[2009] Heading to the Ground

seriale z Korei
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 03 paź 2009

co do retrospekcji:
to zabija mnie fakt, że to niby święta Bożego Narodzenia były, a w tle widać zielone drzewa i tylko Yunho ubrany jest jakby było -10*C ... a reszta jakieś lekkie sweterki tylko + to było kilka lat temu, a ta mała Byul ani nie zmalała, ani nie urosła... wciąż taka sama wcześniej jak i teraz ;pp - jak już mówiłem w swoim wcześniejszym długaśnym poście... lepiej nie wnikać w efekty specjalne i rozwiązania techniczne w tej dramie ^^ XD

EDIT:
odcinek 8 był świetny^^ co odcinek to coraz większy enjoy^^ - dużo śmiechu = teraz już nie powiem, że Maxim jest zbędną postacią xD w tym odcinku powalały jego sceny z Yunho gdy ten próbował wydukać zdanie po angielsku :D
Edzia zmienia się w potwora :) Wiadomo było, że bez powodu w szpitalu psychiatrycznym się nie znalazła... teraz wiemy dlaczego: ciągle narzeka XD trochę irytuje, ale zawsze przy tych scenach umierałem ze śmiechu: najbardziej przy "soli" :D
Seung-woo !! ;/ -_- PRZEBIJE CHYBA WSZYSTKICH "TYCH DRUGICH-_-" nienawidzę go !!!!

ostatnia scena = SŁODZIAK *_* nie mogę doczekać się kolejnego odcinka *_* niech skończy się KISS'em !!! xD

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 03 paź 2009

dużo śmiechu = teraz już nie powiem, że Maxim jest zbędną postacią xd w tym odcinku powalały jego sceny z Yunho gdy ten próbował wydukać zdanie po angielsku Very Happy

No więc widzisz xP
Ja w ogóle lubie z nim sceny... rozwala mnie zawsze jak oglądam RAWy bo czuję się jak on... oni coś nawijają a ja nie wiem o co im chodzi, rozumiem tylko Maxima ahhaha xP

lepiej nie wnikać w efekty specjalne i rozwiązania techniczne w tej dramie ^^ xd2

Masz rację, lepiej przymknąć na to oko xP

Seung-woo !! ;/ -_- PRZEBIJE CHYBA WSZYSTKICH "TYCH DRUGICH-_-" nienawidzę go !!!!

Starałam się to powiedzieć już pare odcinków wcześniej xPPPP Nie lubiłam go... ale w epie gdzie się ucieszły słysząc, ze nie ma ratunku dla BG stwierdziłam już definitywnie, że ja go chyba serio nienawidzę >.<
Nie pamiętam kiedy ostatni raz któryś 'drugi' wzbudził we mnie taką niechęć O.o

niech skończy się KISS'em !!! xd

Jaaaaasne.... już to widzę. Ja w ogóle będę mile zaskoczona jak tu będzie jakikolwiek choćby pod koniec xP
Generalnie póki co, to ten romans się rozwija jakby chciał a nie mógł... prawie wcale. Jedyne co... no to OK, koniec ostatniego epa wreszcie zapowiada jakieś postępy ;x

nie mogę doczekać się kolejnego odcinka *_*

Ja też... a chamy prev nie dali! xP

:edit:

A w ogóle... patrzyliście na ratingi? Trochę wzrosły... ale i tak nawet nie tyle by osiągnąć te z 1 epa. Grunt, że wygrzebali się z tych 4,4% >.<
Tak czy inaczej, później znowu zlecieli do 5.1% ;x
Cóż, te PRAWIE 7 % (bo 6.9% z 7go epa) pewnie wynikało z faktu, że epizod był trochę później chyba ze względu na mecz...

Hmm, fakt faktem, ze ratingi w Seulu trzymają się między 7.5-8 % ;x
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 03 paź 2009

hahaha DBSK ma chyba więcej fanek w Seulu xD
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 03 paź 2009

ta, gdyby tylko fani tutaj jeszcze mieli coś do gadania xP
może nawet cała grupa 800,000 cassi oglądać (ostatnio czytałam, ze rozrośli się do większej ilości... O.o) ale co to da, jak jakurat na ich TV nie są badane ratingi? xP
Awatar użytkownika
anyanka
Co to jest dorama? o_O

