[2009] IRIS

seriale z Korei
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 26 gru 2009

Ale HJ już nie będzie w drugim sezonie. Lee Byung-heon juz nie będzie wsytępował.

Ciekawe, czy Seung Hee jeszcze krócej zetnie włosy :lol:

Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 26 gru 2009

boom_boom pisze:Ale HJ już nie będzie w drugim sezonie. Lee Byung-heon juz nie będzie wsytępował.

Jak to Lee Byung Hun nie będzie w 2 serii? O.o to on jednak umarł?
No ale jak nie będzie go w 2 sezonie, to tak jakby to nie był IRIS 2, bo jak główny bohater na którym wszystko się opierało nagle go zabraknie? O.o
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 26 gru 2009

ej, spoko, jak TOP umierał to generalnie też się śmiałam XD
no przeza Byung Hun nawet chyba nie chciał grać w drugim sezonie? on UMARŁ lol, nasz heros umarł :DDD to jest najlolowsza rzecz w tym, boze, wielki plus za to XD
i nie, że mi się nie podobało, ale przeca ja ostatnio nic nie oglądam i na nic nie mam ochoty nawet, więc całkiem rekordowo obejrzałam do końca ^^;
ej, spoko, Seung Hee jeszcze nie była najbardziej wkurzającą postacią w dramie, srsly, ale po prostu przy Sun Hwie wymiękała, o :D i jej zajebistość potęgowała beznadziejność tej, no, mimozy ;P

spoko! zwerbują jakąś inną dupę do drugiego sezonu. wierzę w to ;P kolejnego herosa *_* XDDD

ale emowanie Seung Hee mnie okrutnie przeraza......... ;P

KTO NIE OGLĄDAŁ NIKITY NIECH ŻAŁUJE I DIAF :DDDDD (robiłam rewatcha na wakacjach 2008, zostaly mi dwa sezony do obejrzenia - musze odzyskac plyty... uhahaha)
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
nanishii
Co to jest dorama? o_O

Postautor: nanishii » 10 sty 2010

Skończyłam wczoraj oglądać "IRIS" i tak ogólnie podobało mi się, choć oczywiście sporo tu niedociągnięć i drobnych wpadek. Ale w nudnych serialach zazwyczaj zwracam uwagę tylko na takowe, a tutaj nie psuły mi przyjemności oglądania. Przejęłam się nawet losami głównego bohatera, a nieczęsto mi się to ostatnio zdarza ;) Poza tym lubię samotnych herosów, którzy muszą walczyć z całym światem i odkrywają wokół siebie spisek, kule się ich nie imają i takie tam (choć jak w ostatnim odcinku skończył mu się magazynek, to pomyślałam sobie "no, choć raz" :) )A to jak skończył... Zaskoczeniem dla mnie nie było, ale myślałam, że odbędzie się to jakoś bardziej "efektownie"...

(SPOILER: przez moment pomyślałam, że go jednak Seung Hee zabije, a wtedy wielkie poświęcenie Sa Woo byłoby totalnie bezwartościowe... A Seung Hee okazałaby się wyjątkowo okrutną mimozą. Ostatecznie przypadła jej rola mimozy nieświadomej, że jej ukochany dogorywa parę metrów dalej. :roll: Chyba że przez 3 miesiące udawała szczęliwą , a jak już zerwali stosunki z NSS, nasłała na niego IRIS XDKONIEC )

Zatrudnienie TOpa w obsadzie to zwykły chwyt marketingowy. Tę jego rólkę mógły zagrać ktokolwiek i nikt by nie zwrócił na nią szczególnej uwagi. Ale aż tak dużo go na ekranie nie było, więc tak jedna mina w zupełności wystarczyła. Za to w scenie na tamie nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że TOP oglądał dzień wcześniej "Dobrego,Złego i Zakręconego" i robił miny jak Lee Byung Hun XD
A w ogóle zwrócił ktoś uwagę na odcinek, w którym Seung Hee groziła Sa Woo, że go zabije, a potem oddała mu swój pistolet (odciągała uwagę, co by Hyun Jun mógł uciec...) W scenach powtórkowych w następnym epizodzie "straszyła" go przykładając sobie broń do głowy O.o Czyżby pan cenzor maczał w tym paluchy X)?
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 28 kwie 2010

Jak to Lee Byung Hun nie będzie w 2 serii? O.o to on jednak umarł?
No ale jak nie będzie go w 2 sezonie, to tak jakby to nie był IRIS 2, bo jak główny bohater na którym wszystko się opierało nagle go zabraknie? O.o

Z tego co czytaam wczoraj to jak najbardziej będzie grał w drugiej części gdzieś mam o tym info jak znajde to się podzielę :)

Ja osobiście mam traumę po tej dramie , jestem jej ogromną fanką strasznie , cholernie mi sie podobała , już sie nie mogę doczekać tej drugiej części ! I jeszcze powiem wam taką ciekawostkę otóż czytałam , że producenci czy ktoś tam zastanawiają się czy TOP ma zagrać i tu zonk bo chyba on zginął xD sama już nie wiem jak to będzie wiem tylko że sie nie mogę doczekać i z tego powodu oglądam od nowa xD xD
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 28 kwie 2010

Utwierdza mnie to w przekonaniu, że w IRIS wszyscy zmartwychwstaną jak Taylor w "Modzie na sukces". O ile bez Lee Byun Huna nie wyobrażam sobie kontynuacji, o tyle... TOP?! Śmiał się, śmiał, zginął, a teraz wytrzepie ten zielony płaszczyk i pójdzie znowu zabijać?
Zresztą, nieważne.
Czekam z utęsknieniem.

