[2009] Heading to the Ground

seriale z Korei
Awatar użytkownika
mistiq
Oglądam regularnie xD

[2009] Heading to the Ground

Postautor: mistiq » 25 lip 2009

Heading to the Ground - 맨땅에 헤딩

Obrazek

Gatunek: Sport, romans, komedia
Liczba odcinków: 20
Stacja TV: MBC
Czas emisji: 2009.09.09 -

Opis:

Cha Bong Kun (Jung Yunho) jest piłkarzem, który marzy, aby stać się piłkarzem kadry narodowej i wkłada bardzo dużo wysiłku, aby się nim stać. Kang Hye Bin (Go Ara) jest niedoświadczoną agentką, która uświadamia sobie talent Cha Bong Kun, lecz zawsze się nim z kłóci. (Lee Sang Yoon) jest uprzejmym prawnikiem, który tworzy miłosny trójkącik z Kang Hye Bi i Cha Bong Kun. Oh Yeon Yi (Lee Yoon Ji) jest specjalistką od odżywania drużyny, i została przyjaciółką Cha Bong Kun od czasów gimnazjum, a także jest byłą dziewczyną Bong Kun. Będzie ona tworzyć inny miłosny trójkącik, pomiędzy Cha Bong Kun a innym piłkarzem.

Występują:

Obrazek
Cha Bong Kun - 차봉군 (Jung Yunho)

Bardzo porywczy piłkarz, którego marzeniem jest stać się częścią narodowej kadry. Ratuje Kang Hye Bin w czasie zagrożenia, i zaczyna się w niej zakochiwać. Jednak nie wie, że jego była dziewczyna, i przyjaciółka z gimnazjum Oh Yeon Yi wciąż żywią zastarzałe uczucia do niego. Był incydent pomiędzy nim, a Lee Sang Yoon, który doprowadził, że Bong Kun nie lubi jego.

Obrazek
Kang Hye Bin - 강해빈 (Go Ara)

Piękna, niedoświadczona agentka sportowa, która rozpoznaje talent u Bong Kun, po zobaczeniu jego strzału. Bong Kun uratował ją w niebezpiecznej chwili, a ona rozwija uczucia do niego, lecz zawsze się z nim kłóci. Dużo ludzie nie wie, że jest ona córką właściciela drużyny piłkarskiej, a ona nikomu tego nie mówi i zachowuje to w sekrecie, ponieważ chce być znana z swojej własnej siły.

Obrazek
Oh Yeon Yi - 오연이 (Lee Yoon Ji)

Jest specjalistką od żywności zespołu. Została dawno przyjaciółką Bong Kun, a także jest jego byłą dziewczyną. Chociaż Bong Kun nic nie wie, to ona wciąż żywi uczucia do niego.
Później inny piłkarz się w niech zakochuje.

Obrazek
??? Lee Sang Yoon

Uprzejmy prawnik, który zakochuje się w pięknej Hye Bin około tego samego czasu co Bong Kun. Ma bliskie relacje z rodziną Hye Bin, lecz nie ma bardzo dobrych relacji z Bong Kun, z powodu zajścia, które wydarzyło się pomiędzy nimi.

Teaser 1
Teaser 2

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 30 lip 2009

Wygląda na to, że ten rok obfituje w dramki sportowe. Oprócz tej i Dream mówi się o kolejnej dramie o łyżwiarzach. ^.^ Generalnie wszystko ok... tylko... mam nadzieję, że to nie będą takie nudy jak tegoroczne Strike Love, ale też nie powtórza koncepcji 9 End 2 Outs i Triple, gdzie każde wydarzenie sportowe jest przenośnią do życia bohatera. (fajny pomysł, ale ileż można xDDDD)

Podobno to miała byc ostatnia drama Kim Rae Wona,ale się nie wyrobił w czasie xPP

Ale zapomnijmy o nim ;p Mamy przecież Yunho! :D:D:D Czyli dramka generalnie ma oglądalnośc zagwarantowaną xD Chociaż.... z całą miłością do DBSK... nie wiem czemu, ale jakoś nie widzę ich jako dobrych aktorów. Hah, chciałabym się mylic ;p

Go Ara... hym hym zaraz się narażę xPPP Ona mnie z deka denerwuje. :roll: (tzn może nie ona, a bohatrerki przez nia kreowane) Owszem jest śliczna, ale z dwóch ról które z nią do tej pory widziałam, w żadnej nie wypadła w moich oczach przekonująco. Zobaczymy co będzie tutaj^.^

aha i jeszcze... drugi pan był całkiem ok w Air City, a Yoon Ji... Yoon Ji znają chyba wszyscy xPPPP (ja ją nawet lubię xDDDD)

