[2009] Heading to the Ground

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 10 wrz 2009

MBC chyba się załamię, albo już to zrobiło xd

Czy ja wiem... jak dla mnie to te ratingi są głupie ;x
Bo prawda jest taka, że oni to badają na określonej grupie osób. I tyle. Jak dla mnie, niewiele się to ma do rzeczywistości.

Tak jak ktoś na soompi napisał:
Spoiler!
the ratings was low but we can't compare it to httg's popularity among cassiopeia. what i know about ratings is that it is monitored via cable connected in selected areas only and i think they only monitor more or less 1000 TV's in Seoul, Korea so it can't represent the 800.000 cassiopeia who watched. you get what i mean?So we can't compare that 7.2 ratings to everyone who are anticipating the show.

if those monitored TVs by agb neilsen and TNS are cassies' for sure HTTG would garner a 100% viewership.

--edit---
yeah korea's population is millions but the monitored TVs are only 1000-2000 or even lesser than that.

Do tego, HTTG w sumie zaliczyło większą oglądalność niż 1 ep Dream ;x
Pierwszy ep. Dream miał niecałe 6%. I generalnie poza te 6% raczej nie wychodzi (chyba ze 3 epy mialy wiecej niz 6% ale nigdy to nie doszlo do 7%...)

Cóż. Wszystko zależy od tego jaka drama leci w tym samym czasie i co akurat ogląda grupa badanych ;x

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 10 wrz 2009

Myśle, że ten pierwszy odcinek miał większą oglądalnośc w internecie, tylko, że tego już się nie monitoruje ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 10 wrz 2009

Myśle, że ten pierwszy odcinek miał większą oglądalnośc w internecie, tylko, że tego już się nie monitoruje ;p

Dlatego właśnie uważam, że te całe ratingi to bullshit ;x
No ale dla nich są ważne, co zrobisz...
(w sumie jakoś muszą mierzyć czy drama jest sukcesem czy klapą no ale... heh)

:edit:

No dobra, jestem po 2 epie ^^
Było lepiej :D Tj, chodzi mi o to, że było więcej takich 'normalnych' scen z udziałem Yunho, gdzie nie zachowywał się jak retard xP I nawet mu to całkiem spoko wychodziło :D
No i zaobserwowałam mniej odruchów wysuwania dolnej szczęki (bo nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, on ma taką manierę czasem... a wygląda wtedy tak... hmm... gorylowato xPPP).

Spodziewałam się co prawda jakiejś akcji z tym więzieniem czy czymś z prev. z pierwszego epa no ale cóż, pewnie wyjaśni się dalej ;x

W ogóle jestem ciekawa jak historia się rozwinie. Skoro już dostał się do tej K-League to... co teraz?

Co by nie mówić, następne epy i tak obejrzę za 2 tygodnie (bo jadę do Pragi w poniedziałek) więc może i napisy bedą to będzie hurt xPPP
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 11 wrz 2009

właśnie sobie oglądam i nawet jak na drugi raz to przyjemnie mi się ogląda. uno bosko spada z tych kamiennych schodków tak btw ;d
ehh, wstrzymam się w drugim aż do subów chyba... a przynajmniej się postaram ^^
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 11 wrz 2009

Odcinek 2 Nationwide 5.6% Seoul <7,8%

:roll:

Devi to chyba zawału dostanie xP

EDIT

Dobra, obejrzałam ^^ Brakmisłów. XDDD Yunho Retard rządzi xXDDDD

Ta jedna scena pozostanie w moim sercu na zawsze....taka nagła...totalnie wyjęta z kontekstu...i nasza reakcja też była nieco nieoczekiwana bo.... no popłakałam się... Wcisnąć TAKĄ scenę w TAKIEJ chwili.... już dawno mnie nic tak nie rozbawiło :D

