[2009] My Fair Lady

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 sie 2009

Widzę, że już na aja aja jest drugi ep :P To leci w środy I czwartki czy coś z emisją jest przesunęło? :)

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 20 sie 2009

Właśnie zaczęłam ściągać, ale już chyba sobie daruję ogladanie zwłaszcza, że przykleiłam się do innej dramy xDDD

To leci w środy I czwartki czy coś z emisją jest przesunęło? Smile

Leci tak jak zaplanowano.. dlaczego miałoby się przesunąć? :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 20 sie 2009

A ja widziałam fragmentami 2 rawa.... szybko coś się akcja rozwija.... boje się, iż później będą jakieś wydumane spiętrzenia....

Chociaż nasza lady musi się prawdy o kamerdynerze dowiedzieć.. o jego długach itd....

A prawnika nienawidzę.... Ciekawe czy dojdzie do kissa w 3 epku według priviu będzie blisko.... pewnie ktoś w ostatnim momencie odskoczy....... Przywykłam...... a i bohaterka coś robi się głupiutka, tzn brakuje jej pewności siebie przy kamerdynerze... kiutnie normalnie kiutnie :P

Na razie jestem na tak za jakies 2h obejrzę na viikii....

Eggi i Azzel no ja nic nie rozumiem po koreańsku.... zawsze mówię sobie nie oglądam nie oglądam a jak mam już rawa to chociaż ciutke lookne :P
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 20 sie 2009

ja sobie spokojnie poczekam na napisy...
bo wolę mieć przyjemność oglądania, a nie oglądać i 80% nie rozumieć ;pp
(powiedzmy sobie szczerze... takie oglądanie to tylko na domysły... ;) )
psułem sobie tak odcinki That Fool... teraz wolę poczekać:D

EDIT:
znaczy spokojnie czyli niespokojnie ;pp
bo wkurzają mnie na viikii z tymi tłumaczeniami tej dramy-_-
niby szybko, ale jednak wolno tłumaczą ;p
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 20 sie 2009

Przybij piątkę mootyl, ja mam tak samo!!! :wink: :wink: :wink:
Dlatego tezczuję się zapóźniona, bo obiecałam sobie nie oglądać airingów...
Ale czy dotrzymam słowa...
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

no jak odcinek jest łatwy to go zrozumiesz...
bo znasz trochę słówek i zdań, ale np. umkną ci szczegóły, niektóre rozmowy mogą być całkiem o czymś innym niż ty myślałaś.... itp. itd.
ja sobie popsułem tak z 2-3 odcinki That Fool i staram się tego unikać:D
nawet podglądania... chociaż z tym ostatnim nie wiem czy dobrze robię bo w EIA unikałem preview'ów, a okazało się, że traciłem specjalne filmiki przy tym ;pp
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 20 sie 2009

ja przyznaje sie bez bicia ze ogladam bez napisów bo na serio nie moge wytrzymac jak mam juz cos na dysku to az raczki szwierzbią aby tego nie puścić na viki i tak lukne aby odcinek zrozumieć a do tego dochadza wasze relacje z dram że w 3 niby kiss sie zblirza to jak tu wytrzymać no poprostu sie nie da
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

woah^^
obejrzałem pierwszy part i już kocham tą dramę...
mój ulubiony klimat^^ takie dramy kocham najbardziej...
---
idealny wstęp... jak jakieś reality^^ koleś ze służbą oprowadza nas po domu i opowiada historię gł. bohaterki :D <-- skojarzyło mi się z BOF ...
---
potem biedny Poong-ho został zwolniony T_T
---
potem przyszedł czas na świetną piosenkę i jak zwykle "loan sharks" i długi...
---
główny bohater jest pastorem?! HAHAHAHA:D
boskieee :)
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 21 sie 2009