Postautor: anyanka » 05 paź 2009

Devi pisze:Ja w ogóle lubie z nim sceny... rozwala mnie zawsze jak oglądam RAWy bo czuję się jak on... oni coś nawijają a ja nie wiem o co im chodzi, rozumiem tylko Maxima ahhaha xP

Ja jak oglądam RAWy to czekam tylko na sceny z jego udziałem, żeby choć przez chwilę coś rozumieć:P Cieszyłam się jak mała z nim gadała, bo to był jedyny raz kiedy oglądałam tą dramę bez napisów i rozumiałam czyjąś rozmowę :D

Na kissa oczywiście też nie liczę...choć dla mnie, kobieciny, której zmieniające się zdjęcia Yunho zdobią nieprzerwanie pulpit od 3 miesięcy:P to wystarczyło, że przyparł Go Arę do ściany żebym miała ciaaarrrrrki :P
Oglądane: Secret Garden

Ulubione: Kimi wa Petto || Forbidden Love || Last Friends || Mei-chan no Shitsuji || HYD 1 || Why Why Love || Anego
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 06 paź 2009

choć dla mnie, kobieciny, której zmieniające się zdjęcia Yunho zdobią nieprzerwanie pulpit od 3 miesięcy:P

*zastanawia się jak długo (no bo raczej długo xP) u niej gości Uno* xP

to wystarczyło, że przyparł Go Arę do ściany żebym miała ciaaarrrrrki Razz

Po tym co pokazał w jednym z programów to mnie to jakoś specjalnie nie ruszyło xP Chociaż oczywiście, miło się oglądało xP
Aczkolwiek ja chętnie bym zobaczyła scenę wygladającą mniej więcej jak w tamtym programie (ktorego-nazwy-nie-pamiętam-ale-dawałam-kiedyś-linka xP).
Przeciez ja sie im nie kaze rili calowac! Serio! Wystarczy, że umiejętnie będą udawać a czasem wygląda to lepiej niż to przytkniecie do siebie ust ;x
Bo szczerze... po paru odcinkach naszego PL serialu "teraz albo nigdy" doceniłam Azjatyckie dramy i brak w nich tych kissów... (nie sądziłam, że to kiedyś powiem xP).

Cieszyłam się jak mała z nim gadała, bo to był jedyny raz kiedy oglądałam tą dramę bez napisów i rozumiałam czyjąś rozmowę Very Happy

Dokładnie! Wtedy to nawet i ten koreański rozumiałąm bo mówiła jakieś podstawowe rzeczy hahaha xP

:edit:

Niaf niaf niaf :D
Mamy prev do 9go epa :D
Poczatek jest... hoho xP
(Chodzi mi o to, co BoRa robi z ręką - tak mówie, zeby nie spoiler2ować czy cuś xP)

PREV ep 9
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 07 paź 2009

Dramowy Maxim w nowym MV ^^
Miło zobaczyć, że w końcu gdzieś się pojawia... bo tak po On Air uciekł na ponad rok xD

Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 07 paź 2009

7 odcinek (musiałam oglądnąć na pocieszenie...)

omg... co za masakra...
Efekty specjalne rządzą. W ogóle fabuła i akcja w tej dramie coraz niższy poziom prezentują -_-

Czy oni uwielbiają macać Unknowa po tyłku? XDDD ->tylko tyle wyniosłam z tego odcinka
'
AAaaa no i ten facet co gada po angielsku fajny jest, polubiłam go ^^
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 10 paź 2009

AAaaa no i ten facet co gada po angielsku fajny jest, polubiłam go ^^

Maxim jest pocieszny xP W sumie wprowadza trochę komedii xP

Ah, a ja własnie PRZEJRZAŁAM 10 ep ;x
Stwierdziłam, że tym razem nie będę oglądać rawów, ale nie mogłam się powstrzyać przed chociażby zerknięciem na odcinki xP

Szczególnie w 10 epie musiałam zobaczyc...
Spoiler! konkurencję karaoke gdzie Boong Goon wystapił z... CHECKMATE........ mało ambitne to było (jako, że to jest solowa piosenka Uno z koncertu ;x) no ale... co tam xP (choć druga sprawa, ze na początku szło mu nieźle, później zwalił lipsync ;x)
Za to Go Ara ponownie pochwaliła nam się swoim śpiewem prezentując... Girls on Top zdaje się xP
Bosh, nie wiem kto przyznawał nagrody niby w tym konkursie, ale miał mocno odbite xP Ale Ara mnie rozczuliła swoją reakcją hahahahah

No i to tyle, preva po 10 epie niestety nie uświadczymy ;x

A na koniec dodam - wreszcie Ara w rozpuszczonych włosach chodzi... Me is happy xP
(nie wiem czy cały czas czy tylko na takie fragmenty trafiałam no ale coz xP)

::----------------- EDIT -----------------::

Wybaczcie... ale musiałam xP
Nie wiedziałam, że zmiana fryzu (bynajmniej nie mojego xP) może mnie tak zachęcić do oglądania kolejnych epów... mimo, że jeszcze nie oglądałam 9 i 10 xP
Kurde! Gdzie te suby! Chce je obejrzeć... a kolejne jeszcze bardziej, bo....