Spoiler! Obrazek xD xD xD

Yoon Ji jest dziiiiiiwna , momentami dziwniejsza od Yunho,a to sztuka xD Za to pan drugi jest boski :melt: i... kogo my tu mamy? :D Niedobry przyjaciel Junse, niedoszły nażyczony ES z Shinning Inheritance :D Mało ludzi go trawi, a ja tam go lubię xP No i ajussi trębacz is back on the track xDDDDD

Ejj czy mi się wydaje, czy tą główną piosenkeczkę Kara śpiewa? ^^ A tą drugą na pewno Bobby Kim ^^^^

No i zaobserwowałam mniej odruchów wysuwania dolnej szczęki (bo nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, on ma taką manierę czasem... a wygląda wtedy tak... hmm... gorylowato xPPP).

Jejku! nie jestem sama! Już myślałam, że to tylko ja takie pierdoły obserwuję xP

No to.... trzeba się przyzwyczaić do specyfiki tej dramy i będzie okeeej... tak myślę :roll:
Ciakwe czy jutro wyjdą suby do drugiego epa ^^

edit
to to zbliżenie na stopy to była jakaś masakra xPPPPPPP

Moja sis : 'Pleśń?' XD
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 11 wrz 2009

omo! miałam pisać swego czasu o tej scenie wyjętej z kontekstu, ale na śmierć zapomniałam ;D tez nie mogłam z tego i strasznie się śmiałam ^^
co do dziwności Yoon Ji też się zgodzę... dobrana para? ;PPP w ogóle jakoś strasznie przypadła mi do gustu, ale mam dziwne przeczucie, że to może się zmienić ._.
i wtf z tymi okropnymi fryzurami? ten bad guy z BL właśnie - miło zobaczyć go znowu, ale te włosy... uwzięli się na perukowate fale chyba _-_ ;P
3mam kciuki za suby do drugiego epa, nadal się nie złamałam ^^ (chyba tylko dlatego, że mam co inne do oglądania... ;D)
a te raitingi to jakaś straszna zwała jest, albo wbrew pochlebnym komentarzom wcale się ludziom nie podobało o_O
a przez was zaczęłam się patrzeć na tą wysuniętą szczękę... męczyło mnie to przez calusieńki odcinek XD
w moim myślach na zawsze pozostanie jeszcze jedna scena, a mianowicie gdy yunho budzi się, wychodzi, przeciąga... przypomina mu się, że rzucił piłke i KLAP! na wyrko. priceless ;d
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 11 wrz 2009

gdy yunho budzi się, wychodzi, przeciąga... przypomina mu się, że rzucił piłke i KLAP! na wyrko. priceless ;d

A ze mnie wydobyło się jedno wielkie AŁA XPP

a te raitingi to jakaś straszna zwała jest, albo wbrew pochlebnym komentarzom wcale się ludziom nie podobało o_O

Nie tyle, że się nie podobało,ale... podejrzewam, że to wszystko przez Swallow the Sun xP Wcozraj sis poinformowała mnie, że już 18 odcinek, a ten główny koleś [spoiler2]dopiero zaczyna się zemścić XP[/spoiler2] Więc wieeeeesz , ludzie siedzą przyklejeni do SBS i czekają co się stanie dalej xD Nawet oglądalność MFL spadła :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 11 wrz 2009

Maura pisze:Ejj czy mi się wydaje, czy tą główną piosenkeczkę Kara śpiewa? ^^ A tą drugą na pewno Bobby Kim ^^^^

Też mi właśnie Kara przyszła na myśl za pierwszym razem - jakoś inny girlsband mi do takiego "stylu" nie pasuje...

Niby ratingi nie odzwierciedlają tak naprawdę oglądalności, ale jak tak dalej pójdzie, to nie zdziwię się, jak MBC skróci kolejną dramę... (w tym roku ewidentnie idzie im najgorzej z wszystkich stacji w Korei)

A mnie drugi ep bardzo się podobał (bez napisów - rzecz jasna :D ).

Na razie fabuła ładnie się rozwija - nie za szybko i nie za wolno (czyli nie będzie chyba tak rozwlekle jak w "Dream"...)