Tylko nie wiem, czy Lee Byun Hunowi po tym wszystkim jeszcze może chcieć się być agentem. I po czyjej stronie będzie.
Ale by było świetnie, gdyby z Sunhwą!!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 28 kwie 2010

ze dwa miesiące temu czy ileś czytałam, że byung-huna nie będzie o_o poza tym to nie będzie iris 2 tak do końca, nawet tytuł nie ma w sobie iris, tylko athena?
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 28 kwie 2010

Tak , tak tytuł ma być inne prawda ale pownie tematyka podobna o tym że on ma grać czytałam wczoraj , postaram sie poszukać linka z tym info i pokaże wam co tam nawypisywali ;)
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 28 kwie 2010

Obrazek
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 31 maja 2010

Iris zaliczony ^^
w sumie jedna z moich pierwszych akszyn dram, jakoś mnie romansidła zaspokajały do tej pory..

pokochałam tę dramę za to że im się kończyła amunicja i zmieniali magazynki. szacun dla reżysera za to ^^

hiroł- najlepsza kreacja, najfajniejsza postać, najfajniej się bił i wszystkich rozwalał :smitten:

Sa Woo- był straszny. Dawno żadna postać mnie tak nie irytowała. Już nawet nie chodzi o to że zdradził, ale nie dość że aktor wątpliwej urody to jeszcze taki nijaki. dobrze że nie spotkam go w następnym sezonie

Seung Hee- jak dla mnie nijaka. nie wzbudzała u mnie takiej agresji jak u Was (nie licząc 3 ostatnich odc ), no ale słaba była

Sun Hwa- chwilą wcześniej oglądałam Princess prosecutor więc moja miłość do niej była w apogeum. Ta kobieta jest niesamowita, wygądała tak ślicznie nawet z odmarzniętą twarzą *____*
i lepiej wyglądała ze snajperkami, karabinami i innymi dużymi broniami (Seung Hee jak była scena strzelanki na ulicy to ją tak śmiesznie odrzuciło jak zaczęła strzelać xD )
ale szerze powiedziawszy jak na mega agentkę zrobili z niej taką nieśmiałą dziewczynkę, ten jej niepewny krok mnie chwilami irytował.

a tak z dalszego planu to informatyk z północno-koreańskiego timu był słodki.

co mnie w sumie rozbawiło, to że najpopularniejszym ciuszkiem wśród koreańskich agentów był golfik ^^

co do końcówki to wyglądało tak jak by chcieli zachować chociaż troszkę realizmu czy czegoś. No bo jak już mamy dużą złą organizację to tak na pewno by komuś odpuścili popsucie im interesów.

ale w sumie wszystkie te niedociągnięcia (muszą być duże skoro ja je zauważyłam ^^) nie psują przyjemności z oglądania i drama i tak wciąga

uff się rozpisałam. mój najdłuższy post w życiu xD
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 31 maja 2010

gosq pisze:Ta kobieta jest niesamowita, wygądała tak ślicznie nawet z odmarzniętą twarzą *____*

I nawet jak pluła ryżem i w ogóle ;)

Nie napisałaś nic o TOPie, człowieku-widmo w zielonym płaszczu. :twisted:

Ja w sumie cały czas myślałam, że ten Baek-San nie może stać na samym szczycie organizacji IRIS. Jakiś taki słaby dziadziuś na to, mimo wszystko. Jak będzie nowa seria, to pewnie kogoś lepszego znajdą, silniejszego.
Ciekawa jestem, czy w obecnej sytuacji oskarżeń, które rzuca Korea Południowa - Korei Północnej, ośmielą się wykorzystać motyw podziału w "Athenie" albo "Iris 2". Wątpię.
Obrazek
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 01 cze 2010

ona w ogóle jest świetna w scenach z jedzeniem xD chociażby scena z PP jak jadła ramen i płakała. zresztą tu jadła ryż i płakała <3

T.O.P. jakby umiał grać to mógłby być niezłym mordercą albo w ogóle kimś złym ^^ twarz mu do tego pasuje xD
rozbawiła mnie troszkę scena jak skręcił kark tej lasce i wypił sobie wino, skojarzyło mi się z piosenką "pije wino ze swoją dziewczyną" xDD
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 01 cze 2010

Haha, no i faworyt- scena, w której umierał i wił się ze śmiechu!
Obrazek
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 01 cze 2010

anoo. miał bardzoo oryginalną scenę śmierci ^^ w sumie chyba najciekawszą. przynajmniej nie płakał xD
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 01 cze 2010

boom_boom pisze:
Nie napisałaś nic o TOPie, człowieku-widmo w zielonym płaszczu. :twisted:

Ha, ha, z TOPem i jego grą aktorskiej w Iris to jest jeden podstawowy problem, że do końca nie wiadomo czy on tam grał czy tylko był... Nie sposób tego rozstrzygnąć...
:volli:

Wróć do „K-drama”