Poczekamy zobaczymy. Anuż DBSK nam się jakoś w OSTcie dołoży? :D:D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 30 lip 2009

hmm, piłkarz? nie powinien go grać junsu? XD
ok, co jak co, ale ja tam chcę to zobaczyć, ciekawi mnie jak wypadnie yunho, po moim ostatnim zakochaniu w dbsk... nie mówiąc o tym, że jeszcze hero ma się pojawić gdzieś, max też... well, zobaczymy.
znowu sport...? ;<
go ara mnie denerwuje, chociaż jej nie znam z niczego, lol, ale to u mnie się zdarza XD ale chyba zanim zacznie się to zobacze who are you, więc kto wie...

tak czy siak - czekam~! XD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 30 lip 2009

Go Ara was denerwuje?! o.O
Ja tą dramę będą oglądał tylko dla niej *_* Ahh!!
Dlaczego Korea spełnia każde moje życzenia?!
Chciałem powrót Kary - jest i powrót, chciałem usłyszeć dobrą-nową balladę i jest "Lalala" Ju Bora... Chciałem, żeby Ara wróciła i JEST !

Mnie bardziej zastanawia fakt obsadzenia Yunho w tej dramie (?!) Wiem, że to jedna z lepszych reklam i pewnie już dzisiaj mogę przypuszczać najnizszą oglądalność 15%, ale... Czy on sobie da radę jako aktor? hmm... pożyjemy, zobaczymy^^
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

własnie to mnie najbardziej ciekawi w tej dramie - czy yunho da rade? XD bo, zaraz, nie jest tak, że go nie lubie, ale jest ostatnim z ulubionych przeze mnie chłopaków z dbsk ;d więc jest ta ogromna ciekawość. poza tym na fotkach z czytania scenariusza ma bardzo fajne włosy, o XD

i jak mówiłam, go ara denerwuje mnie bez powodu, więc dopiero odkryje, czy powód sie znajdzie, czy zmienie zdanie ^^
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 30 lip 2009

Retarded ;p
Obrazek

Nie no, fryz fajny... mina tyż xDDDD

Ej no, nie zapominajmy, że DBSk mają na koncie Vacation, Banjun dramy i co tam jeszcze XDDDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 30 lip 2009

O, nie spodziewałam się tematu o tej dramie. *miłe zaskoczenie* :D
W ogóle to... serio byłam w szoku jak się okazało, że Uno ma naprawdę tu grać ;x
Wszyscy mają chyba obawy pod tytułem "czy on sobie da rade"... włącznie ze mną.
Tak jak Maura, średnio widzę ich jako aktorów... ale tak na prawdę po takim Banjun trudno oceniać. Raz, że Banjun jest specyficzne samo w sobie, dwa, że to w sumie było kawałek czasu temu, a z tego co słyszałam to trochę tych zajęć z aktorstwa mieli...

No cóż!
Ja oczywiście dramy wyczekuję i zamierzam ją obejrzeć bez względu na wszystko (xP)... ale mam wielką nadzieję, że Uno mnie mile zaskoczy ze swoją grą ;x

- Wyciekła część scenariusza, i w pierwszej części dramy Cha Bong Kun jest troszkę stuknięty.

Yunho też jest stuknięty (choć nie tak jak Yoochun) i przypałowy (jak 3/4 rynku rozrywkowego Korei xPP Za to ich kocham)... także może nie bedzie miał problemów z zagraniem tego xP Aczkolwiek chce to zobaczyć xPPP

hmm, piłkarz? nie powinien go grać junsu? xd2

No nie? hehehe xPPP

Nie no, fryz fajny... mina tyż xDDDD

Zapowiada się ciężko xPPP

A na koniec (na skraju tematu badź lekko off-topowo... xP) : spójrzmy prawdzie w oczy... wujcio LSM będzie teraz DBSK pchał gdzie się da bo im się po wydaniu 5go albumu kontrakt kończy (a wydali już 4, a tak pod koniec roku, zwykle coś wydają więc teoretycznie pod koniec tego powinni wydać 5 xPPP)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

co sie stanie po skończeniu kontraktu? O_O czuje sie strasznie niedinformowana i w ogóle XD ale kontrakt, hmm, w japonii?

o nie, podczas oglądania tego bede wspominać banjuna i pewnie zwijać się ze śmiechu XD
no mina bezcenna, a przypałowość jak dla mnie na plus, to taka o wiele milsza i fajniejsza przypałowość, którą nawet można wziąść w cudzysłów, niż taka polska... XD

ok, czuje nadchodzące problemy z głową więc może przestane tu pisać... a do dramy jeszcze kawałek, chociaż... ojej, fakt, september to wrzesień, czyli jednak nie tak daleko O_O
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 30 lip 2009

co sie stanie po skończeniu kontraktu? O_O czuje sie strasznie niedinformowana i w ogóle xd2 ale kontrakt, hmm, w japonii?