Pełna recenzja
Odcinek 1 - "Chaos" ---> możliwe spoilery^^

Zaczęło się dosyć przyjemnie, a nawet powiem, że idealnie. Narracja + scena prosto jak z jakiego reality show. Przedstawienie głównej bohaterki, służba, dom, jej zachowanie, złe maniery itp. dosyść zgrabnie i szybko jak na k-dramę sobie z tym poradzili. Cała ta otoczka i klimat przypominał mi trochę wstęp BOF, ale tutaj było to o wiele lepiej wykonane. Wiadomo, że pod względem technicznym już gorzej być nie może, jak to było z F4 i Jandi^^
Główny bohater... Tutaj zamieniły się role troszeczkę. To zawsze kobieta była tą biedną, rozwrzeszczaną, prawą i mającą najwięcej do powiedzenia bohaterką. Oczywiście nie obyło się bez loan-sharks i wielkich długów, które oczywiście ON musi spłacić. Teraz mam tylko problem z jego identyfikacją ^^ Rozumiem, że praca w kwiaciarni i jako kierowca "pijaczyn" to part-time job, ale od kiedy "pastor" to też part-time job? o.O hmmmm

Odcinek był dosyć chaotyczny! Przypomniał mi się dokładnie pierwszy odcinek STYLE. Dokładnie taki sam, absurdalny klimat... dokładnie tyle samo wrzasków i krzyków... dokładnie taka sama wojna^^
Moja ulubiona scena z lotniska, kiedy to on ją porywa i klepie po tyłku (chyba cały blok obudziłem śmiechem) totalnie była taka sama jak w STYLE - tutaj już za szybko się nie zbliżali? Wcześniej narzekałyście :D <czepiam się>
Powracając do chaosu... wiem! Chcieli bardzo szybko pokazać nam o co chodzi i przejść do konkretów. Z jednej strony mnie to cieszy, z drugiej nie... Bo akcja poszła do przodu, a odcinek na tym stracił...
Ten chaos powodował, że bardzo słabo zżyłem się z bohaterami, bardzo słabo się z nimi utożsamiam, w ogóle nie dostrzegłem ich charakterów oprócz tych przerysowanych cech, czyli:
- ona zła, trauma miłosna z przeszłości, wyżywa się, rozpieszczona
- on dobry, ma długi, prawy, walczy o prawa biednych^^

WŁAŚNIE! Trauma z przeszłości... niespełniona miłość. ZNOWU! Nie mogli wymyśleć czegoś bardziej oryginalnego ;pp

SOUNDTRACK:
Dwie piosenki mi się spodobały... a ta wolna taka sobie była i zniechęciłem się do niej bo wcale nie pasowała do momentu ^^

Jak na pierwszy odcinek było świetnie^^ Dużo akcji, humoru troche mniej (nie wiem dlaczego, ale było go mniej niż przypuszczałem), absurdalny klimat... tylko podchodzę do tej dramy sceptycznie... bo nie chcę się zawieść jak w przypadku STYLE^^ Dokładnie taki sam "wstęp" ... mam nadzieję, że My Fair Lady nie pójdzie w ślady wyżej wymienionej dramy tylko z odcinka na odcinek będzie podnosić coraz wyżej poprzeczkę:)

EDIT:
Kolejne nawiązanie do STYLE. Nie podoba mi się styl Park Ki-ja, ale styl Hye-na (Hae-na) UWIELBIAM! Oh matko... Jak ona ślicznie w tych wszystkich ciuszkach wygląda... *_*

KOLEJNY EDIT:

Rodzinka na kanapie = totalna porażka! Znowu szykują się annoying people-_- Zawsze w k-dramach muszą sie pojawić... Mam trochę dość tego wątku po "DREAM" i ojcu Kim Buma ;pp
Ale ten chłopak ze Speedy Scandal + jego śliczny, mały, słodki, cudowny, przepiękny, wspaniały piesek byli OKAY^^

Dziadek z Partnersów^^ Zrehabilitował się chłop no! Bo w tej poprzedniej dramie grał kawał niezłego sku***syna (przeprszam! nie mogłem się opanować^^)

Scena porwania... hmmm... ta druga była lepsza^^ Jak ona już tak szykowała się na śmierć i już myślała, że on ją utopi w jeziorze czy w morzu... te łzy w oczach i "kocham dziadka" bezcenne :D:D
ta pierwsza była taka trochę nijaka?! i widziałem ją w preview'ach :)
Spoiler! Obrazek
Biednaaaa T_T tak płacze przed "niby" śmiercią ;pp

