[2009] Heading to the Ground

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 13 wrz 2009

Kurde, dlaczego nie kupiłam sobie tej wersji Mirotica? xd2

Ta miała większy plakat tak btw xP
Ja nie wiem czemu Ty nie kupiłaś ale ja wiem czemu ja: bo to była wersja DVD bez napisów i wolałam już photobook (filmiki z DVD mozna se zobaczyc w necie, po angielsku wiec... xP)

jakoś zćpanie wygląda uno ;P

zaćpanie? nie, jak dla mnie nie xP

Dobra, w ogóle to skończyłam oglądać 1 ep z subami :D
I tak nie napiszę wszystkiego co chciałam, bo oczywiście 3/4 zapomniałam w trakcie oglądania... no ale cóż _^_'

- zobaczyłam tą scenę z gościem na nartach wodnych/desce no i lol. Faktycznie z dupy, ale mieli poczucie humoru, że to wrzucili hahaha Dla zlewu jak mniemam xP
- mimo, ze już to oglądałam to wcale nie czułam się znudzona ni nic. Wcześniej oglądałam, skupiałam się na obrazie, teraz mogłam się skupić na znaczeniu/napisach :D Bo prawda jest taka, że nie można w kolka miejsc patrzeć ;x Jak się człowiek na napisach skupia to już to oglądanie jest też nieco inne. Ogląda się kątem oka O.o
- aaa! Uno jest tu świetny xP Rozwala mnie, seryjnie ;x Kij z niedociągnięciami... i tak jest lepiej niż się obawiałam, że będzie... a do tego mam ubaw xP
- pisanie sosem po kartce to zajebisty pomysł, powinien dostać za to nagrodę (głupola roku xP)
(i do tego jeszcze złożył tą kartkę, no zlitujcie się xP)
- scena z jego była... w sumie była urocza ;x Szczególnie na końcu jak on już się tam o mało nie poryczał xP
- Go Ara.... rany! Jak ona się tu tragicznie ubiera! Z całym szacunkiem dla tych, którym się podoba... ale dla mnie to masakra ;x

- oglądając po raz 2gi pierwszą scenę dotarło do mnie, że ja ją serio lubię O.O Naprawdę mi się ta scena podoba. Co prawda Uno tam w jednym momencie jedną z linijek mówi z dziwnym tonem/akcentem/sama nie wiem, że w sumie aż się uśmiechnęłam no ale... FAJNA JEST, i tyle ;x
Tylko, że człowiek może zgłupieć bo ta scena jest taka z dupy na początku, nie wiadomo czy to przed...czy po.... W sumie aż do momentu gdy Go Ara wkracza z tym swoim mega super autkiem xP Wtedy to już jasne, że pierwsza scena ma się odbyć w przyszłości ;x
No i teraz wiem, czemu Uno olał kierowce samochodu (no bo ratuje tamtą a na tamtego nawet nie spojrzał xP). Ale to już nie będę mówić bo to jakieś głosy z soompie były (jak mniemam prawdziwe ale co będę spoilerować xP)

W ogóle nie mogę się doczekać, kiedy wszystko się wyjaśni. W sensie co łączy naszego bohatera z tym 'drugim'. No i ta historia ze szpitalem (ah! Rozwaliła mnie jeszcze scena jak Uno gadał do plakatu i yunji trzasneła mu tekstem o szpitalu psychiatrycznym hahaha. Punkt dla niej xPPP I myślę, że gdybym nie wiedziała skądś, że nasz główny bohater serio był w szpitalu to by ten tekst nie był dla mnie taki zabójczy xP).

Eh... to chyba tyle (ile pamiętam ;x). Lecę oglądać 2gi ep :D

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 13 wrz 2009

Nie czytałem waszych wcześniejszych postów bo mam małego lenia, ale wypowiem się na temat tej dramy *_*
Odcinek 1 & 2 - możliwe spoilery!