No i ta śliczna scenka przy fontannie - ech...
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 13 wrz 2009

Obejrzałam drugi odcinek i co? Był absolutnie uroczy <33333

Było tak lekko, słodko i komicznie. Podoba mi się ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 13 wrz 2009

Odcinek 2 Nationwide 5.6% Seoul <7,8%

Rolling Eyes

Devi to chyba zawału dostanie xP

Widziałam już następnego dnia rano xP Ale już wolałam nic nie pisać ;x

Ta jedna scena pozostanie w moim sercu na zawsze....taka nagła...totalnie wyjęta z kontekstu...i nasza reakcja też była nieco nieoczekiwana bo.... no popłakałam się... Wcisnąć TAKĄ scenę w TAKIEJ chwili....

OCB? tam coś w tle było? xP
Kurde, nie pamiętam tego xP
Ale będę dziś z subami oglądać to się to naprawi xp

Niedobry przyjaciel Junse, niedoszły nażyczony ES z Shinning Inheritance Very Happy Mało ludzi go trawi, a ja tam go lubię xP

Ta, też własnie tak go wypatrzyłam i LOL xP
Mi to on tam, ni grzeje ni chłodzi xP Tu też najmilszy chyba nie będzie bo konkurent Uno xP

Jejku! nie jestem sama! Już myślałam, że to tylko ja takie pierdoły obserwuję xP

Ja go obserwuję bardzo dokłaqdnie, ty sobie nie myśl (choć momentami lepiej by było nie obserwować xP). No ale co zrobić, on ma taką dziwną manierę...nie tylko w tej dramie ;x

Moja sis : 'Pleśń?' xd2

No kurde, to była masakra xP
Idol image : - 10000000000 xP

Ja już wiem o czym on mówił gdy się zastanawiał, czy on może sobie pozwolić i zniszczyć swój idol image... xP

A ze mnie wydobyło się jedno wielkie AŁA XPP

Widzę, ze się wczuwasz czasem jak ja? xPP

Niby ratingi nie odzwierciedlają tak naprawdę oglądalności, ale jak tak dalej pójdzie, to nie zdziwię się, jak MBC skróci kolejną dramę... (w tym roku ewidentnie idzie im najgorzej z wszystkich stacji w Korei)

Jak mi skrócą tą dramę to chyba zrobię desant....

No i ta śliczna scenka przy fontannie - ech...

Mnie to rozwaliło to, że Uno tam najpierw stał na tym murku... i w jednej chwili, nie wiadomo dlaczego znalazł się nagle w fontannie O.o

Tak samo jak w 1 epie wpadał do wody... jedno ujecie: ma japonki, inne ujęcie: nie ma ich... xP (a właściwie to było chyba odwrotnie, dlatego było jeszcze dziwniejsze xP)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Tak samo jak w 1 epie wpadał do wody... jedno ujecie: ma japonki, inne ujęcie: nie ma ich... xP (a właściwie to było chyba odwrotnie, dlatego było jeszcze dziwniejsze xP)

Te japonki to już w ogóle xDDDD Stwierdziłyśmy, że miał zapasowe XDDDD Albo mieli 'piknik' na schodach, Yoon Ji go uratowała -> koniec imprezy xD

A i zabiła mnie jeszcze scena w drugim epie co Ara autobus zatrzymała. Jest autobus, nie ma autobusu xD

Ja już wiem o czym on mówił gdy się zastanawiał, czy on może sobie pozwolić i zniszczyć swój idol image... xP

No dokładnie. Ale z drugiej strony jak już się przyzwyczaisz do tego, że bohater ma odchyły w dziwnych momentach to wychodzi naprawdę fajna rola ;) Tzn na tą chwilę mi sie podoba ^.^ Zwłaszcza w scenach z Arą i siostrzyczką <3

Ja go obserwuję bardzo dokłaqdnie, ty sobie nie myśl (choć momentami lepiej by było nie obserwować xP). No ale co zrobić, on ma taką dziwną manierę...nie tylko w tej dramie ;x