Maura pisze:Jedyne co mnie derewuje to… te jej koki i trochę nawet ta grzywka xD

Ja się nie zgadzam^^ Uwielbiam jej włosy, ten kolor, tą grzywkę i mam tylko jedno marzenie... niech ma je częściej opuszczone, a nie upięte:)

AHA! Ci ochroniarze^^ Kolejny annoying people :D Ale takich śmiesznych i głupich lubie... Najlepsze jest to, że pobił ich zwykły chłopak z kwiaciarni/pastor^^ Super ochroniarzy ma ta rodzina... współczuję :D
Awatar użytkownika
Gryzek5
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Gryzek5 » 21 sie 2009

Ato_mek pisze:jestem zachwycona, pierwszy epizod za mną a ja nie moge sie doczekac nastepnego tym bardziej ze zapowiedz byla powalajaca. akcja szybko sie toczy wiec nie zamulaja jak w niektorych produkcjach. poprostu widac konkrety. Która scena mnie powaliła?? Kiedy chłopczyk zchodzi z kanapy i woła swojego pieska.... czekam....czekam w myślach chodzi mi jakieś ogromne zwierze labrador i takie tam sprawy a tam za nim biegnie mały szczeniaczek z czymś na głowie no poprostu magia. Główna aktorka świetna jak zawsze tylko jak zawsze mogliby czasami nie przesadzac z jej ubiorem to cos lateksowo świecące w kolorze zieleni co miała ubrane jak niby ją gwałcił było masakryczne.

Znowu zbyt leniwa jak Maura pisac do czeko bije XDDDD

Zgadzam sie w peni! Super,ze akcja leci szybko!:D nareszcie nie flaki z olejem!!!! :D

a! i zapomnialam ostatnio napisac ta scene z 1 epu...z tym szczeniakiem!!!! Ato_mek ! mnie tez to zastrzelilo XDDDD ten piesek byl przeuroczy!!!:D

i tez uwazam,ze ja paskudnie ubieraja ~ moje zdanie:D

ok,a teraz moje marudzenie na temat epu 2 !:D

No! ja po rawie jestem i fakt...z subami nie bede(:

Moja wypowiedz na jednym z channelow XD

"Co do Lady castle to musze przyznac,ze efekty i jakies przejscia/ niektore ujecia...wogole nie sa dobre;/ wiec jesli o to to sie zawiodlam...szczegolnie jak w 2gim epie jedzie konno XD brechty mialam:D widac bylo jak chamsko pocieli jak ruszala,zeby pozniej kogos innego tam usadzic:D a potem jak gonila ten samochod...nie no nie podobalo mi sie to....
albo to,ze jej ksiaze jedzie sobie spokojnie na tym wygraniczonym terenie,a tu nagle 3ch sie gosci sciga XD halo! XD gdzie jeszcze bylo widac,ze Ci 3j robia okrazenie,a potem ich nie bylo widac jak przejechaliXD lepiej...przejechali i nawet nie pomysleli aby sie zatrzymac i sprawdzic czy dziewczyna zyje...XDDDD

No i czepiajac sie szczegolow to miala w 2gim epie wysypke Yoon na szyji , nie zatuszowali tegoO_o wiem,wiem ona jest tez czlowiekiem,ale jak na Lady, ktra miala byc pokazana tak idealnie, to cieniuchno..i beznadziejne urbioryXD ale mnie na krytyke wzielo (chyba ta wypowiedz o lady castle na doki doki wrzuceXDDDDD)

ale z pozytywow to to,ze jest Yoon! rating jest wysoki ale podejrzewam,ze to przez to,ze Yoon robi combaca, ale dla niewymagajacej publiki to dobra drama(:
Ogolnie to,ze nawet ciekawy pomysl! Takze obejrzec warto dla samego przekonania sie...(:

a! ale opening to sux na maxa! ...tragedia O_o
ale warto warto dla samej yoon obejrzec...ja licze,ze akcja sie rozwinie i Lady przestanie byc taka Bitch ~ wiem,ze to o to chodzi,ale jednak zaczynam ja nie lubowacXD "

sory,za takie negatywne wypowiedzi...chyba glodna jestem dlatego taka rozdrazniona i wytykam wszystkoXD

Duza buzka!

