kościach... :roll:

czuje,że wy mnie z tego forum wywalicie za gadulstwo i wklejanie fot fragmentow , ktore mi sie podobaly XD

Myślę, że nikt Cię nie wywali, ale...xP chowamy foty/wklejamy miniatury ponieważ no.. z przyczyn też czysto technicznych nie wszystkim wszystko się wczytuje szybko, a wiesz jak musisz jeszcze odświeżyć to już w ogóle mała katastrofa xDDD Foty są jak najbardziej ok xP
Obrazek
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 21 lip 2009

przez was się przełamałam... obejrzałam 24 i 25 odcinek na viiki.. i musze przyznać, że umieram od tych lecących u góry komentarzy XDDDDDDDD

szczególnie na koniec 25 odcinka zostałam zabita tekstem "Run! EunWoo! RUN~!!" XDDDDDD

jutro zabiorę się za 26 ep xD

Jak kto którego? przystojnego bruneta! xd2D

eej.. nadal nie wiem xDDDDDDD
Awatar użytkownika
Gryzek5
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

:D

Postautor: Gryzek5 » 21 lip 2009

Ok! obiecuje poprawe!!!:D bede mniejsze wklejac:D wiecie, ja nie narzekam na neta... mam zagrzebiscie szybki,wiec mi nic nie muli przy ladowaniu fot itd(: ...bosh... pochwalilam sieXD

ale jaki z tego plus?:D nadrobiacie zaleglosci w BL XD

San-chan pisze:przez was się przełamałam... obejrzałam 24 i 25 odcinek na viiki.. i musze przyznać, że umieram od tych lecących u góry komentarzy XDDDDDDDD

szczególnie na koniec 25 odcinka zostałam zabita tekstem "Run! EunWoo! RUN~!!" XDDDDDD

Wiem! wiem! XD Komenty wygrywajaXD sama jak zlapie faze dopisuje cos za innymi XD nieraz az nie ma miejsca gdzieXD normalnie forum sie zrobilo w komentachXD

Jak kto którego? przystojnego bruneta! xd2D

eej.. nadal nie wiem xDDDDDDD[/quote]

hm... kurczaki... ten co mieliscie egzamin z czegos i go jako pierwszego pytalas XD jak nadal nie wiesz ,ktory to pozdrow wszystkich przystojnych... tego nie ominiesz napewno XD
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

hm... kurczaki... ten co mieliscie egzamin z czegos i go jako pierwszego pytalas xd2 jak nadal nie wiesz ,ktory to pozdrow wszystkich przystojnych... tego nie ominiesz napewno xd2

aaaa. hesiula xDDDDDDDD
no spooooko, powiem mu, ale sie nie ucieszy za bardzo XD
Awatar użytkownika
Gryzek5
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Gryzek5 » 21 lip 2009

San-chan pisze:no spooooko, powiem mu, ale sie nie ucieszy za bardzo XD

...?
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

bo on nie gustuje w naszej płci :PPP

oftopem mówiąc XD
Awatar użytkownika
Gryzek5
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Gryzek5 » 22 lip 2009

San-chan pisze:bo on nie gustuje w naszej płci :PPP

oftopem mówiąc XD

OMO! serio:D a wlasnie sie chcialam zapytac, czy woli panow... :D kurcze... chlopak sie marnuje tylko (: ale coz:D (((;
Awatar użytkownika
Gryzek5
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

KONIEC

Postautor: Gryzek5 » 27 lip 2009

Nie wiem jak wy dziewczyny ( i ile wam tam jeszcze odcinków do końca zostało),ale ja już zakończyłam 28 ep...dokładnie wczoraj o północy(:

I wciąż utrzymuje, że ta Kdrama jest REWELACYJNA:D

SPOILER EP 27 i 28

jak na moj gust to bylo juz zakonczenie(: wszystko sie wyjasnilo itd (: natomiast w Epie 28 pokazano co beda robic bohaterowie po dramie((((;

scena gdy ES leci przez ulice do Hwana :D bezcenna XD

uwielbiam scene gdy Hwan zabiera brata ES na soczek i uczy go swojego numeru telefonu aby dzwonil jakby ES miala jakis natretow XD POLECAM TA SCENE aby watchanc z kilka razy! REWELKA! :D

Tak,ze ostatnia scenena konczaca cala drame jest REWELACYJNA:D slicznie im wyszedl ten kissssek((((:

