[2009] Heading to the Ground

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 26 sie 2009

Ano, widziałam, że GOE;SS planuje to robić. W sumie jedna z większych grup fansubberskich subujących rzeczy z DBSK.
Gdzieś czytałam, że i Haru Haru miało robić do tego suby... ale nie widziałam żeby u siebie na stronie mieli to w planach...

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 31 sie 2009

Czytaliście ten artykuł? ^^
http://www.allkpop.com/index.php/full_s ... for_yunho/

Najlepsze jest to, że same dziewuchy przyszyły xD xD xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 31 sie 2009

Najlepsze jest to, że same dziewuchy przyszyły xd xd xd

Omo... faktycznie xPPP
Tj, myślę, że faceci jacyś tez się znaleźli ale w tym tłumie to ledwie ich widać (właściwie... wcale? xPP).
Hahahah, ale co im się dziwić, sama bym chętnie poszła xP A producenci nie mieli problemów ze statystami... nawet nie musieli im płacić xP Nawet mogliby pobierać opłaty za wejście a i tak by pewnie zapełnili trybuny xPPP

Eh, dziś się śmiałam, bo czytałam na allkpopie, że HTTG ma niby przerwać ciąg mało popularnych dram ze sportem w tle... no i... hmm... Stwierdziłam, ze jakby tak to całe Cassi liczące sobie, bagatela, 800,000 członków zebrałoby się do oglądania to ta drama by chyba jakiś rekord pobila xPPP

FC Seoul... lol xPPP
Awatar użytkownika
mistiq
Oglądam regularnie xD

Postautor: mistiq » 31 sie 2009

U ludzie, to nieźle drama się zapowiada, ciekawe jaka oglądalność będzie.
Iris wiedział, aby uciekać na październik.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 31 sie 2009

Hahahah, ale co im się dziwić, sama bym chętnie poszła xP

Się wie ;D Ale fajnie to będzie wyglądało jak dadzą zbliżenie na publiczność na tam same dziewuchy ... na meczu piłki nożnej xP

Stwierdziłam, ze jakby tak to całe Cassi liczące sobie, bagatela, 800,000 członków zebrałoby się do oglądania to ta drama by chyba jakiś rekord pobila xPPP

No jak Kaśki zasiądą przed telewizorami to tak będzie xP Ja bym się np nie zdziwiła, gdyby za miesiąc ogłosili, że drama została sprzedana do Japonii i gdzie tam jeszcze ^^ Yeeeej już czuję jakie to ZUO nadchodzi :D
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 31 sie 2009

nie będzie zbliżeń......... XD
właśnie to czytałam, hehe, zobaczymy co z tego bedzie... coraz bardziej zacieram łapki ;d
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: olszyna » 03 wrz 2009

Nie mogę się juz tej dramy doczekać xD mam nadzieję, że będzie zabawnie i romantycznie i jakieś porządne kissy, niech się nie boją, ze fanki U-know będą chciały wykończyć heroinę za pocałunki z nim i dają normalny, fajny kiss;)
Już jestem ciekawa jaka oglądalność będzie, po trailera zapowiada się fajnie, Go Ara jest taka troszkę wkurzająca, ale ładna z niej bestia, więc chociaż to:)
[img]http://i25.tinypic.com/14jnqjt.jpg[/img]
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 03 wrz 2009

iech się nie boją, ze fanki U-know będą chciały wykończyć heroinę za pocałunki z nim i dają normalny, fajny kiss;)

no to może być problem... ja sie bardzo pozytywnie nie nastawiam, ale jeżeli bedzie porządky kiss to zmienie moje zdanie o Uno XD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 03 wrz 2009

Wy naprawdę liczycie na jakieś pocałunki? xD
Obrazek
Awatar użytkownika
olszyna
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: olszyna » 03 wrz 2009

Oczywiście, że tak xD w You're beautiful też liczę na porządnego kissa, mimo że do tej pory JGS się porządnie nie pocałował:P ale w reklamie się całują z Park Shin Hye więc jest szansa :D ale to już inny temat:P
[img]http://i25.tinypic.com/14jnqjt.jpg[/img]
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

a nie można sobie pomarzyć? :P
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 03 wrz 2009

Wy naprawdę liczycie na jakieś pocałunki? xd

No właśnie też tak czytam i się zastanawiam czy sprowadzić je na ziemię (w końcu heading to the ground xP) czy nie.... xPPP

Ja wam powiem, że w ogóle jak jakiś będzie to już sukces! Podejrzewam, że będzie oczywiście... ale nic więcej niż zwykła dotknięcie warg. Tak bywa często w K-dramach normalnie, więc nie sądzę żeby w przypadku Uno to się zmieniło...
Conajwyżej może poudawać jak tutaj : Kiss~~
I to by mi nawet wystarczyło... bo wyglądało fajnie (pomijając to, ze widać było na końcu ta rękę... ale kwestia ustawienia kamery xPPP)

PS. tak swoją drogą... to ten program był niezły w całości xPPP
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

no to lepszy udawany niż te dwie kłody co się zderzają! ja sie dziwie jak można w ogóle coś takiego pokazywać XD
żeby przynajmnie te usta w dziubki układali... ~~
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 03 wrz 2009

no to lepszy udawany niż te dwie kłody co się zderzają!

No nie? Dlatego mówiłam.... xPPP

Kurde, już lepiej wyglądało to 'usta-usta' z previewu niż te niektóre koreańskie kissy.... xPPP

żeby przynajmnie te usta w dziubki układali... ~~

A ja wolę, zeby tego nei robili bo to jakoś śmiesznie wygląda wtedy xP

Chyba go już nawet kiedyś oglądałam i zgadzam się xP

Ano ano... najbardziej lubiłam te akcje z odgrywaniem sceny z dramy i to, jak się zabijały o butelkę wody z której pił Uno czy Kociak... xPPP
(zastanawia mnie na ile w tym parodii fanek było a na ile one faktycznie chciały tą wodę... xP)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

no ale wiesz, nie takie chamskie dziubki dziubaski, tylko tak jak normalnie sie kurde układa usta do pocałunku (jak na oryginale dramy z tego programu, o), a nie, jak to zwykle bywa, jakby je przyłożyli tylko - to jest straszna przeginka :P
hah, no usta usta wygląda bardzo pozytywnie :mrgreen:
i ship boa with anyone

Wróć do „K-drama”