No też to już wcześniej widziałam, ale dopiero teraz ty nazwałaś to odruchem gorylim xD Ja tego nawet nazwać nie potrafiłam xDDDD A i śmiesznie wygląda jak on buzię otwiera i góra jak z reklamy pasty do zębów, a dół.....szkoda gadać xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 13 wrz 2009

No też to już wcześniej widziałam, ale dopiero teraz ty nazwałaś to odruchem gorylim xd Ja tego nawet nazwać nie potrafiłam xDDDD A i śmiesznie wygląda jak on buzię otwiera i góra jak z reklamy pasty do zębów, a dół.....szkoda gadać xP

Moni to jeszcze dorzuca "murzyńską warę" xPP
A co do zebów... hmm... jego zęby są dla mnie super zagadką xP Kiedyś było takie foto, że widać było te gówne tak jakby od spodu/tyłu... wyglądało to dziwnie O.o Dentystą nie jestem, nie mam pojęcia jak oni mu robili te zęby xP
Tak czy inaczej, nie przesadzajmy - ten dół nie jest taki zły O.o Ja bym powiedziała, że jest taki... naturalny, ani to krzywe jakoś specjalnie, ani proste xP
Są osoby co wolały go w tych jego starych "kiełkach" ale ja jednak wolę go w tych (a to, że walną sobie biel prosto z reklamy blend-a-med whitening no to już... co zrobić xP Jak już i tak zmieniał... to zaszalał. Albo w ogóle go o zdanie nie pytali xPP)

A i zabiła mnie jeszcze scena w drugim epie co Ara autobus zatrzymała. Jest autobus, nie ma autobusu xd

No, to też xP I ze w ogóle ten ziom na nią nie trąbił, nic... zamiast od razu wyminąć jej samochód to stał.. stał... aż znikł xP

Ale mnie to w ogóle sceny z autobusami dobijają. Albo bohater biegnie za nim i wygląda jakby miał motorek w dupie albo ten autobus jakoś wolno jechał.... Albo sytuacją gdzie bohater stoi w drzwiach... rozmawia z kimś... i tak sobie w drzwiach autobusu pogawętkę robią a nikt im nic nie powie. łaskawie wszyscy czekają. Super punktualnie muszą jeździć te autobusy jak sobie każdy na przystanku tak w drzwiach gawędzi xP
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Tak czy inaczej, nie przesadzajmy - ten dół nie jest taki zły O.o Ja bym powiedziała, że jest taki... naturalny, ani to krzywe jakoś specjalnie, ani proste xP

Ale przyznasz, że dziwnie wyglądają przy zderzeniu z idealną górą ^^^

W ogóle to... wiecie co? Nie wiecie xD Po raz pierwszy żałuję, że nie oglądam na viikii xPPPP Ciekawa jestem co tam viikiigeniusze w komentach wymyślili xP
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 13 wrz 2009

o, fakt, też zdziwiło mnie zniknięcie autobusu ;P i znowu przez cały odcinek patrzyłam na jego szczeke, umrzyjcie ;__;

ja sie boje co sie dzieje na viikii, pewnie komentarz na komentarzu... XDD

o, widze suby do drugiego, wiec ide obejrzeć dokładniej ;P

a, jeszcze rozwala mnie foto na goe;ss
http://i130.photobucket.com/albums/p277 ... /httg1.png
jakoś zćpanie wygląda uno ;P
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

a, jeszcze rozwala mnie foto na goe;ss
http://i130.photobucket.com/albums/p277 ... /httg1.png
jakoś zćpanie wygląda uno ;P

Reeety, a ja się tyle czasu zatsanawiałam co mi ta jego poza przypomina :roll: A tu odpowiedź sama się nasuwa xP
Spoiler! Obrazek
Obrazek

Kurde, dlaczego nie kupiłam sobie tej wersji Mirotica? XD
Obrazek

Wróć do „K-drama”