[2003] Breathless

seriale z Korei
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

[2003] Breathless

Postautor: ToMo » 02 lut 2006

Breathless

Obrazek

Tytuł: 나는 달린다 / Na-neun Dal-lin-da / I Run / I'm Running / Running After Dream
Stacja i czas emisji: MBC, 22.10.2003-11.12.2003
Liczba epów 16

Występują
Kim Kang-Woo jako Shin Moo Chul
Obrazek
Chae Jung-An jako Kang Hee Ya
Obrazek
Lee Jong-Soo jako Dr. Yoon Ui Sup
Obrazek
Eric Moon jako Shin Sang Sik
Obrazek

Opis

Młody mężczyzna planuje swą przyszłość. Musi zarobić na siebie, a także myśli o miłości. Pełny energii chłopak musi liczć się z ciemną przeszłością swojej rodziny.
Ona jest raczej wyjątkowa. Piękna, z wysokim mniemaniem o sobie. Nienawidzi słowa "porażka", ponieważ sama nigdy tego nie doświadczyła. Zawsze wychodziła obronną ręką.
Kochają się oboje, ale muszą stawić czoło złemu światu. Razem planują swoją przyszłość.

Obrazek

Powiem, tak. Dramy nie widziałam, mam kilka epów i zapowiada się ciekawie.

edit by Maura (10.07.10)

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 02 lut 2006

Muszę przyznać, że mam mieszane uczucia co do tej dramy...ściągnęłam dwa epki dość dawno temu...i to za namową koleżanki, maniaczki k-music i m.in. Erica, któremu przyszło tu grać (jak się nie mylę debiutował w tej dramie) rolę brata głównego bohatera. I przyznam, że to co do tej pory zobaczyłam ani mnie nie zainteresowało, ani też specjalnie nie znudziło...w tym czasie inny serial przyciągnął moją uwagę, więc ten odszedł w zapomnienie....i właśnie się zastanawiam czy czasem do niego nie wrócić...
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 02 lut 2006

Ja nawet nie zaczęłam^^
ale jakoś nie mam na to czasu! Oglądanie japońskich dram kawałkami, prowadzenie forum mnie wykańcza, ale postaram się to nadrobić!^^
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 17 lut 2006

Ja właściwie widziałam tą dramę w całości (kiedyś leciała na ArirangTV).
I mnie się wydaje, że nie była taka zła (w końcu obejrzałam ją do końca).Chociaż muszę przyznać, że wątek drugoplanowy (ten z Eric'em <- jak to odmienić??) bardziej przyciągnął moją uwagę niż wątek główny.

Wróć do „K-drama”