Spoiler! Obrazek

A do tego TO??!

Obrazek

Obrazek

Chyba przez tą dramę zapomniałam już, jaki on może być sexy xPPPP
Najwyraźniej chcą podbudować jego utracony idol image xP
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 10 paź 2009

ja już obejrzałem wczoraj 9 i 10 z napisamy i zapomniałem dodać, że coraz bardziej lubię HTTG i wg. mnie pod względem treści ta drama wychodzi na prostą xD Coraz mniej absurdów, a więcej takiej no... fajnej atmosfery xD
+ Edzia bizneswomen xD xD xD
---
KOCHAM GO ARA*_* Ona jest przecudowna i jak ją widzę to się rozpływam, a jak tak tańczyła w tym konkursie... *_*_*_*_*_*_*_*_*
---
Devi chociaż spadła oglądalność You're Beautiful to HTTG nie wzrosła T_T a szkoda... bo to oznacza, że znowu przez długi czas nigdzie nie obejrzę ARY - obym się mylił !! !! !!!
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 10 paź 2009

Wybaczcie... ale musiałam xP
Nie wiedziałam, że zmiana fryzu (bynajmniej nie mojego xP) może mnie tak zachęcić do oglądania kolejnych epów... mimo, że jeszcze nie oglądałam 9 i 10 xP
Kurde! Gdzie te suby! Chce je obejrzeć... a kolejne jeszcze bardziej, bo....

Chyba przez tą dramę zapomniałam już, jaki on może być sexy xPPPP
Najwyraźniej chcą podbudować jego utracony idol image xP

Spoilera ominęlam, ale... i tak narobiłaś mi smaku i też, jak wcześniej mi się zbytnio nie spieszyło pytam... Gdzie te napisy? XP

O, to przy okazji napiszę,. że 7 odcinek przewijałam ( stwierdziłam, że jeśli tego nie zrobię to równie dobrze mogę sobie darować ogladanie dalej), z 8 było już lepiej. W sumie tak szybko zleciał (hmmm w pierwszej jego połowie gotowałam sobie obiad xDDD) , że zdziwiłam się , że to już koniec... powiem więcej... byłam zaskoczona i chce o dziwo oczekuję na więcej ^__^

Maxim... ej to naprawdę ten koleś z On Air? Yaaa *_* Faktycznie wtedy się trochę rozpłynął, tak zupełnie bezsensownie się rozpłynął, ale.... dobrze, że wrócił i... chociaż on jeden dogaduje się z naszym gorylkiem xPPPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 10 paź 2009

Spoilera ominęlam

W sumie nie miał on nic do fabuły xP
Zdjęcia z planu tylko xP

Ja tam wszystko oglądam, nie moge przewijać bo się wkurzam jak mnie coś ominie xP

Maxim... ej to naprawdę ten koleś z On Air? Yaaa *_*

Eh, a ja nie oglądalam tej dramy... i w sumie mimo Maxima - nie planuję xP

Cóż, może Uno sobie najszcześliwszej dramy nie wybrał bo jest taka, a nie inna... ale na rozkręcenie się może być xP Myślę, że w ciągu tych 7 epów jego gra się polepszyła... aczkolwiek dużą rolę odgrywa tu też fakt, że jego postać wreszcie przestała być totalnym retardem xP
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 10 paź 2009

W sumie nie miał on nic do fabuły xP
Zdjęcia z planu tylko xP

Awwwwww :smitten: Chyba lecę na viikii xDDDD

W ogóle to chyba odradza się moja dawno zagrzebana faza na Yunho bo przyłapałam się znowu dziś na łapaniu jego partów w piosenkach xP