UWIELBIAM GO ARA!!! *_*
Jezu! Jaka ona w tej dramie jest cudowna, kochana, śliczna, piękna, przeurocza, wspaniała, idealna wręcz *_* !! Tęskniłem za jej głosem, za jej ekspresją i nie wiem czy ktoś zauważył, ale ona ma taki zwyczaj, że zębami przegryza sobie dolną wargę... UWIELBIAM TO*_* ahhhh normalnie jak ją zobaczyłem to już uznałem, że kocham tą dramę...
<-- okay dałem upust swoim emocjom :D:D

Historia rozwinęła nam się dosyć ładnie, zgrabnie, prawidłowo... ^^ Nie było zbytniego przyśpieszenia jak w "Take Care of The Young Lady" i ogólnie po obejrzeniu tych dwóch epów raczej mam lepszą opinię i wrażenia co do tej dramy niż po początku wyżej wymienionej :D:D

Yunho : jego postać jest totalnie zakręcona i masakrycznie głupia ;pp Czasem naprawdę się zastanawiam czy aby napewno on jest normalny?! ^^ i mimo, że ma grać "nienormalnego" ^^ to widać brak zdolności aktorskich... wkurza mnie to czasem... ale dam radę^^
- przewinąłem scenę, kiedy ta jego siostra pałkała w szpitalu, aby on wrócił do bycia piłkarzem... o zgrozo! Normalnie scena dwóch kiepskich aktorów... nie mogłem tego znieść :) <-- to chyba jedyna zauważona przeze mnie wada :D

Ten drugi - już widać, że no wredny typ z niego i twórcy od pierwszego odcinka dają nam do zrozumienia, że nie mamy go lubić :D Podoba mi się takie rozwiązanie... bo np. (znowu porównam do My Fair Lady) Tae-joon niby w porządku był na początku, a teraz staje się powoli zły i mieszane uczucia ;pp

Soundtrack: spodobały mi się wszystkie piosenki... ogólnie to klimat tej dramy jest taki dziwny... no taki inny od wszystkich... po pierwszym odcinku wiedziałem, że to jest to na co czekałem... to co chcę obejrzeć^^

Sceny komediowe też są niezłe... a wyżej wymieniony koleś na desce co wpadł do wody na daskę... HAHAHA^^ Cudowny urywek... padłem ze śmiechu :D:D

---
dobra nie mam siły więcej pisać: Jestem w 99% zadowolony z tej dramy (minus 1% za grę aktorską Yunho) ... Czekam z niecierpliwością na kolejny epizodzik... love, love, love

AH! Podobało mi się strasznie to, że główny bohater od pierwszego spojrzenia czuje coś do Ary *_* To było takie słodkie:D

---
PS. Mi się podoba styl Ary! Bardzo mi się podoba... *_* W porównaniu z tym co oglądam w My Fair Lady i Stajl... to jej ubrania są ideałem *_* :D
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 13 wrz 2009

Ten drugi - już widać, że no wredny typ z niego i twórcy od pierwszego odcinka dają nam do zrozumienia, że nie mamy go lubić Very Happy Podoba mi się takie rozwiązanie... bo np. (znowu porównam do My Fair Lady) Tae-joon niby w porządku był na początku, a teraz staje się powoli zły i mieszane uczucia ;pp

ooo, no, też mi się to strasznie podoba, że w końcu mam od pierwszego epizodzika praktycznie konkretnego tego drugiego, a nie takie ciepłe kluchy! oj tak, tak! :D

ej, ubrania ary nie sa złe, tylko kolor kupy, który w nich przeważa jest straszny ;_; no i przykrótkie spodnie to zło zło ZŁO! ;P
haha, ciuchy z MFL mnie dobijają dość często XDDD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 13 wrz 2009

Jeśli chodzi o scenę w szpitalu z siostrą : cóż, dziewczynka kiepsko udawała ten płacz... tj, o ile to można nazwać płaczem xP
A mi tam gra Uno nie przeszkadza... może nie jestem obiektywna ale sorry, widziałam gorsze... i to u osób, które niby są zawodowymi aktorami...
Są jakieś tam braki... ale kurde, przecież 3/4 ludzi spodziewało się czegoś gorszego ;x
Jeśli miałabym już tej dramie za coś odejmować to akurat nie była to by taka a nie inna gra aktorów... Bo ja bym się np mogła do Go Ary przyczepić momentami, Yunji też miała jakieś tam niedociągnięcia... ale ja nie oglądam tej dramy żeby siedzieć i oceniać grę aktorską... Co ja? Specjalista? ;x
Mnie to np. momentami denerwuje (choć "denerwuje" to za mocne słowo) głos Go Ary, dunnu why...

I sorry, nie oglądałam wymienionych przez was dram... ale jak dla mnie to nic nie zmienia. Jej ubrania są dla mnie okropne i tyle. Nie dość, że same w sobie są FU to jeszcze kolory są FU FU.
Ale podziwiam jej umiejętności jeżdżenia w takich butach ;x (podziwiam każdą laskę, która w czymś takim siada za kółko...)