KONIEC SPOILERA :D

Licze na kolejne dobre dramy z tymi aktorami w przyszlosci(((:
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 29 lip 2009

no to skończyłam, hehe:D
Spoiler!
scena gdy ES leci przez ulice do Hwana :D bezcenna XD

zgadzam się w 100% XDDDD

uwielbiam scene gdy Hwan zabiera brata ES na soczek i uczy go swojego numeru telefonu

nie mogłam przestać się smiać xDDDDDD
i to brother-in-law XDDDDDD ale kurde wymyślił xDDDD

Tak,ze ostatnia scenena konczaca cala drame jest REWELACYJNA:D slicznie im wyszedl ten kissssek((((:

oj tak TT.TT sniff~~
ostatnia scena rządzi ;))

poza tym.. uważam, że ta drama była lepsza od BOF'a :P nawet się nie czuło, że to było 28 odcinków.. nie było tak rozwleczone jak myślałam, że będzie ;p i nawet te "mijanki" a to z ojcem, a to z EunWoo.. nie denerwowały mnie tak jak w innych dramach XP
Może dlatego, że całe pokłady złości zbierała Matka SeungMi i jej córka xDDDD
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 30 lip 2009

dziewczyny jestem z wami w 100% drama swietna moznabyło sie posmiac, popłakac powkurzac wszystko to co kazda drama powinnła miec aha zapomnialam do yego dochadza dobrzy aktorzy

a tak poza tematem gryzek5 bylam na twoim blogu i mvałki które zrobiłas bardzo bardzo mi sie podobaja... naprawde pełne uznanie
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 12 sie 2009

Postaram się szybko zwięźle i na temat xp

Obejrzałam,a raczej przebrnęłam przez te 28 epizodów iii... Poczułam ulgę ze to się skończyło. Nie żeby historia była zła, bohaterowie czy coś. Po prostu za długie i to co ludzi tu nie denerwowało niektórych - mijanie się - irytowało mnie niesamowicie. Dlatego od 11epa do gdzieś 23 trochę przynudzałam się wraz z irytacją ze właśnie byłeś tuż tuż za nią, właśnie to jest o toto... Czyli gdyby zrobili z tego 16, ewentualnie 20 odcinków myślę ze było by dla mnie w sam raz, 28 - zdecydowanie za dużo jakbym nie miała na to patrzeć, no, chyba że bym zmieniła podejście gdybym oglądała mniej więcej na bieżąco.
Plot - mimo wszytko jak na romans całkiem całkiem, nieźle rozwinięty wątek zazdrość/zdrada i te sprawy, no i był w miarę do przejścia, tak w niektórych dramach nie da się wytrzymać z tym wątkiem firmy, praca intrygi tak tu nawet było dobrze. Co prawda naiwnie momentami ale nie czepiajmy sie szczegółów. Trochę wszystko było czasem przedramatyzowane, tysiąc razy krzyczeć ze przez ciebie to nie zobaczyłam to i to tamten myśli ojej przeze mnie to... uh, no nie lubię tych takich rozmyślań.
Całkiem ładnie wyszedł ich motyw zejścia się, zmiany uczuć Hwana. no i randkowe sceny WH&ES były przesłodkie xp (może pominę kwestię rysowania karykatury...) No i zakończenie mimo takie przedobrzone (bo źli stali się dobrzy wszyscy żyli długo i szczęśliwie) to jestem w stanie powiedzieć ze jest w porządku, zwłaszcza kiss na koniec im całkiem nieźle wyszedł jak na dramę:)
Jeden z motywów jaki mi sie całkiem spodobał - motyw romansowy lokaja i matki był świetny:) Jakoś to była chyba para której najbardziej kibicowałam xp
Eun Sung - nie wiem co w tej dziewczynie jest ale jest śliczna, nie lubię takiego obcięcia i na plakatach wydawała mi się okropna w tych włosach ale w dramie wyglądała świetnie. Jeszcze to jak się ubierała dawało dla niej wielki plus. No i grała też w porządku, w ogóle większość dobrze grała, jak już to można ię przyczepić bardziej do rozwleczonej fabuły.
Woo Hwan - jakoś mnie nie pociąga zbytnio, dopiero pod koniec doszłam do wniosku ze słodki mis z niego xp Moja znajoma stwierdziła ze z kimś jej się kojarzy - po czym sobie przypomniała - z Ronem z Harrego xp No i koniec z bratem Eun Sung i w ogóle ich rozmowy były bezcenne:)
Jun Se - zawsze miał wyraz twarzy płaczliwy jak sie na niego patrzyło, do tego oczywiście musiał być postacią z serii wyrozumiały i ten który pogodzi się z odejściem ukochanej dla jej dobra. yhh, trochę ludzkich uczuć proszę.
Seung Mi - nie żadne szaleństwo z niej było też rola taka ni zła ni dobra, płaczliwa i w ogóle - jak została nauczycielką, zastanawia mnie czy by zostać w Korei nauczycielem nie trzeba mieć jakiś skończonych studiów? pokazali SM jeszcze przed wylotem ES więc to było niedługo później a studiów nie skończyła więc ciekawa jestem jak to wygląda...
jedną z najbardziej wkurzających postaci była koleżanka ES za to dla mnie największe ciasteczko to kolega JS^^ Mrrr...
Jak bym miała oceniać to chyba dałabym dramie 8/10 albo 8,5 bo jednak mi się całkiem podobało mimo że czasem oglądając robiłam tysiąc innych rzeczy bo mnie nudziło patrzeć jak bohater IDZIE i MYŚLI.
Awatar użytkownika
Arishay
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Arishay » 30 sie 2009