PS maura... mam nadzieje,ze sie mylisz i nie bedzie to modne w korei...bo to za rok moze i do nas zostac przywiane.... ciuchy dla mechanikow/ bobasow XD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 21 sie 2009

Ejj przesadzają trochę.... do niedawna (caaaalutkie ponad pół roku począwszy od bofów) katowali nas Goo Jun Pyowymi kolorowymi hapticami... wczoraj dosłownie wyszła reklama z Lee Min Ho, Hyun Joongiem i Uee z Magic Hole i dziś już widzę je w My Fair Lady... Lol, jak nie wiesz z jakiego okresu pochodzi drama, popatrz na telefon xDDDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Maura prawda jeżeli chodzi o te telefony... też na to zwróciłem uwagę^^
Malutki offtop: Gryzek5 - proszę <prosi> zmniejsz trochę obrazek w podpisie... bo na moim starym monitorku forum mi się nie mieści i wybiega poza ramy komputerowego świata ;)
---

Moją recenzję do 1szego odcinka pewnie nikt nie przeczytał... to mam nadzieję, że chociaż tą ktoś skomentuje ;pp

Odcinek 2 - "Koniki" - możliwe spoiler2y

Zacznę od wypowiedzi Gryzka ^^
Gryzek5 pisze:ale opening to sux na maxa! ...tragedia O_o
ale warto warto dla samej yoon obejrzec...ja licze,ze akcja sie rozwinie i Lady przestanie byc taka Bitch ~ wiem,ze to o to chodzi,ale jednak zaczynam ja nie lubowacXD "

yyyy? to nie był opening? tylko przejściówka ^^ wątpię aby w openingu nawet nie napisali imion głównych bohaterów... przejściówki są bardzo popularne w k-dramach :D

Dobra teraz prawdziwa recenzja:
Odcinek znowu był średni. Były chyba tylko dwie sceny, w których zaśmiałem się na głos. Mimo tego wciąż uważam, że są to 2 bardzo dobrze zrobione epizody. Twórcy nie idą okrężną drogą tylko prosto z mostu wykładają karty na stół, pokazując nam do czego zmierza fabuła^^
Kang Hye-na^^ Ktoś napisał (Gryzek), że ma dość jej "b*tch'owatego" charakteru. Według mnie to ona właśnie jest za mało "b*tch". W tym odcinku to tak naprawdę była tylko wredna podczas sceny bitwy... Biedny asystent. Musiało boleć jak on tak dostał po głowie kilka razy :)

Ten drugi męski bohater... jakiś nijaki on jest. Jeżdzi sobie na koniku, tutaj wychodzi z samochodziku, tutaj doradza dziadkowi, a na końcu ni z gruchy mówi, że to ON umówił się z nią na blind date... Dziwne to dosyć było ?! o.O - to miała być PRZEDWCZESNA zazdrość ?! Nie wiem o co mu chodziło... chociaż pewnie to co ma zrobić dla swojej rodziny to uwieść biedną Hye-nę i żyć z jej majątku :D

Scena, kiedy nasz asysten wchodzi na posesję LADY i krzyczy, że teraz jej pokaże... a tu nagle burza^^ Matko! Poczułem się jak na filme Disney'a !! + YEH w oknie wyglądała jak zła czarownica czekająca tylko, aby zniszczyć życie biednemu księciowi ...

Kolejna scena: Trochę głupi pomysł na zemstę z tym przygotowaniem obiadu. W sumie gdyby tak bardzo, ale to bardzo się postarał to chłop mógł zamówić coś z restauracji jakiejś... no, ale to k-drama więc zawsze wszystko musi być utrudnione^^
Scenę uratował mały Jun-pyo^^ Jak on tak prosił o ten sok... Diabelskie oczy... i jaki bulwers gdy ten go nazwał "little boy" :D:D
"Nie mały chłopcze, tylko paniczu" hahahaha:D
Spoiler! Obrazek
Szkoda, że on sobie tylko wyobrażał, że ona z koniem jedzie prosto na niego T_T Zawiodłem się... myślałem, że się pośmieję, jak on tak biedny będzie uciekał...