Nie wiem, ja czasami siedzę z nosem w szafie i zastanawiam się "czy to będzie dobrze wyglądać" a jak widzę te niektóre gwiazdy to się zastanawiam "czemu ja po prostu nie wezmę pierwszej lepszej rzeczy i nie powiem, że taki jest mój styl? " _^_'''

Tak czy siak, mam nadzieję, ze ludzie ruszą tyłki i zaczną to oglądać bo mnie bolą tak niskie ratingi xP A drama serio nie jest zła :\ Mi się podoba... już pomijając to, kto w niej gra.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 13 wrz 2009

yyy? (o.O)
ja też NIGDY nie zwracałem większej uwagi na grę aktorską, a jeżeli zauważyłem, że w niektórych scenach yunho sobie nie radzi... to chyba musi być coś nie tak, nie? ...
i powiedziałem, że uwielbiam tą dramę po tych dwóch odcinkach... więc nie wiem o co chodzi? ;p
( i lubię samego yunho, żeby nie było i graną przez niego postać też :D )
---
widzę, że ktoś tutaj nie lubi Go Ara ogólnie :D
(ja ją uwielbiam *_* )
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 14 wrz 2009

więc nie wiem o co chodzi? ;p

A o nic xP Tak sobie tylko...narzekam (?) xPPP
Zła jestem na ratingi i tyle xP

widzę, że ktoś tutaj nie lubi Go Ara ogólnie Very Happy
(ja ją uwielbiam *_* )

Mylisz się xP Ja tam do niej nic nie mam... pierwszy raz ją w jakiejś dramie widzę (a czy wcześniej ją gdzieś widziałam to nawet sobie nie przypominam xP).
Po prostu te jej ciuchy mnie dobijają, i tyle... Do tego ciągle mam w głowie jej głosik jak wskoczyła na ten mur i krzyczała do psa xP
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 15 wrz 2009

Wczoraj dopiero prześledziłam uważnie to co napisałyście (liście) i nie powiem przez późną porę nie zapamiętałam wszystkiego, głównie tego, jak statystycznie wypadają te odcinki, ale zajarzyłam, że dość słabo i mogłoby byc lepiej. Najlepsze było to, że zasiadłam do oglądania kom-pletnie nie mając pojęcia kim jest główny bohater, kim główna bohaterka i ogólnie jakie zawirowania będą pokazane. Totalne nic. I pierwsze, co nasunęło mi się na myśl - dlaczego ten człowiek ma taką dziwną manierę grania - chce być śmieszny, a wychodzą sceny typu "morskie zombie", warga i głupkowaty wyraz twarzy. Pomyślałam sobie, że nadszedł koniec świata - obsadzają jakiś śmiesznych gości, którzy są w sumie przystojni a grają gości którzy utknęli na etapie wczesnej młodości. I potem hasełko DBSK. Miałam taką samą wargę jak on przez większość odcinka. Ciekawi mnie natomiast postać tego pana w kręconych (znowu) włosach, który nie był w dobrym humorze i gdzieś sobie jechał:)
Poczekamy , zobaczymy...;)

p.s. zapomniałam dodać, że bardzo lubię tego agenta. Grał też w partnerze - świetny aktor:)
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 15 wrz 2009

Piżmak ten pan agent mnie wkurza... znaczy nie on... tylko jego głos jak on tak krzyczy na wysokich tonach... to strasznie irytujące jest i moje uszy cierpią :)
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 15 wrz 2009

fakt - troszkę piszczący jak wchodzi na wysokie tony, ale obie role ma takie, że nie można powiedzieć ,że zły z niego gość:)
Scena z fontannami - śliczna - te przyćmione strumieniami wody światełka - zielone, żółte - cudo dla oczu. I pioseneczka w tle bardzo miła. Wie ktoś może kto ją śpiewa, bądź gdzie można ją znaleźć??
Znów się pojawił mój ulubiony motyw - przerzucenia przez ramię , tym razem z wielkiej radości przerzucającego doszło do takiej akcji:)

Pozy podczas walki wodnej jakie przybierał nasz bohater troszkę przypominały mi jakiś układ taneczny, jako kurczak też w sumie był niezły:)

Kolejna drama, na która będę grzecznie czekała aż sie pojawi:)
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 15 wrz 2009

Heading to the ground jest świetne^^ Jak z każdym odcinkiem będą podwyżać poprzeczkę, ta drama może się stać no. 1 z moich airingów :D

scena z fontanną była boska*_*
piosenek szukałem, ale chyba jeszcze ich nie znajdziemy bo... nie wyszedł OST ... T_T
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 wrz 2009

Daaa, w końcu obejrzano. Bez jakiś rewelacji jak dla mnie na razie ale jak to chyba Maura stwierdziła - szybko miło i przyjemnie. Przy drugim odcinku zerknęłam dopiero ok 40min czy daleko jeszcze więc to dla mnie duży postęp^^
Zatem do rzeczy.