The Best scena z panną Han Hyo Joo ^____^
Han Hyo Joo z minką Jasia Fasoli..

Obrazek
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Margotka » 31 sie 2009

Jakakolwiek by ta drama nie była i ile by nie miała wad musiałam, po prostu musiałam dać jej miejsce w top20 ;)

To nic, że bardziej typowo i dramowo już być nie mogło (chociaż pod koniec sporo rzeczy mnie zdziwiło i eee zszokowało nieco xPP), bawiłam się fantastycznie. Już dawno nie natrafiłam na dramę tak uzależniającą. I nie nudziłam się praktycznie w ogóle.
Ktoś tam wspominał, że przewijał i że nudziło to, że bohaterowie chodzą i myślą. Ja nie przewinęłam nawet sekundy i wcale mi się nie wydawało, że 28 odcinków to za dużo (a na początku byłam trochę przerażona tą ilością ^^), a nawet było mi troszeczkę przykro, że to już koniec ^^

Krótko i na temat powiem, że najbardziej rządzi stepmama :D Niesamowita kobieta i byłam dla niej coraz bardziej bardziej i bardziej pełna podziwu, aż mój podziw osiągnął kulminację gdzieś pod koniec, kiedy już myślałam że z tego się nie pozbiera i już po niej, a ona jakoś wkręciła wszystkim swoją wersję i generalnie wszystko obróciło się na jej korzyść. Nawet w nocy mi się śniła :) Taki koszmarek ;) Tak więc większość czasu zajmowało mi rozkminianie, z czym ta kobieta znowu wyjedzie w następnym odcinku. Uważam, ze jakby nie było innych powodów dla oglądania tej serii, to ona byłaby wystarczającym ^^

Ale poza nią był oczywiście Lee Seung Ki :* :* On też byłby wystarczającym powodem. Tyle się wystarczających powodów w tej dramie zebrało, że łącząc je wszystkie razem wyszła naprawdę fajna drama. A wracając do LSK: ależ on jest uroczy ;) Początkowo wybitnie nie cierpiałam jego postaci, ale to chyba normalne i każdy ma ten etap, a potem zrobił się jak baranek łagodny i nie pozostało nic tylko kochać :D

I jedyną rzeczą która mnie irytowała bardziej niż normalnie a w dodatku cały czas to płacz Eun Sung. Dziewczyna miała ciężkie życie, rozumiem to, ale zaczęło być to męczące, kiedy w każdym odcinku rozpłakiwała się z 5/6 razy. Poza tym płaczem jej postać jest całkiem ok, w tak dramowej dramie potrzebna jest taka bohaterka - prawie bez skaz na charakterze ^^ I jej ubrania były świetne ;)

Więc ogólnie polecam jeśli chce się wciągnąć i zapomnieć o świecie no i jeśli się ma duużo czasu (28 odcinków to nie byle co ^^). Chociaż moją ulubioną dramą ostatnich miesięcy zdecydowanie jest EIA to wg mnie nie była to drama do połykania, a BL jest i daaawno nie poczułam się tak maksymalnie wciągnięta w historię ^^
[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]

Wróć do „K-drama”