Gonitwa konna za "pierwszą miłością" wg. mnie była dobrze zrobioną sceną. Ja wcale nie zauważyłem jakiegoś brzydkiego monażu czy coś?! Ślepy jestem?! o.O Nawet zgrabnie to zrobili... Powiem szczerze, że wczułem się w tą scenę i chyba nawet mnie wzruszyła... Była bardzo emocjonalna^^ Ona tak na tym koniu biedna jedzie T_T

PIĘKNA SCENA! CUDOWNA!
Oh mamo! Jaki piękny krajobraz, jaka cudowna sceneria... Nie wiedziałem, że takie coś zobaczę w dramie. Jak oni tak wracali z tej ławki... i ta ścieżka, to pole, ten zachód słońca... rozpływam się!!
Spoiler! Obrazek
Najśmieszniejsza scena odcinka to chyba ta, w której ta jedna z asystentek spotyka naszego bohatera w kuchni i on robi bibimbab :D
Mówi mu, że ma dodać sosu, dodaje go, a potem sama to je^^ i ta jego mina... hahaha... świetna scena :)

OGÓLNIE:
Według mnie nasza Hyena jest za mało wredna... spodziewałem się lepsze, śmieszniejszej wojny pomiędzy nimi... a tutaj okazuje się, że już uczucia wchodzą w rolę i robi się pięknie, ładnie, przyjemnie, romantycznie^^
Akcja idzie szybko do przodu i aż się tego boję, że do 4 odcinka będą razem, a potem dramat jakiś... bo ten drugi przybędzie, bo on tylko jest asystentem, jego rodzina dowie się, że ich oszukał itp. itd. ^^
Już nie było tak chaotycznie, ale znowu nie wczułem się w ten odcinek... Trochę mam takie wrażenie jakby powtórka z BOF^^ Oglądam bo popularne, złe nie jest, ale dobre też nie... Mam nadzieję, że ta drama taka nie będzie! PROSZĘ!!! :D:D

AHA!! no i on pewnie tak do niej się zbliża bo przecież ZAKŁAD jest^^
i ona się dowie, że on ją wykorzystał i kolejny dramat...
- o.O dlaczego ja wszędzie widzę dramat?! ;pp
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 21 sie 2009

Odcinek 2

Hmm…

Jung Il Woo <3<3<3<3 *chyba wreszcie znalazłam swojego przyszłego koreańskiego męża xDDDDD* Czy istnieje istota bardziej niewinna i urocza od niego? Neee xD W tej chwili jego postać podoba mi się o wiele bardziej od Dong Chana. Prawnik, niezależny, izoluje się od rodziny (lol, skąd my znamy tą śpiewkę? XD patrz temat Partner xDxDxD), a jak odzieje się w marynarkę i poluźni krawat i... uśmiechnie się to już w ogóle <3 Przyznam, że scena, którą zapamiętałam najlepiej z tego odcinka jest właśnie z nim. Strasznie podobało mi się kiedy Hyena zsiadła z konia (przemilczmy tą gonitwę xDDD) i zaczęła się tak intensywnie w niego wpatrywać i on w nią. Ahhh :melt: Lubię takie historie xDDD Ciekawe JAK bardzo namiesza… i… mam nadzieję, że jego hyung(btw stary dziad trochę xD) nie okaże się ukochanym 18letniej Hyeny xDDDD I mimo, że NA PEWNO Tae Yoon nie skończy z Hyeną (nie oszukujmy się XD to byłby jakiś przełom w dramach xPPP) , ja chcę dla niego szczęśliwego zakońćzenia xDDD Na dramabeans padło hasło by go zeswatać z Eui joo i jestem totalnie za^^ W końcu ona też poniekąd ma kontakty z wyższą sferą xP