Cóż, może Uno sobie najszcześliwszej dramy nie wybrał bo jest taka, a nie inna... ale na rozkręcenie się może być xP Myślę, że w ciągu tych 7 epów jego gra się polepszyła... aczkolwiek dużą rolę odgrywa tu też fakt, że jego postać wreszcie przestała być totalnym retardem xP

No jeśli chodzi o tematykę tej dramy to jest chyba najdziwniejszym zjawiskiem w tym roku xP Chyba jeszcze nie widziałam dramy z wariatkowem w tle xDDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 11 paź 2009

Devi chociaż spadła oglądalność You're Beautiful to HTTG nie wzrosła T_T

No wiem własnie... zastanawiałam się co stało się z tą różnicą między 'połykanym słońcem' (xP) a You're Beautiful... czyżby MFL przejeło? A może owe procenty stwierdziły, że nie będą oglądać żadnej z obecnych dram? xP
Aż muszę zerknąć ratingi MFL ;x
---po chwili----
OK, wszystko jasne... ludzie przerzucili się na MFL ;x

soompi pisze:Episode 14 [20091001] | 14.5 (#6) | 14.1 (#7) || 14.1 (#8) | 13.6 (#8)
Episode 15 [20091007] | 16.3 (#5) | 16.1 (#4) || 15.9 (#5) | 15.6 (#4)
Episode 16 [20091008] | 19.4 (#1) | 19.0 (#2) || 19.6 (#1) | 18.3 (#2)

a szkoda... bo to oznacza, że znowu przez długi czas nigdzie nie obejrzę ARY - obym się mylił !! !! !!!

A ja ostatnio zszokowałam się widząc ją w Dance Subaru O.o Tj nie ogladałam jeszcze filmu... ale kolezanka tak i wspomniała, że o ile oczy ją nie mylą to tu jest Go Ara... xP No a poza tym polecała ten fim więc ściągnęłam wczoraj i spojrzałam na sekundkę na to to faktycznie, Go Ara jak nic xP
Muszę obejrzeć to ale jakoś mi tak od 2 dni nie wychodzi xP

Awwwwww smitten Chyba lecę na viikii xDDDD

Czyżbyś się skusiła na foty? xP hahaha
No ale... nie wiem w którym to epie będzie ;x Na bank nie 9-10 xP Bo patrzyłam xP
Ludzie trąbili o zmianie fryzury a ja myślałam, że ślepa jestem... _^_'

Eh, ja zdecydowanie wolę go w krótszych włosach jednak. Wygląda bardziej sexy xPPPPP
Musze sobie kupić śliniaczek na następne epy ;x

W ogóle to chyba odradza się moja dawno zagrzebana faza na Yunho bo przyłapałam się znowu dziś na łapaniu jego partów w piosenkach xP

Ja mam na niego fazę nieprzerwanie od 2,5 roku może... tylko czasem się zmniejsza, czasem powiększa... xP (to jest zue T.T)

Chyba jeszcze nie widziałam dramy z wariatkowem w tle xDDDD

Można powiedzieć, że im się chwali bo jakaś nowość/coś, co się nie pojawia w co 2giej dramie xP

A propos tej dramy były glosy, z którymi akurat mogę się zgodzić.
Po pierwsze, niby miała być to drama sportowa, a tak naprawdę, tej piłki noznej było tam co kot napłakał.
Po drugie... skoro nazwac to dramą sportową trudno, to może romans? Ale lol, też niebardzo bo przez prawie połowę dramy romansu było tam równie mało co tego całego sportu xP
No ale teraz wreszcie się coś zaczyna rozwijać, i dobrze... bo na to czekałam tylko xP
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 11 paź 2009

No wiem własnie... zastanawiałam się co stało się z tą różnicą między 'połykanym słońcem' (xP)

My z siostrą mówimy 'Połknął słońce' xD

A ja ostatnio zszokowałam się widząc ją w Dance Subaru O.o Tj nie ogladałam jeszcze filmu... ale kolezanka tak i wspomniała, że o ile oczy ją nie mylą to tu jest Go Ara... xP No a poza tym polecała ten fim więc ściągnęłam wczoraj i spojrzałam na sekundkę na to to faktycznie, Go Ara jak nic xP
Muszę obejrzeć to ale jakoś mi tak od 2 dni nie wychodzi xP

O, serio? Miałam sobie właśnie włączyć, ale chyba dziś już nie dam rady i przekładam seans na jutro/dziś xP

Uh, viikii też musi poczekać do rana... anuż wyjdą napisy ^^
Obrazek

Wróć do „K-drama”