Kontrakt... ogólnie... z SM Ent. xP
A co po tym jak się skończy to ja nie mam pojęcia... od lat ludzie na ten temat spekulują xP
Bot... takie H.O.T. się rozpadło... z kolei Shinhwa zostałą razem ale zmienili Sm Ent. na Good Ent.... A co będzie z DBSK to dowiemy sie w swoim czasie xP
(sorry, przeze mnie lekki off top ;x)

w ogóle ten tytuł "Heading to the Ground" skojarzył mi się z tym, że pewnie będę walić głową w biurko podczas oglądania tego... xP
A Uno zostanie sprowadzony na ziemię jeśli dobrze nie zagra..... xPPP
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

"tendencja spadkowa"? XD
hmm, ciekawe co się z nimi stanie w takim razie o_O ale jakby się rozpadli to w sumie... to straszna lipa! fangirle by popełniały masowe samobójstwa czy coś...
ale fakt, offtop, tfe tfe, koniec o tym ^^

ej, ja na bank bede walić głowa w biurko, jak mówiłam - wspomnienie banjuna będzie mnie nawiedzać do śmierci
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 31 lip 2009

http://www.allkpop.com/index.php/full_story/sneak_peek_into_the_making_of_yunhos_debut_drama/

czyżby zapowiadał się codzienny spam nowościami z tej dramy przez yunho? ;d

ps. jakie on ma cieniutkie nóżki! ;D
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 26 sie 2009

Trzeba rozruszać trochę ten temat bo... zostało jakieś 15 dni do premiery? :D

Teaser nr 1
Teaser nr 2
Całkiem fajne te zapowiedzi xD Przynajmniej będzie się coś dziać xDDDD No i Yunho trochę na gamonia wygląda xPPPP A! i już podoba mi się ta scena co Yunho pcha ten wózek z Arą <3

Plakaty:
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ekhem spoilerowy preview xDDD Yunho i Yunji
Fanki ją zjedzą xD
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 26 sie 2009

yunho na tych zdjęciach nocnych z arą wygląda jak nie on^^
---
widzę, że powoli rośnie nam konkurent My Fair Lady:D:D
Czy MBC w końcu odzyska środy i czwartki? :P
Bo teraz jest wyżej wymieniona drama i SW, a po SW idzie You're Beautiful sióstr Hong, których produkcje zawsze są popularne....
Poczekamy... zobaczymy:D:D
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 26 sie 2009

Ej, faktycznie fajne te prev :DDDD
Nie mogę się już doczekać *-*
Mam tylko nadzieję, ze nie będę wieki czekać na napisy ;x
(ale tutaj to pewnie i rawy bedę pochłaniać xPPPP)

A! i już podoba mi się ta scena co Yunho pcha ten wózek z Arą <3

A mi się jakoś strasznie podoba końcówka 1go prev... to jak on tam się drze... nei wiem why *-*

No i Yunho trochę na gamonia wygląda xPPPP

No bo ta jego postać to taki retard trochę... było nawet w jakimś makingu, że w szpitalu psychiatrycznym był? xPPP Mam tylko nadzieję, ze to faktycznie tylko przez pierwszą część dramy i później znormalnieje xPPP

Najbardziej mnie przeraziło dziś jak czytałam wypowiedź Heechula na temat Uno i jego gry. Bo stwierdził, że Uno teraz żyje tą postacią... chodzi w jego ciuchach itp... to sopie pomyślałam że co? Robi za retarda teraz? OMG, nieee! xPPPP

Fanki ją zjedzą xd

Nie zjadły jej za udawanie żony Kangina to może i teraz da rade... poza tym, to chyba Go Ara będzie miała bardziej przesrane xPPP

Ja tu chciałam zaznaczyć, że Yunho to jest mój fav ever ze wszystkich celebrytów... ale jak mi zwali kissa i odwali jakąś fuszerę to normalnie skopie mu dupę jak nic!!!! xPPP
Domagam się fajnego kissa (choć w głębi wiem, ze mogę sobie pomarzyć... al;e może przynajmniej jakiś tam bedzie w przeciwieństwie do akcji z Banjun Dramie gdzie zamiast kissa zrobili *hug*...... grr! xP)
Awatar użytkownika
mistiq
Oglądam regularnie xD

Postautor: mistiq » 26 sie 2009

Oj ciekawie, tylko dlaczego prawie nie widziałem go na boisku, a w stroju kurczaka? Czyżby swoją karierę zaczynał od mastkotki klubu?

Ta grupa będzie robić napisy. Pierwszy raz zabierają się za dramę. Zobaczymy jak szybko, dadzą sobie z tym radę.

http://fansub.d-addicts.com/Gods_of_the ... bing_Squad

Wróć do „K-drama”