Czy nie macie wrażenia, że postać YEH nie zdążyła jeszcze porządnie zaświecić, a czuje się jakby już lekko przygasła? :roll: Sądziłam, żę tego-typu-dramaty będą trochę później a tu już nas obdażyli pełną emocji sceną… Wydawało mi się, że jednak pozwolą Hyenie chociaż 2-3 odcinki totalną wiedźmą i relacje między główną dwójką będą bardziej zdysnasnowane przez jakiś czas. A tu okazuje się, że dziewusz jest praktycznie nieszkodliwa i parka już trochę się nawet z sobą zżyła xD No i zdecydowanie jest jej za mało. Dong Chul kradnie to show w tej chwili ^^

Kolejna urocza scena to.. Jak Junior prosi o sok :D Ajj

.i beznadziejne urbioryXD

Zgadzam się! Złapałam się na głowę na widok tej bluzki z gołym pępkiem, a potem było już coraz gorzej o.0 I te włosy… takie siano? XD

Moją recenzję do 1szego odcinka pewnie nikt nie przeczytał... to mam nadzieję, że chociaż tą ktoś skomentuje ;pp

Mootyl ja jak zwykle przeczytałam, ale kurczę… nie chciało mi sięodpisywać. Wyybacz xDDDD

Scena, kiedy nasz asysten wchodzi na posesję LADY i krzyczy, że teraz jej pokaże... a tu nagle burza^^ Matko! Poczułem się jak na filme Disney'a !! + YEH w oknie wyglądała jak zła czarownica czekająca tylko, aby zniszczyć życie biednemu księciowi ...

Ejj podskoczyłam jak zagrzmiało. xD Bo on tak krzykną i ja sobie w żartach mówię ‘oho, zaraz zagrzmi’ i bęc! xDDDDD

Trochę głupi pomysł na zemstę z tym przygotowaniem obiadu.

Gupi, bardzo gupi… a potem jeszcze te trzy służące go przepraszały że nie mogły pomóc o.0 ehhh

Gonitwa konna za "pierwszą miłością" wg. mnie była dobrze zrobioną sceną. Ja wcale nie zauważyłem jakiegoś brzydkiego monażu czy coś?! Ślepy jestem?! o.O Nawet zgrabnie to zrobili... Powiem szczerze, że wczułem się w tą scenę i chyba nawet mnie wzruszyła... Była bardzo emocjonalna^^ Ona tak na tym koniu biedna jedzie T_T

Ślepy , ślepy xDDD Jak były zbliżenia i pokazana była tylko grzywa konia to chichotałam jak głupia i przypomniałam sobie BOFowe Behind the scenes jak pokazywali Lee Min Ho, że ujeżdża jakieś siedzenie, a nie konia xDDD
PIĘKNA SCENA! CUDOWNA!
Oh mamo! Jaki piękny krajobraz, jaka cudowna sceneria... Nie wiedziałem, że takie coś zobaczę w dramie. Jak oni tak wracali z tej ławki... i ta ścieżka, to pole, ten zachód słońca... rozpływam się!!

No zdecydowanie to im się udało i nawet pasowało do pierwszej *superszyybkiej* ludzkiej relacji między naszą dwójeczką. Bo np piękna też scena byla kiedy Jung Il Woo siedziałw samochodzi w polu, ale uważam , że tu akurat była zbędna i nie wiem o co z nią biega xD
Najśmieszniejsza scena odcinka to chyba ta, w której ta jedna z asystentek spotyka naszego bohatera w kuchni i on robi bibimbab Very Happy

Uwielbiam tą atorkę ^^ Jest przekomiczna, zwłascza ostanio w Family’s Honor ^^^ Ciekawe czy tu będzie więcej komediowych scen z nią bo wiem, że potrafi rozbawić do łez ^

