[2008] U-Turn

seriale z Korei
Awatar użytkownika
mistiq
Oglądam regularnie xD

[2008] U-Turn

Postautor: mistiq » 14 maja 2009

Obrazek

U- turn składa się z 4 odcinków po 5 minut. Drama została wyprodukowana przez On Media i Ssang Yong Motors. Drama jest krótka lecz posiada wszystkie elementy dramy, smutna miłość kobiety i mężczyzny, którzy spotkali się...
Słynny filmowy dyrektor Jang Jin napisał scenariusz i to wyreżyserował.

Pewnego dnia So Ji Sub jest przyciągnięty, przez nieznaną dziewczynę, która nagle pojawia się przed nim.
Dyrektor Jang Jin mówi " Zobaczycie atrakcyjnego So Ji Sub'a, który posiada oziębłość złego faceta Cha Moo Hyun z 'Sorry I love you' a zarazem łagodność"

Występują: Lee Yeon Hee, So Ji Sub,
Gatunek: Romans, Dramat
Liczba odcinków: 4

Piosenki z U-turn

1. Love Seat : Whee Sung 2. Only you : Go Yoo Jin 3. Love and Tears : O Hyun Rhan
Obrazek

Obrazek

Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeśli ktoś chce, pobrać Rawy, to proszę pisać.
A w sprawie polskich napisów, to też do mnie.

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 14 maja 2009

chciałem to obejrzeć po zobaczeniu MV promującego kiedyś tam na M-net... (of course piosenka Wheesung'a) ... no i ściągnałem 1odcinek i trwał on 4-5min... ^^ Drugiego już mi się nie chciało ;)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
amigone
Co to jest dorama? o_O

Postautor: amigone » 15 maja 2009

ja byłam bardziej wytrwała i obejrzałam wszytstko->nie żałuje:) pomimo że historia jest krótka i w 20 min trudno cokolwiek dobrze przedstawić to muszę powiedzieć ze całkiem mi się U-turn spodobał. w tak krótkimc zasie udało im sie pokazać świetna historie.
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [2008] U-Turn

Postautor: Volli » 18 gru 2010

Chyba przeżywam poważny dramowy kryzys... Co zaczynam to zasypiam, nudzi mnie to co teoretycznie nie powinno... Mam ochotę na wszystko naraz, więc kiedy już coś włączam to myślą po 5 minutach uciekam w stronę innych możliwości... I w ten oto sposób wpadałam na pomysł, żeby zacząć te "pięciominutówki"... Rozwiązanie idealne. Ani się obejrzałam jak już byłam po dramce...

So Ji Sub... Taaaak... Nie wiem i pewnie nigdy się nie dowiem czy mi się podoba czy nie, czy go lubię czy... Nie, nie nooo... przesada - lubię ^^... Tylko... odnośnie U-Turn... hmmm... niewiele można o nim powiedzieć. Po prostu sobie był... Z resztą pal licho obsadę... Raczej nie to postawiłabym w tym przypadku na pierwszym miejscu. Bo ta historia to jest przede wszystkim klimat, zbudowany głównie przez montaż. Dzięki niemu ta mini - drama zyskuje taką lekkość, wiarygodność i nostalgiczność. A opowieść, chociaż krótka, to śliczna. I nie ma co tu o niej się rozpisywać - po prostu radzę obejrzeć [hmmm... w całości!]... Niektórym zakończenie może się nawet wydać zaskakujące.
:volli:

Wróć do „K-drama”