Za to pan drugi jest boski melt i... kogo my tu mamy? Very Happy Niedobry przyjaciel Junse, niedoszły nażyczony ES z Shinning Inheritance Very Happy Mało ludzi go trawi, a ja tam go lubię xP

Zgadzam się i zgadzam, obaj mrrr, drugi pan konkretny i na temat, a niedoszły narzeczony ES z SI - bardzo go lubię^^

No i zaobserwowałam mniej odruchów wysuwania dolnej szczęki (bo nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, on ma taką manierę czasem... a wygląda wtedy tak... hmm... gorylowato xPPP).

dlaczego ten człowiek ma taką dziwną manierę grania - chce być śmieszny, a wychodzą sceny typu "morskie zombie", warga i głupkowaty wyraz twarzy. Pomyślałam sobie, że nadszedł koniec świata - obsadzają jakiś śmiesznych gości, którzy są w sumie przystojni a grają gości którzy utknęli na etapie wczesnej młodości.

Właśnie, moje wrażenia podobne, w sensie, główny bohater kojarzy mi się z gorylem który zatrzymał sie na etapie bardzo wczesnej młodości... Nie podoba mi się i jednak ma braki aktorskie momentami jak człowiek na niego patrzy, a chodzenie jakby miał bezwład wszelkich kończyn - nie bardzo mnie bawi xp Z drugiej strony muszę przyznać że jest trochę w tym czegoś innszego że dali na głównego bohatera kogoś jak dla mnie brzydkiego <sorry dla fanek ja go nie znam nie wiem kto to i jest dla mnie brzydki, widzę dwa lepsze ciacha w tej dramie ;p>, w porównaniu do głównej bohaterki której oczy mnie zniewalają, ma naprawdę takie ładne oczy,eh... Ale do jej ciuchów bym się przyczepiła - większość jest dla mnie taka normalna w porządku, ani to mierzi ani podoba, ale jednak to co miała na sobie przy scenie z fontanną - to był kurcze fartuszek mini czy co? xp A blyyy...
Aaa, scena z fontanną - nie widziałam wiele dram koreańskich ale to chyba już 3 drama gdzie widzę motyw fontannowy - niestety za 3 razem to człowiek już myśli tylko o tym żeby otworzyć topic "co nas denerwuje w dramach", jak fajerwerki lubię ile by się nie pokazywały w dramach tak fontanna to zuo xp

- pisanie sosem po kartce to zajebisty pomysł, powinien dostać za to nagrodę (głupola roku xP)

mi przez chwile przypominał ten bohomaz co wyszedł z tego sosu te rysunki co dają psycholodzy i pytają się co widzisz xD

No i oczywiście tajemnicze sceny znikania autobusów itp szaleństwo xD Scena wcześniej pokazana również była piękna xD Szczerze mówiąc to ja lubię takie super wielkie nieścisłości :D

p.s. zapomniałam dodać, że bardzo lubię tego agenta. Grał też w partnerze - świetny aktor:)

Właśnie oglądam Partnera i lubię tego pana, te jego wysokie tony również:)

Aaaa, i rozwijanie treści - zauważyłam ze tu rozwinęli o co loto w 2 epy w MFL w 1 - czy tempo nie jest podobne dostosowując się do długości serii(jedna 20epów drug 16), takie me wrażenie :p
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 16 wrz 2009

co do tych 20 epów...
coś się boję, że przez oglądalność MBC jednak wypuści tylko 16 ;pp
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 wrz 2009

Ojj no dużo jest dram które chyba tyle wyciągnęły i nie miały takiej oglądalności, poza tym wierze w to ze jednak jak coś kręcą to nie robią scenariusza na poczekaniu <nie liczę tu Stajla xD>...
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 17 wrz 2009

Myślałem, że to KARA śpiewa ten motyw z końcówki, a to podobno są Girl's Generation... - tę piosenkę (balladę) podczas sceny w fontannie też podobno one wykonują...

No nic - trzeba czekać na pełny OST :D
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 17 wrz 2009

No właśnie wyczytałam, że SNSD ma śpiewać dwie piosenki o.0 No tak, załatwiły sobie po sąsiedzku, ta sama firma przecież xD A byłam pewna, że to KARA ^

A ten... trzeci ep miał 6,2% ;/
Obrazek

Wróć do „K-drama”