Ogólnie odcinek wydaje mi się taki nawet, ale też bez większych zachwytów. Hyena zrobiła się taka słabiutka i maluta w moich oczach, czego tak szybko się nie spodziewałam. Trochę jestem zła przez to, ale z drugiej strony rozpoczyna nam się kolejna całkiem zagmatwana historyjka i… więcej Jung Il Woo! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

no akurat to widziałem, że ona na prawdziwym koniu nie jest^^ ale przymknąłem na to oko :D
---
co do Hyena! YES! myślałem, że tylko ja tak myślę, ale ty Maura też... czyli jestem normalny:)
Hyena miała być zła, wredna, wkurzająca itp... wojna, krzyki, rękoczyny... a tutaj jest tak łagodnie...
zawiedziony jestem... nie wykorzystali potencjału tego wątku tak jak chciałem, aby to zrobili ;)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 23 sie 2009

Doczekać się nie mogłam wzięłam łyknęłam oba epizody i... się trochę zawiodłam:/ Może to przez to ze jednak poprzeczka ustawiła się dość wysoko na myśl o tym kto tam ma grać no i w ogóle wiele osób jednak bardo czekało na tą dramę, więc chyba jakoś tak ciśnienie wzrosło a tu... Huh, potwierdza się niestety że wszystko za co się biorę za oglądanie co wychodzi na bieżąco jest słabawe ^^" (czyżby lepiej było żebym jednak poczekała cierpliwie na napisy? xp) Początek podobnie jak w Style'u jak już Mootyl stwierdził, bardzo wiele się dzieje od samego początku i tego się obawiam, bo w Style'u zwolniło znacznie im dalej i zrobiło się mniej szalenie, a tu już widać 3ep a tu coś się będzie działo i między prawnikiem i butlerem... Czyli po pierwsze najważniejsze znów nawiązujemy zbyt szybko związki, a po drugie - no gdzie to znęcanie się i robienie piekła sobie nawzajem?:/ W SI to trochę trzeba było czasu żeby czyjś temperament trochę wytłumić (nawet może za długo...^^") a tu hop siup 2ep i nasza księżniczka nawet wybroniła swojego służącego przed zwolnieniem.
Scena z pędzącymi koniami - uhh, no grubymi nićmi szyte - goście ani nie próbowali koni z obranego kierunku przekierować ani coś jakiego zainteresowania... Scena w aucie - wschód miał oglądać ten prawnik czy co bo nie rozumiem o co chodzi oO Jeszcze pierwszy odcinek jakoś więcej humoru miał a drugi już jednak bardziej w tyle był, no i chyba mimo wszystko na mało pozytywne moje wrażenia składa się to ze mi się party długo ładują wiec bardzo rozczłonkowane to oglądam i jakoś złożyć mi się ta drama do kupy nie chce:/
Największy dla mnie plus - i to chyba mam wrażenie że prawi w każdej dramie tak jest - to dzieciak,aaa, przepraszam młody panicz:D Moje pierwsze wrażenie to QoH - podobnie jak tak dzieci mądrzejsze niż reszta rodziny, po prostu przeurocze^^
Prawnik - mnie nie zachwyca - ma przesłodki uśmiech i mruży oczka ślicznie - czyli mi się nie podoba, jest za słodki i zbyt bardzo pasuje mi na boysbandowego koleżkę xp
Yoon Eun Hye - cóż, nie zachwyciła mnie za bardzo póki co to wiele krzyku o nic, cóz a taka rolę ale mimo wszystko - za szybko jak dla mnie zmiękła, no i jej stroje to paskudztwo na paskudztwie.
Yoon Sang Hyun - osobiście bardzo pana lubię no i wypada dosć poprawnie - ale znów ma taką rolę jakąś podobną do QoH xp Tyle że tym razem jest z biedniejszej półki, no i też czasem zbyt wiele krzyku o nic, ale jednak przyćmiewa Hye Ne trochę^^"
Moon Chae Won - wypada tu sympatycznie całkiem no i bardziej niż w SI mi się podoba, ogólnie słodkie dziewczątko, nu^^
muzyka dla mnie niewidzialna jak w większości dram - więc chyba nawet lepiej że mnie nic nie irytuje, no i ogólnie to tak bardzo nijako:/ Mam nadzieje ze koło 6 epa powiem ze robi się ciekawie a nie przewidywalnie, więc chyba wypadało by kupić worek z solą i tak co by nie zapeszać wykorzystać trochę xp

Wróć do „K-drama”